Welcome, Guest. Please login or register.
27 Jun 2019 - 04:56:31
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: BİLGİSAYAR KENDİNİ TUTAR MI? 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3  All
Author Topic: BİLGİSAYAR KENDİNİ TUTAR MI?  (Read 15205 times)
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« on: 17 Jul 2002 - 18:27:56 »

walla bence tutuyo
bilgisayar tarihinin en buyuk geyigi Shocked

Son Turnuva Şampiyonu
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #1 on: 17 Jul 2002 - 18:56:14 »

Kesinlikle evet. 88' 89' 90'da 3 gol yemiş biri olarak kesinlikle tutar diyorum. Tutmayı bırak hayvanlık bile yapıyo bazen.
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #2 on: 18 Jul 2002 - 04:00:44 »

foggia'yi c2 liginden alip serie a'ya cikarmisim, takimin tum yildizlari 20-22 yasinda, lazio juve roma gibi serefsiz takimlar oyuncularmin akillarini celio, bizimkiler unh oluo tabi direk kicimi yirtiom duzeltemiyorum, tamamen sabotajdir abicim bu, cekememektir, fesatliktir,ayiptir,gunahtir... Cry

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #3 on: 18 Jul 2002 - 13:50:35 »

yaw su kırmızı kartlarahastayım ne zaman 2-1 1-0 gibi onde olsam cart k.kart ne ala sole 3-1 yenikken falan gormuyom ondeyken goruyom ne is

Son Turnuva Şampiyonu
emre
Guest
« Reply #4 on: 31 Jul 2002 - 09:27:31 »

Keske sadece tutsa.  Bir de bizim takimi sabote ediyor. Her sene 20 puan filan gider benim oyle 20 atak yapip da kazanamadigim maclara.
huseyin_sanal
Guest
« Reply #5 on: 31 Jul 2002 - 15:20:42 »

Kesinlikle katılıyorum. Angry Angry
gariban
Newbie
*

Bu forumu seviyoruuum!

View Profile
« Reply #6 on: 6 Jan 2003 - 13:08:58 »

tutar abicim...
hem de öyle bi tutar ki...
yavv bir maçta 23 şut çekiyosun...
18 i kaleyi tutuyor...
sadece 1 gol...
üstelik forvette tsigalko ve hakan şükür var...
arkalarında da nikiforenko...
rakip göztepe...
üstüne üstlük rakip kalecinin aldığı puan 8 ...
sanki kaleye birisi duvar örmüş de kalecinin de haberi yok...
Angry  Angry  Angry

Shaq34
Guest
« Reply #7 on: 9 Jan 2003 - 15:07:15 »

Valla harbi tutuyor.Milan'la şampiyonluğu öyle kaybettim.Brescia'yla kendi sahamda maçım var.23 şut çektim herifler 5 şut çekti maç 2-2 bitti.Üstelik forvette Shevchenko ve Agahowa vardı.
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #8 on: 31 Jan 2003 - 19:52:19 »

Tutar abicim tutar.
Yıl 2003/2004 FB ile şampiyonluğu garantilemişim.Hiç yenilgim yok. en fazla birkaç beraberlik  Son maç...Yani 34.maç.
Maçı son 2 dakika da attıkları iki gol ile kaybettim.2-1
O maç o yıl ligsde kaybettiğim ilk ve tek maç oldu.
Aynı olayı bir kez daha yaşadım ertesi yıl. Cry Angry
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #9 on: 3 Feb 2003 - 17:29:19 »

Yaw iyide bu dedikleriniz olabilir arkadaşlar ki oluyor yılda bir olsada Grin

Bakın şoyle tutar bilgisayar kendini

Rakip Roma deplasmandayım fırtına gibi başlıyorum maça. İlk yarı 15 sut çekmişim maymun etmişim kaleciyi.3-0 ondeyip. Guzeeelll diyerek devam ediyorum. Dak.57 Tomması direk kırmızı kart. Ohhhh diyorum nekusel. Ama neler oluyor diyorum tabi. Dk.73 kırmızı kart. Delpiero. İki takımda on kişi. Normale donuyorum. O sırada golu yıyorum. 3-1 ondeyim. Dk. 83 Zambrotta ve illiano kırmızı kart. Zambrotta oyuncuya sert girdiği için. İlliano itirazdan. kalıyormuyum 8 kişim. Ful defans tabi ben. Dk. 88 3-2 dk.89 3-3 son dakika dk.93 frikikten totti. Sonra varya ben o sinirle koşa koşa basket oynamaya gitim sonra sakinleşince gelip kapattım bilgisayarı. Sonrada oyunu sildim. ardından geri yukledim yeni oyuna başladım.

seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #10 on: 3 Feb 2003 - 18:33:08 »

Bir keremaçın ilk yarısnda 6-0 yenik düştüm. Ben tabi ne oluo lam takım formda diom. Maç sonucu:7-6 aldıkm maçı.
GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #11 on: 3 Feb 2003 - 20:50:52 »

Yaw onu bunu bilmemde bi keresinde Galatasaray ile Şampiyonlar ligi'nin yarı finalindeydim.Maçı da İnter oyanıycaktım.İlk maç deplasmandaydı ve deplasmanda olan maçta hakem Inter aleyheni 4 tane golu ofsayt saymıstı ve ben o maçta 1-0 yenilmiştim.Ama kendi sahamda 3-1 yenip finala çıkmıştım.Finalde ise Barcelona ile karşılaştım.Barcelona'nın 2 oyuncusuna k.k. vermişti ve bende finali 2 penaltı golüyle 2-1 kazanmıştım
Eurytos
Jr. Member
**

Long live Gandalf

View Profile
« Reply #12 on: 17 Feb 2003 - 19:30:51 »

nemce kesimn yutar arsenal away femerbahçeyle *öt zoruylla 3-1 yeniom ilk sezon şampiyonlar ligi yarı final sövanş dı sanırım ve bu skor çıkmama yetiodu
son 90+ bilmem kaç hatırlamiom 2 göl yedim ve 3-3 bitti ve elendim ve nasıl sinir oldum...
Riff
Guest
« Reply #13 on: 17 Feb 2003 - 20:00:31 »

lem bana cm de değilde
nba oynarken çok oluyo!!
lem son çeyreğe 12 sayı önde giriyoz her şey iyi bi anda ne oluyosa adamları her attığı giriyo
12 sayı fark eriyip gidiyo
fakat bu son saniye ve son hücumlar çok sarıyo 1!
Eurytos
Jr. Member
**

Long live Gandalf

View Profile
« Reply #14 on: 18 Feb 2003 - 19:18:22 »

riff haklı biz bu konuyu live 2003 başlığı altında konuşmuştuk ordaki tavsiye şuydu top çevir
ama ben yine söleyim cm kendini tutuyo bi örnek daha geldi aklıma sanradan 2 gol yedim 45 dk gol uzatmalar santra gol gerçekten inanılmaz ama oluyo...
Pages: [1] 2 3  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: BİLGİSAYAR KENDİNİ TUTAR MI? « previous next »
    Jump to: