Welcome, Guest. Please login or register.
1 Apr 2020 - 09:18:04
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  batug.com Basketbol Günleri  |  Topic: Batug.com VII. Basketbol Gunleri İzlenimleri 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 3 4 5 [6]  All
Author Topic: Batug.com VII. Basketbol Gunleri İzlenimleri  (Read 19465 times)
philly fan
Forum Answer'ı
Jr. Member
**

come fly with me

View Profile WWW
« Reply #75 on: 31 Aug 2005 - 19:57:27 »

en iyi gm: ai#3 (valla biz birazda sansin yardimi ile gecmeseydik sanirim cok cok iyi yerlere gelebilirlerdi
itiraf ediim bu maçta maç bitiren basket tamamen balaydı ben normal attım baktım panyalı girdi ama maçı kazandıkya önemli olan buydu Cheesy Grin
« Last Edit: 31 Aug 2005 - 19:58:14 by philly fan » Logged

A.I mvp4ever
GalileoScr
Forum Van Horn'u
Veteran
Pro. Member

turnuva mantarı

View Profile
« Reply #76 on: 31 Aug 2005 - 20:04:15 »

ilk önce geyik camisanın büyük organizatörüne teşekkürlerimi sunuyorum muyu ve batuğ abininde bizler için yaptıklarına ayrı bir teşekkür.

Sanırım en sorunsuz maçlar olarakta en zevk aldığım turnuvalardan biriydi bu. go kart olayında yavuzun yarışmadan aldığı iddalarına katılmıyorum biz gece gidip yarıtık onla Tongue tuh çıkmam lazım herkese katıldığı için teşekkürler...

Comeback...inş...
Göko
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #77 on: 31 Aug 2005 - 22:35:20 »

Alim - Muyu ve Batuğ abiye teşekkürlerimi sunuyorum.. Kusursuz bi organizasyon oldu.. Geç dahil olup geç koptuk istanbuldan...Olayın saha içi ve saha dışı kısımları da sorunsuzdu...Turnuva öncesindeki bütün tereddütler yok olmuştur sanırsam...Pek kimse yurttan bahsetmemiş...Hayatımda gördüğüm en klas yurt idi...Damacana damacana sular...Çaylar-kahveler... Konforlu yataklar ve boğaz manzaralı internet..İlk sonunda sabahlara kadar Övünç-Ediz-Ben-Berk net başındaydık.Yonjasıdır monjasıdır dur şu kız dur bu kız derken sabahı etmiştik allahtan GM İlker görmedi.. Smiley En az içki tüketilen turnuva oldu..Eğer ki final maçında başarılı olmuşsak bunun tek nedeni Kaan Kuraldır...Köftecide vermiş olduğu direktifler ve basketbolun nasıl oynanması gerektiği bilgilerini sahada uyguladık ve kupa sayın Kural'a hediyemizdir  Smiley Sadece 9 köfte yetmez diyoduk ki gelen salatalar Adabazar masasında havada uçuşan ekmekler zeytinyağları..Şirvandaki yemek mükemmeldi evet..İçli köfteye aşık oldum...Lavaşlar yine havalarda uçuştu salatalar fln derken acılı adanaya yer kalmadı  Smiley Sonrasında turnuvanın en acıklı sahneleri perdeleniyor  Cry Ayrılık zamanı gelir ve ortam dağılır..Kurulan arkadaşlıklar-dostluklar turnuvadan herkese kâr kalıyo...

Olayın saha içi kısmına dönecek olursak ilk gün birbirimize alışma-ısınma turları şeklinde geçti...Tansucuğumun bizim belimizi büktüğü maç dışında ilk gün kaybetmedik ama grubumuz inanılmaz zordu...İkinci gün yine birbirinden çekişmeli maçlar oldu..Muyu'nun kurduğu takım turnuvanın "steal" i oldu...Kıssadan hisse turnuvada emeği geçen herkesin eline-koluna-bileğine sağlık..Takım ve kendi şahsıma bi yanlışımız olduysa affola...MVP ödülünü takımım adına aldım...O ödülü takımımızdaki 4 kişi de hakketti...Başta bu takımı kuran İlker olmak üzere Alp ve Özgün'e teşekkürler...Geriye düştüğümüz zaman bile ümidimizi hiç kaybetmedik..Hele çeyrek finalde Kerem'in Fevzi'nin oyunlarıyla 12-5 öne fırlamaları ve ordan geri gelip maçı almamız gücel comeback idi..

Netice itibariyle bol bol gülüp eğlendiğimiz bir hafta sonu geride kaldı ve bu organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkürler...Bir sonraki turnuvada görüşebilmek ümidiyle...
Kazaam
Newbie
*

View Profile
« Reply #78 on: 1 Sep 2005 - 00:41:06 »

klasik olcak ama turnuvada emeği geçen herkese çok teşekkür ederim herzamanki gibi mükemmel bi turnuva oldu turnuva dışında ilk günkü yemeğe gelemedik onn içinde özür diliyorum can saolsun ,yegen, rahat durmadı gelemedik Tongue Ama 2.günküne gelebildik canla birlikte yemekte hatrılarsanız fıratın yanına gidp cell-o pabucu yarım die şarkı sölüodu Smiley
Çok eğlendik bence çok güzel bi turnuvaydı  Takım arkadaşlarıkdan ve abilerimden beceriksizliğimden dolayı özür diliorum şampiyon takımı tebrik ediorum ehh bizde şampiyon sayılırız ama:P  M.V.P  c-webb i de özellikle tebrik edioruum daıttı pota altını maşallah helal olsun bir zenci gücü olmasada sende zenci kanı var c-webb Wink
Gameover3
Sr. Member

You can't find an ateist in a war ...

View Profile
« Reply #79 on: 1 Sep 2005 - 01:03:07 »

Bence herşeyden önce dostluk içinde bir turnuva geçti ve belki de şu ana kadar olan turnuvalar içinde çok amaca hizmet edeni yani dostluğun birbiriyle tanışmanın kaynaşmanın sevgi tomurcuğu olmanın yaşandığı bir turnuvaydı diyebilirim. Baş mimarlar Muyu ve Alime teşekkürümüzü edelim ama Alim o kırmızı Miami tişörtünün içinde inaılmaz seksi duruyodun çok yakışmış geyiğime. Saha içine geldiğimizde bence turnuvanın en güzel dağılmış takımı idik. Yeri geldi içeriden batırdık dışarıdan attık yeri geldi dışarıdan atamadık cwebb kurtardı ilker daldı içeri bi şekilde oynadık  özellikle cwebbin katkılarıyla çok iyi defans yaptık. Bütün final maçlarını cwebbin bitirmesi de ayrı bir anektod oldu. Hele 12-5 den geri geldiğimiz yarı finalde 20 de takılıp alp le kombine tuğla atmaya başlamamız sonucu yaptığı tip çok kritikti. Wolky her geçen gün iyiye gidiyor ders çalışmak yaramış çocuğa, okuldaşım Whizz bi açılmış saçılmış neyse ben onu kapatırım okulda, aklıma geldikçe yazarım daha tabi bu arada üçlük şampiyonu sonice ve carting(ki pistteki 3.viraj da hiç tökezlemeyerek pro bir sürücü olduğunu kanıtladı) şampiyonu yavuza da tebriklerimi iletirim.

1.000.000=Number of people whose life changed after the Tsunamı in South Asia
2= Number of people whom you can change their lives by your help.

BE A PART OF IT !!!
F® T
Sr. Member

Şakka Lem...!

View Profile
« Reply #80 on: 1 Sep 2005 - 03:40:37 »

Ama 2.günküne gelebildik canla birlikte yemekte hatrılarsanız fıratın yanına gidp cell-o pabucu yarım die şarkı sölüodu Smiley
evet ya harika bi olaydı o...süper bi afacan...bu kadar mı tatlı olunur...gözlerim doldu valla ciddi diom..

ŞAKKA LEM!!...[All Rights Reserved]
GalileoScr
Forum Van Horn'u
Veteran
Pro. Member

turnuva mantarı

View Profile
« Reply #81 on: 1 Sep 2005 - 11:26:26 »

ehhe bende hatırlıyorum ya 10-15 dk sölediydi sanırım durmadan sölüyordu feci güzeldi ya o görüntü Cheesy

Comeback...inş...
Eric
Geçerli
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #82 on: 1 Sep 2005 - 15:39:08 »

bir sürü yeni üyeyle tanıştım,tanıdıklarımla daha fazla kaynaştım hepsine selamlar sevgiler.....

harbidende arda amma kaynaştın haa arabada ömerle  Grin

geyik alime muyuya kocaman bi teşekkür... herşey kusursuzdu yurt için batuğ abiye kocaman alkış zen ayrıca istanbulda kaybolmamamı sağlamak için 80 kere yolu tarif edip bana anlatan ozana da teşekkür ederim  Wink     valla aklıma pek bişi gelmiyo

üfürükçü
Yazar
Pro. Member

keyifti yaaa

View Profile
« Reply #83 on: 2 Sep 2005 - 00:33:47 »

turnuvadan aklımda kalan olaylara gelince

oytun'un asansörde fenerbahçe tezahüratlarına alkışlarla destek veren muratcana tokat atması,

nowitzki41 burak lolo'nun sonic için bu adam neden katılmışkı yarışmaya uzunlar üçlük mü atar dedikten sonra sonic'in kapak şeklinde 8/10 sokması. atışlar bittiğinde burak kıpkırmızıydı. şampiyon olduktan sonra burakla konuşmadım üzülmesin diye

Eric
Geçerli
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #84 on: 2 Sep 2005 - 01:35:26 »

cihanın gece uyurken benimle konuşması ve aynı esnada kayhanın karnını tutarak kıvranması ve  beni gördükten sora tuvalete gitmesi.... sulu kılıçta edizi tamamen dolarak kusması tabii ondan önce ardanın hafif hafif kaçırması... Grin

F® T
Sr. Member

Şakka Lem...!

View Profile
« Reply #85 on: 2 Sep 2005 - 06:00:34 »

Ardanın 7 lileri bizim gruba sokup zevkten delirmesiii...üstüne 3 tane kızı yiyip  grubuna 3er bardak su içirmesi...yarısını da kusması...muhahaha Grin Cheesy

ŞAKKA LEM!!...[All Rights Reserved]
Whizz7
Veteran
Sr. Member

View Profile
« Reply #86 on: 2 Sep 2005 - 11:55:41 »

Ardanın 7 lileri bizim gruba sokup zevkten delirmesiii...üstüne 3 tane kızı yiyip  grubuna 3er bardak su içirmesi...yarısını da kusması...muhahaha Grin Cheesy

oha olm sanki 87li 3 tane kız gelmiş yurda da arda hepsini götürmüş gibi anlatmışın  Grin hayır yani, olayı bilmesek....  no

ayrıca arda yapmaz öyle şey ben yakından tanıyorum onu. hayır, o kadar yakından diil. Roll Eyes
Eric
Geçerli
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #87 on: 2 Sep 2005 - 21:52:23 »

oha olm sanki 87li 3 tane kız gelmiş yurda da arda hepsini götürmüş gibi anlatmışın  Grin hayır yani, olayı bilmesek....  no

ayrıca arda yapmaz öyle şey ben yakından tanıyorum onu. hayır, o kadar yakından diil. Roll Eyes

bu konunun altından çok sular akar... elimde fotolarım da var...

BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #88 on: 4 Oct 2005 - 22:50:30 »

Daha önce 7.Turnuva ile ilgili haber Fanatik Basket'te yayınlandı.Onun dışında herhangi bir dergide(Pivot,6.Adam...)  bu konuyla ilgili bir haber çıktı mı?Zaten büyük ihtimalle Eylül sayısına haber yetişmemiştir,bu ayki dergilerde konuyla ilgili bir haber varsa buraya yazarsanız sevinirim batug.com
Pages: 1 ... 3 4 5 [6]  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  batug.com Basketbol Günleri  |  Topic: Batug.com VII. Basketbol Gunleri İzlenimleri « previous next »
    Jump to: