Welcome, Guest. Please login or register.
16 Oct 2019 - 00:32:16
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Detaylar... 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 176
Author Topic: Detaylar...  (Read 503823 times)
jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« on: 29 Dec 2002 - 02:25:38 »

ya bugun finley in smacini gosterirken nba action da dikkat ettim spiker finley in ostertag ustunden basmasi icin ostertag i "posterise" etti dedi.. cok kucuk ama yaratici bi detaydi bence..

ozellikle digiturk u olan we bizden daha cok mac, goruntu, program izleme sansi olan arkadaslar bize bu tarz kucuk ama ilgi cekici detaylari bu topic de yazarsa sewinirim..

hmm unutmadan son bi detayda dun geceki maca dair seydi.. bi pozisyonda topu kenardan oyuna soktu jazz li eleman ama stockton o sirada baska tarafa bakiodu top gecti gitti yanindan son anda uynadi.. seyirciler de biras homurdandilar fln.. herhalde yas ilerledikce bole dalmaya basladi stockton amcamis ama ayakli efsane oldugu tartislmaz tabi o ayri..
« Last Edit: 25 Jun 2005 - 22:43:27 by BabyShaq » Logged

Richard Hammond
jordan23
Forum Föyü
Full Member

bir varım bir yokum

View Profile WWW
« Reply #1 on: 29 Dec 2002 - 16:03:25 »

şu sayfadaki linke bakın bir
http://batug.muyu61.org/index.php?board=1;action=display;threadid=257;start=225
jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #2 on: 29 Dec 2002 - 16:30:38 »

ee baktik ne war o linkte??

Richard Hammond
jordan23
Forum Föyü
Full Member

bir varım bir yokum

View Profile WWW
« Reply #3 on: 29 Dec 2002 - 16:43:09 »

kayhanın verdiği link Gloveman ının dedikleri şeyler
http://www.nba.com/teams/teamStatisticsLinks.html?title=Player%20Milestones&file=stats/team_milestones.html
FliPtiKal3
Guest
« Reply #4 on: 29 Dec 2002 - 16:43:19 »

2-3 hafta önce sabahın köründe bi maçta duymuştum ama  oyuncunun adından tam emin diliim...
 Neyse olay kısaca şu; NBA ligi tarihinde takımı play off lar sonunda şampiyon olamayıpta kendi MVP olan sadece bir oyuncu warmış bu oyuncuda yanlış hatırlamıyorsam Havlicek miş...yanlışsam düzeltin lütfen Cool...Gerçi bu bilgi sanırım bunları biliyormuydunuz topicine yazılmalıydı ama neyse...modaratör arkadaşlar geregini yapar zaten Grin
« Last Edit: 29 Dec 2002 - 16:47:19 by flip » Logged
jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #5 on: 29 Dec 2002 - 16:55:02 »

ya dikkat ettiniz mi bilmiorum ama hani mac esnasinda en cok top calan 5 oyuncunun listesi werildi ya tv de. orda 5. sirada drexler wardi ama kosova abimiz cok ilginc bir uzun adam hakeem de listede fln dedi. ben mi yannis gordum yoksa kosova mi karistirdi yaw..

Richard Hammond
Jazz6th
Guest
« Reply #6 on: 30 Dec 2002 - 01:08:55 »

Sen karıştırmışsın Jason. Hakeem yazıyodu o listede. Sabahın köründe Houstonlılar birbirine girdi heralde.  Grin

Detay olarak da Mark Jackson'ın ilk çeyreğin son saniyelerinde önce kaptırıp sonra tekrar alıp attığı basket aklıma geldi.. güzeldi..

Bu gece Duncan'ın üçlük atmış olması da ilginç bir detay.. Demin aklıma geldi..
jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #7 on: 30 Dec 2002 - 01:13:47 »

stockton da benzer bisi yapti macta, fast break e gelirken once kaptirdi ya da 3luk kullanip kacirmisti, her neyse soora geri alip gidip bombos sut soktu.. acaba tecrubelrinden bilerek mi bole yapiolar Cheesy

Richard Hammond
Gameover3
Sr. Member

You can't find an ateist in a war ...

View Profile
« Reply #8 on: 30 Dec 2002 - 01:19:45 »

Cliff dedenin iki dkda iki faul alması bence iyi bir detay

Listede Hakeem yazıyodu jason sen karıştırmışın

1.000.000=Number of people whose life changed after the Tsunamı in South Asia
2= Number of people whom you can change their lives by your help.

BE A PART OF IT !!!
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #9 on: 30 Dec 2002 - 09:16:30 »

ozellikle digiturk u olan we bizden daha cok mac, goruntu, program izleme sansi olan arkadaslar bize bu tarz kucuk ama ilgi cekici detaylari bu topic de yazarsa sewinirim..

tmm jason kardeş artık daha çok dikkat ederim. böle baya şeyler zırvalıyo yorumcu amcamlar...

posterise olayına gelince bunu baya sölüyolar. top 10 play de de çok yazıyo böle smaçların açıklamasında...
http://www.nba.com/sprite/
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #10 on: 30 Dec 2002 - 10:24:27 »

pek ii ingilazcam olmadığından başka anlamı varmı bilmiyom ama maçı anlatan ve yorumlayan elemanlar : salakça içeri dalıp(örn b jax) sonra karşısına çam yarması çıkınca(örn: shaq) havada ıkınıp topu zor zahmet dışardaki forvete verince pass yerince kick diolar benim hep gülesim geliyo nedendir bilinmez Huh
Whizz7
Veteran
Sr. Member

View Profile
« Reply #11 on: 30 Dec 2002 - 20:35:55 »

bi arkadaş anlatmıştı
pippen sanırım son saniyede kenardan top çıkarıyo
onun savunması jordan a double yapmaya gidiyo yani bunun önü boş bu da jordanıa yüzü kendisine sırtı dönük olanın kasesine top çarptırıyo alıp kendi atıyo sonuç noluyo bilmiyorum
bu olay gerçekmi sıkış mı onu da bilmiyorum ama
"akıl dolu bi hareket"  olduğu kesin  Shocked
FilmGibi
Guest
« Reply #12 on: 30 Dec 2002 - 20:50:27 »

anlattığın türden hareketi ben bir vtr de görmüştüm. basketin ggeçersiz olması için de hiçbir neden yok.
jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #13 on: 30 Dec 2002 - 20:54:05 »

chris mullin de yapmisti ayni seyi, yani ben bi yerde gormustum hareketin goruntusunu..

Richard Hammond
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #14 on: 30 Dec 2002 - 21:47:52 »

Geçen sene Bulls-Wizards maçında Jordan'ın son anlarda yaptığı akıllara ziyan bloğu herkes hatırlayacaktır. O maçta işler çok kritiğe girmişken, o basket de olsa işler çok karışacaktı ama o bloğu yeyince Bulls da maçı bıraktı. O andaki spikerin olaya yorumu bence çok mükemmeldi. Blok geldiğinde spikerin ilk söylediği "game, set and match" dedi. Benim ilk aklıma bu geldi.

Ha bir de yıllardır yarı-finaller yerine semi faynıl olarak bildiğim şeyin aslında semay faynıl olduğunu öğrendim.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
Pages: [1] 2 3 4 ... 176
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Detaylar... « previous next »
    Jump to: