Welcome, Guest. Please login or register.
16 Dec 2018 - 11:59:54
Google
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Yahoo Fantasy League 2005-2006 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 26 27 28 [29] 30
Author Topic: Yahoo Fantasy League 2005-2006  (Read 86092 times)
Palin
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #420 on: 27 Mar 2006 - 22:08:43 »

7 haftadır kaybetmiyorum (Palin) en son gila ya kaybettim o da 4-5
Krilenko nun sakatlığı olmasaydı daha iyi olcaktı ve Ke Thomas ı yanlışlıkla drop etmesem Sad
Ama Allaha şükür Boozer ı iyi zamanda aldım, mike james ve gilbert arenas a da teşekkürler.
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #421 on: 5 Apr 2006 - 14:01:33 »

ben ligi 2.bitirmeme ragmen neden playoffta 3. ile karsılasıyorum Huh bu eslesmeler nasıl oluyor Huh

Son Turnuva Şampiyonu
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #422 on: 5 Apr 2006 - 14:34:38 »

schedule and results'a tikla, var orda.

the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #423 on: 5 Apr 2006 - 15:03:21 »

ligin toplam istatistik karşılaştırmalarına bakabiliyor muyuz?yani o ana kadar takımların topla sayı,ribo asist gibisinden rakamlarını veren bir fasilitesi var mı?

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
H.S.Celik
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #424 on: 5 Apr 2006 - 21:10:55 »

Head to head liglerde takımın toplam istatistiklerine vb. bakamıyoruz; sadece, mâlum, o anda takım/lar/da bulunan oyuncuların sezon istatistikleri görülebiliyor. Ama rotisserie liglerde bütün oyuncuların o takıma ait istatistikleri görülebilir. İkisinde de olsaydı iyi olurdu tabii ama h2h'lerde olmama mantığına da hak vermek lazım. Wink

Hep aynı mı bilmiyorum ama playoff eşleşmeleri:
 3-6 , 4-5 (1-2 bay!)
Yarı final eşleşmeleri de 1-(4-5 galibi) ve 2-(3-6) şeklinde.

İlk h2h (bunu böyle yazmak da canımı sıkıyor ama en iyisi bu) sezonumda özel ve draftlı liglerde -ki 2 tane- yarı finale kaldım şimdilik. Genel ve otomatik draftlı ligimde ise (Amare seçimine vs. rağmen) son gün rakibimin oyuncusu Przybilla denen vatandaşımızın dalga geçer gibi bir performansla 9 blok yapmasıyla 5.lik maçına mecbur kaldım!  Angry
Rotisserie liginde ise birincilik garanti gibi.
"Of be, ne kadar da iyi bir oyuncuymuşum ben yahu!" demiyorum tabii çünkü zaten her ligde 3-5 kişi pek bakmıyor oyuna, eh sen de performansları vs. azıcık takip ediyorsan bir kaç (veya benim durumumda:  100 civarı  Grin ) hamle ile yukarılara çıkıyorsun doğal olarak.  Wink
« Last Edit: 5 Apr 2006 - 21:36:46 by H.S.Celik » Logged
CaRtMaNtR
Pro. Member

Laaaaaaaaapppppppppssssssssss

View Profile
« Reply #425 on: 6 Apr 2006 - 01:12:12 »

walla son sıradan playoffa kapağı attım. Açıkçası ilk defada bu oyunu oynadığımı düşünürsem şu ana kadar bireysel beklentilerimi karşıladım. Bundan sonra elimden gelen mücadeleyi yapıp önümüzdeki maçlara bakıcaz. (burda yolunu yapayımda şimdi kalan eşleşmelerde rezil olursam tecrübesizliği bahane ederim)

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #426 on: 7 Apr 2006 - 12:17:04 »

böyle ışınlanmanın anasını avradını...

raşit bile maç kaçırdı, jwill de yok. denver'a elenen seattle oldum resmen

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #427 on: 7 Apr 2006 - 12:25:00 »

al benden de o kadar... rakiplerimde adamlar costu. biz kepaze oluyoz.Hayır zaten sakatlıklaardan anam agladı bari playoffta yuzum gulse idi.. Olsun mühim olan dostluk kazansın Cheesy

Son Turnuva Şampiyonu
capfiller
Full Member

View Profile
« Reply #428 on: 10 Apr 2006 - 15:33:23 »

NahbeatLA liginde, normal sezonu ilk iki sırada tamamlayan benim ekiple (keseme) ile Burak'ın takımı karşılaşacak. Heyecanlı bir final olacak. Nisan ayı başında Bosh'u kaybetmiş olmam benim için çok kötü oldu.
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #429 on: 10 Apr 2006 - 19:13:30 »

batug2.com (böyle bi şeydi adı) liginde, normal sezonu ilk iki sırada tamamlayan benim ekiple (Audacia Hochdorf) Gila'nın takımı karşılaşacak. Heyecanlı bir final olacak. Ama yarı final  Cheesy

bu arada ne yalan söyleyeyim benim elendiğimi görünce hemen gökhan'ın eşleşmeye baktım ve bi "oh" çektim. kıskanırdım açıkcası finale kalsaydı.  Grin

bi san antonio'lu olarak süper geçirdiğim ligi (ikinciyle - ki gökhandır kendisi - 14.5 fark vardı) şampiyon olarak kapatmam yakışık almazdı. bilerek elendim Tongue

bizim ligdeki es-es riversking mi?
« Last Edit: 11 Apr 2006 - 01:19:38 by blastrula » Logged

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #430 on: 10 Apr 2006 - 19:59:18 »

yaw senin yuzunden 2.oldum zaten... seninle mac yapmak icin mecbur hep ii adamları benchte bıraktım ama oslun muhim olan eglenmek degil mi Cheesy öle yada böle ehehe

ha bu arada bana karsı Michael Jordan gibi oynayan Mike James 'e  oscar Robertson gibi oynayan Krilenkoya ve Bill Russel gibi oynayan C.Boozer'a tesekkur ederim Cheesy
« Last Edit: 10 Apr 2006 - 20:03:49 by gilamaniac » Logged

Son Turnuva Şampiyonu
Cesc
TurkishWolves
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #431 on: 14 Apr 2006 - 17:14:34 »

ya ben bişi sorcam yarı finalde 11 stat üzerinden 5- 5 berabere kaldım ama benim yerime rakibim finale çıktı bu neye göre belirleniyor?ligdeki durumsa ben daha yukardaydım hatta birinci bitirdim.aramızdaki maçlarsa ikisini de ben kazanmıştım.kafasısına göre mi belirlio,bizim arkadaş para mı yedirmiş bu yahoo ya anlayamadım.var mı bilen?
H.S.Celik
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #432 on: 14 Apr 2006 - 22:00:21 »

Eşleşmede en çok sayı atan galip geliyormuş beraberlik durumunda. Sonra ribaunt, şut yüzdesi, serbest atış yüzdesi vs. diye devam ediyor. Hatta ilgili kısmı yapıştırayım:

Most team points scored.

Most team rebounds.

Highest team field goal percentage.

Highest team free throw percentage.

Fewest team turnovers.

Most team 3-point shots made.

Most team assists.

Most team steals.

Most team blocked shots.

Random "coin flip."

Ligdeki durum sadece sıralama için baz alınıyor.

Bu arada Batug.com Forum  liginde -de- (hah belirt illa ki! Wink finale kaldım ama Hoojx'un takımı daha iyi görünüyor şimdilik, iyi hamleler yapamazsam gitti gibi. Olsun. Wink
the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #433 on: 16 Apr 2006 - 15:05:11 »

arkadaşlar brevin knight sakatlandı biliyorsunuz.kaynaklar day to day veriyor ama ben kalan 2 maçta da kazanılacak birşey olmayacağı için oynamayacağını düşünüyorum.bu adamı zaten 4 gün kala fa bırakmak mantıklı olur mu?(böyle kader utansın)

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #434 on: 18 Apr 2006 - 16:34:09 »

batug2.com (böyle bi şeydi adı) liginde, normal sezonu ilk iki sırada tamamlayan benim ekiple (Audacia Hochdorf) Gila'nın takımı karşılaşacak. Heyecanlı bir final olacak. Ama yarı final  Cheesy

bu arada ne yalan söyleyeyim benim elendiğimi görünce hemen gökhan'ın eşleşmeye baktım ve bi "oh" çektim. kıskanırdım açıkcası finale kalsaydı.  Grin

bi san antonio'lu olarak süper geçirdiğim ligi (ikinciyle - ki gökhandır kendisi - 14.5 fark vardı) şampiyon olarak kapatmam yakışık almazdı. bilerek elendim Tongue

bizim ligdeki es-es riversking mi?
evet biladerim, Es-Es benim takımım Smiley iş yoğunluğundan foruma pek uğrayamadık, google da başka bişey aratırken yolumuz düştü, yazalım bilgilendirelim dedik..
ligdeki en ağır mağlubiyeti bana sen tattırmıştın ama sanırım seni kupadan ederek bunu kendime affettirdim Smiley
Benim kadro da malesef çok sakatlıklarla boğuştu her gün bi adam ya takımdan koptu yada sakatlandı, biz de artık boşte ne var kim varsa bi şekilde takviye etmeye çalıştık.. son 2 gün bakalim ipi kim göğüsleyecek (geçen sene 3.lüğü alabilmiştik, bakalım bu sene şampiyonluk getirebilecek miyiz Eskişehirimize..

Pages: 1 ... 26 27 28 [29] 30
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Yahoo Fantasy League 2005-2006 « previous next »
    Jump to: