Welcome, Guest. Please login or register.
19 Sep 2020 - 01:13:19
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Oyuncak-puzzle vs.. 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [3]  All
Author Topic: Oyuncak-puzzle vs..  (Read 9745 times)
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #30 on: 11 Jan 2006 - 16:47:13 »

Ben pota olarak böyle fantastik şeyler yerine;vaktinde herkesin odasında bulunduğunu düşündüğüm turuncu renk top ve çemberden oluşan mobilya veya cama yapıştırılarak monte edilen basket setini kullanıyordum.Bunları kırmak da zor olduğundan(en fazla çember yapışkan yerinden çıkıyordu,sonra tekrar takıyordun) her tür smaç denememi burada yapabiliyordum.Bir de dipnot yazayım.O zamanlar NBA'den bildiğim tek oyuncu Kareem Abdul-Cabbar'dı(Electronic Arts'ın NBA oyunu sağolsun,gözlüklü de olduğundan dikkatimi ilk o çekti herhalde),Jordan'ı falan tanımıyordum.Bu yüzden smaç yaparken Pete Williams adını kullanıyordum(kaleye geçtiğimde de Toni Schumacher oluyordum,ülkemizdeki yabancı hayranlığı o zamanlar başlamış herhalde Grin ).Gerçi o zamanki FB'den bildiğim isimler Hüsnü Çakırgıl ve Aliço olduğundan smaç yaparken Pete Williams'ı tercih etmem normal karşılanabilir Smiley Vaktimde hevesimi almış olduğumdan dolayı 40" zıplayabildiğim halde bu özelliğimi hiç kullanma gereği duymadım Tongue Hatta bulabilirsem bunlardan bir tane alıp,turnuva için odamda antremanlara başlayabilirim(bu mesajdan sonra ilk 3'te draft edilmeyi garantiledim) Deli

Oyuncak olarak da nasıl yazmamışım hayret.Küçükken abimle birlikte tüm malvarlığımızı Star Wars oyuncaklarına yatırırdık.Öyle 3-5 tane değil,bayağı geniş bir Star Wars oyuncakları arşivimiz vardı(unutmazsam fotoğrafını Albüm topicine eklerim bi ara).Küçüklüğüm hep bu oyuncaklarla geçti old G.I. Joe'lar kadar esnek ve hareketli olmamalarına rağmen Jedi'lere(o zaman evrendeki tüm karakterlere Jedi diyordum) 11'e 11 maç yaptırmışlığım bile vardır Cheesy
George Lucas bizi görseydi,göz yaşlarına hakim olamazdı valla Star Wars

Biraz "Geçmiş Zaman Olur ki..."lik bir mesaj oldu,idare edin Smiley
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #31 on: 11 Jan 2006 - 17:55:00 »

Benim odamda ki elbise dolabını yanına çakılmış bir mandal sepeti vardı. Slam Dunk'ı izlerken kağıttan yapılma topumla atış yapardım. Favori atışım turn around fade away jumper idi. Bir de içeri yüklendiğim de -malum kişi gibi- hareketin ortasında smaçtan vazgeçer ters lay up bırakırdım.

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #32 on: 14 Jan 2006 - 16:34:05 »

ya yavuzum vallahi varya aynıyız ha. Bende orta sonda aldım boyle yapıskanlardan. Yapıstırıdım bizim tvnin yanındaki vitrine evde kimse olmadığı zamanlar dehşet maçlar yapardım. Fener-efes ten tutta Chk-utah atlanta maçalrı falan. Tabi hertakımın birkaç ismini biliyorum ozaman. Atlantadan C.Letnır sonra mutombo ki atlanta iyiydi ozaman s.smit vardı. Sonra radmın vardı neydik beah mal gibi aahaha. Ama bak atmıyorum sıfırdan tutta uzaklardan dehşet çalışırdım artık dort metre mesafeden sokardım. Oyle boyle değildim ha kapışalım yavuz Grin

Pages: 1 2 [3]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Oyuncak-puzzle vs.. « previous next »
    Jump to: