Welcome, Guest. Please login or register.
16 Oct 2019 - 00:31:37
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Veteranlara Saygı...? 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [3]  All
Author Topic: Veteranlara Saygı...?  (Read 11624 times)
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #30 on: 10 Feb 2003 - 17:38:34 »

yok bide kimseye soylemedi gizliden işi yuruttu benim ve herkesin taktirini kazandı helal olsun

Bart Jr.
Eric Cartman
Newbie
*

Tecrübeli bayan eleman aranıyor.

View Profile
« Reply #31 on: 10 Feb 2003 - 17:43:02 »

Heuhhe yinede memnun gibi görünmüyodu vinsanity Tongue(zorla vermiş gibi bi hali vardı Grin) :
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #32 on: 11 Feb 2003 - 01:52:19 »

Çok merak ediyorum Ivy yerini Jordan'a devretseydi guard Ben Wallace mı olacaktı?

Vince Carter'ın neşesi gayet yerindeydi, enseye tokat popoya şaplak muhabbeti vardı benchte.
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #33 on: 11 Feb 2003 - 02:05:11 »

Bu maça ilk 5 başlama işini herkes fazlaca abarttı gibi. Bence çok önemsiz bi nüans bu. Yao da ilk 5'ti ama bolca Shaq oynadı gibi. Yani önemli olan o maçın bir parçası olmak, ha kenarda ha sahada. Ben hemen hiçbir ilk 5 başlama muhabbetine girmedim ve bu haberleri de hiç okumadım ama buraya bişeyler yazayım istedim. İş tamamen çay dağıtırken büyüklerden başlamak gibi bir olay. Yani en büyükten başlamazsan ayıp olur, saygı ilk ona vermekle olur gibi bir muhabbet bu. Bunun üstüne çok da kafa yormaya gerek yok bence.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
Pages: 1 2 [3]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Veteranlara Saygı...? « previous next »
    Jump to: