Welcome, Guest. Please login or register.
16 Jan 2021 - 06:44:19
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Phoenix Suns  |  Topic: Off-season 2005 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 10 11 12 [13] 14
Author Topic: Off-season 2005  (Read 57177 times)
MineField
Forum Mayını
Pro. Member

Dikkat Mayın Var!

View Profile WWW
« Reply #180 on: 29 Oct 2005 - 13:52:31 »

Bunu zaman gösterecek. Şimdiden bir şey söylemek zor  Undecided

RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #181 on: 29 Oct 2005 - 14:15:14 »

ne kadar sağlıklı döneceği doktora kalmış bişey.. operasyonu yapan doktorun başarısı çok önemli.. ronaldo, balic de bu buna benzer sakatlık yaşamışlardı ve operasyonlardan geçmişlerdi.. yorum sizin..
Hoops4Life
Link Finder
Full Member

23 ...

View Profile WWW
« Reply #182 on: 29 Oct 2005 - 20:46:00 »

kotu haber dun gece " nba studyo " da murat abı " bu amelıyattan sonra oyuncular genellıkle %5 , %10 cıvarı bısey saglıklı donuyolar " dedı.. bende amare'nın gecen sezonkınden daha kotu durumda donmesınden cok korkuyorum , ısallah doner hemde gecen senekınden daha ıyı bı oyunla  Sad

Tim
Guest
« Reply #183 on: 30 Oct 2005 - 01:28:03 »

dün nba stüdyoda en cok sasırgım durum bütün bu amare olaylarının üstüne pheonixin batı ikincisi olarak gösterilmesiydi,
nasıl olcaka merek adiorum,amareyi izleyememek cok üzücü bi durum aynı sekide sezona batı finali amacıyla giren sunsın cok daha asagıda bitirecek olmasıda cok üzücü
PunkBoyTimmy
Guest
« Reply #184 on: 30 Oct 2005 - 02:14:45 »

sonuçta suns'ın kadrosu kayıplara rağmen kötü değil ki.hatta vasatın üstünde bir kadro.ayrıca geçen sezonun başında aynı şeyleri JJ'li q-rich'li kadro için de söylüyorduk.suns parasını q-rich ve nash'e harcadı diye kızıyorduk falan ama halleri ortada.bu sene de başarılı olunabilir.ha geçen seneki gibi batı 1.olunmaz 8 den girilir o bile başarıdır batıda..
Hoops4Life
Link Finder
Full Member

23 ...

View Profile WWW
« Reply #185 on: 30 Oct 2005 - 02:45:40 »

dün nba stüdyoda en cok sasırgım durum bütün bu amare olaylarının üstüne pheonixin batı ikincisi olarak gösterilmesiydi,
nasıl olcaka merek adiorum,amareyi izleyememek cok üzücü bi durum aynı sekide sezona batı finali amacıyla giren sunsın cok daha asagıda bitirecek olmasıda cok üzücü
sonuçta suns'ın kadrosu kayıplara rağmen kötü değil ki.hatta vasatın üstünde bir kadro.ayrıca geçen sezonun başında aynı şeyleri JJ'li q-rich'li kadro için de söylüyorduk.suns parasını q-rich ve nash'e harcadı diye kızıyorduk falan ama halleri ortada.bu sene de başarılı olunabilir.ha geçen seneki gibi batı 1.olunmaz 8 den girilir o bile başarıdır batıda..

ben ıkınızede katılmıyorum suns halen daha ayakta ve bence bu senede play off oynarlar dedıgım gıbı 4 ay sonra amare ne sekılde donucek o cok onemlı egerkı amare eskısı gıbı donerse kalan aylarda takımı yıne cıkısa gecırebılır, ama su ankı kadro da ıyı bana gore hıc degılse nash 'ı ıyı gordum unutmayalımkı gecen sezon amare degıl " Nash MVP " secılmıstı.. Wink

PunkBoyTimmy
Guest
« Reply #186 on: 30 Oct 2005 - 02:55:22 »

ben ıkınızede katılmıyorum suns halen daha ayakta ve bence bu senede play off oynarlar dedıgım gıbı

8.sıradan girince play-off yapmış olmuyo musun??
Hoops4Life
Link Finder
Full Member

23 ...

View Profile WWW
« Reply #187 on: 30 Oct 2005 - 04:06:19 »

8.sıradan girince play-off yapmış olmuyo musun??

ona degıl alıntı yapınca hepsı geldı Smiley kadronun vasatın ustunde olmasına vasatın ustu lafı bıraz kucumser geldı de bana ,  bence kadro su an olabılecek en ıyı kadro Wink

Tim
Guest
« Reply #188 on: 30 Oct 2005 - 10:56:02 »

yapmayın allaskına,sunsın gecen seneki kadrosuyla bu sezoki kadrosu bi defa oyun yapısı bakımından karsılastırılmazki,ben amarenin sakatlıgından önce bile sunsın gecen seneki oyun yapısı dısında basarısız olacagını düsünüyordum.4 numara gecen sene marion ,bu sene amare olacaktı ,fakat artık olamayacak ve gerek raja bell,diaw,jones,onların hic biri q-rich,joe johnson etmez bence.
bu sablanla sacremento ,houston,dallas,denverın önüne gecmeleri cidden zor,he steve nash yine bu oyun yapısıyla biraz zor azıtır onu söyliim,gecen sene sürekli fast break,sürekli hızlı hücüm,showtime basjetiydi,bu sene büyük konusmak olması ama nashin mvp olamayacagı sene,yanında ne amare ne dirki var bu sefer.
PunkBoyTimmy
Guest
« Reply #189 on: 30 Oct 2005 - 12:06:58 »

allah aşkına geçen seneye kadar bir Joe Johnson'la bir Quentin Richardson'ın ne kadar değeri vardı neyi ispat etmişerdi? sadece iyi bir çıkış yakalamışlardı o kadar.şimdi onların yerine Boris Diaw ve James Jones var ki bence her ikisi de tek tek q-rich ile karşılaştırıldığında daha kaliteli daha meziyetli oyuncular.ayrıca gözden kaçırılan bir nokta var bu sene suns geçen seneye göre kat kat daha iyi bir savunmacı takım oldu.bu sene farklı bir oyun sistemi uygulayacakları gün gibi aşikar ama ya bu aşı da tutarsa?? ha tutar ama dediğim gibi 1'den girilmez de playoff'a 8'den girilir o da başarıdır..
Tim
Guest
« Reply #190 on: 30 Oct 2005 - 15:39:09 »

sen gecen sene batı finali yapmıs takıma 8 den gireerse basarıdır diosan helal olsun ne diim!
arkadsım ben qrichi kimseyle kıyaslamadım,gidip johnson ve quentin süper oyuncularda demedim ama pheonnix icin olabilecek en iyisi onlar.bu asının tutması cok zor cünkü gecen seneki hızlı oyun yapısında en önemli adam nashti ,bu snede amare olacaktı ama bu sakatlık bicok seyi berbat etti
Dr.Funk
Jr. Member
**

Zihuatanejo

View Profile
« Reply #191 on: 30 Oct 2005 - 15:45:47 »

Arkadaşlar quote yapmaya üşendim kusura bakmayın ama son mesajlarda geçen yılki başarı yakalanamaz yada 8.sıradan girerler gibi şeyler söylemişsiniz.Bence Phoenix bu yılda pacific liderliği için en güçlü aday Amare'nin ciddi sakatlığına rağmen!Onlara bu konuda kafa tutacak bi Sacramento çıkardı ama pre-season maçlarda iki defa karşı karşıya geldik hem içerde hem dışarda 2 maçıda kaybettik hemde pek bi varlık gösteremeden!!Çok uzun bi sezon var önlerinde ama Pacific grubunu ilk sırada bitirirlerse bu aynı zamanda play-off'a ilk 3'den girmek demektir (dikkat edin çoğu üye sezon tahminleriniz topicinde bunu gözden kaçırmışlardır).Eğer bunu başarırlarsa saha avantajını da ele geçirip play-off'ta ilerleyebilirler.Kısacası Suns'ın bu sene kötü bir sezon geçirecekleri fikrine katılmıyorum!!
« Last Edit: 30 Oct 2005 - 15:46:55 by Dr.Funk » Logged

SMAÇLARIMIZ,RUHLARIMIZ,VASFİLERİMİZ ve KARDEŞİLĞİMİZ SONSUZA KADAR YAŞAYACAK!!!
PunkBoyTimmy
Guest
« Reply #192 on: 30 Oct 2005 - 22:36:31 »

sen gecen sene batı finali yapmıs takıma 8 den gireerse basarıdır diosan helal olsun ne diim!
arkadsım ben qrichi kimseyle kıyaslamadım,gidip johnson ve quentin süper oyuncularda demedim ama pheonnix icin olabilecek en iyisi onlar.bu asının tutması cok zor cünkü gecen seneki hızlı oyun yapısında en önemli adam nashti ,bu snede amare olacaktı ama bu sakatlık bicok seyi berbat etti

bu kadroyla ve amaresiz 8'den bile girseler başarıdır! bence bu böyle.ayrıca suns tarafının daha büyük beklentiler içinde olduğunu düşünmüyorum çünkü amare onlar için de çok önemli...

bu takım illahi hızlı hücum diye oynayacak diye birşey yok.ayrıca çok ezbere konuşuyorsun.pas verebilme yeteneğine sahip insan heryerde pas verir.nash run&gun'da 10 asist yakaladı burada yakalayamaz diye birşey yok , nash bu takımda da her oyuncuyu oynatmasını becerir..
Reavon
Newbie
*

batug.com

View Profile
« Reply #193 on: 6 Nov 2005 - 12:45:10 »

DR Funka katılmadan edemeyeceğim.
Pacific grubundaki diğer takımları incelerseniz Phoenixin en kötü 3. olarak playoffa katılacağını görürüsünüz.Bi bakalım isterseniz:
LA Lakers: bu sene playoffa kalırlarsa başarıdır.PHil Jackson farkı tabii ki hissedilecek ama  ne grupta ne batıda hissedilir bir güç olmaktan ço uzaklar nitekim ilk phoenix maçı da gösterdi ki bizden güçlü durumda değiller,Amaresiz bile.İşleri zor,pota altları yok.Bi de KOBE diye bi süperstarları var ki bence tarihin en büyük takım öldürücülerinden biri.Yani ben pek şans tanımıyorum
LA Clippers:Lakerstan daha başarılı olacaklarını düşünmekle beraber senelerdir bi halt edememelerini ve o bi halt edemiyen takıma çok da ciddi bir katkı yapamadıklarını düşünüyorum.Brandın eline ve Maggetteye bakmaya devam edevcekler.Bunlardan biri bir ay sakatlansa topal kalırlar.Playoff şansları var ama grup birinciliği hayal.
Sacramento:Geçiniz...Smiley Stajokovic basketi bırakmış artık resmen hayrına oynuyo.Zaten başka da cisii bir güçleri yok.Maçlarda da gördük ki bir anda kendilerine gelmezlerse bu sezon altlara gömülecekler.
Golden State: Bence bizim grupta en korkulacak takım bunlar.Baron Davis ciddi bir güç başlı başına.Ama onu da gördük ki Amareden fazla oynayamayacak gibi.Kendisinin de sakatlıkla başı bayaa bi dertte.yine de benim playoff adayım Phoenixten sonra bu takım
Yani gördüğünüz üzere Phoenixin durumu iyi değil kabul ediyorum ama rakiplerinden kesinlikle kötü de değil.
Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #194 on: 6 Nov 2005 - 17:49:22 »

LA Lakers: bu sene playoffa kalırlarsa başarıdır.PHil Jackson farkı tabii ki hissedilecek ama  ne grupta ne batıda hissedilir bir güç olmaktan ço uzaklar nitekim ilk phoenix maçı da gösterdi ki bizden güçlü durumda değiller,Amaresiz bile.İşleri zor,pota altları yok.Bi de KOBE diye bi süperstarları var ki bence tarihin en büyük takım öldürücülerinden biri.Yani ben pek şans tanımıyorum

güzel tespit. kobe'yle olmaz arkadaş, adam laubali, kendine oynuyor. 2 maçtır saç baş yolduk, kobe efendi pota altını savunmuyor, habire alley-oop yiyoruz. kobe'siz lakers kobe'li lakers'tan iyi, adam takımı öldürüyor.

LA Clippers:Lakerstan daha başarılı olacaklarını düşünmekle beraber senelerdir bi halt edememelerini ve o bi halt edemiyen takıma çok da ciddi bir katkı yapamadıklarını düşünüyorum.Brandın eline ve Maggetteye bakmaya devam edevcekler.Bunlardan biri bir ay sakatlansa topal kalırlar.Playoff şansları var ama grup birinciliği hayal.

kesinlikle katılıyorum. takım sadece brand ve maggette'den ibaret. cassell ve mobley gibi kazmalarla nereye kadar? maggette'siz sezonun ilk 3 maçını kazanmaları ise yalnızca bir tesadüf, kimse artistlik yapmasın.

Sacramento:Geçiniz...Smiley Stajokovic basketi bırakmış artık resmen hayrına oynuyo.Zaten başka da cisii bir güçleri yok.Maçlarda da gördük ki bir anda kendilerine gelmezlerse bu sezon altlara gömülecekler.

stojakovic'in bu sezon top oynamayacağı açık. kontrat sezonu olduğu için sakatlanmamaya bakacaktır. maksimum kontrat almayı umursadığını sanmıyorum.

Golden State: Bence bizim grupta en korkulacak takım bunlar.Baron Davis ciddi bir güç başlı başına.Ama onu da gördük ki Amareden fazla oynayamayacak gibi.Kendisinin de sakatlıkla başı bayaa bi dertte.yine de benim playoff adayım Phoenixten sonra bu takım
Yani gördüğünüz üzere Phoenixin durumu iyi değil kabul ediyorum ama rakiplerinden kesinlikle kötü de değil.

baron'un sakatlığı hakikaten çok ciddi. bu akşam döndüğüne bakmayın, kesin en az 40 maç kaçırır.
Pages: 1 ... 10 11 12 [13] 14
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Phoenix Suns  |  Topic: Off-season 2005 « previous next »
    Jump to: