Welcome, Guest. Please login or register.
1 Oct 2014 - 17:13:40
Google
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: En İyi Oynayan Oyuncular 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3  All
Author Topic: En İyi Oynayan Oyuncular  (Read 12721 times)
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

forum Raşidi

View Profile
« on: 28 Jul 2002 - 21:20:38 »

Ewt arkadaşlar sizden isteğim şu. Sizde bir sezonda en iyi avrjla oynayan üç oyuncuyu yazmanız. Oynadığı mevkiyi,ismini,averajını,kaç maç yaptığını ve en önemlisi hangi ligde oynadığınızıda yazı. Sonra ukrayna liginde ben şu adamla şöyle çoştum olmasın. Smiley
« Last Edit: 3 Aug 2006 - 16:09:56 by BabyShaq » Logged

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

forum Raşidi

View Profile
« Reply #1 on: 28 Jul 2002 - 21:24:36 »

1) Patrik Vieria-8,57-dmc-ispanya ligi-42 maçta

2) Kritian Vieri-8,26-fc-ispanya ligi-37 maçta

3) Esteban Cambiasso-8,25-dmc/l-italya ligi-32 maçta

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #2 on: 29 Jul 2002 - 01:25:48 »

walla net soliyemicem cunku saveler bursada

ama
vitaly aleschenko-ibrahim said-maxim tsigalko-jesper hakansson turkiye liginde samsunsporla 8den yuksek averajla oynadılar ozellikle maxim 9 a yakındı bayagı

seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #3 on: 29 Jul 2002 - 16:00:23 »

ben 12 yıl fenerde tsigalko ile oynadım ven 30 golden az attığını ve averajının 8.00 den indiğini görmedim ayrıca onun baba gibi ödülleri de var
muyu
baba
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #4 on: 1 Aug 2002 - 16:09:10 »

size öneri dml ve dmr kullanıyosanız trabzondan eduardo ve gs'den victoria cok başarılı oluyor bu kanatlarda ayrıca illaki dm kullanırım diyorsanız trabzonda erhan namli ilk sene sonu ücretsiz geliyor bence kolayın bu sene sampiyon oldum erhan 8 üzeri averaj ile oynadı ortalama 6 top calma ortalaması vardı orta sahada ben ikili düzende gs'li faruk ile sakaryalı tayfun'u mid oynattım cok büyük verim aldım ikiside sene sonu milli oldu hemde en iyi 11'e secildiler ve cok gencler ayrıca iki ayaklarını da kullanabiliyorlar işte size sağlam bir orta saha
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #5 on: 1 Aug 2002 - 16:20:00 »

DMC de özellikle Dinami Mins de oynayan  Sergey Kovalchiuk var
kapitano
Guest
« Reply #6 on: 9 Sep 2002 - 13:59:22 »

ales urbanek 25 maç 8.27 fb landon dnovan8.30 fb

ivan gvodenovic 8.08 fb
ArchipeLL
Guest
« Reply #7 on: 19 Oct 2002 - 10:47:28 »

DMC de özellikle Dinami Mins de oynayan  Sergey Kovalchiuk var

Evet! Bende bu adamı önermeye girmiştim. Ama DMC olarak düşünmeyin ML de daha verimli duruma göre sol iç de oalbilir. Bu oyuncunun en önemli özelliği spot kick ler. Bütün duran topları ona kullandırıyorum. Serbest vuruştan nie gol atamiorum diye hayıflanırdım . Artık çatır çatır atiorum.

Herkesin bildiği bakırcıoğlu, aghahowa, maxim, okoronkowo yu tekrar hatırlatiim. Ayrıca Hamit - Halil Altıntop kardeşler var gurbetçi. İkisinide aldın Hamit AMC da döktürüyo ama Halilden pek verim alamadım.

Manisasporda Serkan Özgür var SC biraz tuzluya patlio ama ucuza alınırsa değer.

Beşiktaşta Volkan Hasançebi var. Biraz şans verildiğinde teknik özellikleri Aghahowayı bile katlıyo çok tutuyorum bu adamı. Ayrıca Ahmet Dursun, İmansız, Yasin Sülün, Ahmet Yıldırım, Ali Eren, Yedek kaleci İlkay Soyupak göze batan oyuncular. Beşiktaşla oynayanlar karambole gelipte satmayın.

Şimdi adını tam hatırlayamıyorum ama sanırım Klompe olan bi DC aldım çom ama çok sağlam bi adam para sıkıntım olmadığından fazla paraya kıydım ama değdi. Geldiği günün ertesi günü derbi maçında 11de sahaya sürdüm, ogünden beri  8,5 un altına inmedi. İsteyen varsa detaylı beşiktaş incelemesi verebilirim. (detaysızı buysa detaylısını bilmiom artık Smiley
judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #8 on: 19 Oct 2002 - 16:32:07 »

evet heerenven'den klompe bence oyunun en iyi defansı. lazio'da nestayla, parmada cannavaroyla, arsenalde campbell yan yana oynattım. hepsine de fark attı average ratingde.
feyenordda harbuzi diye 15 yaşında bi amc var. (amca gibi oldu Smiley) direk almayın ama sürekli takipte tutun, süper yıldız oldu benim bütün uzun süreli oyunlarımda.

Keane
Newbie
*

View Profile
« Reply #9 on: 13 Jul 2004 - 16:04:59 »

Paul Scholes
Roy Keane
Xabi Alonso
Lucio benim oynattigim en caliskan oyunculardi

Form is temporary,class is permanent...
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #10 on: 5 Aug 2004 - 12:26:52 »

4.11+da evandro roncatto 17 yaşında alın 8in altına inmiyo tabi finishingide 20
de la cuesta o da çok ucuz ve süper 8 civarı oynar dc de
hossein ka'bi de süper oynuyo bu üçü de süper gençler

dr.bjk
Newbie
*

Hiçbiri yokken biz vardık

View Profile
« Reply #11 on: 9 Sep 2004 - 15:32:39 »

Jose Julian de la Questa (DLC) takımını hatırlamıyorum.
8.22 2 sezon ortalaması.

Pizarro Santa Cruz ikilisi her sezon (FC Bayern) 8 ortalama ve 60 golden fazlayla oynuyorlar

Prof.Dr.BJK
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #12 on: 9 Sep 2004 - 15:52:14 »

PHİLİP LAHM bayernden alın kac para istiyosa verin 22 yada 21 yasında ama super

r.madrid de tum rekorları kırdı en az 8.3 felan yapıyo

RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #13 on: 9 Sep 2004 - 21:23:08 »

ronaldinho - arsenal 3 sene ort 8.42 , 117 maç 161 gol 60 asist 37 maçın adamı..

henry       -   ''      4 sene ort 8.40,  176 maç 280 gol 91 asist 75 maçın adamı..     bu adamlar bide forvetlerim  Cool .. nasıl yenilebilirim nasıl yensinler  Huh Huh Huh

the laker
Newbie
*

www.batug.com

View Profile
« Reply #14 on: 12 Sep 2004 - 23:53:47 »

Steve Slade adlı oyuncu bende amatör lig takımı Margate'de 8.78 ortalama yakalamıştı,gol ve asist kralı olmuştu.Dandik liglerde oynamayı seviyosanız kesin alın.

Pages: [1] 2 3  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: En İyi Oynayan Oyuncular « previous next »
    Jump to: