Welcome, Guest. Please login or register.
16 Oct 2019 - 00:35:20
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Off-season 2005 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 4 5 6 [7] 8
Author Topic: Off-season 2005  (Read 28945 times)
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #90 on: 26 Aug 2005 - 23:05:29 »

haklısın zaten bynum'la ilgili "banks'in olumlu özelliklerini aratmıyor" türü bir açıklama yapmıştı DA...banks giderse greene kadroda bulunur ama banks kalırsa onun da nbdl'e gideceğini düşünüyorum...ama okuduğum son haberler banks'in kampa katılacağı yönünde...bekleyip görelim,elimizde 17 oyuncu ve trade exception var,bir şeyler olması lazım...
wood waive edilecek muhtemelen
belki boarchardta
exeption dicakau takasında kullanıldı yarısı sanırım.
banks+blount gidebilir ama çok kolay değil
blountu almak için banks çok cezbedici değil gibi takımlar için

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #91 on: 8 Sep 2005 - 16:52:00 »

sanırım pierce hakikaten trade edilecek, ve ainge'in takas deeri olan tüm adamları takımdan yok pahasına yollama zincirinin son perdesini izliycez.

ancak yıldızınızı, daha doorusu nba'de yararlılık ve en iyi dönemini yaşama gibi kriterler açısından deerlendirilicek olursa rahatlıkla takas deeri listesinde ilk 10'a girecek bi adamı yollamanın bi etii olmalı. ainge gerald green'e güveniyor olabilir, sayı problemi yaşamadıımızı düşünebilir, pierce ile daha ileri gidemeyecek olduumuzu düşünebilir, ancak tüm bunları mantıklı bi plan çerçevesinde yapmalıdır, ama geldiinden beri bi takas hamlesinde bile bu unsurları dikkate aldıını görmedim.

takasın deerlendirmesini falan yapmicam zira yapılıcak bi deerlendirme yok. keşke ainge'in karşısına oturup bu takasın neden olamicaanı anlatma şansım olsaydı. malesef yöneticiler çoo zaman temsil ettikleri kurumun takippçilerinin fikirlerini alma gibi bi mekanizmayı düşünmüyolar bile.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
m.sinan
Iroquois
Sr. Member

View Profile WWW
« Reply #92 on: 8 Sep 2005 - 17:03:36 »

Ainge Pierce'ı birkaç 20 yaş altı oyuncu yanında birkaç 2097 1st round pick karşılığında takas edebilir.
Diyorum draft günleri dışında şu adamın elini kolunu bağlayıp bir odaya kapatalım diye ama..

Mr.Zero
GoClippersGo!
Newbie
*

Hogwarts'a girecek inşallah...

View Profile
« Reply #93 on: 8 Sep 2005 - 17:04:20 »

Pierce Nene+Andre Miller karşılığında Denver'a gitme eğilimi varmış.RealGM'de yazıyor...Sizce nasıl bir takas?

WASHİNGHTON WİZARDS
Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #94 on: 8 Sep 2005 - 17:10:17 »

şimdi andre iyi bi oyun kurucu, belki en iyi 5'ten bi tanesi düşünmedim şimdi ama, diğeri çok iyi bir uzun, bence ligin en underrated uzunu ve hatta denver bir gün onun yerine kenyon'ı tercih ettiğine pişman olabilir. yalnız sorun şu, boston'ın bir pg ya da pf arayışı var mı? al jefferson'dan çok umutluydular, e delonte west'ten de beklentileri var, dickau'yu da aldılar. yani...
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #95 on: 8 Sep 2005 - 20:43:59 »

A source informed InsideHoops.com editor Jeff Lenchiner Wednesday evening that the Boston Celtics look to trade all-star guard/forward Paul Pierce to the Denver Nuggets for guard Andre Miller and forward/center Nene. But late Thursday morning a high-ranking member of the Celtics organization personally informed InsideHoops.com that the rumor is incorrect.

InsideHoops.com
Dediğim gibi, Pierce'ın değeri bundan çok daha yüksek...

Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #96 on: 8 Sep 2005 - 20:45:05 »

evet denver'in yaninda bir de buckner'i vermesi lazim pierce'i almasi icin

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #97 on: 8 Sep 2005 - 20:48:44 »

bi de böyle bi espri yaparlarsa güle oynaya veririz çocuu, fadime'nin düünü hesabı.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
FliPtiKal3
Guest
« Reply #98 on: 8 Sep 2005 - 20:50:03 »

.....Dediğim gibi, Pierce'ın değeri bundan çok daha yüksek...
mesela ?karşılaştırma açısından bi örnek alabilirmiyim?
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #99 on: 8 Sep 2005 - 20:51:35 »

bi de böyle bi espri yaparlarsa güle oynaya veririz çocuu, fadime'nin düünü hesabı.

olm orda da anlatmaya calistiiim sudur ki bence su anki piyasada boston andre+nene'den daha iyisini bulamaz pierce icin ve bence pierce'in ederini karsiliyor bence ikisi (nene'nin cok underrated oldugunu dusunuyorum, andre de bence nba'deki en iyi 5 pg'den biri). fakat sorun su ki boston'un 1-4 numaraya ihtiyaci yok.

FliPtiKal3
Guest
« Reply #100 on: 8 Sep 2005 - 20:53:10 »

+1 alimcim. Pierce kim abi? Bal yapmayan arı. yıllardır Celtic in hali ortada. kuzguna yavrusu güzel görünürmüş hesabı....
« Last Edit: 8 Sep 2005 - 20:54:54 by flip » Logged
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #101 on: 8 Sep 2005 - 20:54:36 »

Yeni bir Bulls veya Clippers olmaya gerek yok. Zaten Danny Ainge bunu gayet iyi biliyor ve Pierce'ı öyle kolay elden çıkarmayacağını gösterdi. Magloire ve Maggette tekliflerini reddederken, dedikodusu geçen olası Redd-Ray Ray (S&T) takaslarına "saçmalık" damgasını yapıştırdı.
Ne var anlamadım. Şef'in yazısını referans aldım işte. Pierce da yaygara falan koparmadı (daha). Ben olsam bu trade'i yapmazdım. Boston'un kolay kolay göndermeyeceğini düşünüyorum, hepsi bu. Ayrıca sizin de söylediğiniz gibi, o bölgelere ihtiyacı yok Boston'un.

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #102 on: 8 Sep 2005 - 21:03:31 »

olm orda da anlatmaya calistiiim sudur ki bence su anki piyasada boston andre+nene'den daha iyisini bulamaz pierce icin ve bence pierce'in ederini karsiliyor bence ikisi (nene'nin cok underrated oldugunu dusunuyorum, andre de bence nba'deki en iyi 5 pg'den biri). fakat sorun su ki boston'un 1-4 numaraya ihtiyaci yok.

benim düşüncem, bu 2 adamın da inanılmaz overrated olduu. andre miller nba'in en iyi 5 pg'sinden biri deniyo habire de, ne yapmış adam bugüne kadar bu sıfatı kazanmak için, lottery cavs'da yaptıı 10 küsür asist ortalaması mı? marbury, nash, arenas, billups, baron, hinrich, kidd, bibby al sana bi çırpıda heriften 5 gömlek üstün 8 tane adam saydım. ne hızlı basketbolda ne de sete set oyunda bu tip yaval karar veren oyuncuların çok fazla yeri yok diye düşünüyorum.

nene de underrated olabilir, ancak ona şu anda ne açıdan bakıldıına baalı, ben al jefferson'ı 2 tane nene'ye deişmem mesela.

mesela ?karşılaştırma açısından bi örnek alabilirmiyim?

amet'in sorduu şeye gelince, pierce'ın - henüz 28 yaşının başında, 3, 4 sene içinde kariyerinin en iyi dönemini geçiricek belki de - ligdeki elit swingman'ler kadar deer görmesi gerekir en azından bu tip bi takasta, kobe ve tmac'ten bahsediyorum evet. daha önce defalarca konuşulmuştur herifin özelliklerini bir kere daha saymak istemiyorum, ancak pp'nin ederi benim gözümde daha önce kapıdan dönülen indiana takasında alınması planlanan artest + bender'dır mesela (en basit örnek olarak).
« Last Edit: 8 Sep 2005 - 21:23:21 by OscarRE » Logged

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #103 on: 8 Sep 2005 - 21:22:38 »

+1 alimcim. Pierce kim abi? Bal yapmayan arı. yıllardır Celtic in hali ortada. kuzguna yavrusu güzel görünürmüş hesabı....

ahmet.. nasıl söölebiliyosun bunu abi, 2002 doo finali, 2003'te fantastik bi indiana serisi, sonra lottery takımını alıp playoff'a çıkarmarsı, bunu saçmasapan bi koç altında yapması, sürekli kullandıı toplardan, sizin gözünüzdeki takas deerinden feragat etme pahasına başarı kovalayan bi adam olması, napsın çıkıp takasları da mı kendi yapsın herif? senin bu mantıına göre bu sene playoff yapamayan kobe, ve senelerdir takımları bi baltaya sap olamamış t-mac de bi baltaya sap olmayan adamlar, yanılıyo muyum?

FliPtiKal3
Guest
« Reply #104 on: 9 Sep 2005 - 01:12:29 »

abi yapma gözünü seviim. 2 sezondur performansı sürekli inişte. Buda doğal olarak takas değerini düşürecektir , düşürmelidir. Ben şu an için siz kelt camiasının düşündüğü kadar bi takas değeri olmadığını düşünüorum pipi nin.
Pages: 1 ... 4 5 6 [7] 8
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Off-season 2005 « previous next »
    Jump to: