Welcome, Guest. Please login or register.
18 Aug 2019 - 04:27:08
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Teknoloji  |  Topic: Yazılım - Donanım Sorunları (Teknik Destek) 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 69 70 71 [72] 73 74 75 ... 198
Author Topic: Yazılım - Donanım Sorunları (Teknik Destek)  (Read 503113 times)
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #1065 on: 1 Feb 2007 - 22:43:23 »

Spyware Doctor,Nod32 ile ilgili dosyalarda trojan/malware tarzı bir şey buldu.Sil deyince de Nod32 çalışmadı doğal olarak.Nod'u tekrar kurdum ama bu sefer açılışta böyle bir hata vermeye başladı:

(Konu ilgi çeksin diye screenshot'a Şebnem Ferah wallpaper'ını da aldım)

Registry düzenleme,firewall ayarlarını falan kurcaladım ama bir işe yaramadı.Önerisi olan var mı?
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #1066 on: 2 Feb 2007 - 00:25:30 »

spyware doctoru kaldır öyle dene Huh
nod u kaldırsanda bir ton uvur zıvırı kalıyor pcde, kaldırdıktan sonra kalan dosyaları temizleyip en baştan kur...
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #1067 on: 2 Feb 2007 - 01:20:25 »

Bunlar da işe yaramadı.Zaten formata bahane arıyordum,bu vesileyle yarın mecburen Vista'ya geçeceğim Deli
BlackandWhite
Pro. Member

Sefasini surduk;cefasini cekeriz

View Profile
« Reply #1068 on: 13 Feb 2007 - 15:17:20 »

Altyazili dizi seyretmek icin bsplayer kullaniyordum ama onun tanitim suresi dolmus. Bir iki defa daha internetten yukleyeyim dedim bs playeri gene acmadi.Acaba buna cozum ne olaki yada baska bir alternatif program var mi bunun yerine

<br /><br /><br />
Shaun Voxx
Jr. Member
**

Dr. Emmett Brown

View Profile
« Reply #1069 on: 13 Feb 2007 - 15:26:57 »

BSPlayer ile ilgili sorunun için birşey diyemeyecegim; ama MV2Player yükle tavsiye ederim

Dr.Funk
Jr. Member
**

Zihuatanejo

View Profile
« Reply #1070 on: 13 Feb 2007 - 17:59:05 »

Altyazili dizi seyretmek icin bsplayer kullaniyordum ama onun tanitim suresi dolmus. Bir iki defa daha internetten yukleyeyim dedim bs playeri gene acmadi.Acaba buna cozum ne olaki yada baska bir alternatif program var mi bunun yerine

k-lite codec pack 2,81 ya da 2,84 full sürümü işine yarayabilir.. İçindeki vobsub programı sayesinde altyazıları sorunsuz bir şekilde media player'da izleyebilirsin..Bsplayer'da altyazılarda karakter sorunu oluyordu, bunda o sorunu yaşamıyorum.. Filme tıklman yeterli, altyazı otomatik olarak devreye giriyor, sürükle bırak falan yok yani.. Dikkat etmen gereken tek şey film adıyla altyazı dosyasının adının aynı olması o kadar.. Bende işe yarıyor bu yöntem Smiley

SMAÇLARIMIZ,RUHLARIMIZ,VASFİLERİMİZ ve KARDEŞİLĞİMİZ SONSUZA KADAR YAŞAYACAK!!!
BlackandWhite
Pro. Member

Sefasini surduk;cefasini cekeriz

View Profile
« Reply #1071 on: 13 Feb 2007 - 20:43:35 »

Tesekkurler arkadaslar yardim icin.
Dr.Funk  Dedigin programi actim ama orada uzanti olarak idx istiyor. Ondan yapamadim ama ziyani yok baska problemden hallettik isi.
Bu arada randhon 9250 cok mu rezil bir ekran kartidirki hicbirsey calismamaya basladi.Insa daha 1.5 sene oldu ya Angry
« Last Edit: 13 Feb 2007 - 20:51:57 by BlackandWhite » Logged

<br /><br /><br />
Shaun Voxx
Jr. Member
**

Dr. Emmett Brown

View Profile
« Reply #1072 on: 15 Feb 2007 - 00:56:29 »

Şimdi nedenini anlayamadıgım bir durumla karşı karşıyayım birisi açıklarsa sevinirim.
Yeni bir dvd yazıcı aldım, demin bunu uğraşıp taktım gel görki dvd-rw degil dvd-r olarak görüor. Sorunun çözümü için ne yapmalıyım?

*SP1 bendeki Xp bundan kaynaklanır mı*
*Arkadaşın biri sürücü indir falan dedi? Biraz bilgi lazım bu konuda pek bilgili degilim eger çözüm buysa..

BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #1073 on: 15 Feb 2007 - 01:53:16 »

SP1 ile bir alakası yoktur ama yine de SP2'yi yükle.
DVD/CD'lerde bildiğim kadarıyla sürücüye gerek yok.Firmware update yapmayı dene(garantisi varsa riske girmeyip deneme istersen).
Sen DVD-R yazmasına bakma,boş DVD'yi takıp,yazmaya çalış.Bak bakalım bir sorun çıkıyor mu?
Shaun Voxx
Jr. Member
**

Dr. Emmett Brown

View Profile
« Reply #1074 on: 15 Feb 2007 - 17:54:27 »

Abi taktıgım boş dvd yi görmedi:(
Şu aşamada yapabilecegim bir şey var mı? Çünkü garantisi var makinenin de burdan Kadıköy' e gidene kadaaar

-Hallettim-
« Last Edit: 17 Feb 2007 - 19:11:06 by Shaun Voxx » Logged

Eurytos
Jr. Member
**

Long live Gandalf

View Profile
« Reply #1075 on: 15 Feb 2007 - 20:42:36 »

beyler yaa bnm bi sorunm war bi ipod aldım ben 30 gb lik olanlrdn bi turlu video atamıorm converter fln kullandım ama beceremiorm bi yardim edin bana ...
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #1076 on: 15 Feb 2007 - 22:54:10 »

kardes ögrenirsen buraya yazar misin? bi süre ugrastim ama sonra pes ettim

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Eurytos
Jr. Member
**

Long live Gandalf

View Profile
« Reply #1077 on: 15 Feb 2007 - 23:01:56 »

ok bilader warra bulursam tum dunyayla paylaşıjm bu soruna bi çözüm bulmalıyız delrjem sitede reklamnd millet film izlio ama hangi formatları çalıştrdıını sölemio harbidn gıcık bi durum Angry
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #1078 on: 16 Feb 2007 - 01:30:35 »

Eurytos 'un kullandığı dili anlayamadım ama herhalde aynı şeyden bahsediyorsunuzdur.iPod'unuzu bana gönderin,çözeyim sorununuzu Deli

http://www.apple.com/quicktime/tutorials/creatingvideo.html

Ah ulan imkan tanınsa tanınsa uzaya bile giderdim ben Tongue
« Last Edit: 16 Feb 2007 - 01:32:40 by BabyShaq » Logged
Eurytos
Jr. Member
**

Long live Gandalf

View Profile
« Reply #1079 on: 16 Feb 2007 - 01:54:12 »

bu olay için quick time pro mu lzm apple in siteden baktm 30$ dio uzaya gitmek kdr zor deildr bi quick time pro linki war mı elind Cheesy:D:D saatlerdir uğraşiorm resmen yıkıldım indirmedigım program kalmadı ama olmuyo kurtar beni bu çileden :S:S:S...
Pages: 1 ... 69 70 71 [72] 73 74 75 ... 198
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Teknoloji  |  Topic: Yazılım - Donanım Sorunları (Teknik Destek) « previous next »
    Jump to: