Welcome, Guest. Please login or register.
16 Jan 2021 - 06:26:36
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Phoenix Suns  |  Topic: Off-season 2005 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 14
Author Topic: Off-season 2005  (Read 57172 times)
AmarE32
Guest
« Reply #45 on: 11 Jul 2005 - 14:44:51 »

Robert Sarver bisey demez onun hakli hala kobede kaldi bu oyuncularin hicbiri onu tatmin etmiyor haliyle Smiley e bu kadar maxtan sonra neden zayif benchimiz oldugunu siz dusunun.Macijauskas ada zaten minimum kontrat verecegiz.
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #46 on: 11 Jul 2005 - 15:13:31 »

.Macijauskas ada zaten minimum kontrat verecegiz.

Adam Avrupa'da cok daha fazlasini kazanirken minimum'a nba'e gelecegini pek sanmam. Mid-level'dan asagiya oynarsa sasiririm.

AmarE32
Guest
« Reply #47 on: 22 Jul 2005 - 17:07:18 »

su jj'in atlantayi istedigi seklinde haberlerden cidden baydik ya.yok ole bisi jj sunsda kalacak naapsin atlantayi ya!!!! Bi kere kendisi arkansaslidir georgia ne alaka oluyo cozemedim?!!?!
freshman
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #48 on: 22 Jul 2005 - 19:20:26 »

su jj'in atlantayi istedigi seklinde haberlerden cidden baydik ya.yok ole bisi jj sunsda kalacak naapsin atlantayi ya!!!! Bi kere kendisi arkansaslidir georgia ne alaka oluyo cozemedim?!!?!
bir oyuncunun takım değiştirmesi ile nereli olduğunun ne alakası var ki? atlanta max verse phoenix daha azını verse adam yok ya ben atlantaya gitmem diyip daha az paraya  phoenix te mi oynayacak?

AmarE32
Guest
« Reply #49 on: 22 Jul 2005 - 20:55:57 »

is sadece para degil freshman kardesim adam 3 kurus icin kendini surundururmu?zaten bos bi tartisma bu atlanta ne verirse phoenix match edecek..bahsinin gecmesine sinir oluyorum hepsi bu!
freshman
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #50 on: 22 Jul 2005 - 23:26:18 »

abi bence de suns her teklifi karşılayacak. ama bana göre oyuncunun doğduğu yerle gideceği takımın alakası yok. zaten bir oyuncu çaylak kontratı bittikten sonra en fazla iki iyi kontrat yapabilir e burda da işin içine hemşerilik falan giremez hem adam da burası benim memleketim diye daha az paraya oynamaz.
 tabiki doğduğu yerde oynamak çok önemli bir etken ama adamın önünde daha fazla kazanma imkanı varken niye sırf oralı olduğu için daha az paraya oynasın ki?
 hem memleketini o kadar seviyorsa emekli olduktan sonra paşa paşa orada yaşayabilir

sarp
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #51 on: 22 Jul 2005 - 23:45:33 »

Zaten öyle olsa redd daha az para veren cleveland a gider di
tuncaboylu
Die For Duncan!
Yazar
Pro. Member

Duncan attack

View Profile
« Reply #52 on: 23 Jul 2005 - 02:27:32 »

is sadece para degil freshman kardesim adam 3 kurus icin kendini surundururmu?zaten bos bi tartisma bu atlanta ne verirse phoenix match edecek..bahsinin gecmesine sinir oluyorum hepsi bu!

3 kuruş mu?
Adam Atlanta'da 20 milyon dolar fazla kazanacak.
Ayrıca freshman olması parayı ön plana almasına yol açar, daha paraya doymamış durumda.

Seneye de şampiyon görelim sizi
Demokritos
Yalnız Adam...
Jr. Member
**

Why...

View Profile
« Reply #53 on: 25 Jul 2005 - 04:04:36 »

Vay be kardeşim foruma girmeyeli ne kadar olmuş....Ya işte internet olmayınca kopuyo insan güzelim forumdan,girmeyeli finiximin taraftar sayısısı artmış galiba ya da ben mi hayal görüyorum ....Duyduğuma daha doğrusu bi yerde okuduğuma göre suns taraftarları Joe Johnsonla anlaşılması için kampanya gibi bişi düzenlemişler...Sarver bas parayı da sloganları olsa gerek ....valla JJ giderse seneye şampiyonluk hayal bilem olamaz...kardeşim ver işte parayı... nolcak  cap ı geçsen sanki... yıllardır Penny ve gugliottaya havadan ödemedinmi milyonları...JJ enazından bunlar gibi paranın üstüne yatmaz gibime geliyor...üstelik adamın lakabı iron man ya sakatlanmaz üstekiler gibi kolay kolay...varya bi match etmesin bu sarver,finiksim boş trübünlere ounar seneye herhal...

1907mert
Newbie
*

Cavaliers Rulezz!!!

View Profile
« Reply #54 on: 25 Jul 2005 - 15:26:33 »

Bence de Suns'ın JJ'e parayı bastırması lazım. Q-Rich'i de gönderdiler sırf takım dengeli olsun diye, şimdi JJ'i bırakıp Jackson gibi adamlarla hiçbir şey yapamaz Suns, ama dediğim gibi Q-Rich'i de gönderdikten sonra bana kalırsa asla bırakmaz JJ'i

Demokritos
Yalnız Adam...
Jr. Member
**

Why...

View Profile
« Reply #55 on: 27 Jul 2005 - 02:07:44 »

Eyvah ki ne eyvah....... JJ gidici galiba dostlar   Cry  duyumlara göre Hawks JJ ye 5 yıl için 70 milyon önermiş....VE bu rakamın Sarver tarafından match edilmeyeceği düşünülüyomuş....Yaw yalandır bu haber diyorum ama ahanda inglizcesi olanlar bi daha baksın....
sarver match etmezsen defol git kardeşim ne işin var yaaa.....

http://www.azcentral.com/sports/suns/articles/0726suns0726.html     

Demokritos
Yalnız Adam...
Jr. Member
**

Why...

View Profile
« Reply #56 on: 28 Jul 2005 - 02:24:13 »

Takımımız,Hawks tarafından JJye teklif edileceği düşünülen 5yıl için 70 milyon doları cap 'ın üstüne çıkmadan match edebilmek amacıyla center Jake Voskhul'u ikinci tur draft karşılığında Bobcatse yolladı ve böylece capten 1.875 milyon dolar daha boşaltmış oldu... Tek kelimeyle akkılıca bir hareket   Afro  ....JJyi tutmakta nekadar kararlı olduğumuz görülüyo işte  haberin linki....

http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=2118006

tuncaboylu
Die For Duncan!
Yazar
Pro. Member

Duncan attack

View Profile
« Reply #57 on: 28 Jul 2005 - 17:40:00 »

Eisley de "Allan Houston exception" ile postalayacakmışsınız.
Suns JJ'yi tutsa bile bu sene lüks vergisini yrtacak bu şekilde.
Ama seneye 15 milyondan aşağı lüks vergisi ödemeyecekler Amare'nin resign'iyla.

Seneye de şampiyon görelim sizi
beko
Newbie
*

Shawny Dawny

View Profile
« Reply #58 on: 29 Jul 2005 - 03:03:35 »

bu arada raja bell dedikoduları vardı bunun hakkında bir bilginiz var mı?

Matrix
Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #59 on: 29 Jul 2005 - 03:20:05 »

bu arada raja bell dedikoduları vardı bunun hakkında bir bilginiz var mı?

Raja Bell ile 5 yıl 20-25m$ arası anlaşıldı.
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 14
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Phoenix Suns  |  Topic: Off-season 2005 « previous next »
    Jump to: