Welcome, Guest. Please login or register.
16 Sep 2019 - 11:02:38
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Hall Of Fame 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [3] 4 5 6 ... 9
Author Topic: Hall Of Fame  (Read 40424 times)
capfiller
Full Member

View Profile
« Reply #30 on: 23 Jul 2005 - 19:24:57 »

Calhoun honored with permanent exhibit at Hall of Fame

http://sports.yahoo.com/ncaab/news?slug=ap-halloffame-uconn&prov=ap&type=lgns

Kendisi şu anda aktif olan NBA oyuncuları arasında Ray Allen, Richard Hamilton, Emeka Okafor, Ben Gordon, Donyell Marshall'ın eski koçudur. (artık ne ifade eder bilmiyorum ama Khalid el Amin'in de koçudur kendisi) 700. galibiyetini sezonun son maçlarından birinde alan Calhoun, elde ettiği toplam 703 galibiyet ile aktif NCAA Division 1 koçları arasında 6. sıradadır. Kariyeri boyuncu 30 galibiyet barajını tam 5  Shocked kez geçerek bu alanda bunu başarabilen 3. isim (bildiğim kadarıyla ötekilerden biri Koç K, diğerini bir araştırmak gerek) olmuştur.

Diğerleri ve daha fazlası için;
http://www.hoophall.com/events/enshrinement05/index.htm
« Last Edit: 23 Jul 2005 - 19:27:11 by capfiller » Logged
Rodman_91
Jr. Member
**

I HATE CELTICS

View Profile
« Reply #31 on: 16 Aug 2005 - 16:52:49 »

Kısaca NBA'in gelişmesinde katkısı olan oyuncu,koç...gibi kişilerin yer aldığı bir liste.

yanılmıyosan bu sadece nba değil basketbolla ilgiliydi

NO 23/Ring 6/ MVP 14
Newbie
*

batug.com

View Profile WWW
« Reply #32 on: 25 Oct 2005 - 18:11:31 »

Ya hall-of-fame le seref listesi karıstırılmıs baslarda
Kidd stock malone robinson mourning bide yüzük alırssa zo bunlar ksin belki paytonun da sansı olabilir ama onu sanmam

I love this game ;BECAUSE !  MJ  !
cantstandya
Timberwolf
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #33 on: 25 Oct 2005 - 18:18:21 »

Ya hall-of-fame le seref listesi karıstırılmıs baslarda

Hall of fame' i biliyoruz da, bu şeref listesini kaçırmışız.. Nedir bi açıklar mısın, kıstasları nelerdir, daha önce kimler almıştır ?
bob_marley
Jr. Member
**

bob

View Profile
« Reply #34 on: 28 Feb 2006 - 14:16:23 »

oynayan aktif oyuncular içinde hall of fame e en yakın isimler kim  örneğin duncan, kidd ,garnett  olabilirmi?
ama şu varki nba çok başarılı oyuncular gördü ve hall of fameye giremediler bunun için önemli bir kıstas varmı .oyuncular için kupa almak veya terbiyeli olmak olabilir sanıyorum .
örneğin charles barkley,artist gilmore  mvp olmalarına ve çok başarılı olmalarına ragmen bu sıralamada yoklar bunun nedeni nedir.
veya petrovic bu listede var ama onlar kadar başarılı değildi niye alındı.
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #35 on: 28 Feb 2006 - 18:29:47 »

hall of fame'i onlar direk nba ile sınırlamıyorlar ve her sene amerika dışından birini alıyolar. andrea menehgin'in babası filan da girmişti hafızam beni yanıltmıyorsa.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Mustafa
Multi Maniac
Pro. Member

View Profile
« Reply #36 on: 15 Sep 2006 - 02:27:33 »

NBA efsanelerinden Charles Barkley,Dominique Wilkins ve Joe Dumars basketbol tarihinin en önemli ünvanı olan Hall Of Fame seçilmişler.Ayrıca bir de İtalya Milli Takımı'nın coachlarından Sandro Gamba,Connecticut Üniversitesi'nin bayan takım antrenörü Geno Auriemma ile NCAA coach'u Dave Gavitt de Hall Of Fame seçildi.

Joe Dumars gm olarak neler yaptığını görüyoruz.Tabi oyunculuk zamanında da çok şeyler katmıştı.Charles Barkley zaten bu Hall Of Fame'i hakediyordu sonunnda o da girdi son olarak yaptığı smaçlar ile unutulmayan Wilkins'de büyük bir onura erişmiş oldu.

Şu ana kadar Hall Of Fame olan bütün oyuncu ya da koçların listesi olan var mı?Ayrıca WNBA'den de girebilenler oluyor mu?Mesela Lisa Lesie bence hakediyor Hall Of Fame'i.Eğer WNBA'den de alıyorlarsa.
« Last Edit: 16 Sep 2006 - 01:16:31 by Flash Gordon » Logged

capfiller
Full Member

View Profile
« Reply #37 on: 15 Sep 2006 - 02:41:32 »

Şu ana kadar Hall Of Fame olan bütün oyuncu ya da koçların listesi olan var mı?

hoophall.com

Buradan da istediğin şekilde arama yapıp (alfabetik, özelliğie göre, yıl yıl ve daha fazlası...), yine istediklerine kolayca ulaşabilirsin.

ntv haber Istanbul
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #38 on: 15 Sep 2006 - 11:55:25 »

Şu ana kadar Hall Of Fame olan bütün oyuncu ya da koçların listesi olan var mı?Ayrıca WNBA'dEn de girebilenler oluyor mu?Mesela Lisa Lesie bence halediyor Hall Of Fame'i.Eğer WNBA'den de alıyorlarsa.
NBA oyunculari icin basketbolu birakali 5 sene olmasi lazim diye bir kural var. muhtemelen WNBA icin de vardir (verilen linklere bakamaidim, vaktim yok).

WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #39 on: 15 Sep 2006 - 16:19:15 »

ne kadar takip etmesemde sanki wnba leslie den çok hak eden bir h comets lı bayan var... gerçi o şimdi sparks ta sanırım, tam bilemiyorum...
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #40 on: 15 Sep 2006 - 16:27:41 »

Sheryl Swoopes'u diyon herhalde Kayhan. ama o sparksta oynamiyo.  ya da Cynthia Cooper'dan bahsediyosun. Houston 4 sampiyonluk alirken tozu dumana katiyodu. 

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #41 on: 16 Sep 2006 - 01:13:39 »

Joe Dumars koç olarak neler yaptığını görüyoruz.

joe dumars koç olarak değilde gm olarak çalışıo biladerim

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Mustafa
Multi Maniac
Pro. Member

View Profile
« Reply #42 on: 16 Sep 2006 - 01:21:05 »

joe dumars koç olarak değilde gm olarak çalışıo biladerim
abi elim kaymış gm yerine koç yazmışım.Kusura bakmayın.Ayrıca Kayhan abi ben hatırlamıyorum Houston Comets'den bu sene Sparks'a oyuncu geldiğini.Yasin abinin dediği Sheryl Swoopes olabilir.

maltepe
Guest
« Reply #43 on: 9 Oct 2006 - 03:20:17 »

büyük bir geyik ortamı yaratmadan bir tartışma başlatmak istiyorum.
sizce robert horry hall of fame girer mi? girmeli mi?
the Flash wade
Newbie
*

Flash Is Coming To The Rescue

View Profile
« Reply #44 on: 9 Oct 2006 - 20:21:28 »

bence girmemeli sonucta ne houstanda ne de lakers,spurs gibi takımlarda o derece bi başarı gösteremedi.tamam houstonda all-star seviyesindeydi değerli bi oyuncuydu ama her all-starı yada clutch adamı  hall of famer yapsak antonio daviside alalım,walkerıda alalım,fisherıda alalım.girmez,girmemeli.

Pages: 1 2 [3] 4 5 6 ... 9
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Hall Of Fame « previous next »
    Jump to: