Welcome, Guest. Please login or register.
22 Sep 2019 - 02:14:12
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Yahoo Fantasy League 2005-2006 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 25 26 27 [28] 29 30
Author Topic: Yahoo Fantasy League 2005-2006  (Read 92513 times)
kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #405 on: 12 Mar 2006 - 11:47:34 »

diawın oynayamadıgı tek mevkii PG kaldı Shocked zen nash sakatlansa, biraz da pg çıksa onu da eklerler Tey tey

H.S.Celik
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #406 on: 15 Mar 2006 - 20:44:23 »

Adam, ya da çocuk diyelim daha iyisi, çok iyi gerçekten. Bu değişiklik daha erken olsaydı çok çok iyi olurdu - tek genel head-to-head ligim açısından - ama böyle de iyi.

Forum (1?) liginde de heyecan artıyor. Benim kadar oyuncu alan/bırakan yok ama ne yapalım, dayanamıyorum! Wink
Dün de "yarın Tsakalidis'i alırım" demiştim, ama Ra'd (yanlış hatırlamıyorsam) benden önce kapmış bile. Olsun, önümüzdeki maçlara ve fırsatalra bakacağız.

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #407 on: 15 Mar 2006 - 20:46:01 »

ben de cartmantr'ye yenilmeme rağmen playoffları garantiledim. ikinciyle aramda 15 galibiyetlik fark var

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
CaRtMaNtR
Pro. Member

Laaaaaaaaapppppppppssssssssss

View Profile
« Reply #408 on: 16 Mar 2006 - 01:24:02 »

ben de cartmantr'ye yenilmeme rağmen playoffları garantiledim. ikinciyle aramda 15 galibiyetlik fark var
abi walla son güne kadar hiç umudum yoktu senle eşleşmede. bakalım bende kasıyorum ama bu son zamanlarda çok istikrarsızım kısmet bakalım noolcak

the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #409 on: 16 Mar 2006 - 01:27:20 »

diawın oynayamadıgı tek mevkii PG kaldı Shocked zen nash sakatlansa, biraz da pg çıksa onu da eklerler Tey tey

geçen sene hawks'ta pg oyunuyordu.galiba bir o pozisyonu beceremiyor.isviçre çakısı gibi adam anasını satayım...

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #410 on: 16 Mar 2006 - 04:10:38 »

abi walla son güne kadar hiç umudum yoktu senle eşleşmede. bakalım bende kasıyorum ama bu son zamanlarda çok istikrarsızım kısmet bakalım noolcak
haftaya iyi başlamıştım halbuki. ama maşallah senin kadrondaki 13 elemanın 5-6 tanesi ( Tongue ) td yapınca göçtük tabii. bi de delonte sakattı  Smiley

CaRtMaNtR
Pro. Member

Laaaaaaaaapppppppppssssssssss

View Profile
« Reply #411 on: 17 Mar 2006 - 02:00:33 »

abi zaten ilk eşleşmemizde feci silkelemiştin beni walla hala toparlanamadım. şaka bir yana son dönemlerde şansım sanki biraz döndü gibi geleceğe umutla bakıyoruz.

Factotum
Veteran
Full Member

hersey lakers icin.

View Profile
« Reply #412 on: 27 Mar 2006 - 14:17:32 »

trajik bi son....

iki tarafta da beşinciydim sanırım. son hafta oyuncularım sakatlandı, altımdakiler 12-1, 14-1 gibi skorlarla kazanarak beni dışarda bıraktılar. tanrım...
the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #413 on: 27 Mar 2006 - 14:55:06 »

son hafta play-off'a girerken zo'ya ve boykins'e sezonu kapattırab sakatlıklar yaşatan, mo williams'ın belini doğrultmayan kadere isyanım var.tam da ligi birinci bitirmişim, insan play-off'a 3,5'lar ile girer mi yaaa...

bu arada beyler.şimdi zo sakatlandığına göre doleac'ın süresi artacaktır.dişe dokunur bir katkı yapmasını bekleyen var mı?ben üstüne bir de son dönemeçte shaq'ı daha da yormazlar diye uzun süreler alabilir diye düşünüyorum ama tecrübeye kulak vermek lazım tabii ki.fikri olan var mı?

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #414 on: 27 Mar 2006 - 15:26:12 »

bizim  batug.org 2 grubuda inanılmaz bir cekismeye sahne oluyor... Ligi 25.haftadaki derbi çözer sanırım Cheesy

bu arada takımımla uzun sure ilgilenmedigim trade vs yapmadıgım icinde baya pismanım

Son Turnuva Şampiyonu
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #415 on: 27 Mar 2006 - 15:44:27 »

bu ligde sadece düzgün bi draftla şampiyon olunabiliceeni göstermek için yola çıktım, kimseyi takaslarla kökmeden bi haftada 70 üçlük gibi lig rekorlarını altüst eden mütiş bi takım kurdum, ancak son bir ay içinde kurt thomas, chris mihm'in sezon kapatan sakatlıkları, jasikevicius'un takımdan kesilmesi gibi şanssızlıklarla karşılaşınca son hafta liderlii teslim ettim, lider kalsaydım şampiyonluk şansım çok yüksek olacaktı ama şimdi muhtemelen konferans finalinde hiç sevmediim ümitcan'ın takımıyla oynayacam, sakatlıklardan sonra şansım epey az.
« Last Edit: 27 Mar 2006 - 15:46:40 by OscarRE » Logged

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #416 on: 27 Mar 2006 - 16:07:01 »

bizim  batug.org 2 grubuda inanılmaz bir cekismeye sahne oluyor... Ligi 25.haftadaki derbi çözer sanırım Cheesy

bu arada takımımla uzun sure ilgilenmedigim trade vs yapmadıgım icinde baya pismanım
ne çekişmesi gökhan allah aşkına. 3 hafta önceden liderliği garantiledim. hiç takas yapmadım. draftda 14. sıradaydım. draftta bob sura fve tim thomas gibi bi halt yemeyen adamları da seçtim üstelik. draftta özellikle sakatlık riski az olan oyuncuları seçmeye çalıştım. nitekim sonunda şöyle bi kadro çıktı:

delonte west (free'den kaptım)
kevin martin (free'den kaptım, allah razı olsun bonzi)
paul pierce (koçum, aslanım)
antawn jamison (gilbert'a rağmen çok katkı yaptı)
stromile swift (öküz herif bi ilk 5'e yerleşemedi)
josh smith (atlanta maçları bile keyif verdi sayesinde)
sheed wallace (dengesiz herif, bi coştu bi batırdı)
melvin ely (free'den geldi bu da)
ray allen (zen)
marv williams (free'den. süper yıldız potansiyelini yesinler senin)
geri payton (kendini playofflara sakladı, umarıım)
tim thomas (kendisine şans veren phoenix'i kutluyorum)
j-will (herşey iyi güzel de biraz daha asist be koçum)

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #417 on: 27 Mar 2006 - 16:10:37 »

abicim freeden kaptın da son 1 ay a kadar iplemiyodum ligi son 1 ay oyuncuları freeden degistim ki sakatlıklardan takım bile kuramadım... öle fakir edebiyatı ile birinciliğini daha da yüceltme Cheesy

bu arada 1. sırada belki heyecan yok ama 1den sonraki puan durumuna da bi bak istersen...

Son Turnuva Şampiyonu
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #418 on: 27 Mar 2006 - 16:19:24 »

fakir edebiyatına ihtiyacımız yok çok şükür. ikinciyle aramda 14.5 fark var. hadi sen de bay geçmişin ilk turu. finale kadar eşleşmiyon benle, ballı seni Kiss

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #419 on: 27 Mar 2006 - 16:25:31 »

e bende onu diyorum zaten ihtiyacın yok... Sonucta beni bile geçmişsin az buz bişi degil Cheesy

bu arada finalde görüşürüz Cheesy

Son Turnuva Şampiyonu
Pages: 1 ... 25 26 27 [28] 29 30
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Yahoo Fantasy League 2005-2006 « previous next »
    Jump to: