Welcome, Guest. Please login or register.
21 Aug 2019 - 01:10:28
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Ben ... Olsam : 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 4 [5] 6  All
Author Topic: Ben ... Olsam :  (Read 16948 times)
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #60 on: 25 Oct 2005 - 17:55:04 »

hadi buyur burdan yak abi ne diyosun ahmet bu olaya ikilemde bırakmayın olm bizi. Ben isveçli birkaç hatunla tanısmıstım ama hepsi evliydi kocası falan vardı ıyı ınsanlardı yani ya baya. Güzelce sohbet edebiliyorduk ama hiç genç kız nezdinde isveçliyle konusmadım. Engin tecrübeli insanlara sormak lazım tansu haric yalnız o askere gidicek olm tansu okuma sen buraları heh heh

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #61 on: 25 Oct 2005 - 21:55:12 »

abicim walla arkadasını bilemem ama ben yeni zelandada 1 ay maria'yla takıldım gezdik tozduk eglendik... ben ona bizim kursa geldigi ilk gunden itibaren sıcak(!) ve samimi davranınca oda bana aynı sekilde karsılık verdi...hic ole sogukluk vs gibi bi durum olmadı...senin arkadasın elektrik veremediyse isvecli kızlar napsın!!!!  no

yani son olarak diyecegim ben 1 tane isvecli tanıdım(yakınen) oda soguk degildi...
 bide soguk olsa nolcak lem!!! alla alla  kızgın cekic
bak sinirlendim simdi... kardesim begenmiiosan isvecli kızlara sen git etiyopyalılara takıl... sinirlendim walla grrr  gun boxing

Son Turnuva Şampiyonu
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #62 on: 26 Oct 2005 - 16:29:28 »

oyle herkesi almıyoruz ama ılkonce enaz iki yıl uyelik sart. Haaa sen dersinki ben isveçliyim veyahut isveçte tanıdığım var ozaman durum değerlendirmesi yapabiliriz

isveçli hatunlara olan zaafimdan dolayi lafinizi balla kesmek isterdim ama görüomki topic konusundan biraz fazla kopmalar yasanmis.aman diyim Wink  -hatsos
« Last Edit: 27 Oct 2005 - 03:47:45 by HotSauce21 » Logged

GalileoScr
Forum Van Horn'u
Veteran
Pro. Member

turnuva mantarı

View Profile
« Reply #63 on: 2 Nov 2005 - 12:00:06 »

ben yasinin yerinde olsam temelli isviçreye geri dönerdim mahmut samed topluca....

Comeback...inş...
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #64 on: 2 Nov 2005 - 12:59:15 »

oğlum yarama tuz basma Angry ben bayılıyo muyum sanki buraya.

ben kredi yurtlar kurumu olsam almanca işletmede okuyanların kredisini iki yılın sonunda kesmezdim

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Iverson_Style
Newbie
*

View Profile
« Reply #65 on: 23 Jan 2006 - 16:16:54 »

Ben matematik öğrenci olsam öğrencilerime not konusunda çok skmazdım!anasınısataym bi öpücüğe not satardım hehe Smiley

I love this game...
Mia Kirshner
kısaca fd...
Veteran
Newbie

See you in another life!

View Profile WWW
« Reply #66 on: 9 Mar 2006 - 15:52:09 »

ben ertem şener olsam, maç anlatığım günlerden sonra "ulan acaba maçı nasıl anlatmışım, hele bi kasetini alıp dinleyeyim" demezdim
Point God
The Diesel
Organizatör
Full Member

MIMI lover

View Profile
« Reply #67 on: 11 Mar 2006 - 20:11:42 »

Ben Shaq olsam Roll Eyes şu posey,tonie ve j-will'i birbirine bağlar,eşşek sudan gelene kadar güzel bi sopa çekerdim  Angry
capello
FoRuM CaPeLLoSu
Newbie
*

defans lan defans

View Profile
« Reply #68 on: 12 Mar 2006 - 00:33:42 »

ben deniz gökçe olsam o iddialı yorum programında bacak göstermekten başka hiçbirşey yapmayan kızcağızı programdan kovarım.yönetmeni ve prodüktörüde döverim
« Last Edit: 13 Mar 2006 - 01:46:43 by capello » Logged

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #69 on: 13 Mar 2006 - 10:46:29 »

ben deniz gökçe olsam o iddialı yorum programında bacak göstermekten başka hiçbirşey yapmayan kızcağızı programdan kovarım.yönetmeni ve prodüktörüde döverim

ben de deniz gökçeyi kovar onun yerine 1 tane daha bacak gösteren kız koyarım... Nolsa istatistikleri veren kişi başka

Son Turnuva Şampiyonu
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #70 on: 17 Mar 2006 - 00:56:18 »

ben olsam şöyle merkezi bi yerde nba cafe açardım, şöyle rahat bi mekan. bi kısmı restoran-cafe gibi olurdu geceleri dev ekranda maç yayınlardım, bi kısmını mağaza gibi yapardım nba formaları, şapkalar...fln. bi kısmına veya varsa bahçeye bi basket sahası yapardım, turnuvalar falan düzenlerdim. hatta play-off tahminleri, mock draftler falan düzenleyip kazananlara hediye dağıtırdım. batug.com a reklam verirdim herkesi oraya toplardım Smiley
ebru destan
Guest
« Reply #71 on: 17 Mar 2006 - 20:58:49 »

çok kral olurdu çok iyi düşünmüsün.
mehmet ali erbil olsam biraz utanırdım hep fiziksel özürlülerin kusurlarıyla dalga geçip para kazandığım için,yıllardır kendimi tekrarlayıp bi halta yaramaz programı sunduğum için biraz yüzüm kızarırdı
« Last Edit: 17 Mar 2006 - 20:59:42 by rocker » Logged
drexler
Uma Thurman
Veteran
Sr. Member

bu kalp seni unutur mu?

View Profile
« Reply #72 on: 26 Jul 2006 - 13:08:15 »

gol olsam, yağardım Tongue

mithras
Guest
« Reply #73 on: 26 Jul 2006 - 13:31:51 »

ben kırmızı başlıklı kız olsam kurt geldiğinde beni yemesine izin verirdim...
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #74 on: 26 Jul 2006 - 13:51:07 »

bir önceki ayzınla ilgili bir cum le sanırım kurtun seni gelip yemesi.

Ama unutmaki sen kurdun kırmızı başlıklı kızı yemek istediğini biliyorsun ve hiç bir kurt daha seni yemee teşebbus etmedi. Kırmızı başlıklı kız gibi old aşaşır biraz kork ondan sonra savaşırsın zaten. hayat kolay bırakılmaz

Pages: 1 2 3 4 [5] 6  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Ben ... Olsam : « previous next »
    Jump to: