Welcome, Guest. Please login or register.
29 Oct 2020 - 14:29:24
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Teknoloji  |  Topic: Program Tanıtım 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 20 21 22 [23] 24 25 26 ... 29
Author Topic: Program Tanıtım  (Read 140051 times)
muyu
baba
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #330 on: 5 Aug 2009 - 22:44:33 »

google chrome icin tema destegi geldi.

https://tools.google.com/chrome/intl/en/themes/index.html

MineField
Forum Mayını
Pro. Member

Dikkat Mayın Var!

View Profile WWW
« Reply #331 on: 5 Aug 2009 - 23:08:40 »

Firefox'un belleği ve işlemciyi sömürdüğü şu günlerde Chrome bir de eklenti olayını çözerse tercihim olacaktır.

muyu
baba
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #332 on: 5 Aug 2009 - 23:18:56 »

hemen hemen hic eklenti kullanmayan biri olarak firefox'u chrome ciktigi andan beri sildim. gecenlerde bi acayim dedim. lanet ettim.

bu arada eklenti destegi de geliyor tez zamanda. ama korkum firefox gibi islemci somurur hale gelmesi.
« Last Edit: 5 Aug 2009 - 23:19:28 by MuYu » Logged
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #333 on: 6 Aug 2009 - 02:11:12 »

Firefox'un eklentileriyle birlikte aldığı hal, hiç bi tarayıcının ulaşamadığı yerlere gidebiliyo. Chrome light ve güzel bir tarayıcı, Opera da keza güzel bir alternatif ama bütün sömürüsüne rağmen Firefox çok başka.
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #334 on: 6 Aug 2009 - 02:39:07 »

win7 ve ie8 yeterince güzel bir ikili. chrome un sadeliği de takdire şayan.
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #335 on: 24 Aug 2009 - 19:11:22 »

chrome windows 2000 de calısırı mı ?

Son Turnuva Şampiyonu
muyu
baba
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #336 on: 24 Aug 2009 - 19:47:14 »

http://nspeaks.com/348/google-chrome-on-windows-20002k-works-with-my-method/

boyle bi olay var ama uygulamak kolay gelmedi bana
gelo-raptor
Pro. Member

View Profile
« Reply #337 on: 8 Sep 2009 - 03:17:30 »

büyük pdf dosyalarını word'e sağlam bir şekilde çevirecek hangi converter var. Bulduklarım küçük dosyaları çeviriyor ama çevirmek istediğim 281 sayfalık dosyada çuvallıyor. Ne önerebilirsiniz?

muyu
baba
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #338 on: 25 Sep 2009 - 20:15:20 »

opera mini 5 beta cikmis. her ne kadar yavuz denemeyecek olsa da oneririm. sekme olayi ve sifre hatirlatici olayi eklenmis. tasarim degismis. hizli linkler hos bi hale gelmis. navigasyon kolaylasmis. ve hala az yakiyor Tongue denemekte fayda var Smiley

http://www.opera.com/mini/next/

ek: dokunmatik telefon uyumlu olmus ama ben asla dokunmatik kullanmadigim icin nasildir bilemiyorum Smiley
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #339 on: 25 Sep 2009 - 21:50:37 »

PC'de olsa haklısın, denemezdim bile ama Java destekli cep telefonlarında başka alternatif olmadığı için bir nevi mecburiyetten kullanıyorum Opera Mini'yi. Bayağı da memnunum. Geçen hafta Opera 5'i Beta olmasına reğmen nasıl olmuş diye bir kurayım dedim. Beklediğimden çok daha iyi çıktı yeni versiyon. Hem arayüzü değişmiş, güzelleşmiş, hem de dediğin gibi sekmeli pencere ve hızlı link görünümü değişmiş dediğin gibi. PC'deki tarayıcılara yakın olmuş bayağı. Flash ağırlıklı sitelerde nasıl oluyor bilmiyorum ama geçen hafta cep telefonunda 4-5 siteyi(forum, pitpass.com, trf1.net, ntv...) dolaşmıştım, hiçbirinde en ufak bir sorun yaşamadım. Benden geçer not aldı yani Smiley
muyu
baba
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #340 on: 27 Sep 2009 - 02:15:39 »

guzel seyler soyledik ama negatif seyleri de soylemeden gecmeyelim. turkce dil destegi henuz tam manasi ile yok. rss destegi ucmus. imajlari kapatanlar icin goruntuler ile yukle secenegi ucmus. bunlar benim icin olmazsa olmazdi. insallah stabil surumde olurlar.
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #341 on: 30 Sep 2009 - 11:33:29 »

http://www.socall.info/

süper bir futbol sonuçları arşiv programı. yıllık 20$ bile verilebilecek program.

http://www.socall.info/download/SocAllSetup200.exe
Cantona
Metalurjist
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #342 on: 10 Dec 2009 - 00:39:10 »

cooliris adinda browser üzerinden 3d fotograf görüntüleme, video izleme vs.. eklentisi (bütün browserlarda calisiyor) baya güzel herkese tavsiye ederim.isterseniz pcnizdeki resimlerede bakabiliyorsunuz.ya da facebook sayfasi acikken cooliris iconuna tiklarsaniz arkadaslarinizin facebook resimleri karisik olarak geliyor.( ik yaptigimda cikan resmin eski kiz arkadasimin resminin olması "cooliris sende mi ulan" dememe sebeb oldu)

daha fazla bilgi için
http://www.cooliris.com/

<br /> And God said, Let There Be Rock. And there was Led Zeppelin.
bLiSS
Guest
« Reply #343 on: 25 Dec 2009 - 01:33:43 »

tanıtım değil de daha çok bir soru olacak. bilgisayarımdaki bazı filmleri ipod'a atmak istiyorum kendi formatına çevirip, atıyorum da o konuda bir sorun yok ama bazı filmlere de altyazı koymak istiyorum. bunun için de video formatını çevirmeden önce ya da çevirdikten sonra altyazıyı videoya entegre etmem gerek, bunu yapabilecek bir program var mıdır?
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #344 on: 27 Dec 2009 - 16:02:28 »

avi recomp diye bir programla hallediyodum ben, isim konusunda emin değilim ama bir bak yine de. bununla sadece avi'lere entegre ediyosun adından da tahmin edeceğin gibi.
« Last Edit: 27 Dec 2009 - 16:03:49 by Brooklyn » Logged

Pages: 1 ... 20 21 22 [23] 24 25 26 ... 29
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Teknoloji  |  Topic: Program Tanıtım « previous next »
    Jump to: