Welcome, Guest. Please login or register.
26 Jun 2019 - 02:48:36
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Bilmediklerim? 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 4 5 6 [7] 8
Author Topic: Bilmediklerim?  (Read 33898 times)
wildboy
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #90 on: 10 May 2003 - 13:29:36 »

peki sene basında herkes 0 puanken boyle bi hak tanımıyolar mı illa yeni bi haftalık takım kurmak mı gerekli
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #91 on: 11 May 2003 - 12:07:32 »

Sene başında bir gruba dahil değilsen daily oluyorsun, ileriki zamanlarda ise weekly gruplara giremiyor daily'lere girebiliyorsun, maçlar başlamadan bir seçim yapman lazım.

Örneğin bu sezon bittikten sonra eğer daily'deysen seneye grubun vs sıfırlanıyor (gruplar isim olarak duruyor sanırım sen dahil olabiliyorsun istersen) boşa çıkıyorsun, maçlar başlamadan ister weeklye ister daily e geçiyorsun, gruba girmezsen daily devam ediyorsun
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #92 on: 21 Jun 2003 - 04:55:13 »

Kayhan'ın bahsettiği "VGM vari Draft oyunu" nasıl bir şeydir Huh Oyunu bilen biri kurallarını ve amacını kısaca anlatabilir mi?
judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #93 on: 21 Jun 2003 - 05:25:51 »

oyun son derece basit
draftteki ilk 13 sırayı tahmin etmeye çalışıyosun işte
bi liste hazırlıosun soora drafti bekliosun
puanlama sistemi var 1 yaklaşık şu kdr, 2 yaklaşık şu kdr falan..

BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #94 on: 18 Oct 2003 - 22:40:32 »

Geçen yıl VGM'in sayfasından sakat oyuncular son durumunu öğrenebiliyorduk.Bu yıl onu kaldırmışlar galiba ::)ESPN'in sayfasında da bir şey yazmıyor.IL'teki oyuncuların durumlarını öğrenebileceğimiz bir site var mı Huh(Ya da Shaq önümüzdeki hafta oynayacak mı,siz ona cevap verin yeter Smiley)
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #95 on: 19 Oct 2003 - 15:33:22 »

NBA.com da Transactions kısmında yazar maçtan bir iki gün önce Injury List e eklendi şeklinde, hatırladığım kadarıynan (Erman Toroğlu şivesi) VGM sitesinde nba.com Transactions'a link var  Wink
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #96 on: 31 Oct 2003 - 13:41:05 »

şimdi arkadaşlar bu soruları milyonlarca defa cevaplayanlarınız olabilir. ama bi kere de hatırım için beni cevaplayın kırmayın kardeşinizi.

şimdi ben malumunuz bu sezon girdim vgm işine, dün saat 3 p.m. itibariyle de ilk takımımı kurdum.

birinci sorum 30 ekim 2003 saat 15.00 de kurduum bu takım 31 ekim gecesi oynanan maçlar için mi?

şimdi bgn 31 ekim olduğuna göre benim 1 kasım için şu anda takımı değiştirip yeni takım kurmak gibi bi durumum var mı?

son soru biraz daha acemi sorusu, 100 puan veriyolar eline ve puanlarla nerdeyse 5 süperstarla kadro kurma şansım var. 100 puan biraz fazla değil mi yada oyuncuları puanları sene ilerledikçe artacak mı?

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #97 on: 31 Oct 2003 - 13:51:11 »

ozanım bitanem

sorularına cevap verim

1-30ekim 1500 itibari ile kurdugun kadro 31 ekim icindir
2-aynı sekilde bugunde 1 kasım icin takım kurarsın yarın sabat 10 a kadar kurabilirsin kadronu
3-100 puan fazla degil 5 tane super starı nası alıyosun merak ettim??
4-puanlar adamın performansına gore degisiyo (artıyo yada azalıyo)

not : bu aralar vgm de acaip teknik sorunlar var mesela suan benim 30 ekimki kadroma "0" puan vermisler umarım duzeltirler

Son Turnuva Şampiyonu
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #98 on: 31 Oct 2003 - 14:01:28 »

şimdi arkadaşlar bu soruları milyonlarca defa cevaplayanlarınız olabilir. ama bi kere de hatırım için beni cevaplayın kırmayın kardeşinizi.

şimdi ben malumunuz bu sezon girdim vgm işine, dün saat 3 p.m. itibariyle de ilk takımımı kurdum.

birinci sorum 30 ekim 2003 saat 15.00 de kurduum bu takım 31 ekim gecesi oynanan maçlar için mi?

şimdi bgn 31 ekim olduğuna göre benim 1 kasım için şu anda takımı değiştirip yeni takım kurmak gibi bi durumum var mı?

son soru biraz daha acemi sorusu, 100 puan veriyolar eline ve puanlarla nerdeyse 5 süperstarla kadro kurma şansım var. 100 puan biraz fazla değil mi yada oyuncuları puanları sene ilerledikçe artacak mı?
Son sorunu ilk olarak cevapliyim.100 puan kimini göre fazla kimine göre az.Bence coachların puanı her şeyi zorlaştıran şey.

Oyuncuların yanında next var yani bir sonraki maçı.Orda bir takımın adı yazdığı sürece kadronda kalabilir.Ama boşluksa kadrodan çıkar tam zamanı bende bilmiyorum.Ama 1 gün öncden kuruyorsun.

muyu
baba
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #99 on: 31 Oct 2003 - 14:39:06 »

şu an için sadece lac - sea macı değerlendirilmiş gözüküyo diğer macları da değerlendirmeye aldıklarında puanın eklenecektir tahminim Smiley popovich'ten ancak 5 puanı bugün alabildik malumun Smiley
onurthemenace
Guest
« Reply #100 on: 31 Oct 2003 - 15:53:16 »

merhaba arkadaslar gordugum kadarıyla bilenler ellerinden geldigince bilmeyenlere yardımcı oluyor madem ben de hepsini okumama ragmen birkac sorum olcak

1.bir arkadas oyucuların yanındaki next kısmında takım varsa ole sec demis ancak ben defalarca kontrol etmeme ragmen mesela 1 kasım icin sececeksem o gunku maclardaki takımlar olmuyo ya da bosluk oluyo ben mi anlamamısım yoksa hata mı var
2. mesela aynı next kısmında normal olarak takım yazıyo bir de @ isaretli takım yazıyo anladıgım kadarıyla @ isaretli olan takımla bugun oynuyo digeriyle yarın veya sonra dogru mu?
3.bunları soruyorum cunku 1 kasım icin takım kurmak isterken bu next kısmı 31 ekimde kalıyo ayrıca özellikle coach ekranındaki nextlerin alaksı yok ya bu acıdan gunluk olarak oynadıgıma gore aynı gunun sabahı oynasam kayıt olur mu simdiden tesekkurler
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #101 on: 31 Oct 2003 - 16:14:39 »

abi öncelikle belirtiyim su an vgm de teknik hata var adamlar vgm den bizi sogutmak icin her bisi yi yapıyolar o yuzden suanki durumlar her zaman basımıza gelmicek drurumlar(iisallah9

sorularına cevap verirsek

1-suan hata var yoksa normalde suan 1 kasım kadrosunu kurman gerekir aksam tekrar sayfayı kontrol et duselir herhalde
2-@ isareti o oyuncunun deplasmnada oynayacagını gosterir
3-bide kadronu en gec sabah 9a kur ama o saate kalırsan genelde vgm sayfası asırı yuklenmeden acılmaz sen en iisi gece kadronu kur

Son Turnuva Şampiyonu
onurthemenace
Guest
« Reply #102 on: 31 Oct 2003 - 18:01:55 »

cevaplar icin tesekkur ederim ben de @ isaretinin anlamını bilmeme ragmen beni vgm supheye dusurdu cunku hatalardan dolayı mac programına bakarak adam alayım dedim her kontrolumde gordum ki suan ki mac normal yazıyla gelecek mac @ isaretiyle oluyo gibi geldi cunku hep tuttu neyse umarım hatalar duzelir cunku 1 kasım gunu Sunstan adam almama ragmen yanındaki takım kısmı 1 kasım icin bostu aynı sey coach kısmında da vardı ayrıca 30 ekimdeki kadromdan hepsi oynamış olmasına ragmen sadece predrag abime puan verilmesi artık sabrımı tasırdı biz haybeye mi isaretliyoz ya bu her sene bası bole midir ki
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #103 on: 7 Jan 2004 - 21:42:36 »

bu akşam seattle sacramento maçının ertelenme riskinin olması ve benim line-up da da brad miller'ın olması.. davis da day-to-day miş ikisi de oynamazsa artık yarın zehir zemberek bir şeyler döşenirim..

diye bir msj atmi; Mattrockdj adli arkadasimiz.Bende bunla ilgili bir sey sorcam.Bu gecen sene de olmustu sanirim sezonda merak ediyordum bilen varsa soylesin lutfen.bazi maclar hava sartlarindan dolayi falan erteleniyo.Eee tabi o macta oynamasini bekledigimiz oyunculari kadroya seciyoruz.O mac ileri tarihte oynandiginda o oyunculardan puan aliyormuyuz?Anlatabildim mi bilmiyorum

Saol o zaman Orkuna yazık olmuş 2 adam birden oynamamış
« Last Edit: 7 Jan 2004 - 22:21:26 by Wade » Logged

Lethal
forum Vinsanity'si
Sr. Member

The World is a Vampire!

View Profile WWW
« Reply #104 on: 7 Jan 2004 - 22:01:31 »

Ya şimdi Wade arkadaş, olayı şöyle izah edeyim.
Sen o hava şartları dolayıyla ertlenen maçlar için puanları unut, eğer maçlar yakın bir tarihe ertelenmiyorsa.
Mesela Memphis Portland maçı 3 Mart'a ertelenmiş, ve 3 Mart da ikinci yarıya denk geliyor, büyük bir kaos yaşanacağından ve Tüm LB'ı değiştirme riski olduğundan bunu ekleyemezler. Evet haksızlık ama naparsın.. Bence en azından 10 puan eklenmeli her Zach'i lanlara. Yazıktır günahtır..
Pages: 1 ... 4 5 6 [7] 8
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Bilmediklerim? « previous next »
    Jump to: