Welcome, Guest. Please login or register.
1 Apr 2020 - 11:03:36
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  batug.com Basketbol Günleri  |  Topic: Batug.com VII. Basketbol Gunleri İzlenimleri 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 4 [5] 6  All
Author Topic: Batug.com VII. Basketbol Gunleri İzlenimleri  (Read 19466 times)
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #60 on: 31 Aug 2005 - 01:41:50 »

her seferinde bi öncekinden sorunsuz ve çok daha güzel bir bulusma ve turnuva daha geride kaldi.basta alim ve muyu olmak üzere oynayan oynamayan çok az da olsa yanimizda olan herkese çok tesekkürler.gerçekten inanilmaz zewkli 2-3 gün daha geçerdim.

basta beni 1 haftadir misafir eden gm im fewzi olmak üzere tüm takim arkadaslarimada ayrica tesekkür etmek istiyorum.maç içinde ve disinda gerek takim arkadaslarim gerekse diger arkadaslara bi yanlisimiz olduysada tekrar özür dilerim.

maçlardaki mücadele ve diger organizasyonlardaki keyifli dakikakalar unutulcak gibi degildi.carting olayindaki talihsizlik ve saçmalik kimsenin nesesini kaçirmamistir diye dünüyorum ki alim in carting organizasyon iptaliyle huzursuz olmasina biz daha çok huzursuz olduk.çünkü alim in yaptigi onca seyi 2 tane salak herif baltalayamazdi.tüm arkadaslarinda iptal olayinda anlayisli dawranmalari ne kadar güzel bir ortamda bulundugumuzun en büyük kanitidir.

yurt maceralari anlatmakla bitecek gibi degildi.sabahlara kadar yapilan muhabbetler ve oyunlarla gülüp elenmekten karnima agrilar saplandi.firat sende masa tenisine biraz daha çalis bence Wink

turnuvadan önce bu sefer sampiyonluk için oynayacagim diyen ve sözünü yerine hakederek getiren alpi özellikle kutlamak isterim.mvp gökmen ve takimi gerçekten hakettiler ellerine saglik.soner de rookie olarak birçok favorinin oldugu 3 lük yarismasini kazanarak diger yarismalar için ben burdayim dedi tebrikler.
« Last Edit: 31 Aug 2005 - 02:10:41 by HotSauce21 » Logged

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Whizz7
Veteran
Sr. Member

View Profile
« Reply #61 on: 31 Aug 2005 - 02:03:11 »

ben de alim karasu ve murat yüce abilerime teşekkür ederek başlıyım. gerçekten 5 yıldızlık turnuvaydı. kimsenin ilerleyen haftalarda karting olayını hatırlıycağını sanmıyorum çünkü gerçekten yapılan her organizasyondan öyle çok keyif alındı ki bu küçük olay incir çekirdeğini doldurmaz.

BUFU hakkında, öncelikle turnuvada elde edeceğimiz derecenin 2 değil 1 basamaklı olmasını hayal eden GM im -respect- Gökhan Özşahin'den özür diliyorum. belki ilk maç Arda uyumasa veya molayı bir saniye daha erken almış olsak herşey daha farklı olurdu.  Smiley 

onur biraderimle bence çok iyi anlaştık ve korkunç bi ikili olma yönünde ilerliyebiliriz, hiç belli olmaz.  Afro

yalçın ve gürkan kardeşlerim de ayrı ayrı eli öpülesi insanlar. ben çok insan gördüm ama böyle mücadele eden iki adam görmedim gerçekten bizim savunma açığımızı en iyi şekilde kapatmaya çalıştılar, eyvallah.

şampiyon takımı tebrik ediyorum ama özgünü ayrı bi tebrik ediyorum mucize çocuk diye gastelere çıkmasını talep ediyorum. güzel tabi. kilo vermek yani.

soner i de tebrik ediyorum tabi ki ilk turda attığı 10 da 8 in şans olmadığını ödülü kazanarak gösterdi. Afro

edizle arda dan özür diliyorum o kadar çağırdım eve sonra da uyudum.

gerek eski dostlar gerekse yeni edindiğim arkadaşlara da teker teker teşekkür ediyorum tabi böyle bi grubun parçası oldukları için..

Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #62 on: 31 Aug 2005 - 02:11:33 »

BUFU hakkında, öncelikle turnuvada elde edeceğimiz derecenin 2 değil 1 basamaklı olmasını hayal eden GM im -respect- Gökhan Özşahin'den özür diliyorum. belki ilk maç Arda uyumasa veya molayı bir saniye daha erken almış olsak herşey daha farklı olurdu.  Smiley 

onur biraderimle bence çok iyi anlaştık ve korkunç bi ikili olma yönünde ilerliyebiliriz, hiç belli olmaz.  Afro

yalçın ve gürkan kardeşlerim de ayrı ayrı eli öpülesi insanlar. ben çok insan gördüm ama böyle mücadele eden iki adam görmedim gerçekten bizim savunma açığımızı en iyi şekilde kapatmaya çalıştılar, eyvallah.

Saolasın Ömer. Savunmada elimden geleni yapmaya çalışsam da skorda hiçbir katkı yapamadım. Benim yerimde başka biri olup 2-3 sayı katkı yapsaydı belki daha iyi yerlere gelebilirdi bu takım. Onur ve sen sıralamamız ne olursa olsun çok güzel taşıdınız takımı zen Yalçın abi de hastalığına rağmen elinden geleni fazlasıyla yaptı. Gökhan GM'e saygılar
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #63 on: 31 Aug 2005 - 02:23:34 »

Eve az önce ayak bastım,ayağımın tozuyla yazıyorum Smiley (Bu arada turnuvada gösterdiğim insanüstü performans ve kazandığım ödül sebebiyle,Ş.Urfa'ya 1863 araçlık bir araç konvoyu eşliğiyle geldim Tongue)

Öncelikle Turnuva'yı organize eden Alim ve Muyu'ya,büyük patron Batuğ Abi'ye ve turnuvaya iştirak edip,hep beraber eğlenmemizi sağlayan herkese sonsuz teşekkür ediyorum sappi Alim,sakın ola Karting'i kafana takma.O kadar emek verdin,yemeklerde biz tıkınırken sen hep ayakta kaldın,sonuçta olayın senden kaynaklanmadığını herkes biliyor Wink Ellerine-kollarına-ayaklarına sağlık Kiss

Turnuva boyunca orada bulunmaktan ve yaptığımız maçlardan oldukça zevk aldım.Bunun için başta takım arkadaşlarım Emre,Şeker,Yalçın ve Yiğit olmak üzere maç yaptığımız herkese çok teşekkür ediyorum.Eğer sert bir faul yapmışsan veya sizi rencide edici bir blok yaptıysam kusuruma bakmayın Grin Yaptığımız tüm maçlardan oldukça zevk aldım.Özellikle klasman maçlarında bizi izleyen seyircilerin de zevk aldığına inanıyorum.Gerçi onlara bir "crossover" sözü vermiştim ama maç heyecanıyla yapmayı unuttum Smiley Sahalarda ender görülen 1" lik dikey zıplama yeteneğime rağmen Rodmanvari bir şekilde topa uçtuktan sonra Selçuk'un "orada plonjon mu yaptın yoksa ayağın mı takıldı?" sorusuna hala gülüyorum Grin Daha yazacak çok şey var,aklıma geldikçe yazarım Afro

Şampiyon olan İlker'in takımını,3'lük yarışmasının galibi Sonic'i ve şaibeli bir şekilde de olsa ödül alan kendimi tebrik ediyorum Smiley Geçen turnuvalarda yaşanan bazı sorunlardan sonra maçların hakem gerektirmeyecek bir şekilde centilmence geçtiğini gördükten sonra ilerisi için de bir şüphem kalmadı.Hep beraber daha nice turnuvalara... batug.com
Basketbol
Dr. James
Veteran
Full Member

View Profile
« Reply #64 on: 31 Aug 2005 - 03:22:34 »

"Turnuvayı hazırlayıp,her şeyiyle uğraştıkları için Alim ve Murat Ağabey'e teşekkür ediyorum..."

Yemek yenilen ve kalınan yerler hoştu.Carting olayı zaten olmasa da olurdu,oldu da.Belki de birkaç sakatlıktan kurtulunduğu düşünülerek bardağın dolu tarafından bakmak gerekir.Sakatlık demişken,turnuva dahilinde sakatlık geçiren insanlarımıza geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.
 Turnuvanın maç kısmından bahsetmek gerekirse; oldukça zevkli maçlar yapıldığını düşünüyorum.Ve en öncelikle tüm turnuva boyunca beraber oynadığımız takım arkadaşlarım Murat Abi,Özgür Abi ve Selçuk Ağabey'e ve koçum Övünç Ağabey'e teşekkür ediyor,çeyrek final maçının kritik anlarında rakibe sırtım dönük mola isteyerek 2 üçlük yememize ve belki de maçın kopmasına sebep olduğum için ayrıca kusuruma bakmamalarını da diliyorum.Aslında takımca günün ilk maçlarına pek ısınamayarak iki günde de ilk maçları kaybettik ve 5. olduk.Tabi sağlık olsun.Ben de şampiyon takımı,M.V.P. Gökmen'i ve diğer tüm takımları ve oyuncuları kutluyorum.
  Muhtemelen kışın yapılacak turnuvaya katılamayacak biri olarak, nice turnuvalara diyorum.
F® T
Sr. Member

Şakka Lem...!

View Profile
« Reply #65 on: 31 Aug 2005 - 04:15:46 »

.firat sende masa tenisine biraz daha çalis bence Wink

senin var yaaa..şaka lemmm....Smiley sen benim gibi forehand smaç koy da sonra bakarız ibiş... Cheesy sen de bileğini güçlendir mybash..tekrar şaka lem Tongue...hehee...helal kardeşim..ii kaynaştık sizinle çok eğlendim bu turnuva... Wink

Herkese çok teşekkürler herşey için...takım arkadaşlarım kusura bakmasın..Batug abi bile yandan izlemiş maçları geldi verdi ayarı bana...ören pas vermeyi die..örenecem inşallah..ediz çalıştıracak beni RIL de... Cheesy

Kışın askerde olacağımdan 8. turnuvada ben de olamicam..kaçarım belki..Smiley Orda öreniriz artık masa tenisini..azuhaha!!
 bottom whip

batug.com
« Last Edit: 31 Aug 2005 - 04:18:54 by Leven_fish » Logged

ŞAKKA LEM!!...[All Rights Reserved]
jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #66 on: 31 Aug 2005 - 13:59:14 »

emegi gecen herkese tesekkurler, cok gusel zaman gecirdim nice turnuvalara...

Richard Hammond
HaliTT
Hiro
Veteran
Pro. Member

Remember...

View Profile
« Reply #67 on: 31 Aug 2005 - 14:35:43 »

emegi gecen herkese tesekkurler, cok gusel zaman gecirdim nice turnuvalara...
fotografın var mı emre? artık seni görmek istiyorum...

I’m taking it slow / Feeding my flame / Shuffling the cards of your game / And just in time / In the right place / Suddenly I will play my ace
jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #68 on: 31 Aug 2005 - 14:40:28 »

ehehehuhaha yardin be halit icq daki ilk gunlerim aklima geldi Smiley

var var fotografim ama pek net bisi yok, yawuz tasvir etsin beni sana Smiley

Richard Hammond
muyu
baba
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #69 on: 31 Aug 2005 - 14:50:40 »

gorkem ile sedat'in arasindan gorunen emre Smiley
Cihan
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #70 on: 31 Aug 2005 - 15:36:59 »

dun aksam geldim eve.Acaip iyi gelmis hem tatil hem de turnuva, basta taksimde sabahin korunde bizi karsilayan Murat welcome ve turnuvada yaptigi her iste oldugu gibi mukemmellik yasatan  geyik Alim olmak uzere emegi gecen tum Istanbullu arkadaslara tebrikler.  Turnuvada genelde olanin tersine cok az alkol tuketildi, ve yine genelde olanin tersine ben paso uyudum uyku
Takim arkadaslarima ama ozellikle ucan kisi Emre'ye, bence Turnuvanin Steal'i sevgili Mehmet kardesime, benden daha fazlasini beklemis olan ama yanilan Gokmen abiye bir de turnuvaya ailevi bir nedenden katilamayan tuncaboyluya tesekkur ediyorum, vazgectim tuncaboyluya etmiyorum.

üfürükçü
Yazar
Pro. Member

keyifti yaaa

View Profile
« Reply #71 on: 31 Aug 2005 - 16:07:54 »

herkes gibi alim ve muyuya teşekkürlerle başlayalım.

bütün bir yaz bu turnuva için fazladan çalıştım işyerimde ve sonuna kadar değdi. acayip eğlenceli günler geçirdim. takım arkadaşlarım wolki özgür abi ve murat ertaş'a çok teşekkürler. hem müthiş mücadele ettiler hemde çok kötü oynamama rağmen bunu dert etmediler.

beni evlerinde misafir eden fevzi ve övünçe de ayrıca teşekkürler.

en çok eğlendiğim turnuvaydı diyebilirim. orda bulunan herkesin eline ayağına sağlık. hepinizi şimdiden özledim Sad

BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #72 on: 31 Aug 2005 - 16:12:23 »

Yemekler süperdi. Alim abi karting olayı ile ilgili senin bir kabahatin olmadığını herkes biliyor kafana takmana gerek yok Smiley Ayrıca yarışmadan karting ödülünü kazanan Yavuz abiye tebrikler sappi

- Karting pistinin önünde yapılan muhabbetlerde gerçekten iyiydi,valla baya kişile F1 geyiği yaptım post biter isimleri yazsam  Tongue Yarışmadan kazanan Yavuz abimi ayrı tebrik ediyorum zaten  Smiley

Beyler kamuoyunu yanlış yönlendirmeyelim lütfen Tongue Gerçi kupayı yarıştan önce aldım ama yarışmadım sayılmaz Wink

ehehehuhaha yardin be halit icq daki ilk gunlerim aklima geldi Smiley

var var fotografim ama pek net bisi yok, yawuz tasvir etsin beni sana Smiley
Muyu,adam o kadar body çalışmış.Sırf vücudunu göstermek için turnuva boyunca çıplak dolaştı,senin eklediğin resme bak Grin

Soldan sağa: Emre(jason),Ozan(OscarRe),Ümit Can(The Chief),Yavuz(BabyShaq),Özgür Abi(OzgurM)
« Last Edit: 31 Aug 2005 - 16:38:10 by BabyShaq » Logged
shiroi_chokoreto
Minnesota T'wolves
Yönetici
Pro. Member

Ruuubbiiooo!!!

View Profile WWW
« Reply #73 on: 31 Aug 2005 - 17:02:08 »

evet bende henüz izmire yrni ayak bastım... alim'e muyu'ya ve bizleri biraraya getiren batuğ abi'ye tekrar teşekkürlerimi sunuyorum....

turnuva herşeyiyile 4-4lüktü.. karting olayını çok kişi belirtmiş olmamamış olması kimseyi etkilememiştir. saçma bi şekilde 400 ytl elinin tersiyl iten ve anlaşılan fiyata bağlı kalmayıp daha fazlasını koparmayan kalkan mekan işletmecisine alim iyi bir ders verdi. hiç canını sıkmana gerek yok alimcim bunu için...

son gün final yemeği turnuvalardaki en iyi yemekti bence. tebrikler...

köftecideki yemek de güzeldi ama bana bi faydası olmadı Smiley en son gelmesinden belliydi zaten bi faydasınını olmayacağı.. bahsedildiği gibi yurtta oynanan sulu kılıç akabinde abdi oyununda 40 bardağa yakın su içtim Cheesy son2 bardağı içemedim zaten kusma olayının patlak vermesi o iki bardağın suçu Cheesy çünkü öncesinde üst üste 2 bardak içmiştik sonra birde 3lü patlattılar... combo yaptık.. bende 1 bardaklık bile yer kalmamıştı. 2 bardak (valeydi sanırım) daha içmemiz gekerkince daha fazla dayanamadım ve aynen lavaboya koştum Cheesy eğlenceli ve zevkli bir oyundu Cheesy hehehe

maçlara gelince... öncelikle ilk tur seçimimiz ozan abinin sakatlık sebebiyle katılamaması sorası patladığımız apaçık ortadaydı bence Cheesy ama bizim de takım olarak sıçışvari oyunumuzunda buna katkısı büyüktü.. kendi adıma takımımdan özür dilerim berbata yakın bir performans sergiledim....
takım arkadaşlarım fırat,seko ve yasin'e teşekkür eder, seko'nun yerine oynayan samet'e de özverisinden dolayı teşekkür ederim...

ayrıca 2.gün klasman maçlarında kuraların çekilmiş olmasına rağmen grupta oynamış olduğumuz jasonların takımıyla yeniden oynamamak için anlayışlı davranan gökhan ve ümitcan'ın takımlarına teşekkür ederim Smiley

yeni turnuvada görüşmek dileğiyle... emeği geçen herkese yeniden teşeekkürler... ellerinize sağlık...  Afro

bullsarda
Veteran
Pro. Member

The more I see the less I know for sure

View Profile
« Reply #74 on: 31 Aug 2005 - 17:56:44 »

öncelikle muyu,alim ve batug abiye tekrar tekrar teşekkürler.
sonra ruskiy standardın büyük gm i onur abiye,batug abiye, alime selamlar tekrar teşekkürler.beraber çok güzel bir turnuva geçirdik.
yemekler,yurt,organizasyon eksiksizdi.
bir sürü yeni üyeyle tanıştım,tanıdıklarımla daha fazla kaynaştım hepsine selamlar sevgiler.....

alex in gölü de unutulmazdı.....Cheesy

herkese selamlar bir dahaki turnuvada görüşmek üzere.....

Pages: 1 2 3 4 [5] 6  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  batug.com Basketbol Günleri  |  Topic: Batug.com VII. Basketbol Gunleri İzlenimleri « previous next »
    Jump to: