Welcome, Guest. Please login or register.
19 Sep 2018 - 12:16:15
Google
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: BİLGİSAYAR KENDİNİ TUTAR MI? 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 [All]
Author Topic: BİLGİSAYAR KENDİNİ TUTAR MI?  (Read 14003 times)
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« on: 17 Jul 2002 - 16:27:56 »

walla bence tutuyo
bilgisayar tarihinin en buyuk geyigi Shocked

Son Turnuva Şampiyonu
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #1 on: 17 Jul 2002 - 16:56:14 »

Kesinlikle evet. 88' 89' 90'da 3 gol yemiş biri olarak kesinlikle tutar diyorum. Tutmayı bırak hayvanlık bile yapıyo bazen.
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #2 on: 18 Jul 2002 - 02:00:44 »

foggia'yi c2 liginden alip serie a'ya cikarmisim, takimin tum yildizlari 20-22 yasinda, lazio juve roma gibi serefsiz takimlar oyuncularmin akillarini celio, bizimkiler unh oluo tabi direk kicimi yirtiom duzeltemiyorum, tamamen sabotajdir abicim bu, cekememektir, fesatliktir,ayiptir,gunahtir... Cry

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #3 on: 18 Jul 2002 - 11:50:35 »

yaw su kırmızı kartlarahastayım ne zaman 2-1 1-0 gibi onde olsam cart k.kart ne ala sole 3-1 yenikken falan gormuyom ondeyken goruyom ne is

Son Turnuva Şampiyonu
emre
Guest
« Reply #4 on: 31 Jul 2002 - 07:27:31 »

Keske sadece tutsa.  Bir de bizim takimi sabote ediyor. Her sene 20 puan filan gider benim oyle 20 atak yapip da kazanamadigim maclara.
huseyin_sanal
Guest
« Reply #5 on: 31 Jul 2002 - 13:20:42 »

Kesinlikle katılıyorum. Angry Angry
gariban
Newbie
*

Bu forumu seviyoruuum!

View Profile
« Reply #6 on: 6 Jan 2003 - 12:08:58 »

tutar abicim...
hem de öyle bi tutar ki...
yavv bir maçta 23 şut çekiyosun...
18 i kaleyi tutuyor...
sadece 1 gol...
üstelik forvette tsigalko ve hakan şükür var...
arkalarında da nikiforenko...
rakip göztepe...
üstüne üstlük rakip kalecinin aldığı puan 8 ...
sanki kaleye birisi duvar örmüş de kalecinin de haberi yok...
Angry  Angry  Angry

Shaq34
Guest
« Reply #7 on: 9 Jan 2003 - 14:07:15 »

Valla harbi tutuyor.Milan'la şampiyonluğu öyle kaybettim.Brescia'yla kendi sahamda maçım var.23 şut çektim herifler 5 şut çekti maç 2-2 bitti.Üstelik forvette Shevchenko ve Agahowa vardı.
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #8 on: 31 Jan 2003 - 18:52:19 »

Tutar abicim tutar.
Yıl 2003/2004 FB ile şampiyonluğu garantilemişim.Hiç yenilgim yok. en fazla birkaç beraberlik  Son maç...Yani 34.maç.
Maçı son 2 dakika da attıkları iki gol ile kaybettim.2-1
O maç o yıl ligsde kaybettiğim ilk ve tek maç oldu.
Aynı olayı bir kez daha yaşadım ertesi yıl. Cry Angry
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #9 on: 3 Feb 2003 - 16:29:19 »

Yaw iyide bu dedikleriniz olabilir arkadaşlar ki oluyor yılda bir olsada Grin

Bakın şoyle tutar bilgisayar kendini

Rakip Roma deplasmandayım fırtına gibi başlıyorum maça. İlk yarı 15 sut çekmişim maymun etmişim kaleciyi.3-0 ondeyip. Guzeeelll diyerek devam ediyorum. Dak.57 Tomması direk kırmızı kart. Ohhhh diyorum nekusel. Ama neler oluyor diyorum tabi. Dk.73 kırmızı kart. Delpiero. İki takımda on kişi. Normale donuyorum. O sırada golu yıyorum. 3-1 ondeyim. Dk. 83 Zambrotta ve illiano kırmızı kart. Zambrotta oyuncuya sert girdiği için. İlliano itirazdan. kalıyormuyum 8 kişim. Ful defans tabi ben. Dk. 88 3-2 dk.89 3-3 son dakika dk.93 frikikten totti. Sonra varya ben o sinirle koşa koşa basket oynamaya gitim sonra sakinleşince gelip kapattım bilgisayarı. Sonrada oyunu sildim. ardından geri yukledim yeni oyuna başladım.

seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #10 on: 3 Feb 2003 - 17:33:08 »

Bir keremaçın ilk yarısnda 6-0 yenik düştüm. Ben tabi ne oluo lam takım formda diom. Maç sonucu:7-6 aldıkm maçı.
GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #11 on: 3 Feb 2003 - 19:50:52 »

Yaw onu bunu bilmemde bi keresinde Galatasaray ile Şampiyonlar ligi'nin yarı finalindeydim.Maçı da İnter oyanıycaktım.İlk maç deplasmandaydı ve deplasmanda olan maçta hakem Inter aleyheni 4 tane golu ofsayt saymıstı ve ben o maçta 1-0 yenilmiştim.Ama kendi sahamda 3-1 yenip finala çıkmıştım.Finalde ise Barcelona ile karşılaştım.Barcelona'nın 2 oyuncusuna k.k. vermişti ve bende finali 2 penaltı golüyle 2-1 kazanmıştım
Eurytos
Jr. Member
**

Long live Gandalf

View Profile
« Reply #12 on: 17 Feb 2003 - 18:30:51 »

nemce kesimn yutar arsenal away femerbahçeyle *öt zoruylla 3-1 yeniom ilk sezon şampiyonlar ligi yarı final sövanş dı sanırım ve bu skor çıkmama yetiodu
son 90+ bilmem kaç hatırlamiom 2 göl yedim ve 3-3 bitti ve elendim ve nasıl sinir oldum...
Riff
Guest
« Reply #13 on: 17 Feb 2003 - 19:00:31 »

lem bana cm de değilde
nba oynarken çok oluyo!!
lem son çeyreğe 12 sayı önde giriyoz her şey iyi bi anda ne oluyosa adamları her attığı giriyo
12 sayı fark eriyip gidiyo
fakat bu son saniye ve son hücumlar çok sarıyo 1!
Eurytos
Jr. Member
**

Long live Gandalf

View Profile
« Reply #14 on: 18 Feb 2003 - 18:18:22 »

riff haklı biz bu konuyu live 2003 başlığı altında konuşmuştuk ordaki tavsiye şuydu top çevir
ama ben yine söleyim cm kendini tutuyo bi örnek daha geldi aklıma sanradan 2 gol yedim 45 dk gol uzatmalar santra gol gerçekten inanılmaz ama oluyo...
gokTurk
Jr. Member
**

bir deli coşku insanı..

View Profile
« Reply #15 on: 1 Apr 2003 - 00:00:28 »

Sekerford un başına gelen benim 2 defa başıma gelmişti ama ben basket oynamaya gitmeden önce bilgisaayarı kapattım. Smiley Yaw  göz göre göre aldım dediğin maçı kaybediosun ne yaparsan yap fayda etmio ne kadar sinir bozucu saç baş yoldurucu monitör kırdırıcı bi olay yaw.
Öle şeyler oluoki insan o kadar emek werdiği zaman harcadığı oyundan soğuyo bi anda ama gerçek hayattada oluo ki böle şeyler cm dede war yoksa cm hiç yaparmı öle bişi Smiley  Huh

Penny_1
Forum Sefiri
Pro. Member

yitip giden..

View Profile
« Reply #16 on: 28 Aug 2003 - 15:31:15 »

ben real im.. yer nou camp..
ilk yarı 0-3 real show war adeta.. ilk yarının son anlarında makelele red card gördü..
takım 10 kişi kalmış olabilir tamam ama maçı bi devrede 6 tane yiyip 6-3 kaybetmek zorunda diildim.. kluivert saolsun..4 tane çaktı..

son anlarda 2 tane gol yemekse tam ızdırap..

I'm playing against great players, playing against the best in the world. The competition - that's what I've always wanted.
Kobe Bryant
CursedEmpress
Newbie
*

View Profile
« Reply #17 on: 2 Jan 2004 - 22:34:44 »

Bilgisayarin kendini tutmadigi - Bu ne demekse artik - bir tane bile bilgisayar oyunu war mi ki? Ben daha raslamadim $ahsen..
Cynsure
Guest
« Reply #18 on: 4 Jan 2004 - 00:59:16 »

abi gerçekten bu cm çok sinir bozucu olabilio dediğiniz gibi bende öle durumlarda kalkıp bilgisayar masasını tekmeliyorum bi tonda küfür ediyorum  Angry
Lethal
forum Vinsanity'si
Sr. Member

The World is a Vampire!

View Profile WWW
« Reply #19 on: 4 Jan 2004 - 01:39:14 »

kesinlikle tutar
artık 1-0 öndeysem maç 85inci dakkaya geldiğinde 10 kişi defans yapıyorum yine gol yiyorum, yapmasam yine gol yiyorum, en nihayetinde yiyorum. Bilgisayar dertli deil ki abi adam lig sonuncusu da olsa nasılsa atarım abi diye oynuyo  Grin Sociedad'ım Real Madrid'i üç sıfır yeniyorum son on dakika önce kovacevic sonra westerveld kırmızı kart gördü, sonra nihat, sonra de pedro, en nihayetinde hükmen yenildim 6 adam atıldıktan sonra! skandaldır, protesto ediyorum!
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #20 on: 5 Jan 2004 - 00:02:50 »

Ben bu oyun yüzünden bi monitör harcadım. 90 da yediğim her  gol için monitöre geçiriyodum sinirden zamanında. Kafayı yiyodum. Smiley
direwolf_23
Guest
« Reply #21 on: 8 Jan 2004 - 11:10:54 »

bilgisayarın kendini tutması mı bilmiyom ama bana bu cok oluyo.
baskılı oynayan benim karsı takımda acayip salak bi kaleci var adam devleşiyo tarih yazıyo benim kaleci ii bi kaleci olmasına ragmen ilk gelen topu alıyo?!
GriZzLy11
ex-IveRSoN15
Full Member

View Profile
« Reply #22 on: 8 Jan 2004 - 19:06:18 »

Arkadaşlar bilgisayarlar kendilerini tutarlar manyaktırlar  Tongue Hatta son maçta rakibe 86 da penaltı verip(bnm maçım değildi o maç berabere bitse şampiyonum 2. oldum  Lips Sealed ) Bilgisayarlar böle yaratıklardır,kendilerini zeki sanarlar ama biz kendilerini tuttuklarını anlarız dimi arkadaşlar  Lips Sealed ( 8 maçın 8 indede öne geçip 8 beraberlik alan birinin haklı yakınması  Grin )

İyi gününde,kötü gününde sapına kadar Memphisliyiz...
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #23 on: 9 Jan 2004 - 23:48:26 »

Geçen gün ortada hiç birşey yokken 4 dakika içinde tam 5 gol yedim daha ne olsun!
GriZzLy11
ex-IveRSoN15
Full Member

View Profile
« Reply #24 on: 27 Jan 2004 - 03:58:31 »

Geçen gün ortada hiç birşey yokken
Abi çook iyi olmus bu Sekocan  Grin Dikkatimi yeni çekti Grin Ya abi öyle yok yere gol yiyosun,olsun ben CM yi yinede çook ama çook seviyorum  Wink Cheesy

İyi gününde,kötü gününde sapına kadar Memphisliyiz...
bagginz
Newbie
*

View Profile
« Reply #25 on: 27 Jan 2004 - 22:03:44 »

harbi hasta oluom şu cm yi oynarken özellikle CM4 ü oynarken monitöre kafa,kasaya tekme egzersizleriyle futbolculara örnek oluodum Tongue Tongue 2003-04 oynadım streslerimden kurtuldum dünyaya farklı bi açıdan bakmaa başladım Grin Grin bu arada beyler Freddy Adu bugün Mtv'de TRL'e çıktı adama futbol topuyla çember içinden geçirme falan oynattılar..
Keane
Newbie
*

View Profile
« Reply #26 on: 13 Jul 2004 - 18:18:35 »

Ben olmaz ole sey diyodum taaa ki dun

real madrid ile asagidaki kadroyla sampiyonlar ligi finailnde man utd i yenemeyinceye kadar

casillas

r.carlos
lucio
samuel
salgado

totti
zidane
xabi alonso
beckham

henry
raul

Form is temporary,class is permanent...
gokTurk
Jr. Member
**

bir deli coşku insanı..

View Profile
« Reply #27 on: 14 Jul 2004 - 14:12:07 »

Ronaldoyu oynatmayanın sonu bööle olur  Grin 3-4-3 deneseydin. salgadosuz ronaldolu bi kadro. daha faydalı olurdu sanırım.

Keane
Newbie
*

View Profile
« Reply #28 on: 14 Jul 2004 - 15:45:10 »

Ronaldoyu oynatmayanın sonu bööle olur  Grin 3-4-3 deneseydin. salgadosuz ronaldolu bi kadro. daha faydalı olurdu sanırım.

Sakatti ronaldo ya.Zaten yenilgiyi onun sakatligina bagladim en sonunda.Sorumsuzlugundan dolayi sattim bayern e hemen o offseasonda.   Smiley

Form is temporary,class is permanent...
gokTurk
Jr. Member
**

bir deli coşku insanı..

View Profile
« Reply #29 on: 14 Jul 2004 - 23:39:25 »

Ya CM bööle oyun işte koskoca Ronaldoyu sadece bi maçta sakat yattı die canın istediğinde satabiliosun Smiley
Neyse bu konuyu bu topici saptırmayalım -Bilgisayar kendini tutar bizide uyuz eder- Smiley

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #30 on: 15 Jul 2004 - 10:06:42 »

bende su an real madrid ruya takım fantazisi ile oynuyom ve bende ronaldo yedek forvet moriantesi hic kullanmıyom forvette luis fabiano var bide raul tabi arada zevkine ronaldo vs oynatıyom ama aduyu hazırlıyom artık 16 yasına girdi velet Cheesy

Son Turnuva Şampiyonu
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #31 on: 16 Jul 2004 - 21:48:10 »

Benim bildiğim kadarıyla oyunun belirlediği simülasyon hava durumundan,oyuncunun marolinden tutun,taktiklere kadar her şey etkisiyle oluşuyor. Mesela 20 kere yenemediğiniz bir takıma karşı,farklı taktikle çıkarsanız oyunun simülasyonunu değiştirmiş oluyorsunuz,böylece kazanma şansınız doğuyor.
some-add
Newbie
*

adabazarını seviyorum,adabazarını terketmiyorum

View Profile
« Reply #32 on: 2 Oct 2004 - 10:06:05 »

hemde nasıl tutuo belli değil.son maçım berabere kalsam bile şampiyonum.beşiktaşla kendi sahamda ç.rizeden bi türlü puan alamıorum.savelemeden çıkıom bidaha giriom yine puan alamıom.ikincide fener her maçı kazanıo.5-6 kere denedim olmadı.alın yazısı mı ne.o günden sonra bidaha bu olayı yapmadım

adabazarını seviyorum,adabazarını terketmiyorum
gunaem
Rookie Hastası
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #33 on: 2 Oct 2004 - 10:17:21 »

bide takımı sezona mükkemel hazırladınız golcünüzde var ya sezonun başında gocü sakatlanıo hi gol atamıyo yada sezonu çok ii götürüosunuz maç ta 2 de 1 birileri sakatlanıo uzun zaman yok. takım yine batış dönemine girio
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #34 on: 4 Oct 2004 - 16:56:21 »

o sakatlanma olayı, oyuncunun dayanıklılık sayısıyla ilgili bişi.. bilgisayarın çokta yaptığı bişi yok..
the_alorak
Newbie
*

NukleER

View Profile WWW
« Reply #35 on: 4 Oct 2004 - 21:50:04 »

Ben ne yalan söyliyim, 2009'a kadar hep şampiyonlar liginde oynadım.Hep gruplar bitince, ilk rakibim çok güçsüz oluyor.(Partizan, benfika filan)Sonra mecburen güçleniyor.Ayrıca 2009 dan sonra çok değişik takımlar şampiyonlar liginde çeyrek final oynuyor Smiley

Jermaine, Randolph, Darious, Derek ve Sebastian.
Seni unutmayacağız RaSheed.
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #36 on: 15 Oct 2004 - 00:27:29 »

cümlelerimi geri alıyorum.. 5 sene de dünya da , avrupa da ve ligimde almadık kupa bırakmadıktan sonra,

1) seyirci gelmiyo ( olabilir,  yağmur demeden kar demeden stadıma koşup gelen cefakar 12. adamlarım rdoydular tabii başarıya)

2) man utd şuana kadar 16 galibiyet 3 beraberlikle oynuyo, kastı bilgisayar da nereye kadar? )

3) bütün aslarım sakat..( henry 1 ay sakattı, sakatlıktan sonra çıktığı ilk maçta hat-trick yaptı, şimdi bi 1 ay daha sakat  Tongue ) toplamda 7 asım.. bi sonraki maçta da ronaldinho 1. dakkada sakatlandı..

kutsal ittifak beni durduramayacak..
mertoglumc
Forum Akhisarlısı
Pro. Member

View Profile
« Reply #37 on: 29 May 2005 - 14:29:44 »

Valla kesinlikle tutar.Unutamadığım bi olayı anlatıyım.CM 03/04'te Club Brugge'ü almıştım bşi vakit.Şampiyonlar Ligi yarı finalinde(ikinci sezon yanılmıyorsam) ilk maçta Old Trafford'da 1-1 kalmıştım Manchester'la.İkinci maça da fırtına gibi girdi bizimkiler ilk yarı 2-0 bitti.İkinci yarı da baskılı oynuyoz Manchester'ın 1 şutu var yalnızca(benim sanırım on dokuzdu.)84. dakikada hadi forvetten bi adam çıkarıyım da işi sağlama alayım dedim.Pazzini'yi çıkarıp West'i aldım yerine.88 ve 90'da iki tane taktı Scholes.Bilgisayar başında sinir krizi geçirdim.Bunun gibi çok olay var başıma gelmiştir.Bilgisayar kesinlikle kendisini tutar...
maruL
Heyvönsi Cözibe
Jr. Member
**

Bu Oyunu Seviyorum...

View Profile WWW
« Reply #38 on: 30 May 2005 - 16:09:15 »

Bence tutmaz! Herşey bizim şanssızlığımız olur , bizim başımıza gelenler diğer takımlarında geliyor. Neden bilgisayarınıza bu kadar yükleniyorsunuz yazık değil mi ona! Hatayı başkasında değil kendinizde arayın! Tongue Sevgilerimle!  smitten

Peki Zeki Müren'de bizi görebilecek mi?
gunaem
Rookie Hastası
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #39 on: 1 Jun 2005 - 17:47:00 »

Tutmak ne kelime. Oyunu en zor seviyede oynuyorsanız ve bilgisayarınız benim bilgisayarsa herşey olur.Buna sadece CM değil bütün oyunlar dahil. Angry
Spirit
Newbie
*

View Profile
« Reply #40 on: 2 Jun 2005 - 14:03:18 »

Son dakikada gol yemek çok kötü de ben de bazen son dakikada atıyorum, onun da tadı bir başka  Cheesy

Şu bilgisayarın kendini tutmasıyla ilgili şöyle bir örnek vereyim ben de. Galatasarayla oynadığım bir dönem üç sene üst üste şampiyon olamadım. İki sene fenerbahçe, bir sene beşiktaş nasıl oynuyolar yani hayatta puan kaybetmiyolar. Her maç bakıyorum nerdeyse hep rakipleri daha fazla şut atıyo bunlardan yine bunlar kazanıyo, aldıkları her golcü yıldız oluyo falan. Üçüncü başarısız senenin sonunda artık kendim istifa ettim, bir kan değişikliği lazım takıma diye (koltuğa da yapışmamışız yani Smiley). Geçtim Kaiserslautern'in başına. Galatasaray da benim yerime bir norveçli teknik direktör aldı. Üç sene üst üste şampiyon oldular, dördüncü sene de devam ediyor şu an ve liderler. Ben 2 mağlubiyetle sezonu bitirip şampiyon olamadığımı biliyorken şimdi Galatasaray 6 mağlubiyetle falan şampiyon oluyo  cekic. Olacak iş değil, ben gider gitmez bütün rakipler çöktü bir anda. Ben bunda art niyet aramayayım da ne yapayım.
Pages: 1 2 3 [All]
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: BİLGİSAYAR KENDİNİ TUTAR MI? « previous next »
    Jump to: