Welcome, Guest. Please login or register.
20 Jul 2019 - 14:39:35
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Mekan 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 [All]
Author Topic: Mekan  (Read 13528 times)
Babylonia
Newbie
*

ekmek teknesi...

View Profile
« on: 2 Sep 2005 - 13:09:51 »

Nerde olduğu önemli değil size aitmiş gibi hissi veren,ordan geçeken mutlu olduğunuz yada kendinizi rahat hissettiğiniz yerler sokak,cadde,cafe,bar,bahçe,müze,park,oda,ev..vb...
 Önce ben yazıyım Soğuk Çeşme Sokağı değişik bir yerdir evleriyle defne yapraklarıyla,Galata Köprüsü burdan geçmek herzaman eğlenceli gelmiştir bana ve mahalle aralarındaki her basket sahası belki iyi oynayan birileri maç yapıyodur ve bende izlerim niyetiyle geçerim yanlarındandan.
Sizde varmı?.......

« Last Edit: 2 Sep 2005 - 13:24:55 by Babylonia » Logged
frank
Guest
« Reply #1 on: 2 Sep 2005 - 17:58:09 »

caddebostan sahil
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #2 on: 2 Sep 2005 - 18:20:09 »

adabazar baba yok otesi bide su deposu var sapancada gol ayaklarının altında iç içebildiğin kadar beah

Rocketmaniac
Rockets Holiganı
Full Member

Era "Underdog"

View Profile WWW
« Reply #3 on: 2 Sep 2005 - 19:26:43 »

adabazar baba yok otesi bide su deposu var sapancada gol ayaklarının altında iç içebildiğin kadar beah

burgerkingte açılmış süper olmuştur adapazarı !hehehe
adapazarında Pan adında bi kafe vardı depremden önce baya bi sarmıştım oraya iyi gelirdi bana !açılmadı tekrar pamukbanktan baltürke giden yol üzerindeydi (bilen bilir Smiley)

maşukiyede balık yediğim zaman lar kendimi evimde hissederim süper bi yerdir
sapancayı severim ama öğhh geldi artık!

istanbulda pierre loti favori mekanımdır !
caddebostan sahilinde gece 4 sularında bankta oturup 1 saat falan düşünmek beni kendime getirir

erenkoy tren yolunun yamacında HOLDEN diye bi bar vardır Metal müzik çalar(kalite) çok süper yerdir

şimdilik bu kadar..

FORUMU ROCETS TOPİĞİNE TOPLAMA MAKİNASI
Eurytos
Jr. Member
**

Long live Gandalf

View Profile
« Reply #4 on: 2 Sep 2005 - 19:43:16 »

bizim köyde(manisa) öle fazla mekan yoktur.ama ben en çok geceleri laleliye arklarla gidip ordaki yeşilliklere yayılıp içmei seviorum orda bütün stresimden sıkıntımdan kurtuluorum.orası burdaki sewdiiim nadir yerlerden biri...
frank
Guest
« Reply #5 on: 2 Sep 2005 - 21:39:51 »

erenkoy tren yolunun yamacında HOLDEN diye bi bar vardır Metal müzik çalar(kalite) çok süper yerdir

şimdilik bu kadar..

barmen kaanla az muabbet etmedik heehe ama 1.5 senedir ugramıyorum valla yakında bi gidiyim yaw özledim valla
kekeçoğlan
Newbie
*

View Profile
« Reply #6 on: 2 Sep 2005 - 22:54:42 »

ben antalyalıyım.antalyada 100.yıl caddesi istanbulun istiklal caddesi gibi birşeydir.bu caddenin her milimetkekaresini seviyorum smitten
(forumda antalyalı var mı??çok merak ediyorum)

cheaters never win-winners never cheat
Eric
Geçerli
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #7 on: 3 Sep 2005 - 02:09:03 »

ben antalyalıyım.antalyada 100.yıl caddesi istanbulun istiklal caddesi gibi birşeydir.bu caddenin her milimetkekaresini seviyorum smitten

tayshaun var bide piston'r var Wink

izmirde t.s de piazza kış aylarında süper tabii bide sir winston biraz tikky ama olsun güzel yerlerdir

RaferAlston
Forum Eskişehirlisi
Full Member

!

View Profile WWW
« Reply #8 on: 3 Sep 2005 - 02:14:20 »

eskisehir de tikky tayfasinin bulundugu yer olan adalar civarı takılırım.kokan porsuk nehrine karşı çimlere yayılırım.tikkyleri seyre dalarim.arada da gercekten  dalarim  boxing ama Eskisehiri smitten seviyorum

Rudy
Rocketmaniac
Rockets Holiganı
Full Member

Era "Underdog"

View Profile WWW
« Reply #9 on: 3 Sep 2005 - 02:48:23 »

barmen kaanla az muabbet etmedik heehe ama 1.5 senedir ugramıyorum valla yakında bi gidiyim yaw özledim valla

bar değişti güzel oldu maşallah
avatarına koyduguna göre kaanla baya samimisiniz.hhehehe
görüsürük belki mekanda

tyanali
Forum Tembeli
Newbie
*

View Profile
« Reply #10 on: 3 Sep 2005 - 16:57:50 »

Enteresan.. Benim bildiğim dışında başka bir 100.yıl mı var acaba antalyada ?

kekeçoğlan
Newbie
*

View Profile
« Reply #11 on: 3 Sep 2005 - 22:27:46 »

Enteresan.. Benim bildiğim dışında başka bir 100.yıl mı var acaba antalyada ?
niye böyle dedinki.anlamadım.
p.s:bir tane 100.yıl  var benim bildiğim Huh

kaan
Newbie
*

LA fan in Turkey

View Profile
« Reply #12 on: 4 Sep 2005 - 21:42:38 »

Baharda ve yazın, Caddebostan ve Moda sahil kafa dinlemek için çok güzel yerler özellikle akşam üstleri...
Kadıkoy Kahve Bahane ve Taksim Arsen Lüpen...tavsiye edilir.
ozzy
Forum Sacramento'lusu
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #13 on: 4 Sep 2005 - 21:51:18 »

ben de antalyalıyım
yuh diyorum istikal ile 100.yılı bir tuttun ya bisey demiyorum,istiklalle 100.yılın ne alakası var.100.yıl arabaların vızır vızır gectigi araba gurultusunun eksik olmadıgı bir cadde.antalyada istiklalin tarzında bir yer yok.istiklale verebilcegin en yakın ornek ısıklar olur yada konyaaltının oralar.

ben de mekan soyliyim bari,beachparka bayılıyom kardesim bi de su fiyatları adam gibi yapsalar hic cıkmıycam ordan.antalyaya yolunuz duserse gitmeniz gereken yerlerden,hatta beni arayın geldiginizde birlikte gidelim Smiley
« Last Edit: 4 Sep 2005 - 21:57:50 by ozzy » Logged
kekeçoğlan
Newbie
*

View Profile
« Reply #14 on: 5 Sep 2005 - 00:38:16 »

ben de antalyalıyım
yuh diyorum istikal ile 100.yılı bir tuttun ya bisey demiyorum,istiklalle 100.yılın ne alakası var.100.yıl arabaların vızır vızır gectigi araba gurultusunun eksik olmadıgı bir cadde.antalyada istiklalin tarzında bir yer yok.istiklale verebilcegin en yakın ornek ısıklar olur yada konyaaltının oralar.

ne bilem birader istiklali gördüğüm mü var.sadece anlatılanlara bakıp konuştum ben Smiley

ozzy
Forum Sacramento'lusu
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #15 on: 5 Sep 2005 - 02:25:19 »

ne bilem birader istiklali gördüğüm mü var.sadece anlatılanlara bakıp konuştum ben Smiley

ulen bilader dedigin kisinin senden 6yas buyuk oldugunu biliyon mu,hadi yası gectim.kahve agzıyla konusma bi daha
« Last Edit: 5 Sep 2005 - 02:26:47 by ozzy » Logged
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #16 on: 5 Sep 2005 - 02:31:42 »

Antalya'nın hiç bir sokağı, caddesi, kavşağı, mahallesi vesairesi İstiklal caddesine benzemez, alakası bile olamaz. Işıklar, İstiklal caddesinin sağına soluna dağılan ara yollardan birini karşılar en fazla. Konyaaltı Beach de o haşırt fiyatlarla en fazla 2 sene daha iş yapar, 3. senede herkes Lara'ya akmaya başlar, bu sene bayaa atılım yaptı Lara Beach, helal olsun.

Bi de sakin olun, celallenmeyin hemen
Mr.Zero
GoClippersGo!
Newbie
*

Hogwarts'a girecek inşallah...

View Profile
« Reply #17 on: 5 Sep 2005 - 13:14:39 »

Mekan dediğin Alanya'da Barlar Sokağında bir yerdir.Hepsi güzel çünkü:D

WASHİNGHTON WİZARDS
Rodman_91
Jr. Member
**

I HATE CELTICS

View Profile
« Reply #18 on: 5 Sep 2005 - 21:35:56 »

Mekan benim için doğu garajı tarafında burger king-joy store sınırından inönü ilköğretim okulunda(bu sene mezun olduğum okulum,şimdiden özledim Cry) kadar olan her yerdir,5 sene hemen hemen hergün oranın sokaklarında dolaştım,ondan önceki üç senede oralardaydım,çok güzeldir oralar,arakdaşlarkla limana inip kayalıklarda sohbet etmek,üçkapılarda oturmak,d&r'a(artık joy store)  kadar aç bilaç yürüyüp birer simit yemek...ahhh çok güzeldi herşeyi şimdiden özledim Cry

nothing_hill
Guest
« Reply #19 on: 5 Sep 2005 - 21:59:03 »

mekan benim için  Ankara - Bahcelievler 7. cadde  YER FISTIGI dır... caddeye bakan acık kısmında oturup bira yudumlamak en sevdiğim işlerden biridir...
shaq_32
Guest
« Reply #20 on: 6 Sep 2005 - 12:54:58 »

ankarada cayyolunda  bahcemiz vardir genelde oraya takilirim gercekten cok guzel bi mekan
onun disinda 7 de pampero yada divanda oturuyoruz genelde
jordan23
Forum Föyü
Full Member

bir varım bir yokum

View Profile WWW
« Reply #21 on: 6 Sep 2005 - 20:01:45 »

mekan benim için  Ankara - Bahcelievler 7. cadde  YER FISTIGI dır... caddeye bakan acık kısmında oturup bira yudumlamak en sevdiğim işlerden biridir...
tunalıdaki  Yer Fıstığı da guzeldir
bide bahçalide seyir kafe  GUZELDİR
Babylonia
Newbie
*

ekmek teknesi...

View Profile
« Reply #22 on: 9 Sep 2005 - 16:59:53 »

Beyler bu antalyada beyaz değirmenmi öyle bi loknata vardı dimi?Ya o ne mantıydı ne kaşarlı su böreğiydi ya tadı hala damağımda daha doğrusu antalya çok güzeldi sokaklar sakin geniş bide kale içinde bi kafe vardı manzarası neydi öyle ya.
kekeçoğlan
Newbie
*

View Profile
« Reply #23 on: 10 Sep 2005 - 15:20:01 »

Beyler bu antalyada beyaz değirmenmi öyle bi loknata vardı dimi?Ya o ne mantıydı ne kaşarlı su böreğiydi ya tadı hala damağımda daha doğrusu antalya çok güzeldi sokaklar sakin geniş bide kale içinde bi kafe vardı manzarası neydi öyle ya.
evet biliyorum orayı.dönerciler çarşısının hemen yanında.gerçekten şahane börek yapıyorlar.

Rodman_91
Jr. Member
**

I HATE CELTICS

View Profile
« Reply #24 on: 10 Sep 2005 - 15:27:52 »

abi ne dönerciler çarşısı ya,dedeman tarafında değil mi beyaz değirmen,ama cidden özeelikle su böreği süperdir,sık sık orda peynirli su böreği yerim,fakat anlamadığım şey niye sürekli ismi değişiyor?Sanırım aynı yer şu ana kadar 4-5 kere isim değiştirdi amblem falan da değiştirmiyolar çok acayip bişey,bi ara köy değirmeni falan bile olmuştu

ozzy
Forum Sacramento'lusu
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #25 on: 10 Sep 2005 - 15:39:46 »

abi ne dönerciler çarşısı ya,dedeman tarafında değil mi beyaz değirmen,ama cidden özeelikle su böreği süperdir,sık sık orda peynirli su böreği yerim,fakat anlamadığım şey niye sürekli ismi değişiyor?Sanırım aynı yer şu ana kadar 4-5 kere isim değiştirdi amblem falan da değiştirmiyolar çok acayip bişey,bi ara köy değirmeni falan bile olmuştu

dedemanın oraya pek gitmedigim icin zamanın gerisinde kalmısım herhalde,bi defa kahvaltıya gittim oraya ismi koy degirmeniydi.
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #26 on: 10 Sep 2005 - 16:01:15 »

Yok Beyaz Değirmen diye bi yer var (Genelde Değirmen diye biliniyor) Ben de önceden çok sık giderdim, hatta yemekle ilgili bi topicte "tavuk basket"ini anlatmıştım, Prestige sinemasının yaklaşık 200 metre ilerisinde, Işıklar'a doğru giden yol üstünde.

Ha, Köy değirmeni diye ayrı bi yer de var, o da Dedeman'ın ilerisinde, G-Mall'ı geçtikten sonra ama oraya gitmedim
« Last Edit: 10 Sep 2005 - 16:02:36 by Tayshaun » Logged
kekeçoğlan
Newbie
*

View Profile
« Reply #27 on: 10 Sep 2005 - 16:05:02 »

fakat anlamadığım şey niye sürekli ismi değişiyor?Sanırım aynı yer şu ana kadar 4-5 kere isim değiştirdi amblem falan da değiştirmiyolar çok acayip bişey,bi ara köy değirmeni falan bile olmuştu
aynı isimde izmirde de bir yer olduğu için yasal olarak isim değiştirmeleri gerek(miş duyduğuma göre)

RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #28 on: 12 Sep 2005 - 04:56:52 »

şimdilik bu kadar..

abi orda bi hatun var sürekli gelio, tuçe adı.. böle sol omzunda dövme falan var.. görülesi bi kişidir kendileri..

mekan gibi hatun valla..
« Last Edit: 12 Sep 2005 - 05:09:45 by RuSTeDSouL » Logged
Rocketmaniac
Rockets Holiganı
Full Member

Era "Underdog"

View Profile WWW
« Reply #29 on: 12 Sep 2005 - 13:36:50 »

mekan topiğinde postunu görünce dedim herhalde mezar yazmıştır (dünyadan haberi olmayan insan heheh)
msn de görüsürüz 957946954 tane olay var anlatacak nerden baslarım bilemiyorum

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #30 on: 12 Sep 2005 - 16:08:25 »

burda anlatsanıza çocuklar, biz de merak ettik şimdi.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
WILT
Pro. Member

gsbasket.org

View Profile WWW
« Reply #31 on: 12 Sep 2005 - 19:42:30 »

Kesinlikle AFYON,aramızda Afyon'lu varmı,hep sormak istemişimdir,belirli bir nedeni yok sadece memleketik!

"Ecdad at sırtında ve fütuhat gayesiyle giderdi. Bizler ise şimdi, trenle, vapurla ve ancak siyaset için gidebiliyoruz." Sultan Abdülaziz
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #32 on: 12 Sep 2005 - 20:55:41 »

Benim doğum yeri Afyon ama 1 yaşına kadar kalmışım orda, eh bi de Ankara'ya İstanbul'a falan giderken içinden geçersem görüyorum.
ozzy
Forum Sacramento'lusu
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #33 on: 13 Sep 2005 - 02:31:04 »

Benim doğum yeri Afyon ama 1 yaşına kadar kalmışım orda, eh bi de Ankara'ya İstanbul'a falan giderken içinden geçersem görüyorum.
evet ankaraya ya da istanbula giderken cumhuriyet tesislerinde durmanızı tavsiye ederim,sırf onun icin metroyla seyahat bile edebilirim  Grin
« Last Edit: 13 Sep 2005 - 03:00:11 by ozzy » Logged
RaferAlston
Forum Eskişehirlisi
Full Member

!

View Profile WWW
« Reply #34 on: 13 Sep 2005 - 02:48:02 »

afyon da yazlari bulunurum termal hesabi..hic bir halt yok afyon kalesine bak dur...ozdilek te sıktı artık... Undecided

Rudy
deadite
Guest
« Reply #35 on: 15 Sep 2005 - 16:35:48 »

hava bulutlu olmak koşulu ile vapur seyahatleri işte kadıköy e gidiş geliş felan
ben bulutluluk özlemi çekenlerdenim
AlaMoAnaJJ
Jr. Member
**

'' Ne Guluyorsun Bu Anlattıgım Senin Hikayen!''

View Profile WWW
« Reply #36 on: 16 Sep 2005 - 00:36:52 »

mekan izmirin gençlerinin takıldıgı yer...

aslında guzel bir manzara ile Alsancak-sahil..  alın biraları baslayın sohbete. bunun tadını anlamlandıramıyorum..

...AlaMoanaJJ...
signoria
Full Member

View Profile
« Reply #37 on: 14 Apr 2006 - 19:36:43 »

bu topic'i dallanıp budakLandırmak benim gibi ist'a yeni gelmiş biri için çok makbule geçecektir..
 777 müzik grubu pisir icki serefe gibi işe yarayacak yerLer...duyarlı forumdaşları entry e davet ediyorum please..

frank
Guest
« Reply #38 on: 14 Apr 2006 - 20:12:39 »

bu topic'i dallanıp budakLandırmak benim gibi ist'a yeni gelmiş biri için çok makbule geçecektir..
 777 müzik grubu pisir icki serefe gibi işe yarayacak yerLer...duyarlı forumdaşları entry e davet ediyorum please..

yemek için gidilecek en bilindik ve en güzel mekanlar asagıdaki topicde var

http://www.batug.org/forum/index.php/topic,5697.0.html

içmek için güzel yerler anadolu yakasında caddebostan(kesinlikle öneriyorum,yazın sahilde denize karsı içmek acayip keyiflidir) ve kadıköy,avrupa yakasında ise taksim.buralara gidip geze geze bulursun güzel yerler.
signoria
Full Member

View Profile
« Reply #39 on: 15 Apr 2006 - 18:00:09 »

yemek için gidilecek en bilindik ve en güzel mekanlar asagıdaki topicde var
http://www.batug.org/forum/index.php/topic,5697.0.html
içmek için güzel yerler anadolu yakasında caddebostan(kesinlikle öneriyorum,yazın sahilde denize karsı içmek acayip keyiflidir) ve kadıköy,avrupa yakasında ise taksim.buralara gidip geze geze bulursun güzel yerler.
zen

teşekkür ederim yaLnız taksimde o kadar çok mekan var ki insan nereye gireceğini şaşırıyor..biraz daha ayrıntılı bilgi istesem çokmu şey istemiş olurum..
birde ist'a gelmeden önce aman ha her gördüğün ara sokağa dalma diye öğütler aldım malüm arka takımlarımı seviyorum.. Cheesy

oyuncu
Forum Kameramanı
Newbie
*

View Profile
« Reply #40 on: 2 Sep 2006 - 02:09:53 »

Göstepe de marmara universitesinin karsısında Kantinn die bii yer var tavsiye ederimm butun bi senem orda gecti.sıcak bi yer calısanlar sıcak kanlı insnalar nargilesi hiç fena diil.gercii benimm en sewdığım ortak ordan ayrılmış ama hala yemek yiyip vakit gecirmek içinn gusel bi yer kısın hafta içi 2 gun canlı muzik var Cenk Tevetoğlu gelio.

Ash nazg durbatuluk,ash nazg gimbatul,ash nazg thrakatuluk,asg burzum-ishi krimpatul...
mc
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #41 on: 2 Sep 2006 - 02:43:46 »

zen

teşekkür ederim yaLnız taksimde o kadar çok mekan var ki insan nereye gireceğini şaşırıyor..biraz daha ayrıntılı bilgi istesem çokmu şey istemiş olurum..
birde ist'a gelmeden önce aman ha her gördüğün ara sokağa dalma diye öğütler aldım malüm arka takımlarımı seviyorum.. Cheesy

arka takımlarını sevdiini belli ederek hareket edersen, hiçbişey olmaz arka takımlarına.

taksim'de de nevizade'ye gir, bu kokoreç kokularını falan takip et bulursun, gir çık mekanlara, aradaki farkı keşfeder, keyfine uygun olanında takılırsın. hâ, büyük büyük bardakta biralar, bağırarak kahkaha atan tipler falan bayarsa, cepteki akrebi masaya koyup, nefis yerleri keşfedebilirsin. acayip acayip yerler var, nihayetinde.
precarious
Full Member

gasol-howard-nowitzki

View Profile
« Reply #42 on: 2 Sep 2006 - 12:28:43 »

ortaköy'de the house cafe var....süper bir limonataları var.Bir de naneli olanı var ki  Afro   Günde 1 tondan fazla limonata satılıyormuş Cheesy

Bir de kuruçeşme macrocenter'ın hemen arkasında aşşk kafe var.Orası da hani aşıklar için pek uygun bi yer...Onun yanında mia mensa restaurant var , yemekleri güzel ama ortamı çok bayıktır.Zira geçen gün seray sever orada birleriyle kesişiyordu ;DHep yaşlı gösteriş yapmak isteyen insanlar gelir , ortamı soğuktur anlıcanız.Ama yemekler Tongue Afro
Eric
Geçerli
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #43 on: 2 Sep 2006 - 21:07:03 »

alaçatı-tuval  ...  pierdeki şubesine gitmek nasip olmadı ama alaçatıdaki hoş bi mekan ayrıca yaz aylarında cumartesi geceleri gidilirse batug.com'un ünlü simalarıda görülebilir =)

dwyane_91
Newbie
*

View Profile
« Reply #44 on: 4 Sep 2006 - 02:53:49 »

alaçatı-tuval  ...  pierdeki şubesine gitmek nasip olmadı ama alaçatıdaki hoş bi mekan ayrıca yaz aylarında cumartesi geceleri gidilirse batug.com'un ünlü simalarıda görülebilir =)
evet tuval müthiş bir yer özellikle tatlılarını mutlaka tatmalısnız, oranınkiler bir ayrı güzel.....

Pages: 1 2 3 [All]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Mekan « previous next »
    Jump to: