Welcome, Guest. Please login or register.
11 Dec 2019 - 01:13:05
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  New Orleans Pelicans  |  Topic: Off-season 2005 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 4 5 6 [7] 8
Author Topic: Off-season 2005  (Read 29764 times)
freshman
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #90 on: 27 Oct 2005 - 01:09:25 »

j.r 5/10 üçlük atmış miami macında c.paul da 19 dk 9 ast ikisi patlama yaparsa bu sene playoff adayımdır no bu sene
akşam akşam sen beni güldürdün allah da seni güldürsün ne diyim no playoff yapacak hem de batıda ha?

artemis
Newbie
*

batug.com

View Profile
« Reply #91 on: 27 Oct 2005 - 19:59:09 »

akşam akşam sen beni güldürdün allah da seni güldürsün ne diyim no playoff yapacak hem de batıda ha?
benim daha cok demek istediğim playoff yapmaları değil sadece o sıraya yakın olacakları ve bi çok takımın başını ağrıtacaklarını söylemek ama bunu tabi magloire takasını duymadan önce yazmıştım
freshman
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #92 on: 27 Oct 2005 - 23:53:43 »

benim daha cok demek istediğim playoff yapmaları değil sadece o sıraya yakın olacakları ve bi çok takımın başını ağrıtacaklarını söylemek ama bunu tabi magloire takasını duymadan önce yazmıştım
abicim magloire takası olmasından önce de batı da playoff adayı falan olması imkansızdı ve büyük ihtimalle de ligin en kötü takımı olacaklardı ki bu ihtimal şimdi daha da yükseldi

Hoops4Life
Link Finder
Full Member

23 ...

View Profile WWW
« Reply #93 on: 28 Oct 2005 - 00:19:50 »

beyler d-mase'ın ıstatıstıklerı ole yabana atılır turden degıl eger (bıraz sacma oldu kesın sure alır ama) saglam sureler alırsa bıseyler yapabılır zaten cok atlet bı oyuncu , kı takım zaten cok da yaslı degıl gelecekte tabıkı ıs yapabılır ama bu sene ben hornets'ın son sıralarda olacagına ınanmıyorum bole bıseyde beklemıyorum cunku hedeflerı ona gore koydular  Afro

Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #94 on: 28 Oct 2005 - 00:35:13 »

beyler d-mase'ın ıstatıstıklerı ole yabana atılır turden degıl eger (bıraz sacma oldu kesın sure alır ama) saglam sureler alırsa bıseyler yapabılır zaten cok atlet bı oyuncu , kı takım zaten cok da yaslı degıl gelecekte tabıkı ıs yapabılır ama bu sene ben hornets'ın son sıralarda olacagına ınanmıyorum bole bıseyde beklemıyorum cunku hedeflerı ona gore koydular  Afro
ne koydular bana da söylermisin?daha gm imiz yeni ve ilk hamlesinde tüm kafaları karıstırdı,kimisi helal olsun bak aldı  alacağını derken kimi de her gm gibi new orleans ı peşkeş çekecekler zenginlere dediler.benim şahsi görüşüm bu takımdan üç sene elle tutulan bir başarı beklemeyin,hele lotaryadan bir takımı kuralım,jr ı ve paul u elde tuttuğumuz vakit gerisi gelir,o zaman new orleans ile başarı kelimeleri aynı cümle içinde daha mantıklı gelecektir.

anilkos
Forum Wolverine'ı
Full Member

hi,hi,hi,hi...

View Profile
« Reply #95 on: 28 Oct 2005 - 16:27:46 »

ne koydular bana da söylermisin?daha gm imiz yeni ve ilk hamlesinde tüm kafaları karıstırdı,kimisi helal olsun bak aldı  alacağını derken kimi de her gm gibi new orleans ı peşkeş çekecekler zenginlere dediler.benim şahsi görüşüm bu takımdan üç sene elle tutulan bir başarı beklemeyin,hele lotaryadan bir takımı kuralım,jr ı ve paul u elde tuttuğumuz vakit gerisi gelir,o zaman new orleans ile başarı kelimeleri aynı cümle içinde daha mantıklı gelecektir.

ben bunu 1 saya geride dedim.Biz 3-4 sene lotaryaya kalalım.O süre boyunca zaten drafttan yetenekli oyuncular alırız.4 sene sonra anca  play off'a oynayabiliriz.

Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #96 on: 28 Oct 2005 - 17:48:11 »

Bence Magloire bu takımdaki geleceği görüp kalacaktır.Kalmalıda!!Bizi bu durumda bırakamaz.Bence gm in değil pinti sahibin değişmesi lazım.İhtiyar PJ Brown yerine Swift'i getirebilirdi isteseydi.Magloire 'a max verilip takımda tutlmalı mutlaka.Paul&JR Smith&Magloire üçlüsü gelecekte bu takımı uygun eklemelerle şampiyon(çok zor ama imkansız değil)yapabilir.Yeterki başkan pintilik yapmayıp 2006 ya da 2007 yazında role player lar alsın.Bu takım tecrübe kazandıkça daha iyi yere gelecektir.
demişsin de yazındaki magloire lar ortamı ciddiyetten uzaklaştırdı bir anda,görücek kalacak felan.atıp tutmanın sonu nerelere varıyo bak

anilkos
Forum Wolverine'ı
Full Member

hi,hi,hi,hi...

View Profile
« Reply #97 on: 28 Oct 2005 - 18:59:40 »

Atıp tutmadım.GM göndermeyip tutmayı deneseydi daha iyi olurdu.Burda Gm bariz sorumlu.Yani nba de pivot sorunu varken tutupta sen pivotunu yok pahasına verir misin.Ama tutamayıpta gitseydi elimizde hiç bi şey olmayacaktı.Bu yönü de var.Tam arada kalmış bi trade...

PunkBoyTimmy
Guest
« Reply #98 on: 28 Oct 2005 - 21:35:31 »

bence illahi takas etmek istedilerse dez'den daha kötü ama en azından işlerine yarayacak bi C ve uzun forvet rotasyonuna bir adam ekleyebilirlerdi.sonuçta dez onlara rasual , arvydas , snyder ve JR'ın yaptıklarından ekstra birşey yapmayacak.belki de daha azını yapacak.sonuçta 2-3 rotasyonu onlara hayli hayli yeterdi.hawks'tan bir farkları kalmadı.en azından hawks ümit veriyor gençleriyle , meraklandırıyor beni ama ne yazik ki aynı şeyleri hornets için diyemem..
anilkos
Forum Wolverine'ı
Full Member

hi,hi,hi,hi...

View Profile
« Reply #99 on: 28 Oct 2005 - 22:26:14 »

Ya şimdi jr smith,paul ikilisi bile beni heyecanlandırıyo.Paul kidd den beri elen en potansiyelli guard diyolar.Jr da seneye garanti 20 sayının üstünde atcak yani süper bi eylence olcak hornets maçları.Hızlı tempota hücumlar.

PunkBoyTimmy
Guest
« Reply #100 on: 28 Oct 2005 - 22:41:04 »

oyuncu bazında bitek o iki adam heyecanlandırıyor zaten ama takım bazındaydı benim o kastettiğim.. hawks genel olarak heyecanlandırıyor beni çünkü takımın çehresi seneye bakışı değişti biraz bile olsa.. hornets benim gözümde geri adım attı..
anilkos
Forum Wolverine'ı
Full Member

hi,hi,hi,hi...

View Profile
« Reply #101 on: 28 Oct 2005 - 23:03:57 »

Ya gözden düşme benim adıma maç içinde zevk vermemedir.Hızlı oynayacaklar bu sene büyük ihtimal ve bol skorlu maçlar göreceğiz.110 yeseek 90 atacağız.Maçlar böyle geçecek ve zevk tavana vurucak.

Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #102 on: 29 Oct 2005 - 15:49:27 »

Ya gözden düşme benim adıma maç içinde zevk vermemedir.Hızlı oynayacaklar bu sene büyük ihtimal ve bol skorlu maçlar göreceğiz.110 yeseek 90 atacağız.Maçlar böyle geçecek ve zevk tavana vurucak.
pj brown un pivot çıkacağı bi takımın hızlı oynamasını beklemiyorum ben, 40 ına merdiven dayamış bir adamın 15.dakikadan sonra nefesi kesilir bence(tabi malone değilse)

Darth_Vader
Guest
« Reply #103 on: 29 Oct 2005 - 16:45:22 »

Zaten o koşmasa da olur.Takımın gençleri koşup smaçla bitirsin pozisyonu.O blok yapsın rebound alsın.Görevi bu.
PunkBoyTimmy
Guest
« Reply #104 on: 30 Oct 2005 - 00:50:46 »

yoo bence direk geri adım attı.şansları çok düşüktü daha da düşürdüler.kendi kuyularını kazdılar bi nevi.allah sonunu hayır etsin bari..
Pages: 1 ... 4 5 6 [7] 8
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  New Orleans Pelicans  |  Topic: Off-season 2005 « previous next »
    Jump to: