Welcome, Guest. Please login or register.
17 Nov 2018 - 05:50:03
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takas vs.  |  Topic: Diğer 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 7 8 9 [10]
Author Topic: Diğer  (Read 54053 times)
phildayı
Newbie
*

View Profile
« Reply #135 on: 17 Dec 2008 - 20:37:11 »

Öncelikle biletix'e (!)sevgilerimi yolluyorum.. gs-bjk maçına bir tane yeni açık alt biletim var, lanet ettm sıkıntıdan. Satmak istiyorum, karaborsa amacıyla değil yalnız aldığım paraya yani 40ytl ye. Yalnız kargoylamı yoksa ne şekilde bağlantı kurulacak pek bilgim yok, alacak arkadaşla bu konuda da yardım ederse iyi olacak. Bir kaç yere yazdım biletimi satacağımı 1 saat içinde. Şu ana kadar bir şey gelmedi bana, isteyen arkadaş hemen ekleyip irtibat kurarsa iyi olur. ege_lincoln@live.com
« Last Edit: 17 Dec 2008 - 20:45:27 by phildayı » Logged
Ty
Newbie
*

View Profile
« Reply #136 on: 20 May 2009 - 02:30:24 »

Nokia N95 ve PS3 icin GTA4. Elden cikartmayi dusunuyorum cuzi rakamlara karsilik. Ilgilenen varsa ozelden ulasabilirsiniz.

ArdaS
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #137 on: 28 Dec 2010 - 20:23:12 »

6 aydır kullandığım nokia 6500 slide cep telefonumu satıyorum, özelden ulaşabilirsiniz.

BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #138 on: 14 Jun 2011 - 14:05:34 »

Yaklaşık 2 yıldır kullandığım Sony Ericsson W995 telefonumu satıyorum:

Özellikler:
http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_w995-2682.php
http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/w995?cc=gb&lc=en#view=features_specifications

Sıfırı 700 TL, kaçağı 450 TL'ymiş. Ben de 275 TL'ye satıyorum (hatta Media Markt'ın satış taktiğini uyguluyorum, daha ucuzunu bulursanız fiyat farkını ben veriyorum Tongue). Kılıf, kablo, kulaklık, 8 GB hafıza kartı... mevcuttur. Telefon kaçak ama kayıtlıdır. Yalan yok, çok kez yere düştü ama kasası ve tuş takımı epey temizdir. Ciddi alıcıysanız resmini falan çeker yollarım. Hatta tanıdık alıcılar için süper bir kampanyam da var. Almayı düşünen varsa telefonu kendisine gönderirim, 2-3 gün kullanır. Beğenmezse bana geri gönderebilir.
Böyle satıcı bulamazsınız, değerimi bilin, kaçırmayın bu fırsatı Smiley
Teardrop
Pro. Member

Tracy McGrady

View Profile
« Reply #139 on: 26 Jan 2012 - 17:42:15 »

beyler su anda oturdugum evden tasınıyorum ve bırkac esyam var satmayı dusundugum. Cevresınde almayı dusunen bırı varsa bana ulasırsa sevınırım.

Regal buzdolabı
Indesit camasır makınesı . Beyaz esyaların 2sı de 2 yıllık. ve camasır vs yıkama ıslerıne cok gırısmedıgımden cok az kullanıldı. yemek falan pısırmedıgımden de buzdolabında yemek falan saklamadım- o sebepten dolap da bayagı temız.

Parca basına 300 tl dusunuyorum. Ama pazarlık payı da mevcut.

Bunlara ek olarak bazalı full ortopedık Yatas bluestar yatak var. Baza ıle beraber 500 Tl.

10 kereden fazla kullanılmayan Voit koşu bandı var. Kosu bandı ıcın 500 Tl dusunuyorum.  

------

Elimde sadece bazali yatak + yaninda verecegim dubleks yataklar ve koltuk grubu takimim kaldi. almayi dusunen varsa iletisime acigim
« Last Edit: 3 Feb 2012 - 04:05:18 by Teardrop » Logged
fantastiko
Pro. Member

Love is Nothing!!!

View Profile
« Reply #140 on: 27 Jan 2012 - 22:26:25 »

hocam çamaşır makinasıyla igilenebiliriz de nerde yaşıyosun onu belirtmemişsin?

Teardrop
Pro. Member

Tracy McGrady

View Profile
« Reply #141 on: 28 Jan 2012 - 16:23:44 »

beşiktaş - dikilitaş
McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #142 on: 1 Oct 2013 - 18:39:08 »

Beyler, işyerim Galata'da. Eve çıkmak için bir arkadaşımı bekliyorum. 0 yüzde 2-3 ay gibi bir süre var önümde. Bu süre zarfında evinde misafir edebilecek olan varsa lütfen bir ulaşsın bana. Tabi misafirlikten kastım yatıya gelen kuzen misali değil, kira mira her türlü... sıkıntı yok.

o konuda stern'e ben de çok kırgınım
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #143 on: 2 Oct 2013 - 03:04:00 »

Doğuş konuşalım. Yarın özellikle önce müsaitim.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #144 on: 3 Oct 2013 - 20:42:56 »

Ozan ile hallettik sağolsun. Gerek kalmadı.

o konuda stern'e ben de çok kırgınım
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #145 on: 27 Jan 2016 - 22:47:26 »

beyler 4 ay boyunca evimde olan ve temiz kullandığım ps4'ü, yanında ikinci kol, cod advanced warfare, nba 2k15, kollar için koruma kılıfları ile birlikte 1350 tl'den sahibindene satışa koydum, buradan da belki ilgilenen olur.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
Pages: 1 ... 7 8 9 [10]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takas vs.  |  Topic: Diğer « previous next »
    Jump to: