Welcome, Guest. Please login or register.
24 Oct 2019 - 01:28:30
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Mekan 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [3]  All
Author Topic: Mekan  (Read 13779 times)
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #30 on: 12 Sep 2005 - 16:08:25 »

burda anlatsanıza çocuklar, biz de merak ettik şimdi.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
WILT
Pro. Member

gsbasket.org

View Profile WWW
« Reply #31 on: 12 Sep 2005 - 19:42:30 »

Kesinlikle AFYON,aramızda Afyon'lu varmı,hep sormak istemişimdir,belirli bir nedeni yok sadece memleketik!

"Ecdad at sırtında ve fütuhat gayesiyle giderdi. Bizler ise şimdi, trenle, vapurla ve ancak siyaset için gidebiliyoruz." Sultan Abdülaziz
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #32 on: 12 Sep 2005 - 20:55:41 »

Benim doğum yeri Afyon ama 1 yaşına kadar kalmışım orda, eh bi de Ankara'ya İstanbul'a falan giderken içinden geçersem görüyorum.
ozzy
Forum Sacramento'lusu
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #33 on: 13 Sep 2005 - 02:31:04 »

Benim doğum yeri Afyon ama 1 yaşına kadar kalmışım orda, eh bi de Ankara'ya İstanbul'a falan giderken içinden geçersem görüyorum.
evet ankaraya ya da istanbula giderken cumhuriyet tesislerinde durmanızı tavsiye ederim,sırf onun icin metroyla seyahat bile edebilirim  Grin
« Last Edit: 13 Sep 2005 - 03:00:11 by ozzy » Logged
RaferAlston
Forum Eskişehirlisi
Full Member

!

View Profile WWW
« Reply #34 on: 13 Sep 2005 - 02:48:02 »

afyon da yazlari bulunurum termal hesabi..hic bir halt yok afyon kalesine bak dur...ozdilek te sıktı artık... Undecided

Rudy
deadite
Guest
« Reply #35 on: 15 Sep 2005 - 16:35:48 »

hava bulutlu olmak koşulu ile vapur seyahatleri işte kadıköy e gidiş geliş felan
ben bulutluluk özlemi çekenlerdenim
AlaMoAnaJJ
Jr. Member
**

'' Ne Guluyorsun Bu Anlattıgım Senin Hikayen!''

View Profile WWW
« Reply #36 on: 16 Sep 2005 - 00:36:52 »

mekan izmirin gençlerinin takıldıgı yer...

aslında guzel bir manzara ile Alsancak-sahil..  alın biraları baslayın sohbete. bunun tadını anlamlandıramıyorum..

...AlaMoanaJJ...
signoria
Full Member

View Profile
« Reply #37 on: 14 Apr 2006 - 19:36:43 »

bu topic'i dallanıp budakLandırmak benim gibi ist'a yeni gelmiş biri için çok makbule geçecektir..
 777 müzik grubu pisir icki serefe gibi işe yarayacak yerLer...duyarlı forumdaşları entry e davet ediyorum please..

frank
Guest
« Reply #38 on: 14 Apr 2006 - 20:12:39 »

bu topic'i dallanıp budakLandırmak benim gibi ist'a yeni gelmiş biri için çok makbule geçecektir..
 777 müzik grubu pisir icki serefe gibi işe yarayacak yerLer...duyarlı forumdaşları entry e davet ediyorum please..

yemek için gidilecek en bilindik ve en güzel mekanlar asagıdaki topicde var

http://www.batug.org/forum/index.php/topic,5697.0.html

içmek için güzel yerler anadolu yakasında caddebostan(kesinlikle öneriyorum,yazın sahilde denize karsı içmek acayip keyiflidir) ve kadıköy,avrupa yakasında ise taksim.buralara gidip geze geze bulursun güzel yerler.
signoria
Full Member

View Profile
« Reply #39 on: 15 Apr 2006 - 18:00:09 »

yemek için gidilecek en bilindik ve en güzel mekanlar asagıdaki topicde var
http://www.batug.org/forum/index.php/topic,5697.0.html
içmek için güzel yerler anadolu yakasında caddebostan(kesinlikle öneriyorum,yazın sahilde denize karsı içmek acayip keyiflidir) ve kadıköy,avrupa yakasında ise taksim.buralara gidip geze geze bulursun güzel yerler.
zen

teşekkür ederim yaLnız taksimde o kadar çok mekan var ki insan nereye gireceğini şaşırıyor..biraz daha ayrıntılı bilgi istesem çokmu şey istemiş olurum..
birde ist'a gelmeden önce aman ha her gördüğün ara sokağa dalma diye öğütler aldım malüm arka takımlarımı seviyorum.. Cheesy

oyuncu
Forum Kameramanı
Newbie
*

View Profile
« Reply #40 on: 2 Sep 2006 - 02:09:53 »

Göstepe de marmara universitesinin karsısında Kantinn die bii yer var tavsiye ederimm butun bi senem orda gecti.sıcak bi yer calısanlar sıcak kanlı insnalar nargilesi hiç fena diil.gercii benimm en sewdığım ortak ordan ayrılmış ama hala yemek yiyip vakit gecirmek içinn gusel bi yer kısın hafta içi 2 gun canlı muzik var Cenk Tevetoğlu gelio.

Ash nazg durbatuluk,ash nazg gimbatul,ash nazg thrakatuluk,asg burzum-ishi krimpatul...
mc
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #41 on: 2 Sep 2006 - 02:43:46 »

zen

teşekkür ederim yaLnız taksimde o kadar çok mekan var ki insan nereye gireceğini şaşırıyor..biraz daha ayrıntılı bilgi istesem çokmu şey istemiş olurum..
birde ist'a gelmeden önce aman ha her gördüğün ara sokağa dalma diye öğütler aldım malüm arka takımlarımı seviyorum.. Cheesy

arka takımlarını sevdiini belli ederek hareket edersen, hiçbişey olmaz arka takımlarına.

taksim'de de nevizade'ye gir, bu kokoreç kokularını falan takip et bulursun, gir çık mekanlara, aradaki farkı keşfeder, keyfine uygun olanında takılırsın. hâ, büyük büyük bardakta biralar, bağırarak kahkaha atan tipler falan bayarsa, cepteki akrebi masaya koyup, nefis yerleri keşfedebilirsin. acayip acayip yerler var, nihayetinde.
precarious
Full Member

gasol-howard-nowitzki

View Profile
« Reply #42 on: 2 Sep 2006 - 12:28:43 »

ortaköy'de the house cafe var....süper bir limonataları var.Bir de naneli olanı var ki  Afro   Günde 1 tondan fazla limonata satılıyormuş Cheesy

Bir de kuruçeşme macrocenter'ın hemen arkasında aşşk kafe var.Orası da hani aşıklar için pek uygun bi yer...Onun yanında mia mensa restaurant var , yemekleri güzel ama ortamı çok bayıktır.Zira geçen gün seray sever orada birleriyle kesişiyordu ;DHep yaşlı gösteriş yapmak isteyen insanlar gelir , ortamı soğuktur anlıcanız.Ama yemekler Tongue Afro
Eric
Geçerli
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #43 on: 2 Sep 2006 - 21:07:03 »

alaçatı-tuval  ...  pierdeki şubesine gitmek nasip olmadı ama alaçatıdaki hoş bi mekan ayrıca yaz aylarında cumartesi geceleri gidilirse batug.com'un ünlü simalarıda görülebilir =)

dwyane_91
Newbie
*

View Profile
« Reply #44 on: 4 Sep 2006 - 02:53:49 »

alaçatı-tuval  ...  pierdeki şubesine gitmek nasip olmadı ama alaçatıdaki hoş bi mekan ayrıca yaz aylarında cumartesi geceleri gidilirse batug.com'un ünlü simalarıda görülebilir =)
evet tuval müthiş bir yer özellikle tatlılarını mutlaka tatmalısnız, oranınkiler bir ayrı güzel.....

Pages: 1 2 [3]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Mekan « previous next »
    Jump to: