Welcome, Guest. Please login or register.
15 Oct 2019 - 23:39:46
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Yahoo Fantasy League 2005-2006 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 24 25 26 [27] 28 29 30
Author Topic: Yahoo Fantasy League 2005-2006  (Read 92966 times)
ovunc10
Forum Rahatsızı
Veteran
Pro. Member

Askerden de olsa play-off görmüş insan...

View Profile
« Reply #390 on: 31 Oct 2005 - 16:03:33 »

reddedicem emsi.dalembertten degil de bibby yüzünden yapmam o takası.
de yahoo ya login olmadım bu akşam olur ederim.
« Last Edit: 31 Oct 2005 - 16:04:25 by ovunc10 » Logged

Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #391 on: 14 Nov 2005 - 12:23:46 »

2 haftada 2 beraberlik. Bu hafta yatanı satarım arkadaş. Tayshaun sana söylüyorum; bargain zibidi.

the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #392 on: 14 Nov 2005 - 13:51:05 »

arkadaşlar çok ama çok acil bilginize ihtiyacım var:ak47'ı elimden çıkartim mi?bu adam ne zaman dönecek?bir kaç isteyen vardı hemen kafalayacam daha çok beklersin derseniz?

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
mc
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #393 on: 14 Nov 2005 - 20:16:38 »

mete abiyi yendim yendim, yoksa lotarya...
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #394 on: 25 Nov 2005 - 13:33:27 »

2 haftada 2 beraberlik. Bu hafta yatanı satarım arkadaş. Tayshaun sana söylüyorum; bargain zibidi.

Sattım Stephen Jackson karşılığında. İki üçlük karımız olsun bari.

capfiller
Full Member

View Profile
« Reply #395 on: 25 Nov 2005 - 13:36:32 »

Sattım Stephen Jackson karşılığında. İki üçlük karımız olsun bari.

Abi zaten berbat gidiyorum. Bir de böyle deneyelim bakalım dedim hayrını gör. Ben pek göremedim...
the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #396 on: 11 Dec 2005 - 03:18:23 »

beyler takımım şu:

knight
j-will
salim stoudamire
redd
tj ford
joe johnson
boris diaw
zaza
camby
kaman
mike james
croshere
david west
deron williams
ak47

sizce ak47'nı pau gasol veya gilbert arenas gibi bir oyuncu için takas yapmam doğru olur mu?aslında şu anda derdim play-off'a kalabilecek takımların oyuncularını takımıma alabilmek.ve gördüğünüz gibi öyle olmayanlarından takımımda bolca var ve ne kadar katkı yaparlarsa yapsınlar işin başındayken pazarlıkları bitirmek istiyorum.play-oo derdim olmasa lamar odom gibi isimleri de ekleyecektim ama şu anda durum belirsiz olduğu için çekiniyorum.sizin gözlemlerinize göre bir öneriniz olabilir mi?

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #397 on: 11 Dec 2005 - 03:20:39 »

sizce ak47'nı pau gasol veya gilbert arenas gibi bir oyuncu için takas yapmam doğru olur mu?aslında şu anda derdim play-off'a kalabilecek takımların oyuncularını takımıma alabilmek.

yahoo fantasy ligleri regular season'un son gununda sona eriyor. yani play-off yapacak takimlarin adamlarini almak icin kasmana gerek yok. bosuna kurek cekme.

the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #398 on: 11 Dec 2005 - 03:23:25 »

peki sizin yine de takas için bir öneriniz var mı?yapmamı öneriri misiniz?çünkü şu ana kadar kendisi oldukça düşük iki yüzdeyle oynuyor ve sayıda da beklediğim katkıyı yapmadı.iki gün sonra camby sezonu kapatsa hepimiz en fazla "yine mi" deriz herhalde.o yüzden skorer bir uzun ihtiyacım olduğunu düşünüyorum.siz ne dersiniz?ve sizce bu takas pazarlıklarında özellikle blok hanesini özel bir kıstas ile değerlendirmelimiyim?zira anlamışsınızdır,söz konusu adam ak47.

ALDOUS HUXLEY
H.S.Celik
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #399 on: 16 Dec 2005 - 18:54:34 »

Takımda Knight hariç pek iyi guard yok o da asistle idare ediyor gibi. Kirilenko çok iyi gidiyor yine ama ne olacağı meçhul tabii; iyi bir PG veya yanına bir iki kişi (Zaza gibi belki) ekleyerek PG+SF+C takası yapabilirsin.
Ama bunları sadece uzaktan bakarak söylüyorum Wink Lig nasıl (head to head / rotisserie); rakiplerin, eşleşmenin durumu ne vs. bunlar bilinmeden pek de sağlıklı yorum yapamayız.
mc
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #400 on: 3 Jan 2006 - 11:21:50 »

herkes bana karşı özel önlemle çıkıyor abi sahaya, ümitcan da kaşla göz arasında david lee'yi almış. hey allaam yaa...
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #401 on: 3 Jan 2006 - 14:45:12 »

e abicim sen de brad miller'la steve nash verdin wade'e, müstehaktır...

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #402 on: 10 Jan 2006 - 02:03:29 »

valla ben batug.com premium ve keeper'ı falan gidişatına bırakıp aşağıdaki lige kitlendim.Gidişat harika.Bir hayli maç eksiğiyle vaziyet aşağıdaki gibi
http://img50.imageshack.us/my.php?image=stand8ye.jpg

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #403 on: 10 Jan 2006 - 02:49:24 »

baba yine başladın hurafelere ha. yok gidişatına bırakmış da bu lige kitlenmişmiş. desene beceremedim bu sene premium'da tutunmayı...

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #404 on: 10 Jan 2006 - 10:01:15 »

baba yine başladın hurafelere ha. yok gidişatına bırakmış da bu lige kitlenmişmiş. desene beceremedim bu sene premium'da tutunmayı...
beceremedim.
Yalnız iğrenç kadromla hala içerdeyim.Bu durumda yanlış birşeyler var.

Play-off,sayısız final ve şampiyonluk tecrübelerimle playoffta terör estirebilirim yinede.
ama öncelik rot. ligde.Bir sakatlık olmadığı takdirde sezon sonu 96 puan kesin.98'e çıkabilirim.
« Last Edit: 10 Jan 2006 - 10:06:39 by The Chief » Logged

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
Pages: 1 ... 24 25 26 [27] 28 29 30
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Yahoo Fantasy League 2005-2006 « previous next »
    Jump to: