Welcome, Guest. Please login or register.
6 Jun 2020 - 14:42:54
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Orlando Magic  |  Topic: Off-season 2005 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [3] 4 5  All
Author Topic: Off-season 2005  (Read 23388 times)
1907mert
Newbie
*

Cavaliers Rulezz!!!

View Profile
« Reply #30 on: 21 Jul 2005 - 17:25:27 »

Magic Keyon Dooling'e 3 yıl 9 milyon dolar önermiş

WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #31 on: 21 Jul 2005 - 20:38:10 »

max alacağı para bu olmalı zaten bu adamın... bu sene hakkını alan tek adam olacak sanırım Grin
jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #32 on: 22 Jul 2005 - 06:05:27 »

yaz ligi maclarindan gordugum kadariyla ikinci turda sectikleri travis diener cok sukela bi eleman.. bi kere pure pg, oyun zekasi cok yukses. cok dengeli oynuyo takimi oynatiyo ayni zamanda super yuzdeli sut sokuyo.. 3lugu de faul atisi da cok iyi, cok cabuk topu elindne cikardigi icin blok yemiyo.. tek sorum fizik olarak zayif olmasi ama neticede backup pg olcak bu adam.. onunde yetrince size li ve atletik bi francis le jameer de var.. su durumda magic in dooling i almaya calismasini cok annamsiz buluyorum.. francis in bi kac sinif alti ama ayni tarzda bi oyuncu.. diener in ortalama 14 dakik alabilicegini dusunursek pg-sg-sf icin kaliyor geriye 120 daka yuvarlak hesap.. bu 120 dakkayi jameeer,franchise,hill ve hedo nun payylasicagi dunulurse dooling ne kadar luzumsuz oldugu daha da annasilabilir.. ustelik daha christie yi de elden cikarmadilar ki bence cikarmasinlar dooling den cok daha fazla islerine yarar..

bi de yeni coach mac sirasinda yayina katildi.. hedo yu ovdu laf arasinda cok iyi oyuncu birden fazla pozisyon oynuyo fln dedi.. hatta yani takimdaki temel degerleri sayarken bir cirpida howard francis hill ve hedo dedi.. demek baya begenio hedo yu, bu sene tahminmce 30 dakka civarlarinda dolasir hedo ki gayet iyi..
« Last Edit: 22 Jul 2005 - 14:12:57 by jason » Logged

Richard Hammond
sarp
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #33 on: 22 Jul 2005 - 20:37:40 »

Bende macı izledim o diener baya hosuma gitti,iyi sutor,hızlı,pasör vs.
magic in parasını dooling gibi bence vasatın bile altında olan bi adama üstelik nelson-francis ikilisinin arkasında alacagı 10-15 dk için harcaması cok anlamsız geldi,neyi amaclıolar acaba?Francis takası olabilir mi?
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #34 on: 23 Jul 2005 - 12:05:52 »

"Keyon Dooling said he agreed to terms Friday on a three-year deal believed to be worth nearly $10 million with Orlando..."

http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=2114607

1907mert
Newbie
*

Cavaliers Rulezz!!!

View Profile
« Reply #35 on: 23 Jul 2005 - 12:25:08 »

Ciddi ciddi o parayı veriyor Magic Dooling'e ha ?
Yakın bir zamanda bir Franchise takası görürsem şaşırmam

Sarevok
Newbie
*

Death Bringer

View Profile
« Reply #36 on: 24 Jul 2005 - 14:23:21 »

bi de yeni coach mac sirasinda yayina katildi.. hedo yu ovdu laf arasinda cok iyi oyuncu birden fazla pozisyon oynuyo fln dedi.. hatta yani takimdaki temel degerleri sayarken bir cirpida howard francis hill ve hedo dedi.. demek baya begenio hedo yu, bu sene tahminmce 30 dakka civarlarinda dolasir hedo ki gayet iyi..
ek olarak bi de çok iyi bi skorer dedi Hedo için. bu da Hedo'nun kendi kafasındaki rolle hocasının fikirlerinin uyuştuğunu gösteriyo bence. senelerdir televizyonda yorumcular hep Hedo'nun çok yönlülüğünden bahsediyorlar ama o bunu pek oyununa yansıtamıyodu bence. belki de bu sezon, kendisinin daha çok benimsediği bir rolde daha başarılı olur

What's so civil about civil engineering, anyway?
hamurabi
je t'aime moi non plus
Full Member

Make My F** Day.

View Profile WWW
« Reply #37 on: 29 Jul 2005 - 01:56:49 »

ya arkadaslar Fran Vazquez nap1yo?? kadroda yer alacak m1 bu sene??? summer league'de oynuyo mu?? oynuyosa neler yapiyo??? (ben goremedim NBA tv'deki orl summer league maçlarinda)

alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #38 on: 29 Jul 2005 - 11:59:31 »

ya arkadaslar Fran Vazquez nap1yo?? kadroda yer alacak m1 bu sene??? summer league'de oynuyo mu?? oynuyosa neler yapiyo??? (ben goremedim NBA tv'deki orl summer league maçlarinda)
Vasquez bir yıl daha Avrupa'da kalacak. Kendisini hazır görmemiş henüz. Real Madrid'e gitmek istiyormuş.

mithril
Full Member

View Profile
« Reply #39 on: 29 Jul 2005 - 13:17:06 »

Ben anlamıyorum bu elemanların kendilerine güvensizliğini
4 yıllık cillop gibi kontratı tep Avrupa'da oyna. Real ne kadar yakınını verebilir ki NBA'in?
Ben olsam NBDL'de 1 sene oynarım yine de oynamam Avrupa'da
capfiller
Full Member

View Profile
« Reply #40 on: 29 Jul 2005 - 15:09:10 »

Ben anlamıyorum bu elemanların kendilerine güvensizliğini
4 yıllık cillop gibi kontratı tep Avrupa'da oyna. Real ne kadar yakınını verebilir ki NBA'in?
Ben olsam NBDL'de 1 sene oynarım yine de oynamam Avrupa'da

Problem bence bu kadar basit değil. Avrupa'da draftta seçildikten sonra bir kaç sene daha ikametini devam ettirip sonra bu lige dahil olan oyuncular muhakkak ki olmuştu. Bundan sonra da olacak. Bunlar arasında takımıyla kontratını halledemeyip gelemeyenlerden, kendini daha fazla geliştirdikten sonra NBA'de görmek isteyenlere kadar çeşitli modellerde oyuncular vardı (Peja,Kirilenko gibi...). Ama ne Peja ne de Kirilenkonun -draft esnasındaki sıralarıyla bağlantılı olarak- beklentiler fazla değildi.

Şimdi 11. sıradan seçilmiş bir oyuncunun ben kendimi hazır hissetmiyorum deyip. Avrupa'nın sağlam bir takımına kontrat imzalamasını manidar buluyorum. Avrupayı NBA'e tercih mi etti, nokatasına gelmek için erken belki ama, oyuncular artık daha bilinçli hareket etmeye başladılar gibi (Ersan ve Darko gibi aklıevelleri bunun dışında tutuyorum tabi).

Bunun yanında Howard'ı arkasında kalmaktan da çekinmiş olabilir (Howard'ın bir ara 5 numarada kullanılacağı söyleniyordu ama ben şu hareketten sonra olası görmüyorum). Ama, Fran (yaşı da öyle pek genmç değil, 17-18 yaşında bu maceraya atılanları düşününce) eğer beklenildiği gibi kendimi geliştirip gelicem dediyse, Magic hakikaten karakterli bir oyuncu draft etmiş demektir.
« Last Edit: 29 Jul 2005 - 15:10:26 by capfiller » Logged
Sarevok
Newbie
*

Death Bringer

View Profile
« Reply #41 on: 29 Jul 2005 - 15:51:59 »

valla bence ne kadar karakterli olduğu tartışılır çünkü draftta bu kadar yüksek seçilen bi oyuncunun ben Avrupada kalıcam demesi biraz kendisini seçen takıma saygısızlık. magic seçmeden önce adamla hedefleri hakkında konuşmuş, vaskez başarılı olucam, nba hayalim hemen oynuycam katkı yapıcam falan demiş, zaten nba tv'de de öyle bi şeyler zırvaladı. şimdi siz bu adamı sezon hedeflerinize göre bir yere yerleştirip draft ediyosanız gelmesi lazım, madem gelmiyceksin o konuda fikrini belirt belki magic başkasını seçmek isteyecek. Green büyük bi oyuncu olursa hele iyice suyu çıkıyo bu işin çünkü hemen katkı alma düşüncesiyle seçilen bi oyuncuydu, bekliyceksen Green'i beklersin

What's so civil about civil engineering, anyway?
mithril
Full Member

View Profile
« Reply #42 on: 29 Jul 2005 - 16:03:05 »

Menajeri TT olmayan kimse beni daha aşağı sıralardan seçin demez  Grin
Ama söylediklerine katılıyorum
Çık oyna sözünün arkasında dur
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #43 on: 29 Jul 2005 - 16:06:15 »

Daha neler olduğunu tam bilemiyoruz. Magic Vazquez'i seçti ama, onun Unicaja ile 2 senelik daha kontratı var. Kendisine güvenmediği haberinin doğru olduğunu düşünmüyorum çünkü bu sene draftteki international oyuncuların en hazırıydı.
Benim tahminim Malaga ona yüksek bi bonservis bedeli belirlemiş. Çünkü Malaga ona kesinlikle izin vermeyeceğini açıkladı. Bence Magic'e gelmezse Real'e hiç gidemez. Oyuncusunu NBA'e göndermeyen bi takım kendi ligindeki bi takıma gitmesine hiç izin vermez.

alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #44 on: 29 Jul 2005 - 16:43:21 »

Daha neler olduğunu tam bilemiyoruz. Magic Vazquez'i seçti ama, onun Unicaja ile 2 senelik daha kontratı var. Kendisine güvenmediği haberinin doğru olduğunu düşünmüyorum çünkü bu sene draftteki international oyuncuların en hazırıydı.
Bu yıl kaç tane hazır international seçildi ki? "En hazır international" ise bile bu tek başına ne kadar hazır olduğunu göstermeye yetmez (Bogut'u international mı sayıyoruz bu arada?).
Bu yıl Real Madrid'e gitmek istediğini açıklamış zaten, yani sorunun kontratı olduğunu zannetmiyorum.

Pages: 1 2 [3] 4 5  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Orlando Magic  |  Topic: Off-season 2005 « previous next »
    Jump to: