Welcome, Guest. Please login or register.
1 Dec 2020 - 21:29:43
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Phoenix Suns  |  Topic: Off-season 2005 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 9 10 11 [12] 13 14
Author Topic: Off-season 2005  (Read 56184 times)
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #165 on: 9 Sep 2005 - 23:55:58 »

ben daha iyi yedeklik yaparım ama nash in yedeği olacak kadar düşmedim Afro
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #166 on: 9 Sep 2005 - 23:58:47 »

Referans vermek için değilde Barbosa demişken aklıma geldi.
Dünya Şamp. Amerika Eleme Turnuvasında finalde Arjantini yenmiş Brezilya. Barbosa son çeyrekte 5 tane 3lük atmış. Toplamda da 29sa - 5as - 3tç yapmış.
Bende severim Barbosa'yı, iş yapar.
« Last Edit: 9 Sep 2005 - 23:59:41 by BrooklynSK » Logged

Demokritos
Yalnız Adam...
Jr. Member
**

Why...

View Profile
« Reply #167 on: 10 Sep 2005 - 00:08:26 »

Yok ya ben barbosaya güvenemiyorum bi türlü... yani geçen sezon nash dinlendiğinde JJ yapıyodu onun görevini çoğunlukla...barbosa gözümde daha çok sgden  bozma bi pg ,ben ''pure'' pg backupu istiyorum arkadaş Smiley  ...bana sen allahtan belanı istiyosun kim bulmuş ''pure'' pgki kaybetsin derseniz     ben taraftarım, isterim....   Tongue
« Last Edit: 10 Sep 2005 - 00:09:48 by Demokritos » Logged

Demokritos
Yalnız Adam...
Jr. Member
**

Why...

View Profile
« Reply #168 on: 10 Sep 2005 - 03:31:28 »

evet bu iş dedikodu olmaktan çıktı ve resmiyete döküldü... eddie house ile 2 yıllık veteran anlaşması imzalanacakmış bugün yani yıllık 1.8 milyon dolar.... daha öncede dediğim gib fazla şutör göz çıkarmaz ... iki tarafada hayırlı olsun.... işte haberin linki.. http://www.azcentral.com/sports/suns/articles/0909suns.html

steve13nash
Newbie
*

FENERBAHÇEsince1899

View Profile
« Reply #169 on: 13 Sep 2005 - 22:36:07 »

Takasla gelen Boris Diaw'ı ilk kez Milli takım karşısında izledim.Bir hayli iyi olduğunu düşünüyorum bu arkadaşın.Ama kadro bayağı bozuldu.Geçen seneki kadar iyi sonuçlar olur mu?İnşallah.
PunkBoyTimmy
Guest
« Reply #170 on: 14 Sep 2005 - 01:32:20 »

diaw aynı zamanda süper bisavunmacıdır da.. savunma açısından geçen seneden de iyi oldu ama 3lük kıtıdır bu eleman.. 2likleri fena deildir
Carra
Forum Kidd'i
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #171 on: 17 Sep 2005 - 23:17:36 »

suns taraftarlarına güzel bi haber.
boris diaw bosna-hersek karsısında tek kelimeyle döktürmüş...
23sayı 7rib 7ast 2tç 3blok
onun adına umutlanmak için sağlam bi performans.umarız devamı gelir.
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #172 on: 17 Sep 2005 - 23:24:08 »

suns taraftarlarına güzel bi haber.
boris diaw bosna-hersek karsısında tek kelimeyle döktürmüş...
23sayı 7rib 7ast 2tç 3blok
onun adına umutlanmak için sağlam bi performans.umarız devamı gelir.
Eminim Phoenix'liler havalara uçmuştur

Tim
Guest
« Reply #173 on: 18 Sep 2005 - 13:59:38 »

7 asist çok güsel bi durum ,ama seneye yine de bence joe johnson'ı,hatta q-rich'i arayacaklardır,
bu arada enbüyük problemlerinden biri olan yedek pg'ye ediie house'u aldılar mı?
bu arada şaka maka finley'i alsaydı phoenix cidden korkulurdu ama şimdi o kadar kurt , tecrübeli ve kariyerli 2-3 rotasyonları yok ve direk fast-break basketi oyanmayacaklar..
james jones,raja bell,diaw,jimmy jackson(olmazsa olmaz)..
bi yanda da q-rich,joe johnson,jimmy jackson...
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #174 on: 23 Sep 2005 - 20:35:52 »

Aslinda buraya mi yazsam yoksa lakers topigine mi karar veremedim ama neyse  The Wave

Amare Stoudemire close to signing a contract extension with the Suns ...

gunaem
Rookie Hastası
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #175 on: 4 Oct 2005 - 19:04:06 »

Amare sözleşmesini 5 sene daha uzatmış.  Kontratı 5 sene için 72.5 milyon dolar olduğu söyleniyo. Sunslılara hayırlı uğurlu olsun.
the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #176 on: 4 Oct 2005 - 20:17:40 »

bu suns için çok iyi oldu.bu sene oynadıkları poyun bir lakerslı olmama rağmen beni her defasında televizyon başına çivileyebiliyordu.eğer boris diaw defansta biraz sert durur,şutlarda da ufak ta olsa bir istikrar ibaresi gösterirse bence bu sene suns için beklenmedik oranda güzel geçebilir yine.ben şutu çok problem etmiyorum zira nash'in orta mesafe şutu bence ligin en iyilerinden ve geçen sene bazen asist yapmak için pota altına o kadar çok top indiriyordu ki bu özelliğinden suns yeterince faydalanamamıştı.ama defansları çok kırılgan...

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
anilkos
Forum Wolverine'ı
Full Member

hi,hi,hi,hi...

View Profile
« Reply #177 on: 29 Oct 2005 - 13:34:56 »

Abi amare'nin sakatlıktan tam sağlam dönmesi %10 civarı dediler nba stüdyo da doğru mu.Webber'in dizine benzeyebilirmiş sakatlığı.

MineField
Forum Mayını
Pro. Member

Dikkat Mayın Var!

View Profile WWW
« Reply #178 on: 29 Oct 2005 - 13:41:45 »

Evet özellikle Amare gibi oyuncular için riskli bir ameliyat. Belki Kaan Kural oranı biraz düşük söyledi ama ameliyatın sonuçlarının iyi örneklerini de söylediler kötü örneklerini de. Dört ay da çok uzun bir süre. Bu bile bir ölçüt olabilir. Amare gibi bir oyuncuyu izleyememek çok üzücü..

anilkos
Forum Wolverine'ı
Full Member

hi,hi,hi,hi...

View Profile
« Reply #179 on: 29 Oct 2005 - 13:46:39 »

Ya benim korktuğum ya amare iyileşemezde bi daha asla geçen sezonki gibi oynayamazsa.

Pages: 1 ... 9 10 11 [12] 13 14
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Phoenix Suns  |  Topic: Off-season 2005 « previous next »
    Jump to: