Welcome, Guest. Please login or register.
16 Dec 2018 - 11:39:59
Google
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Yahoo Fantasy League 2005-2006 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 27 28 29 [30]
Author Topic: Yahoo Fantasy League 2005-2006  (Read 86091 times)
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #435 on: 18 Apr 2006 - 22:28:29 »

River sen şampiyon olursan en azından şampiyona elendim diye teselli bulurum artık napalım. Bu arada Audacia sezon için ben dahil herkesi öyle bi silindir gibi ezdi ki ben ihtimal vermiyodum eleneceğine.

Bi de riversking, sen bu ligin draftinde 7. mi yoksa 11.sıradan mı seçmiştin? Öyle çok geri bir sıradandı, ona rağmen büyük başarı. Bizim o ligide1.sıradan draft yapan arkadaşın da ligi açık ara sonuncu kapatması tam fiyaskoydu.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #436 on: 18 Apr 2006 - 22:34:51 »

yaw bu finallerde elenmenin sebebi iyi oyuncularının cogunun oynamaması yada az oynaması. Orta sıralardaki yada playoff yarısındaki takımlar ve oyuncuları cosuyorlar son haftalarda... Buna yahoo bi cozum getirmeli...

Son Turnuva Şampiyonu
H.S.Celik
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #437 on: 18 Apr 2006 - 22:48:42 »

arkadaşlar brevin knight sakatlandı biliyorsunuz.kaynaklar day to day veriyor ama ben kalan 2 maçta da kazanılacak birşey olmayacağı için oynamayacağını düşünüyorum.bu adamı zaten 4 gün kala fa bırakmak mantıklı olur mu?(böyle kader utansın)

Oynama ihtimali çok düşükse, ki öyle gibi, gerek yok bence de takımda bırakmaya. (Geç kalmış bir mesajdır belki bu ama zaten bırakmışsındır çoktan Wink )

--------
yaw bu finallerde elenmenin sebebi iyi oyuncularının cogunun oynamaması yada az oynaması. Orta sıralardaki yada playoff yarısındaki takımlar ve oyuncuları cosuyorlar son haftalarda... Buna yahoo bi cozum getirmeli...

Gerçekten de hakkında "aman takımda tutayım da 5-10 maç oynamasa da olur son maçlarda oynasın yeter" vb. bile dediğin oyuncuların bunu yapması kötü oluyor. Ama öyle oladığı hâlde son maçlarda sakatlanan iyi oyuncular da oluyor bu da berbat bir durum.

Zaten çok transfer yapan bir oyuncuyum bir de böyle olunca hurraaa boştakiler!  Smiley Huh
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #438 on: 19 Apr 2006 - 02:52:53 »

evet biladerim, Es-Es benim takımım Smiley iş yoğunluğundan foruma pek uğrayamadık, google da başka bişey aratırken yolumuz düştü, yazalım bilgilendirelim dedik..
ligdeki en ağır mağlubiyeti bana sen tattırmıştın ama sanırım seni kupadan ederek bunu kendime affettirdim Smiley
saygılar abi.

ligdeki eşleşme 8-1'di. hatta sen ikinciydin. ama esas olay playofflar işte.
River sen şampiyon olursan en azından şampiyona elendim diye teselli bulurum artık napalım. Bu arada Audacia sezon için ben dahil herkesi öyle bi silindir gibi ezdi ki ben ihtimal vermiyodum eleneceğine.
San Antonio sendromu işte Tolga. ben de 13. sıradan draft etmiştim. biri draft bu işin %50'si demişti (alim olabilir). bence %50'den de daha az bi etkisi. her an parlayan adamları bulabilirsen süper oluyo (kevin martin, delonte west, leandro barbosa gibi)

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #439 on: 19 Apr 2006 - 17:33:58 »

bu konuda kendime tevazu göstermem, yahoo fantasy ligi oynadiğimdan beri playofflara giremediğim yıl yok. Bana VGM'den daha zevkli geliyor, kişisel tercih tabi..
Ama playofflar biraz farklı çünkü arkadaşların da dedikleri gibi son haftalarda işi garantileyenler ipe un serip, tabi haliyle olması gerektiği gibi playoff için dinlendiriyorlar.
Yahoo'nun tek yapacağı iş, playoffları playofflar zamanında yapmak. Yani kişilerin adamları eğer playoff yapamayacaksa draftları ve takasları ona göre yapmalı, kullanıcılar, detaylı düşünmedim ama olmayacak iş değil..

ya da hepimizin başına geldiği/gelebilieceği gibi sakatlık ve formsuzlukları sineye çekecez.. Düşünün final oynuyoruz ki son güne girdik artık. Billups hem oynamıyo doğru dürüst hem de serbest atışlarda o kadar iyi olduğu halde finalde beni yerin dibine soktu, şu andaki ort %69 ve billups yüzünden. Zaten son geceki kadrolara Billups yerine Lue, Banks, Allen gibi oyuncuları aldım..

Son söz, draft yaparken oyuncuların sözleşme yılına çok dikkat etmek gerekiyor. Mike James geriden gitti ama onu almayı çok istiyordum, bana sıra gelmedi. Boardda iyi adamlar varken de (TD, Billups,Yao) yukardan seçmedik

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #440 on: 20 Apr 2006 - 16:21:51 »

Palin sampiyon oldu zaten beni yendikten sonra geriye bisi kalmamıstı.Ama bende esas onemli olanı yapıp
blastrula'yı yenip onun madalya almasını engelledim Cheesy

bolece playoffta hic mac kazanamamıs oldu ahahahah yaw tam rezillik Cheesy:D

Son Turnuva Şampiyonu
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #441 on: 20 Apr 2006 - 17:04:00 »

Son akşam Tim Duncan, ve Hedo da oynmayınca iyice kurudum kaldım, gerçi elemanda da Mike James oynamamış ama Hedo ve TD yerine adam alsam 2 asist yapsalar şampiyonluğu alacaktık..
Neyse yine de şampiyonluk Palin'in hakkıdır. Takımı coştu sezonun sonunda, hatırlıyorum 15. sıralarda falandı lig ortasını geçtiğimiz dönemlerde, müthiş çıkışla şampiyonluğu aldı.. Helal Olsun

Palin
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #442 on: 20 Apr 2006 - 17:27:41 »

Yorucu bir sezonun ardından ekstra katkılar ve piyasadan aldığım adamlar sayesinde şampiyonluğa ulaştım ( 1 assist fark ile)  gleam
 The Wave
G. Arenas: zen Sezon başlamadan R-Jeff + D Stoudamire karşılığında yanında Van Horn ile birlikte almıştım çok iyi oturdu kadroya gerçi Van Horn dan bi hayır göremedik        
E. Jones: En sevdiğim oyunculardan biridir kendisi onunda çorbada tuzu oldu  Afro
U. Haslem: Sezon başında batırsada sonradan toparladı ve ribolarda baya katkı yaptı  muz         
B. Miller: Bu da sonradan açılardan ama iyi katkılar yaptı sağolsun Pipo          
R. Alston: FA dan aldığım değerli bir parça. kendisi sağolsun assist katkısı yaptı baya good          
M. James : İşte fark yartan adam bu! Sezon boyunca müthiş bir performans gösterdi.  worship
A. Kirilenko : Sakatlıkları ile korkutsada all around oyunu ile şampiyonlukda en büyük katkıyı sağlayan oyunculardan biri  clapping         
C. Boozer: Orkun sağolsun kendisine güvenip aldım Boozer ı ve süper bir performans gösterdi. Kensini seneye Lakers a bekliyoruz. Do it Mitch                        
Ke. Thomas : Bu adamaı 4 hafta önce yanlışlıkla drop ettim sonra da benden önce kapıldı neyseki final öncesi piyasaya düştü ve şampiyonluk kadrosunda yer aldı  thumb up
B. Simmons: Sezona çok iyi başladı ancak sonradan batırdı ancak Sttots un kendisine bu kadar sabretmesi yüzünden bende kadroda tutayım dedim. smarttass
Levo
Tifosi
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #443 on: 20 Apr 2006 - 17:30:18 »

Bu arada Batug.com Forum  liginde -de- (hah belirt illa ki! Wink finale kaldım ama Hoojx'un takımı daha iyi görünüyor şimdilik, iyi hamleler yapamazsam gitti gibi. Olsun. Wink

Bahsettiği iyi hamleleri yaparak şampiyonluğu aldı Tongue Tebrikler Smiley

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #444 on: 20 Apr 2006 - 22:02:50 »

Palin sampiyon oldu zaten beni yendikten sonra geriye bisi kalmamıstı.Ama bende esas onemli olanı yapıp
blastrula'yı yenip onun madalya almasını engelledim Cheesy

bolece playoffta hic mac kazanamamıs oldu ahahahah yaw tam rezillik Cheesy:D
ikincilikle dördüncülük arasında bi fark yok benim için. 2 gün takım bile kurmadım. pp ve west kaç maçtır oynamıyo, ama yine de herhangi bi değişiklik yapmadım. ha sana yenilmemeyi isterdim ama çok şeyimde değil afedersin.

bu arada palin'e tebriklerimi sunarım. kendisinin bana iklk mağlubiyeti tattırma gibi bş özelliği de vardır. ama o arenas'a onun yüzünden de gittikçe uyuz oldum. şerefsiz insan, bi kere de jamison'a pas vermez mi bi oyun kurucu ya. ekmeğimle oynadı Smiley

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #445 on: 20 Apr 2006 - 22:57:27 »

ikincilikle dördüncülük arasında bi fark yok benim için. 2 gün takım bile kurmadım. pp ve west kaç maçtır oynamıyo, ama yine de herhangi bi değişiklik yapmadım. ha sana yenilmemeyi isterdim ama çok şeyimde değil afedersin.

ehehe baya sinirine gitmis belli oluyo Cheesy keske final oynasaydık en azından 2. olurdun Cheesy ehehe

Son Turnuva Şampiyonu
capfiller
Full Member

View Profile
« Reply #446 on: 20 Apr 2006 - 23:22:01 »

NahbeatLA liginde sürpriz olmadı. Burak'a, şampiyonluk yarışında beni yanlız bırakmadığı için teşekkürlerimi sunarım...
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #447 on: 22 Apr 2006 - 12:39:47 »

NahbeatLA liginde sürpriz olmadı. Burak'a, şampiyonluk yarışında beni yanlız bırakmadığı için teşekkürlerimi sunarım...

Abi ben hala son gün orda nasıl playoff dışı kaldığımı çözemedim. :kasi:

H.S.Celik
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #448 on: 22 Apr 2006 - 20:37:00 »

Bahsettiği iyi hamleleri yaparak şampiyonluğu aldı Tongue Tebrikler Smiley

Teşekkür ederim. Smiley Heyecanlı bir eşleşmeydi gerçekten; son günlerde Carter, Brand vs. de pek oynamayınca böyle oldu. Tersi de olabilirdi tabii.

İnşallah gelecek yılllarda özellikle normal sezonlar -gerçi son haftalar epey çekişmeliydi ama daha da iyi olabilirdi- daha heyecanlı geçer. 100 küsur transfer yapıp da sadece 1-2 değişiklik yapan oyuncular olduğunu görünce insna bir garip oluyor sonuçta.  Embarassed Wink
capfiller
Full Member

View Profile
« Reply #449 on: 23 Apr 2006 - 04:52:24 »

Abi ben hala son gün orda nasıl playoff dışı kaldığımı çözemedim. :kasi:

Sedat sezon içinde de sana karşı derecem iyi değildi. Onun için seninle eşleşmek istemiyordum. Burak, her ne kadar beni daha yakından takip etse de, onunla karşılaşmak istiyordum. Dediğin gibi son anda o çıktı. Benim için daha da iyi oldu.
Pages: 1 ... 27 28 29 [30]
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Yahoo Fantasy League 2005-2006 « previous next »
    Jump to: