Welcome, Guest. Please login or register.
1 Dec 2020 - 22:14:24
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Phoenix Suns  |  Topic: Off-season 2005 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 6 7 8 [9] 10 11 12 ... 14
Author Topic: Off-season 2005  (Read 56195 times)
mtk
Pro. Member

View Profile
« Reply #120 on: 25 Aug 2005 - 20:08:14 »

Açıkcası gerçekten kafam yatmadı Pacers'ın düşüncesine. Biraz daha piştikten sonra çok daha iyi olabilirdi. Belki de Granger geldiği için göndermek istiyor olabilirler ama kadroda kalması daha mantıklı olurdu kanımca. Ayrıca Suns'ta ilk 5 çıkması benim de kafama yatmadı. Ancak gelir McCarty'nin geçen sene yatığını yapar. Hatta ondan biraz daha fazla süre alır.
« Last Edit: 25 Aug 2005 - 20:10:05 by mtk » Logged
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #121 on: 25 Aug 2005 - 21:52:29 »

Ben pek güvenmiyorum Jones'a, dengesiz. Fazla bir şey olacağını sanmıyorum. Olursa ne ala. Phoenix'e gelsin, Jim Jackson'un geçen sene yaptığını küçük çaplı yapsın, Johnson gidince JJ sayısı 1'e indi Phoenix'te; yeni JJ olsun.

Mr.Zero
GoClippersGo!
Newbie
*

Hogwarts'a girecek inşallah...

View Profile
« Reply #122 on: 25 Aug 2005 - 22:09:43 »

Ben hiç iyi bir takas olacağına(veya oldu)benzemiyor.Jones'un bence ne şutu var ne birşeyi.JJ veya tur hakkı feda edilmez ona..

WASHİNGHTON WİZARDS
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #123 on: 25 Aug 2005 - 22:41:27 »

Ne JJ'i ?  JJ mi kaldı ? aklına geleni yazcağına bi okuyuver kim ne demiş

mtk
Pro. Member

View Profile
« Reply #124 on: 26 Aug 2005 - 01:23:03 »

Ben hiç iyi bir takas olacağına(veya oldu)benzemiyor.Jones'un bence ne şutu var ne birşeyi.JJ veya tur hakkı feda edilmez ona..

Hangi Jones'dan bahsediyorsun. Geçen sezon Orlando'nun sezonun sonlarına doğru yer doldursun diye aldığı Mark Jones'dan bahsediyorsan, evet çok iyi şutu yok bildiğim kadarıyla. Ama James Jones'dan bahsediyorsan senin James Jones'u tanıdığından açıkcası şüphe ederim. Çünkü o adamın en önemli özelliği iyi bir şutor ve hücum silahı olması
« Last Edit: 26 Aug 2005 - 01:23:45 by mtk » Logged
aNCHoRMaN
Newbie
*

www.batug.com

View Profile
« Reply #125 on: 26 Aug 2005 - 02:45:07 »

takas gerceklesti james jones 2.tur draft hakkı karsılıgında suns da. sonucta bi kayıp yok suns icin seneye 2.tur bilmem kacıncı sıradan james jones dan daha iyi biri cıkmaz. baskanda cebinden cıkacak 2 kurus fazla paryı sorun etmesin.
hamurabi
je t'aime moi non plus
Full Member

Make My F** Day.

View Profile WWW
« Reply #126 on: 27 Aug 2005 - 00:38:36 »

çoook ama çok iyi bi takas oldu suns için..

ocean islands arkadaş da heralde fred jones'la karıştırdı james jones'u.çoğu arkadaşım dakarıştırıyor zaten aynı takımda oynadıkları için.fred jones iki sene öncenin slam dunk şampiyonu.bu jones başka jones Smiley Smiley

The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #127 on: 27 Aug 2005 - 01:21:42 »

çoook ama çok iyi bi takas oldu suns için..

ocean islands arkadaş da heralde fred jones'la karıştırdı james jones'u.çoğu arkadaşım dakarıştırıyor zaten aynı takımda oynadıkları için.fred jones iki sene öncenin slam dunk şampiyonu.bu jones başka jones Smiley Smiley
indy james jonesu bırakarak hata eetti.Gerçi istediği parayı veremiyordu ama kasılabilirdi.GFred jonesu feda etmek bile bence dha mantıklıydı.
James jones indy'nin ihtiyaçlarına göre bir oyuncuydu.
suns adına güzel hareket.

Bu arada pcik 2008'in olması gerekiyor.Suns ne kadarda kötü olsa neticede 2. tur.
indy lüx verigden kaçtı bide sanırım exception indirdi cebe

Edit:lüx vergiden kaçtı derken bu bir hamleydi-10 milyon $ kadar üstündeler galiba cap limitinin
« Last Edit: 27 Aug 2005 - 01:25:31 by The Chief » Logged

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
hamurabi
je t'aime moi non plus
Full Member

Make My F** Day.

View Profile WWW
« Reply #128 on: 28 Aug 2005 - 01:04:21 »

evet james jones'u göndererek lüx vergisinde 10 milyonluk bi boşluk açmışlar.ama yine de mutlaka ne yapıp ne edip tutması gerekiyordu pacersın..

Rodman_91
Jr. Member
**

I HATE CELTICS

View Profile
« Reply #129 on: 28 Aug 2005 - 01:09:54 »

10 milyonluk boşluk mu açmışlar?Emin misin?Bu adam 2.tur seçimiydi ve de tahminim senelik 1 milyon bile almıyordur.

Edit:Evet minimum kontrata oynuyormuş,bu 10 milyon işini bi açıklayabilir misin lütfen?İkimizden biri birşeyi yanlış biliyo galiba Roll Eyes Smiley
« Last Edit: 28 Aug 2005 - 01:18:38 by rodman_91 » Logged

Mr.Zero
GoClippersGo!
Newbie
*

View Profile
« Reply #130 on: 28 Aug 2005 - 17:58:57 »

Hangi Jones'dan bahsediyorsun. Geçen sezon Orlando'nun sezonun sonlarına doğru yer doldursun diye aldığı Mark Jones'dan bahsediyorsan, evet çok iyi şutu yok bildiğim kadarıyla. Ama James Jones'dan bahsediyorsan senin James Jones'u tanıdığından açıkcası şüphe ederim. Çünkü o adamın en önemli özelliği iyi bir şutor ve hücum silahı olması
mtk bence iyi bir şutu yok çünkü BOS-IND serisinde 2 tane üçlük attı,Murat Kosova bi bağırdı'James Jones 2iüçlüğünü atıııı'die.IND çok maç izledim,adamın bence hücum silahı yok çünkü ppg si 4.9!

WASHİNGHTON WİZARDS
freshman
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #131 on: 29 Aug 2005 - 02:02:35 »

belki james in oynadığı 17 dk ya bakarak attığı 4.9 sayı az gözükebilir ama kavgadan sonra gerek jackson ın gerek artest in cezalarından ve reggie nin sakatlığından dolayı fazla oynama süresi buldu ve burada gayet de iyi oynadı. ama jackson ve miller geri döndükten sonra ancak garbage time da süre alabildi ve burada da oyuna konsantre olmak zor olduğu için istatisliklerinde düşmeler oldu.benim izlediğim maçlarda da gayet iyi bir silahi olduğunu gördüğümü söyleyebilirim.bi de istatisliklerin önemli bir ölçüt olmasına rağmen her zaman doğruyu göstermediğini de düşünüyorum. bir oyuncuyu sadece istatisliklerine bakarak değerlendirmek her zaman doğru sonuç vermeyebilir

alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #132 on: 29 Aug 2005 - 10:51:56 »

mtk bence iyi bir şutu yok çünkü BOS-IND serisinde 2 tane üçlük attı,Murat Kosova bi bağırdı'James Jones 2iüçlüğünü atıııı'die.IND çok maç izledim,adamın bence hücum silahı yok çünkü ppg si 4.9!
Çok konuşuldu çünkü James Jones ve Larry Bird'in kendisi hakkında söyledikleri. James Jones 2. üçlüğünü attıktan sonra Murat Kosova "James Jones normalde hiç atamazdı bunları!" ya da "Bu adam bile atıyor!" diye bağırsaydı ben de sana katılırdım. Adam 2. üçlüğünü atmış; Kosova da maçın etkisiyle ya da Jones'un art arda atmasının verdiği gazla bunları söylemiş. Ayrıca mpg ortalamasına bakmadan ppg'ye bakmak anlamsızdır (hoş, bakılınca da yine aynı sonuç çıkıyor ortaya-sayı ortalaması düşük). Ama bütün bunlar bu adamı beğenmediğim gerçeğini değiştirmez. Tongue
« Last Edit: 29 Aug 2005 - 10:53:15 by ScaLoPhobiA » Logged

varyor
Jr. Member
**

warriors of the world united

View Profile
« Reply #133 on: 29 Aug 2005 - 11:29:43 »

bir indiana'li olarak gecen sezonki katkisini yadsiyamam james jones'un. onca cezali sakatlik falan derken savunma anlaminda cok sey katti bize. 3 luk olayini bilmemde savunmada katki yapacana eminim.
Mr.Zero
GoClippersGo!
Newbie
*

View Profile
« Reply #134 on: 29 Aug 2005 - 12:27:19 »

Bütün denilenler karşısında yine yılmıyorum ve JJ'in PHO'da bir şey yapamayacağını düşünüyorum.Kadro şu:
C-Amare
PF-Kurt Thomas
SF-Marion
SG-Raja Bell
PG-Nash
Dı Entoni de 6 kişi ile oyun oynatmayı sevdiği için(bu JJ değil bence Grant olur)bence JJ olumsuz bir vaka oldu PHO için...

WASHİNGHTON WİZARDS
Pages: 1 ... 6 7 8 [9] 10 11 12 ... 14
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Phoenix Suns  |  Topic: Off-season 2005 « previous next »
    Jump to: