Welcome, Guest. Please login or register.
17 Nov 2018 - 05:35:41
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Mock Draft, NCAA & Offseason  |  Topic: Takas söylentileri ve son durum 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 208
Author Topic: Takas söylentileri ve son durum  (Read 474681 times)
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« on: 17 Jul 2002 - 16:48:38 »

Uzun zamandır başlık açmıyodum, yaralı parmağa işeyim dedim...

Ortalıkta bir "Wally gönderme operasyonu" kol geziyor, Minnesotalıların pek sevmedikleri (fanatiklerin) bir arkadaş olan Wally ile takas olabilecek kimler var  bir bakalım... Adı geçen ilk kişi NYK tan Latrell Sprewell hoca. Kendisi NYK'ta pek mutlu değil, Camby gidince daha da mahsunlaştı, Mcdyess'ın gelmesi ile takımda liderlik kavgaları da kızışabilir, kaçmayı düşünüyor. Olabilir, Minnesota eşrafı için de hayırlara vesile olur. Sorunlu bir adam ama düzelir, Minneapolis küçük şehir, döve döve adam ederler.

Diğer bir söylenti ise (Minnesotalı olarak kızgınız, şaşkınız, nasıl böyle bir takas olur anlamış değiliz) Ivy-KG takası. KG'nin espn.com daki röportajında paradan bahsetmesi McHale efendiyi kızdırmış, "satın ya da gönderin ineği" demiş olabilir. Anlamadığımız olay SF gönderip yerine guard almanın mantığı? Arkadaşım KG gider gitmesine, eyvallah, Philedelphia'yı yola da sokar diyeceğimiz yok da sınırlı sorumlu Ivy'nin Minnesota'da ne işe yarayacağını kestirmiş değilim. Ivy'i Wally yerine oynatıp Wally'i SF'ye kaydırırsanız Wally kaç sayı atar? Ivy şut yüzdesiyle ne halta yarar? McHale öküz müdür? Evet. Diğer bir senaryo ise Rasho+Peeler+Wally(Sıçarbiyak) / Ivy takası. Göze hoş geliyor da arada Philedelphia yönetimi 2005-2006 draftından first round pick istemiş. Hadi Len demezler mi adama? 3 sene takıma doğru düzgün yetenek katamayacak takımdan 1 sene daha hakkından feragat istemek ayıp değil midir? Hem o kadar adam iste hem draft hakkı iste. Yuh! Hatta çüş. Olayın içine 3. takım katma gibi bir durum da var, Portland üzerinde duruluyor, centersız kalan Minnesotaya bir center kazandırma projesi sanırım, bu şekilde bir takas olursa "eyvallah koçlar" deriz tabi.

Şu şekil olur;

Ivy from Phi. to Minnesota for Rasho+Peeler
Bonzi (veya Davis) from Portland to Minnesota for Wally

Bu durumda Minnesota ilk 5'i şöyle olur;
Brandon-Ivy-KG-Smith-Davis ya da Wells... Çok hoş değil mi? Cap'e ne oldu? Bırakın onu da McHale düşünsün Smiley

Detroit kanadında ne var? Detroit'te Billups bu akşam 9 civarında imzayı basacak. (At artık imzayı git bir an önceee) Velhasıl kelam ortalıkta Stack-Spree lafıdır gidiyor. Yukarda bahsettiğim gibin Spree sorunlu adam ama iş yapar, Stack ise bir yere kadar oynuyor, sonra tıkanıyor çocukcayiz. Al takke ver külah bir takas olacağından pek bir işe yaramaz. Baron-Stack takasına ise umumi bir yerimle gülüyorum. Saygılar sunuyorum...
jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #1 on: 17 Jul 2002 - 17:06:32 »

stack-spree takasi olmaz olabilemez, olursa ya ben isten hic annamiom ya da ... ya dasi yok olmaz iste. ole sacmalik mi olur?

ivy i de hangi gerzek takim alir su sorunlu haliyle kim oynar bu kumari? (beeeeelki layden ama o da kismen g.tu kurtardi sayilir)

Richard Hammond
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #2 on: 17 Jul 2002 - 17:15:52 »

Layden bir öncü, bizinkiler de yolundan ilerleyecek...

Şaka bir yana KG'nin espn.com daki röportajı bayaa karıştırmış ortalığı. Glen Taylor (ki kendisi takım sahibi olur) "Benim için sürpriz oldu" gibisinden bişeyler söylemiş. Röportajın içeriği de KG'nin "Aldığım parayı hakediyorum, it gibi çalışıyorum ama diğerleri yan gelip yatıyor" vs. Kısmen doğru sayılır, Brandon 1 sene yattı, Wally isteksiz oynadı (özellikle playoffta), diğerleri Allah'a emanet zaten. Gitmek istese karşı çıkmamalılar.

Stack Spree takası iki takıma da yaramayacak bir hareket olur, Layden o kadar salaklıktan sonra böyle bir salaklık yapmaz herhalde.

Spree'nin Milwaukee'ye gitme söylentisi de var (nba.com da başlığı gördüm, yazının kendisi kayıp) ama kimle takas edecekler? Alim'in "Big Dog Big Doooooooooooog" dediğini duyar gibiyim ama Layden o kadar salak değildir. Değildir di mi? Değildir diyin be!
kanizares
Bir Denver Aşığı
Veteran
Pro. Member

a Denver Nuggets' fan

View Profile WWW
« Reply #3 on: 17 Jul 2002 - 17:27:48 »

layden big dog'a fit, yanında bir de işine yarayacak uzun istiyor...
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #4 on: 17 Jul 2002 - 17:27:49 »

Boş durmuyorum, her yazıyı inceliyorum, kafanızı allak bullak etmeye doyamıyorum...

Şöyle eblekçe bir durum var, Dumars ve Carlisle efendiler Mikki Moore denen adamı takımda görmek istemediklerini bildirmişler. (Söylenti dedik dinleyin be) O keratanın yerine kadroya girecek bir adam arayışındalarmış da mışmış. Adı geçen şahıslar Glenn Robinson (Alim bizi discoya götür) ve Rashard Lewis. Öküz değiller almazlar Mikki Moore'u, dedikoduyu kendim ortaya atar kendim sonlandırırım böyle Tongue

Stack Spree olayı değişti. Spree Detroit'e, Stack Minnesota'ya (Billups gitti ya). E Ny'un kazancı ne olur derseniz Wally Sıçarbiyak kardeşi de NY'a postalamayı düşünüyolar. Sorunlu Wally'nin gitmesi iyi, takıma guard kazandırmak da süper ama Stack'in Detroit'ten ayrılmasına sebep yok. Yaş bu işler...

Rasho'nun NY'a gidişi impossible oldu. Flip hoca "otur lan oturduğun yerde" demiş. Kalıyo kürdan Rasho.

Detroit bu akşam 9'da Billups, Tavşan Prens ve Mehmet'e izma attıracak. Mehmet 2 yıllığa 2.1 milyon papel, Tayshaun 3 yıllığına 3 milyon papel, Billups'da 6 yıllığa 36 milyon papele imza basacak. Basın toplantısı saat 9'da.

Bkz. Detroit Şebekleri
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #5 on: 17 Jul 2002 - 17:35:08 »

Baron Davis bu sene bekleyip sezon sonunda 6 veya 7 senelik imza atacağını duyurmuş. Takımında Baron görmek isteyenler ellerinin iç kısmını yalasınlar bir zahmet.  Grin
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #6 on: 17 Jul 2002 - 17:42:59 »

New York'un içten yanmalı adamı Layden Seattle'da top koşturan Jerome James'e mid level exception sunmuş. Jerome'un menajeri "bize 4.7 sunan 2 takım var" demiş. NY Jerome'a 2.5 tan fazla veremiyo, Layden işin zor olm.
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #7 on: 17 Jul 2002 - 17:57:07 »

Devean George 4 yıllık anlaşma imzalayacakmış. (Ya bak söylentiler diye açtık başlığı, mış muş olcak tabi) Ol sebepten Devean George isteyenler de bir çift avuç yalıyor.
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #8 on: 17 Jul 2002 - 19:08:27 »

belliydi zaten george un kalacağı. hele miami butler ı alınca kesinleşti iyice.
zaten kendileri tek avuç yalanacak kadar bile bulunmaz bi oynucu değil.
(bu arada ben her dedikodudan gaz alıp uçuyom,
sonum hayır değil  Tongue)
« Last Edit: 17 Jul 2002 - 19:28:41 by jay » Logged

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #9 on: 17 Jul 2002 - 23:01:02 »

KG ile takas etmek istedikleri adama bir kez daha bakmaları dileğiyle... (For McHale & Saunders, do you like him?)

gamer
Veteran
Jr. Member

View Profile
« Reply #10 on: 18 Jul 2002 - 00:18:10 »

işte kgnin ipini çeken röportaj
: Are you overpaid?

KG: Hell no. If anything I'm underpaid, with everything I do. That's a ridiculous question. I have to do everything for this team.

Q: Are you tough enough to play in the Western Conference? Maybe Minnesota should move to the East.

KG: Man, I've been in the Western Conference for seven years. Holdin' it down. Nobody there scares me. Look at my numbers. You know my rap sheet.

Q: What are your numbers?

KG: Twenty, ten and five. Twenty, ten and five. Three years in a row. And I'm rounding down. Who else has done that?

Q: What does that get you?

KG: It gets you what it gets you.

Q: Does it get you out of the first round?

KG: We'll get out of the first round when everybody does their part. Players, coaches, management, everybody. I can't do everything by myself. It'll get us past the first round if m-----------s do their part.
Q: Word on the street is that you're soft in the fourth quarter.

KG: F--- you talkin' about? That's not what I hear.

Q: What do you hear?

KG: That KG is the m---------ing s---. N----s know. My peers in the league know what I'm about.

Q: What have you learned about the fourth quarter?

KG: To not pass the ball if we're losing.

Q: Did it hurt you when your idols criticized you? [During the playoffs, Magic Johnson and Charles Barkley were highly critical of Garnett for not "stepping up" in the fourth quarter.]

KG: That was just them being d---s. They were just looking for a camera. Besides, they're not my idols anyway.

Q: Has Kobe ever dunked on you?

KG: That's a stupid question. No. Kobe has never dunked on me in his life.

Q: Are you and Wally better than Kobe and Shaq?

KG: [Long pause] No … it hurts me to say it but we're not. I just … [sigh] ... we just aren't.

Q: Why did you skip college?

KG: At the time I felt like going pro was the only way I was going to make something of my life. Besides college ain't s---. It's like slavery, they're trying to f--- the kids. You gotta get your education but I made a decision for me.

yazının tamamı için:
http://espn.go.com/magazine/palmer_20020715.html

Herkesin gönlündeki şampiyon kendine...
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #11 on: 18 Jul 2002 - 00:23:37 »

Gamer bacının peşinden koşuyom, beğenmiştir bu sefer topiği de yerini değiştirmez Smiley

KG'nin röportajı hali hazırda dursun, onu her zaman okursunuz ama espn.com muhabirini Nets Cheerleaders ile kandırıp aynı röportajı Wally ile yapmasını söyledim. kırmadı sağolsun, aha part 2

Q: Are you overpaid?

WS: No. That reminds me, when do I get my cash for this?

Q: Are you pretty enough to play in the Western Conference? Maybe Minnesota should move to the East.

WS: Man, I've been in the Western Conference for three years. Nobody there is prettier than me. Look at my numbers. You know my rap sheet.

Q: What are your numbers?

WS: 6-foot-7, 250 pounds, four percent body fat.

Q: What does that get you?

WS: It gets you a peek at my abs. You wanna see em?

Q: Does it get you out of the first round?

WS: We'll get out of the first round when everybody passes me the ball. Players, coaches, management, everybody. They can't do anything without me. It'll get us past the first round if m-----------s give me the ball.

Q: Word on the street is that you're soft on D.

WS: F--- you talkin' about? That's not what I hear.

Q: What do you hear?

WS: I hear All-Star appearances. I hear my jerseys flying off the rack. I hear media buzz. I hear the wind whispering my name in the m---------ing trees.

Q: What have you learned about the fourth quarter?

WS: That’s the only time when KG will give me the m---------ing ball.

Q: Did it hurt you when your idols criticized you?

WS: That’s a stupid question. When did I ever criticize myself?

Q: Has Kobe ever dunked on you?

WS: Not in the last 24 hours.

Q: Are you and KG better than Kobe and Shaq?

WS: [Long pause] No … it hurts me to say it but we're not. Me by myself, yeah… But throw KG in the mix, and we’re just not.

Q: Why did you go to college?

WS: So I thought that Miami was in Florida. Big f---ing deal. Besides Florida ain't s---. It's like slavery, they got humidity like you wouldn’t believe. You gotta get your suntan but I made a decision for me
gamer
Veteran
Jr. Member

View Profile
« Reply #12 on: 18 Jul 2002 - 00:31:11 »

ya aranıyodum bulunca sevindirik oldum heycan yaptım free agent'a copy paste yapmışım.hatamdan döniim dedim o yüzden burayaa aldım...
umut abinin kiki ile telefon konuşmasından beri yazı stilinde cıgır acıyo sitemiz ve forumumuz aslansın piston kim tutar 8)süpper olmuş... Cool

Herkesin gönlündeki şampiyon kendine...
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #13 on: 18 Jul 2002 - 00:31:43 »

Rumour Rumour dolaşan geyik moderatörünüzden son dakka haberi. Flash Flash Flash!..

Minnesota, Orlando'nun yakışıklı (!) gardı Troy Hudson ile ilgileniyormuş. Hudson'ın menajeri de "Eh Orlando'dan daha anlamlı olur" mealinden birşeyler söylemiş. Eyvallah da Stack takası daha hayırlı olur be!.. Kalsın biz kutumuzu açıcaz Tongue
jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #14 on: 18 Jul 2002 - 01:23:55 »

oncelikle kg eer bole bi roportaj werdiyse net olarak soluom ki allah da onun belasini wersin! bu nasi sorulara cwp wermektir bu nasi bir dildir bu nasi bi kucuk adam olma belgesidir. herkes suclu ama 26 milyon dolarlik kg sucsuz!!! bu nasi bi kibirliliktir ki sorulari soran insanin sordugu sorularla bolesine tas.ak gecip onu we herkesi kucuk goren uslup takinir? olm kg sen 20 10 5 diil 40 20 10 bile yapsan nafile bolesi gerzek bi herif olduktan soora.. kobe bile melek gibi kalir lan senin yaninda..

Richard Hammond
Pages: [1] 2 3 4 ... 208
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Mock Draft, NCAA & Offseason  |  Topic: Takas söylentileri ve son durum « previous next »
    Jump to: