Welcome, Guest. Please login or register.
22 Aug 2019 - 00:16:19
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: İtiraf ediyorum... 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 10
Author Topic: İtiraf ediyorum...  (Read 38253 times)
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #15 on: 2 Jul 2005 - 23:03:29 »

Ne kadar metalci geçinsem de Sum41 dinlemekten kendimi alamıyorum... music  Tongue

m.sinan
Iroquois
Sr. Member

View Profile WWW
« Reply #16 on: 3 Jul 2005 - 00:36:13 »

Ne kadar yediklerime dikkat ederek yaşasamda az önce 12 dilim pizza hüplettim.
Dombiliyim, şişkoyum.
(Bu gidişle kaçınılmaz sonum olacak heheh)

HaliTT
Hiro
Veteran
Pro. Member

Remember...

View Profile
« Reply #17 on: 4 Jul 2005 - 13:34:04 »

özellikle uçak, restaurant, otobüs gibi yerlerde bağırarak konuşan, sürekli abuk-subuk şeyler söyleyen, önünde ve arkasında oturanları sürekli rahatsız eden, bu kadar eşşekliğine rağmen eşşek kadar anne ve babasının mantıksız şekilde şımarttığı ve bu yaptıklarına karşı kayıtsız kaldıkları çocukları dövmek  necromencer, onlara acı vererek biraz olsun başkalarına saygıyı öğretmek isteği sürekli kafamda bir yer işgal ediyor diablo

yoksa sen biras selahattin duman mi okuyosun son gunlerde Azn - jason
yok len, ne alaka ki? - HaliTT
iki gundur bu simarik cocuklarin nasi insani cileden cikardigini yazio da o yuzden - jason
hadi ya, demek ki benim gibi düşünen çok... gerçi benim kadar acı çeksinler isteyen var mı o da tartışılır Cool - HaliTT
« Last Edit: 5 Jul 2005 - 14:54:11 by HaliTT » Logged

I’m taking it slow / Feeding my flame / Shuffling the cards of your game / And just in time / In the right place / Suddenly I will play my ace
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #18 on: 11 Jul 2005 - 23:59:15 »

Sokaktan geçen bir adam durup dururken bana yumruklarla girişse; ona hiç bir şey yapamayacak kadar korkak, güçsüz ve acizim. Düşünüyorum da arada bunu...

Dr.Funk
Jr. Member
**

Zihuatanejo

View Profile
« Reply #19 on: 20 Jul 2005 - 02:33:08 »

Üniversitede 2.sınıfa geçtim ve neredeyse bütün arkadaşlarım bi şekilde staj yapıyor...Ben hala boş boş evde oturuyorum...Evet itiraf ediyorum beni artık gelecek korkusu sarmaya başladı!!!!Ölmezde yaşarsam beş on yıl sonra ne halt edeceğim hakkında hiç bi fikrim yok  Cry
« Last Edit: 20 Jul 2005 - 02:35:30 by Dr.Funk » Logged

SMAÇLARIMIZ,RUHLARIMIZ,VASFİLERİMİZ ve KARDEŞİLĞİMİZ SONSUZA KADAR YAŞAYACAK!!!
mtk
Pro. Member

View Profile
« Reply #20 on: 23 Jul 2005 - 02:32:34 »

İtiraf ediyorum OC'nin son bölümünü izlerken kendimi tutamadım ve gözlerim doldu, neredeyse ağlayacaktım. Cry

Şimdi düşünüyorum da OC'ye fena kaptırmışım. O halimi gözümün önüne getirdim de Türk filmlerini izlerken hüngür hüngür ağlayan yaşlı teyzelere benzemişim Grin
kekeçoğlan
Newbie
*

View Profile
« Reply #21 on: 25 Jul 2005 - 14:45:11 »

itiraf ediyorum ingilizcem kıtken phonex'i pı-ho-e-niks diye okurdum

cheaters never win-winners never cheat
AlaMoAnaJJ
Jr. Member
**

'' Ne Guluyorsun Bu Anlattıgım Senin Hikayen!''

View Profile WWW
« Reply #22 on: 30 Jul 2005 - 12:30:59 »

itiraf ediyorum ki .. bir gun otobusteyken (izmir-alsancak) gozum bir yere irkildi aniden..
adamın biri cop kutusunun yanında,eilnde bitmiş sigara paketini cop kutusu yerine,cop kutusunun yanına attıgını gorunce birden delirdim sabahın 8.30 'un da kendimde olmadan otobusun DURACAK isigina bastım.. adama girişmek için.. ama birden durdum ve sen napıyosun dedim,allahtan o anda bir kaç kişi indi otobustende ben de gozlerden kaçar oldum Grin

...AlaMoanaJJ...
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #23 on: 3 Aug 2005 - 18:11:06 »

Şu an YU-GI-OH'u izliyorum.

Fettan kadın: -Bu çocuktan kurtul, turnuvada ezilmeyi hak ediyor.
O çocuk: - Lütfen ez beni.

Ha ha ha ha ha.
« Last Edit: 3 Aug 2005 - 18:14:31 by Gri Gandalf » Logged

Rodman_91
Jr. Member
**

I HATE CELTICS

View Profile
« Reply #24 on: 3 Aug 2005 - 19:27:47 »

2003'te lakers konferans yarı fianlinde elendiğinde ağlamıştım,bi de kimseye belli etmemek için annem evden çıkana kadar odama kapanmştım

fabrio
Veteran
Sr. Member

Gerçek bir prens...

View Profile
« Reply #25 on: 4 Aug 2005 - 03:34:49 »

İtiraf ediyorum OC'nin son bölümünü izlerken kendimi tutamadım ve gözlerim doldu, neredeyse ağlayacaktım. Cry

Şimdi düşünüyorum da OC'ye fena kaptırmışım. O halimi gözümün önüne getirdim de Türk filmlerini izlerken hüngür hüngür ağlayan yaşlı teyzelere benzemişim Grin

Aynı durumda izledim 1. sezonun son bölümünü Smiley o gazla 2. sezonu izlemeye başladım ama 1. sezonu arattığı için bunlar içinmi hüzünlendim diye düşünüyor insan

Demokritos
Yalnız Adam...
Jr. Member
**

Why...

View Profile
« Reply #26 on: 7 Aug 2005 - 13:09:22 »

Ahanda bi itiraf da benden.... foruma ilk girdiğimde Majere'nin nickini finiximin eski oyuncusu  Majerle diye  okumuştum  Cheesy hatta msj atıcaktım sende finixlimisin diye  .... allahtan son anda farkettim de cahilliğim ve körlüğüm su yüzüne çıkmadı   Grin

anilkos
Forum Wolverine'ı
Full Member

hi,hi,hi,hi...

View Profile
« Reply #27 on: 7 Sep 2005 - 01:26:39 »

Ya ben aglamadım ama guldum ve sinirlendim son bölümde.Yaw Ryan kardeş 1 ay tutamadın mı uçkurunu hemen ayrıldığın gibi merissadan direkman thereesa ya
Aynı durumda izledim 1. sezonun son bölümünü Smiley o gazla 2. sezonu izlemeye başladım ama 1. sezonu arattığı için bunlar içinmi hüzünlendim diye düşünüyor insan

m.sinan
Iroquois
Sr. Member

View Profile WWW
« Reply #28 on: 7 Sep 2005 - 21:14:05 »

İtiraf ediyorum geçenlerde sokakta hurdacımsı bir adamın arabasındaki dergilerin arasında Scarlett kapaklı "Harper's Bazaar" mı ne o dergiden gördüm. Ama almaya teşebbüs etmedim. Kafam kırılsın.

RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #29 on: 14 Sep 2005 - 00:30:19 »

az önce milan kontratağa çıkarken sağ kanatta top şevanın ayağındaydı ve saha tam gözükmüodu.. ilerde milan lı var mı die ekranın altında ortada kendimi radar ararken buldum.. göremeyince de kapatmışım ya, dedim.. eyvah eyvah..
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 10
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: İtiraf ediyorum... « previous next »
    Jump to: