Welcome, Guest. Please login or register.
6 Jun 2020 - 16:32:37
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Kültür - Sanat  |  Müzik  |  Topic: Björk.. 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 [4]  All
Author Topic: Björk..  (Read 24169 times)
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #45 on: 16 Jul 2007 - 00:43:07 »

salı getiririm ajan.

Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #46 on: 14 Sep 2007 - 10:28:24 »

http://unit.bjork.com/specials/gh/index.htm

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #47 on: 9 Oct 2007 - 04:03:02 »

bu konuyu daha önce de tartıştık ama björk çok büyük sanatçı, kime göre neye göre dersen: bana göre.

bu vesileyle metallica topii açmak isteyeni kolundan tutmuyoruz, isteyen buyursun yazsın zevkle okuyalım.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
riser
Newbie
*

View Profile
« Reply #48 on: 18 Oct 2007 - 23:35:01 »

valla 4 sayfa okudum topici bulamadım ben yazayım bari.

çok büyük bir björk hayranı değilimdir ama severim ve björk benim için şunu ifade ediyor: hani sesi çok güzel insanlar vardır, şarkı söylerken kendinden geçersin o derece, tanrı vergisi bir yetenekle söyler. aradan zaman geçer, yeni bişeyler çıkarmadığı için unutursun o sesi, aklından çıkar. bir gün tv de veya radyo da yahut sokaktan geçerken müzik dükkanlarında o sesi duyduğun zaman çnce bocalarsın"kimdi ya bu"diye... ama gerçekten dinleyen birisi björk'ün sesini asla unutamaz, nerde sesini duysa şarkıyı onun söylediğini hemen anlar, eşsiz bi yorumu vardır şarkıların üzerinde. işte bu yüzden björk sadece güzel değil, aynı zamanda özel bir ses benim için Smiley
« Last Edit: 18 Oct 2007 - 23:37:18 by riser » Logged
the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #49 on: 6 Dec 2007 - 02:45:22 »

business channel'ı açın1 hemen business channel'ı açın!

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
Carra
Forum Kidd'i
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #50 on: 5 Feb 2008 - 22:05:25 »

http://www.lastfm.com.tr/event/499913
« Last Edit: 5 Feb 2008 - 22:06:54 by Carra » Logged
the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #51 on: 7 Feb 2008 - 17:08:22 »

Bu yaz nereye nasıl para yetiştirecem bilemiyorum...

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
pinback
Guest
« Reply #52 on: 16 Feb 2008 - 02:01:25 »

björkde mi geliyormus vay anasini.bende her sarkisini filmini bilen hayrani degilimde.böyle biri turkiyeye gelirse giderim konserine ya
revenant
Full Member

View Profile
« Reply #53 on: 1 Mar 2008 - 19:15:36 »

Biletix de yazdıgı uzere 3 agustos da ama mekan belli degil henuz
http://www.biletix.com/yakinda.htm?id=41
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #54 on: 28 Jul 2008 - 12:13:50 »

3 agustosta kurucesme arenada imis.

http://www.ntvmsnbc.com/news/454395.asp#storyContinues
« Last Edit: 28 Jul 2008 - 12:15:19 by ai#3 » Logged

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #55 on: 4 Aug 2008 - 11:20:11 »

konser muhteşemdi. şarkı sıralaması ve konser düzenlemesi geçen sene werchter'da izlediim performans ile neredeyse aynıydı ama özel konser olunca başka oluyormuş. arkasındaki koroyu çok daha aktif kullandı, kendisi çok daha neşeli ve aktifti, seyirciyle sürekli kontak kurdu. bu hafta içinde fotolarla birlikte uzun uzun anlatıcam.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #56 on: 4 Aug 2008 - 12:38:17 »

Abi, "All is Full Of Love" ı söyledi mi? Gidemediğime yanarım, ama o şarkıyı da söylediyse yüz kere yanarım.

riser
Newbie
*

View Profile
« Reply #57 on: 4 Aug 2008 - 14:45:29 »

konser muhteşemdi. şarkı sıralaması ve konser düzenlemesi geçen sene werchter'da izlediim performans ile neredeyse aynıydı ama özel konser olunca başka oluyormuş. arkasındaki koroyu çok daha aktif kullandı, kendisi çok daha neşeli ve aktifti, seyirciyle sürekli kontak kurdu. bu hafta içinde fotolarla birlikte uzun uzun anlatıcam.

Valla birkaç yerde daha okudum da, onlar pek beğenmemiş konseri. Seyirci çok ruhsuzdu, konser kısaydı, Björk seyirciyle çok az iletişim kurdu falan yazmışlar. Gerçi 17 şarkı çalmış playliste bakınca, nasıl kısa anlamadım bu konser.

All is Full of Love çalınmamış bu arada.
the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #58 on: 4 Aug 2008 - 20:03:37 »

Birkaç dediğin yer ekşi sözlükse kendilerini tatmin edecek konser henüz icat edilemedi...

ALDOUS HUXLEY
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #59 on: 4 Aug 2008 - 20:51:25 »

Valla birkaç yerde daha okudum da, onlar pek beğenmemiş konseri. Seyirci çok ruhsuzdu, konser kısaydı, Björk seyirciyle çok az iletişim kurdu falan yazmışlar. Gerçi 17 şarkı çalmış playliste bakınca, nasıl kısa anlamadım bu konser.

All is Full of Love çalınmamış bu arada.

evet all is full of love çalınmadı. zaten ihtiyaç da yoktu zira gayet güzeldi liste. ayrıca şunu söylemek lazım, konser alanı 20.00 sularında boş gibiydi ama konser başladıında en arkalara kadar kalabalık vardı. ben en önlerde izledim ve hemen hemen herkes şarkılara alkışla, söyleyerek ya da zıplayarak eşlik etti, björk'ün şarkılarına daha fazlası da yapılmaz zaten. ayrıca björk seyirciyle az iletişim kurdu diyenler björk'ün konserlerinde takındıı tavır ve kişilii hakkında pek bilgi sahibi diiller diyebilirim. ben geçen sene bi konserini daha izledim canlı ve ondan kat kat iyiydi. konser 1.5 saat falan sürdü bu arada, kısa gibi duruyo ama ara vermedi hem de sürekli durmadan şarkı söyledi. ben bittiinde saati gece yarısı sanıyodum, 23.00 olduunu görünce epey şaşırdım.

Pages: 1 2 3 [4]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Kültür - Sanat  |  Müzik  |  Topic: Björk.. « previous next »
    Jump to: