Welcome, Guest. Please login or register.
17 Nov 2018 - 05:07:28
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Mock Draft, NCAA & Offseason  |  Topic: Takas söylentileri ve son durum 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 203 204 205 [206] 207 208
Author Topic: Takas söylentileri ve son durum  (Read 474673 times)
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #3075 on: 27 Feb 2016 - 23:18:24 »

33 yaşındaki Tyson Chandler 'ın aldığı kontratı da biliyoruz. Kafalar hala aynı bu kontrat mevzularında.

abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #3076 on: 24 Jun 2016 - 02:18:09 »

Çok ilginç bir dedikodu dolaşıyor : Thunder Ibaka'yı takas piyasasına sürmüş. Bir kaç senaryo olabilir:

1-Ainge'in yerinde olsam hemen atlarım. Presti çok sever draft pickleri toplamayı. Boston için de çok uygun olur.Mesela Crowder+16th+23rd pick makul olur.
2-Milwaukee'ye çok yakışır,10th+future first olabilir mesela
3-Toronto'da Biyombo gidecek,Ross+9th pekala olabilir
4-Wizards kesinlikle hamle yapmalı,çok şık olur ama mümkün olmayabilir
5-Hinkie mutlaka sulanacaktır.Jones+future first olabilir pekala

Jimmy Butler için 3rd pick temelinde görüşüyormuşAinge,görüşmeler ileri safhadaymış.Bulls dağıtıyor kadroyu.

İşte tam bir "godfather" dedikodu: Noel+24th+26th+Covington for 3rd
« Last Edit: 24 Jun 2016 - 02:48:00 by abay » Logged

TiMert
Pro. Member

Kawh-I Believe

View Profile
« Reply #3077 on: 24 Jun 2016 - 03:11:53 »

Dunn 5. sıraya kaldı. Dunn, Wiggins, Towns inanılmaz bir çekirdek olacak. Ibaka diyince buraya ne de yakışırdı...

Rose ile Noah artık limitli oyuncular. Hatta bunu inanarak söylüyorum, Rose'un genel sağlık durumunun Noah'tan daha sağlam olduğunu düşünüyorum. Bu oyuncuların alınabilecek maksimum şeyler karşılığında gönderilmesi normal ama Jimmy Butler'ı neden göndermek istiyorlarmış onu anlayamadım. Mevzu dibe vurmaksa zaten Butler tek başına 30 maç alamaz yani.

Bu arada Buddy de Pelicans'a kaldı, sanırım tartışmasız draft'ın en iyi skoreri. Güle güle Gordon (oh be).
« Last Edit: 24 Jun 2016 - 03:19:03 by TiMert » Logged
Gentoure
Jr. Member
**

batug.com

View Profile
« Reply #3078 on: 24 Jun 2016 - 13:21:43 »

Derrick rose newyork knicks ile anlasmis. Newyork icin bence iyi bir hamle olmus. Eger rose biraz saglikli bir yaz gecirirse newyork da saldim cayira mevlam kayira oyun tarzinda ilk draft yillarindaki havasini yakalayabilir.  Minnesota ise mevcut gencleri harmanlayabilirse dehset bir takim kurabilir. Rubio, karl antony towns ve wiggins zaten cok degerli iken benim draft dan en begendigim dunn da cok uyacaktir.
mVy
keeper
Jr. Member
*

View Profile
« Reply #3079 on: 24 Jun 2016 - 16:45:49 »

Rubio'yu ilk firsatta gonderecekler, orada gelecegi yok. Su anda Butler icin gondermedikleri Lavine'i dusunuyorlar ciddi ciddi.
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #3080 on: 24 Jun 2016 - 17:10:13 »

LaVine'i Minnesota'nin gondermemekten cok Bulls'un kabul etmedigi seklinde duzeltildi o haberler.

riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #3081 on: 3 Jul 2016 - 00:29:53 »

Şu kontrat furyasında Afflalo'nun Kings ile yaptığı 2 yıllık 25 M kontrat en makulü gibi geldi. Dolarlar havalarda uçuyor.

riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #3082 on: 5 Jul 2016 - 23:24:33 »

Son dedikodu Wade Cavs ile görüşüyormuş. Cavs twitter hesabının son takibi Wade ve eşiymiş. Wade de senelik 25 M nerede alacak merak ediyorum.

buz
Newbie
*

View Profile
« Reply #3083 on: 5 Jul 2016 - 23:37:40 »

25 vermezseniz LeBron'a kaçarım diyip Miami'ye verdirtmek herhalde amaç.
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #3084 on: 5 Jul 2016 - 23:40:08 »

Muhtemelen de gidecek gibi görünüyor. Batı'daki güç birliğine Doğu Bron'un etrafında toplanarak cevap verebilir Cheesy Birkaç yıl Cavs-GSW finali izleyeceğiz anlaşılan.

Teardrop
Pro. Member

Tracy McGrady

View Profile
« Reply #3085 on: 6 Jul 2016 - 00:08:30 »

Stephen Jackson instagram hesabinda geri donus sinyalleri verdi. hazir guzel sozlesmeler dagitilirken emeklilik parasini toplamak istedi babusum heralde. yakisir.
Gentoure
Jr. Member
**

batug.com

View Profile
« Reply #3086 on: 6 Jul 2016 - 05:23:23 »

Yuhh golden state o kadroya kevin durant ıda ekledin herhalde bu seneki rekorunu kırmak istiyorlar. Bogut u gonderdiler.
mVy
keeper
Jr. Member
*

View Profile
« Reply #3087 on: 6 Jul 2016 - 06:21:11 »

D.West'i de kadrosuna katiyormus GSW. Hic sansa birakmak istemiyorlar saniyorum.
mtarikc
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #3088 on: 6 Jul 2016 - 13:27:29 »

Wade'in yaptigi simarikliktan baska bir sey degil ama onun bu simarikliklarina camia olarak alisigiz, nazlidir biraz kendisi. Yine Riley ve Arison ile karsilikli oturup opusup barisirlar muhtemelen. Her sene player option'i olan 3 yil/60 M'luk bir kontrat tahmin ediyorum ben.

Ha "Kariyerimin son yillarini 3 sampiyonluk yasadigim, tarihinin en buyuk oyuncusu oldugum takimla oynayayim, 3-5 eksik alsam da problem degil" kafasindan "Ryan Anderson'in aldigi paraya oynayacak adam miyim lan ben?" kafasina gectiyse gitsin zaten, Denver istedigi kontrati rahatca verebiliyor. Oraya da gidebilir tabii. Ama Cavs'e gitmesi ihtimaller dahilinde degil. FA olarak minimum'a imza atip gitmeyecekse degil yani en azindan.

Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #3089 on: 7 Jul 2016 - 04:53:55 »

Wade'den karakter manasinda en az herkes kadar nefret ederim, son 10 yildaki postlarim da bu dogrultuda zaten. Ama Wade su an ligde aktif oyuncular arasinda Lebron'a en yakin oyuncuyken Miami'nin 3'un 5'in hesabini yapmasi ciddi ucuzluk. Wade bu sene 74 mac oynamis ki playoffta da duzgun kullanildiginda ne kadar etkili olabilecegini gorduk. Raptors'in seriyi bala gote gecmesi bunu degistirmez. Miami Wade'in istedigi parayi hem franchise'in yuzu oldugu hem de oyunu icin vermeliydi. Ki su piyasada Wade'in ligin Mike Conley'lerinden apaci Derozan'larindan senelik anlamda az almasi icin hic bir neden yok.

Miami'nin Wade'e daha fazla ihtiyaci vardi ki birakip gidebildigini gorduk. Chicago da epey sacma bir kadro oldu. Basta Rondo'yla imzalamamis olsalar neyse de Ronda ne abi.

Pages: 1 ... 203 204 205 [206] 207 208
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Mock Draft, NCAA & Offseason  |  Topic: Takas söylentileri ve son durum « previous next »
    Jump to: