Welcome, Guest. Please login or register.
22 Nov 2019 - 14:55:07
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Burs isimleri verin.. 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2] 3 4 5 6  All
Author Topic: Burs isimleri verin..  (Read 26088 times)
AlaMoAnaJJ
Jr. Member
**

'' Ne Guluyorsun Bu Anlattıgım Senin Hikayen!''

View Profile WWW
« Reply #15 on: 30 Aug 2005 - 20:27:51 »

benim bildiim 1 yerden burs alabilysn. diger burs alacgn yerlerbunu ogrenirse burslarını kesiyolar. oyle biliyrm yanlıs biliysm duzeltin.

...AlaMoanaJJ...
Goril
Full Member

Tokunay,Alepay

View Profile
« Reply #16 on: 30 Aug 2005 - 21:47:14 »

Doğrusun,burs alma koşullarında ilk o yazar zaten..tespit edilince kesilir... diye.Verdiklerini de isterler büyük ihtimal tabi.

Powesever
AlaMoAnaJJ
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #17 on: 31 Aug 2005 - 03:39:41 »

e peki en basta basvurdun burslara, 3 tane çıkktı burs. sonra onların 3 unde alyrsn,kesmek zorunda kalırsan ,istediğini sen mi kesiyosun? bir de basvuruken istediğimz sayıda basvurabiliyrmyz?

...AlaMoanaJJ...
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #18 on: 31 Aug 2005 - 04:52:11 »

O bahsettigin normal durumlar icin gecerli. Torpil zaten yasa disi birsey. Dolayisiyla burs alma kosullarini en basindan hice saymis oluyor burs veren yer. Kac tane yerden burs aldiginin da pek bir onemi kalmiyor bu sekilde.

Istedigin kadar basvurabilirsin. Birden cok yerden ciktiysa; tespit ettikten sonra onlar kendi aralarinda haberlesip, kendileri kesiyorlar. Bunu yaparken izledikleri bir usul var midir, bilemicem.

ozzy
Forum Sacramento'lusu
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #19 on: 31 Aug 2005 - 14:07:54 »

Istedigin kadar basvurabilirsin. Birden cok yerden ciktiysa; tespit ettikten sonra onlar kendi aralarinda haberlesip, kendileri kesiyorlar. Bunu yaparken izledikleri bir usul var midir, bilemicem.

vallaha ogrenmeleri zor bir ihtimal,ancak biri ispiyonlarsa filan ortaya cikiyor.yoksa firmalar her firmayi tek tek arayip bu ogrenci sizden burs alıyor mu diye ogrenmesi zor bir ihtimal
AlaMoAnaJJ
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #20 on: 31 Aug 2005 - 19:52:03 »

vallaha ogrenmeleri zor bir ihtimal,ancak biri ispiyonlarsa filan ortaya cikiyor.yoksa firmalar her firmayi tek tek arayip bu ogrenci sizden burs alıyor mu diye ogrenmesi zor bir ihtimal

aslında haklı ozzy yani nereden bilebilrler ki. istediğin sayıda alabilirsin,tabi risk bu. ama yapmama k gerekiyo,yasadısıysa..  Huh

...AlaMoanaJJ...
Dr.Funk
Jr. Member
**

Zihuatanejo

View Profile
« Reply #21 on: 24 Sep 2005 - 04:09:22 »

Valla nerden böyle burs bulunur bilmiyorum ama bu kurumlar kendi arasında haberleşiyor...Çok yakın bi arkadaşım hem kredi alıyodu (şu aylık 110 ytl olan) hemde türk eğitim vakfından alıyordu burs hatta bu iş 1 yıl boyunca böyle devam etti.Yaklaşık 10 gün kadar önce kendisine türk eğitim vakfından bi mektup geldi ve başka bi burs aldığı için kendi verdikleri bursun kesildiği söylendi.Arkadaşım öğrenim kredisi istemediğine dair bi dilekçe yazdı gereken yere ve o parayı kesti.Şimdi türk eğitim vakfına tekrar başvurdu bursunun devam etmesi için...Burs veren kurumlar yazın kendi arasında haberleşiyolar ... ismli şu üniversitede okuyan öğrenci sizden burs alıyor mu diye!!Neticede alınan o risk patlıyo elinizde haberiniz olsun

SMAÇLARIMIZ,RUHLARIMIZ,VASFİLERİMİZ ve KARDEŞİLĞİMİZ SONSUZA KADAR YAŞAYACAK!!!
AlaMoAnaJJ
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #22 on: 27 Sep 2005 - 18:53:19 »

kyk'nın kredi ve burs sonuçları açıklandı.. yani gerkli evrakları toplama zamanı. ben o kadar arastırmama ragmen son tarihi bulamadım. yardımcı olursanız sevinrim.. son verme tahi nedir evrakların?

...AlaMoanaJJ...
Mia Kirshner
kısaca fd...
Veteran
Newbie

See you in another life!

View Profile WWW
« Reply #23 on: 28 Sep 2005 - 16:42:33 »

son tarih 2 kasım diye biliyorum
Carra
Forum Kidd'i
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #24 on: 28 Sep 2005 - 17:55:55 »

yeni yıldan itibaren 110 YTL olan öğrenim kredisinin 175 YTL olacagı hemen hemen kesinleşti.herkesin gözü aydın  Cheesy  partner  sappi  thumb up
Goril
Full Member

Tokunay,Alepay

View Profile
« Reply #25 on: 28 Sep 2005 - 18:02:01 »

yihaaaaaaaaaa Cheesy 175 ytl öğrenci için büyük para,gerçi ikii günde bitiyor ya Smiley

Powesever
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #26 on: 28 Sep 2005 - 18:06:13 »

Yukarida yazilmis vaksa bursu bildigim kadariyla sadece universiteyi yeni kazananlara veriliyor. Forumdaki yeni universiteli arkadaslarin hepsine sabanci'nin bursuna basvurmalarini tavsiye ediyorum. İhtiyacinizin olup olmamasi falan muhim degil, en azindan onlarin yok boyle bir kriteri.

AlaMoAnaJJ
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #27 on: 28 Sep 2005 - 18:07:22 »

peki resmi olarak belirtildi mi?  ve okul bittiğinden itibaren odeme beyaz esyaya endeksli oldugun bliyoruz. bu 4 sene boyunca aldıgımız paranın odemesinin %30'unumu odeyecegiz yoksa tum parayı mı?

...AlaMoanaJJ...
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #28 on: 28 Sep 2005 - 18:26:35 »

Guzellikle odemezsek ne oluyor peki, bilen var mi?

Goril
Full Member

Tokunay,Alepay

View Profile
« Reply #29 on: 28 Sep 2005 - 18:37:50 »

Ödemeyince de eve haciz geliyor.Beni bulamazlar, demeyin buluyorlar.

Powesever
Pages: 1 [2] 3 4 5 6  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Burs isimleri verin.. « previous next »
    Jump to: