Welcome, Guest. Please login or register.
1 Dec 2020 - 21:46:21
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Phoenix Suns  |  Topic: Off-season 2005 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9 ... 14
Author Topic: Off-season 2005  (Read 56189 times)
beko
Newbie
*

Shawny Dawny

View Profile
« Reply #75 on: 31 Jul 2005 - 22:00:11 »

Raja Bell ile 5 yıl 20-25m$ arası anlaşıldı.
teşekkürler... iyi bir katkı bence bench için

Matrix
aNCHoRMaN
Newbie
*

www.batug.com

View Profile
« Reply #76 on: 1 Aug 2005 - 14:28:17 »

atlanta s&t yoluyla jj yi alcakmıs karsılıgında boris diaw ile 2 tane lottery protected 1.tur draft vericekmis. phoenix acısından tam bir gerzeklik olur bu takas gerceklesirse bence.
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #77 on: 1 Aug 2005 - 14:33:16 »

Diyelim JJ takımda kaldı, bu defa Suns ileride Nash-Marion-Stoudemire 3'lüsünü bozmak zorunda kalacaktı; bu yüzden çok da büyük bir gerzeklik değil bence.
Lottery protected olması oldukça iyi bence; ki Joe Johnson da zamanında 10. sıradan seçilmiş. Tongue Hem çok da beklemeyecek Lottery Protected için Suns sanırım. Roll Eyes  Cheesy

aNCHoRMaN
Newbie
*

www.batug.com

View Profile
« Reply #78 on: 1 Aug 2005 - 14:48:13 »

Diyelim JJ takımda kaldı, bu defa Suns ileride Nash-Marion-Stoudemire 3'lüsünü bozmak zorunda kalacaktı; bu yüzden çok da büyük bir gerzeklik değil bence.
Lottery protected olması oldukça iyi bence; ki Joe Johnson da zamanında 10. sıradan seçilmiş. Tongue Hem çok da beklemeyecek Lottery Protected için Suns sanırım. Roll Eyes  Cheesy

abi sonucta elinde sampiyonluga oynayan bi takım var ve sen sampiyonlugu istiyosan bu kadroyu bozmıcaksın  lüks vergisinide ödiceksin.

naapmısım ben yaa Smiley  abi elinde böle bi kadro varken lüks vergisini dert etmemeli

Arka arkaya mesja yazmak yerine seçeneğini kullanın - BabyShaq
quote sorununu düzelttim - oscar
« Last Edit: 1 Aug 2005 - 19:06:58 by OscarRE » Logged
ovunc10
Forum Rahatsızı
Veteran
Pro. Member

Askerden de olsa play-off görmüş insan...

View Profile
« Reply #79 on: 1 Aug 2005 - 15:58:50 »

aşağı yukarı iki ışık yılına tekabül ediyor sanırım bu süre de ismail Grin

khn city_15
Newbie
*

batug.com

View Profile
« Reply #80 on: 2 Aug 2005 - 13:47:01 »

joe johnson boris diaw ve 2 tane 2.tur draft hakki karsiliinda atlanta da bi de4.5 mion dolarlik salary gecmis galba suns a

sky's the limit:vince_the prince_carter
freshman
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #81 on: 2 Aug 2005 - 18:20:55 »

acaba şimdi finley phoenix e geri dönebilir mi?eğer dönerse açık biraz olsun kapanabilir. ama eğer finley başka bir takımla anlaşırsa phoenix 2 numarayı nasıl doldurabilir?

tuncaboylu
Die For Duncan!
Yazar
Pro. Member

Duncan attack

View Profile
« Reply #82 on: 2 Aug 2005 - 18:44:44 »

Raja Bell'i koyarlar, ya da Jim Jackson'ı.
İşin komik tarafı, geçen sene başarıya ulaşmış ilk 5'teki oyuncuların pozisyonları yine dğeişecek.
Amare 4’e, Marion 3’e kayacak, ister istemez başka sistem uygulanacak.

Seneye de şampiyon görelim sizi
jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #83 on: 2 Aug 2005 - 22:30:51 »

aslinda o cok belli de olmaz, belki de kurt u bench den getirirler hem 4-5 i yedeklemis olur hem de kurt ve amare yanyana oynatilir boylece mac icinde sistem degisiklikleri yapilabilir.. raja bell ii savunmaci bos sutlari da sokar, siritmaz yani takimda iki numara olarak baslarsa..

Richard Hammond
tuncaboylu
Die For Duncan!
Yazar
Pro. Member

Duncan attack

View Profile
« Reply #84 on: 2 Aug 2005 - 22:51:10 »

Kurt'u bench'ten getirirse, hem Jim Jackson hem de Raja Bell ilk 5 başlar ki; şampiyonluğu hedefleyen bir takım için acıklı bir durum olur.

khn city_15
Newbie
*

batug.com

View Profile
« Reply #85 on: 2 Aug 2005 - 23:18:52 »

abi raja bell in her aciklamasinda "ben" kelimesi gecer.
murat murathanoglu nun dedigi gibi adam kanser gibi

sky's the limit:vince_the prince_carter
mtk
Pro. Member

View Profile
« Reply #86 on: 3 Aug 2005 - 02:39:28 »

aslinda o cok belli de olmaz, belki de kurt u bench den getirirler hem 4-5 i yedeklemis olur hem de kurt ve amare yanyana oynatilir boylece mac icinde sistem degisiklikleri yapilabilir.. raja bell ii savunmaci bos sutlari da sokar, siritmaz yani takimda iki numara olarak baslarsa..

Abi Kurt'u neden benchten getirsinler. Zaten adamı ilk 5'te sağlam uzun olsun diye aldılar
« Last Edit: 3 Aug 2005 - 02:41:36 by mtk » Logged
Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #87 on: 3 Aug 2005 - 03:54:59 »

suns finley'i alır bence. finley için de başka ihtimal kalmadı gibi gözüküyor. johnson da gittiği için para ceplerinde kaldı, finley'e sunulabilecek en yüksek teklifi onlar da sunar. fin'in zaten burda gönlü var. bu işe oldu gibi bakıyorum ben o yüzden.
tuncaboylu
Die For Duncan!
Yazar
Pro. Member

Duncan attack

View Profile
« Reply #88 on: 3 Aug 2005 - 09:24:32 »

Yalnız Dallas bunun farkında.
Finley'i takas edebilir New York'a, oradan waive edeceği bir adam alabilir (Misal Tim Thomas)
Ya da Finley yerine KLeith Van Horn'u bırakması da muhtemel.
Finley olayı daha netleşmedi.
Suns almasın diye, waive etmeyebilirler.

suns finley'i alır bence. finley için de başka ihtimal kalmadı gibi gözüküyor. johnson da gittiği için para ceplerinde kaldı, finley'e sunulabilecek en yüksek teklifi onlar da sunar. fin'in zaten burda gönlü var. bu işe oldu gibi bakıyorum ben o yüzden.

Demokritos
Yalnız Adam...
Jr. Member
**

Why...

View Profile
« Reply #89 on: 8 Aug 2005 - 14:50:36 »

Ya atlanta nın bu yönetim krizi yüzünden bizim de elimiz kolumuz bağlandı azbuçuk...yani adamlar karar verse ona göre hareket edicez...böyle ne olacağını bilmeden beklerken finley gibi seçeneklerimizi de kaybedecez...bide muallakta olan hunter mevzusu var onunda kaderi JJ olayına bağlı gibi sankim..yaw ne olucaksa biran önce olsa bitse ya...

Pages: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9 ... 14
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Phoenix Suns  |  Topic: Off-season 2005 « previous next »
    Jump to: