Welcome, Guest. Please login or register.
16 Jan 2021 - 06:38:43
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Phoenix Suns  |  Topic: Off-season 2005 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 14
Author Topic: Off-season 2005  (Read 57176 times)
Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #15 on: 3 Jul 2005 - 16:18:34 »

abi illa detroit ya da spurs kalibresinde savunma yapmaları gerekmiyor. her takımın karakteri farklı. mesela çok kritik bi sorunu hallettiler bence kurt thomas'ı alarak. artık spurs karşısına 4 numarada 3 numara fizikli marion'la çıkmak zorunda değiller. bi de kayhan sacramento anladı demiş de, sacramento 2002'de evinde kılpayı 7. maçı verdi, bi sonraki sezon daha da iyi durumdayken en önemli oyuncusu webber sakatlandı playoff'ta oynayamadı. üstüste 2 yıl şampiyon da olaiblirlerdi.
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #16 on: 3 Jul 2005 - 16:53:55 »

Dallas yıllarca süper hücum ettikten sonra savunmaya önem verdiği yıl Batı Finali'ne çıktı ama. Sadece hücum ile şampiyon olunabilir ama bunu her zaman kusursuz yapmak zorundasınız. Spurs serisindeki 1-2 adam aksarsa sonuç da böyle oluyor. Ama yeterli derecede savunmayı da yanına eklerseniz o 1-2 kişi de kapatılabiiyor.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #17 on: 3 Jul 2005 - 17:08:40 »

batı finali?

ben savunma önemli değil demiyorum ki... zaten thomas hamlesi öncelikle bi savunma açığını kapatacak.
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #18 on: 3 Jul 2005 - 18:27:58 »

batı finali?

ben savunma önemli değil demiyorum ki... zaten thomas hamlesi öncelikle bi savunma açığını kapatacak.

2003.... West Conference Finals Spurs 4 - 2 Mavericks

Son yıllarda Dallas'ın en az sayı yediği sezondu.

Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #19 on: 3 Jul 2005 - 21:12:38 »

ha ok, ben de bu sezonu kastettin sandım. dallas'ın o finalden sonraki 2 sezonda ilk ve ikinci turlarda elenmesi de var ama.

bence suns önemli bi detayı halletti. thomas benim gözümde hep underrated bi adamdır zaten. bence d'antoni ilk 5'te matrix-stoudemire'ı bozmayıp thomas'ı pota altı yedeği olarak kullanacak. çünkü tuncaboylu'nun da dediği gibi 2 tane sg-sf yedeğini birden efektif kullanmak zor. payton'ın da peşindelermiş sanırım, alamasalar bile şimdi bu kadro genişlikleri sayesinde joe johnson'ı çok daha sık 1 numaraya geçirerek nash'i fazlaca dinlendirme fırsatı bulabilirler.

valla bravo suns'a... zen
« Last Edit: 3 Jul 2005 - 21:16:21 by Majere » Logged
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #20 on: 4 Jul 2005 - 02:44:39 »

Suns'a gerçekten bravo ama buna benzer geliştirmeleri geçen sezon da yaptılar. Geçen sezon da kadro eksikleri sebebiyle faydası dokunabilecek adamlar alındı ama D'Antoni play-off'larda bunları unutup yine ilk 5 üzerine oynayıp başka adama güvenmedi. Bu sene de akıllı işler yapıyor hakkaten Suns GM'i ama D'Antoni'nin tekrar aynı hataya düşmesi durumunda yine faydası olmayabilir.

Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #21 on: 4 Jul 2005 - 02:51:25 »

jim jackson'ı aldılar, onu kullandı. diğer aldıkları adam walter mccarthy. ne yapsın abi adam, mccarthy'yi 15 dakka mı oynatsın? bu sezon çok daha iyi 2 adam aldılar, mccarthy gibi vasıfsız adamlarla idare etmek durumunda değil.
AmarE32
Guest
« Reply #22 on: 4 Jul 2005 - 15:00:31 »

Majerenin dedigine katiliyorum.Mccarthy kapasitesi belli bir adam,o sadece glenn robinson gibi kadroda bulunsun diye alinmis bir eleman.D'Antoni naapsin onu.6 kisiyle oynuyo yorumlarina steven hunter disinda katilamayacagim sadece ona birz daha sure verebilirdi onun disinda 0 benchle oynadik butun sezon.Bakalim basska ne transactionlar gorecezzz
AmarE32
Guest
« Reply #23 on: 4 Jul 2005 - 15:20:27 »

BOMBA..BOMBA..BOMBA..  litvanyanin ve taunun super yildizi kalesnikov ve bay imkansiz dakikalar nicknamel super oyuncusu Arvydas Macijauskas SUNS ile anlasti resmi aciklama yakinda gelecekmis,Transfer 22 temmuzdan sonra.Cidden inanilmaz olacagiz seneye bole giderse
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #24 on: 4 Jul 2005 - 15:38:43 »

Kalesnikov'u tanımasam da Macijauskas'ın NBA'e alıştıktan sonra Suns'a çok yararlı olabileceğini düşünüyorum.  Roll Eyes
Kabul ediyorum, çok uykum var... Cheesy lazy
« Last Edit: 4 Jul 2005 - 15:52:45 by ScaLoPhobiA » Logged

Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #25 on: 4 Jul 2005 - 15:42:28 »

aslında ilk 5 de çıkabilir ama nba'e yeni giden biri olarak şampiyonluk adayı bi takımı seçmesi tuhaf. cesur bi karar vermiş, suns da iyi hamle yapmış.

WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #26 on: 4 Jul 2005 - 15:43:15 »

yanlış anlama var sanırım kaleşnikov zaten majeuskas-her nasıl yazılıyosa- değil mi Huh
muyu
baba
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #27 on: 4 Jul 2005 - 15:45:20 »

esasinda bence sampiyon takim tercihi degilde onun tercihi daha cok uyabilecegi sistem ile alakali... kanaatim sisteme cuk oturacak bir transfer oldugu yonunde fakat esas soru nba basketbolune ne kadar adapte olabilir? bunu gorecegiz gelecek sene...
mtk
Pro. Member

View Profile
« Reply #28 on: 4 Jul 2005 - 16:03:22 »

Eğer bu hamle tamamlanmışsa çok iyi ve Suns taraftarları Q-Rich'in gittiğine hiç üzülmemeli. Çünkü doğabileceek(hiç sanmıyorum ya) üçlük problemi de ortadan kalkmış olacak. Herhalde Macijauskas'a Seattle'dan sonra en çok uyacak takım Suns. İyi uyum sağlarsa çok faydalı olur.
CaRtMaNtR
Pro. Member

Laaaaaaaaapppppppppssssssssss

View Profile
« Reply #29 on: 4 Jul 2005 - 19:56:43 »

Macijauskas eger lige uyum saglarsa cidden suns icin buyuk transfer bence gmyi kutlamak lazım spursde manu'nun yaptıgına benzer bi etki yaratıt (takıma katkısı acısından) Smiley

Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 14
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Phoenix Suns  |  Topic: Off-season 2005 « previous next »
    Jump to: