Welcome, Guest. Please login or register.
26 Jun 2019 - 02:34:22
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: BİLGİSAYAR KENDİNİ TUTAR MI? 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [3]  All
Author Topic: BİLGİSAYAR KENDİNİ TUTAR MI?  (Read 15192 times)
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #30 on: 15 Jul 2004 - 12:06:42 »

bende su an real madrid ruya takım fantazisi ile oynuyom ve bende ronaldo yedek forvet moriantesi hic kullanmıyom forvette luis fabiano var bide raul tabi arada zevkine ronaldo vs oynatıyom ama aduyu hazırlıyom artık 16 yasına girdi velet Cheesy

Son Turnuva Şampiyonu
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #31 on: 16 Jul 2004 - 23:48:10 »

Benim bildiğim kadarıyla oyunun belirlediği simülasyon hava durumundan,oyuncunun marolinden tutun,taktiklere kadar her şey etkisiyle oluşuyor. Mesela 20 kere yenemediğiniz bir takıma karşı,farklı taktikle çıkarsanız oyunun simülasyonunu değiştirmiş oluyorsunuz,böylece kazanma şansınız doğuyor.
some-add
Newbie
*

adabazarını seviyorum,adabazarını terketmiyorum

View Profile
« Reply #32 on: 2 Oct 2004 - 12:06:05 »

hemde nasıl tutuo belli değil.son maçım berabere kalsam bile şampiyonum.beşiktaşla kendi sahamda ç.rizeden bi türlü puan alamıorum.savelemeden çıkıom bidaha giriom yine puan alamıom.ikincide fener her maçı kazanıo.5-6 kere denedim olmadı.alın yazısı mı ne.o günden sonra bidaha bu olayı yapmadım

adabazarını seviyorum,adabazarını terketmiyorum
gunaem
Rookie Hastası
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #33 on: 2 Oct 2004 - 12:17:21 »

bide takımı sezona mükkemel hazırladınız golcünüzde var ya sezonun başında gocü sakatlanıo hi gol atamıyo yada sezonu çok ii götürüosunuz maç ta 2 de 1 birileri sakatlanıo uzun zaman yok. takım yine batış dönemine girio
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #34 on: 4 Oct 2004 - 18:56:21 »

o sakatlanma olayı, oyuncunun dayanıklılık sayısıyla ilgili bişi.. bilgisayarın çokta yaptığı bişi yok..
the_alorak
Newbie
*

NukleER

View Profile WWW
« Reply #35 on: 4 Oct 2004 - 23:50:04 »

Ben ne yalan söyliyim, 2009'a kadar hep şampiyonlar liginde oynadım.Hep gruplar bitince, ilk rakibim çok güçsüz oluyor.(Partizan, benfika filan)Sonra mecburen güçleniyor.Ayrıca 2009 dan sonra çok değişik takımlar şampiyonlar liginde çeyrek final oynuyor Smiley

Jermaine, Randolph, Darious, Derek ve Sebastian.
Seni unutmayacağız RaSheed.
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #36 on: 15 Oct 2004 - 02:27:29 »

cümlelerimi geri alıyorum.. 5 sene de dünya da , avrupa da ve ligimde almadık kupa bırakmadıktan sonra,

1) seyirci gelmiyo ( olabilir,  yağmur demeden kar demeden stadıma koşup gelen cefakar 12. adamlarım rdoydular tabii başarıya)

2) man utd şuana kadar 16 galibiyet 3 beraberlikle oynuyo, kastı bilgisayar da nereye kadar? )

3) bütün aslarım sakat..( henry 1 ay sakattı, sakatlıktan sonra çıktığı ilk maçta hat-trick yaptı, şimdi bi 1 ay daha sakat  Tongue ) toplamda 7 asım.. bi sonraki maçta da ronaldinho 1. dakkada sakatlandı..

kutsal ittifak beni durduramayacak..
mertoglumc
Forum Akhisarlısı
Pro. Member

View Profile
« Reply #37 on: 29 May 2005 - 16:29:44 »

Valla kesinlikle tutar.Unutamadığım bi olayı anlatıyım.CM 03/04'te Club Brugge'ü almıştım bşi vakit.Şampiyonlar Ligi yarı finalinde(ikinci sezon yanılmıyorsam) ilk maçta Old Trafford'da 1-1 kalmıştım Manchester'la.İkinci maça da fırtına gibi girdi bizimkiler ilk yarı 2-0 bitti.İkinci yarı da baskılı oynuyoz Manchester'ın 1 şutu var yalnızca(benim sanırım on dokuzdu.)84. dakikada hadi forvetten bi adam çıkarıyım da işi sağlama alayım dedim.Pazzini'yi çıkarıp West'i aldım yerine.88 ve 90'da iki tane taktı Scholes.Bilgisayar başında sinir krizi geçirdim.Bunun gibi çok olay var başıma gelmiştir.Bilgisayar kesinlikle kendisini tutar...
maruL
Heyvönsi Cözibe
Jr. Member
**

Bu Oyunu Seviyorum...

View Profile WWW
« Reply #38 on: 30 May 2005 - 18:09:15 »

Bence tutmaz! Herşey bizim şanssızlığımız olur , bizim başımıza gelenler diğer takımlarında geliyor. Neden bilgisayarınıza bu kadar yükleniyorsunuz yazık değil mi ona! Hatayı başkasında değil kendinizde arayın! Tongue Sevgilerimle!  smitten

Peki Zeki Müren'de bizi görebilecek mi?
gunaem
Rookie Hastası
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #39 on: 1 Jun 2005 - 19:47:00 »

Tutmak ne kelime. Oyunu en zor seviyede oynuyorsanız ve bilgisayarınız benim bilgisayarsa herşey olur.Buna sadece CM değil bütün oyunlar dahil. Angry
Spirit
Newbie
*

View Profile
« Reply #40 on: 2 Jun 2005 - 16:03:18 »

Son dakikada gol yemek çok kötü de ben de bazen son dakikada atıyorum, onun da tadı bir başka  Cheesy

Şu bilgisayarın kendini tutmasıyla ilgili şöyle bir örnek vereyim ben de. Galatasarayla oynadığım bir dönem üç sene üst üste şampiyon olamadım. İki sene fenerbahçe, bir sene beşiktaş nasıl oynuyolar yani hayatta puan kaybetmiyolar. Her maç bakıyorum nerdeyse hep rakipleri daha fazla şut atıyo bunlardan yine bunlar kazanıyo, aldıkları her golcü yıldız oluyo falan. Üçüncü başarısız senenin sonunda artık kendim istifa ettim, bir kan değişikliği lazım takıma diye (koltuğa da yapışmamışız yani Smiley). Geçtim Kaiserslautern'in başına. Galatasaray da benim yerime bir norveçli teknik direktör aldı. Üç sene üst üste şampiyon oldular, dördüncü sene de devam ediyor şu an ve liderler. Ben 2 mağlubiyetle sezonu bitirip şampiyon olamadığımı biliyorken şimdi Galatasaray 6 mağlubiyetle falan şampiyon oluyo  cekic. Olacak iş değil, ben gider gitmez bütün rakipler çöktü bir anda. Ben bunda art niyet aramayayım da ne yapayım.
Pages: 1 2 [3]  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: BİLGİSAYAR KENDİNİ TUTAR MI? « previous next »
    Jump to: