Welcome, Guest. Please login or register.
1 Dec 2020 - 21:49:44
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Phoenix Suns  |  Topic: Off-season 2005 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 7 8 9 [10] 11 12 13 14
Author Topic: Off-season 2005  (Read 56190 times)
sarp
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #135 on: 29 Aug 2005 - 12:47:37 »

bence phx artık benchten gelen oyuncuların,iyi katkı yaptıı bi takım olacak,diaw,grant,barbosa,james jones kaliteli oyuncular,phx in bench açığını tamamen kaparlar die düsünüorum
cantstandya
Timberwolf
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #136 on: 29 Aug 2005 - 13:21:21 »

Phoenix in geçen seneki oyun planı run and gun üzerineydi, bu hücumlar da her zaman içeriğe penetrelerle değil boş yakaladıklarında attıkları üçlüklerle de bitebiliyordu, yani bu takım geçen seneki oyun planına bu sene de sadık kalırlarsa (gerçi oyun planı değişcek gibi kurt thomas beş başlarsa) hücuma çabuk koşan, rakibi dengesiz yakaldığında da üçlükleri yollayan adama ihtiyacı var. Jim Jackson ve Walter McCarty amcaların da deli danalar gibi koşacaklarını hiç sanmıyorum. Bu adam rookie sezonunu sayma sadece 1 sezon oynadı, kendini geliştirme fırsatı var, ayrıca iyi savunmacı, uyum sorunu yaşamazsa çok doğru bir hareket oldu.
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #137 on: 29 Aug 2005 - 14:27:42 »

Şampiyonluğu hedef alan bir takımda Raja Bell'in starter sg olması ve uzun dakikalara alacak olması hiç aklıma yatmıyor. Bu kadronun nasıl oynayacağını tahmin edemediğimden sanırım Bell'i oraya layık göremiyorum, umarım Finley oraya gelir de daha sağlam bir 5 ve iyi bir bench görüntüsünde olurlar hiçolmazsa...

Ayrıca geçen seneki koştur&bastır hücum setlerini bu sene de yapacaklarını tahmin ediyorum ben. Her ne kadar JJ ve QR gitmiş olsa da takımdan hala bunu yapabilecek Nash, Matrix ve Amare var.. eh olaya Jones, Bell ve Jimy de dahil olur ve sistem yine işleyebilir.

Reavon
Newbie
*

batug.com

View Profile
« Reply #138 on: 29 Aug 2005 - 15:17:47 »

Valla bence Phoenix bu off-seasonın en başarılı takımlarından biri.Bir de Finley olursa (valla olacak gibi de) Cheesy phoenix bu sene playoffun da tozunu atar.Gelenler kesinlikle hem benchte hem de ilk beşte çok büyük bir güç oluştuturur en azından bir çoğu buna aday.
Quentin Richardsonın gönderilmesi ve yerine kurt Thomasın alınması bu yazın en iyi hamlelerinden birisiydi tabii phoenix için.
Quentin Richardson tam da üçlük yarışmasındaki gibi bir sezon geçirdi.Yarısında var yarısında yok.Hakkını yemeyeyim maç kurtardığı da oldu ama bir de sattıkları var ki.... Kurt thomas geçen sene NYde oynadığı gibi oynarsa pota altında bir miktar nefes alacağız gibi bu sezon.
Onun dışında gelen boris diaw.james Jones ve Raja bell ilk beş olamazlar hakikaten ama Finley alınamazsa bu üçlü güzel bir rotasyon yaratırlar gibi geliyor.Sonuçta (yanlış biliyosam özür) üçü de 2 numara oynayabilecek çocuklar.D'antoninin de altı adamla oynamaktan vazgeçeceğine inanıyorum sonuçta herif de  bayılmıyordur oyuncuların cılkını çıkarmaya da benchte bi sürü adamı sırf çanta taşısınlar diye yanında taşımaya da.Sonuçta geçen sezon adam kimi oynatsındı ki....Jim jackson ve barbosa dışında adam yoktu nitekim bu iki adamı da oynattı.
Bi de JJ takasında çok gözden kaçan bişey var.Boris diaw artı aldığımız iki tane ilk tur draft hakkı.Belki konuşulmuştur ama ben göremedim.Atlanta dediğimiz takım potansiyel bir lig sonuncusu ve bu sezon da bunu aşacaklarına dair içimde pek bir umut yok.Önümüzdeki senelerde ilk turun ilk onunda  seçeceğimiz bir oyuncu bile bu takımı efsane bir kadro haline getirebilir.Hatırlarsanız paul pierce,Amare ,Wade,Bosh (bilmem sever misiniz) nisbeten alt sıralardan draft edildiler.Amare 8 wade 4 bosh(evet seviyorum bu adamı) 5 paul pierce 12 falandı galiba.Tamamen hatırladığım gibi yazıyorum hatam olabilir yine de, ki kesin vardır Smiley bence Phoenix bu sezon yine çok iddaalı olmanın yanı sıra gelecek sezonlar için de müthiş bir kadro kurdu.Efsane takım olmak içinse sadece yeni bir Draft yıldızı bekliyor ve bunun farkında da.Tamam gaza geldim biraz  Tongue İlk mesajım o kadar gazımız olsun.
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #139 on: 29 Aug 2005 - 22:43:55 »

Kötü haber: Aldığınız draft pickler lotter-protected; yani ilk 14'ü unutun...
Daha önce de konuştuğumuz üzere, Atlanta bu yıl büyük ihtimalle play-off yapamayacak; bu durumda zaten derinliği çok düşük olan 2006 draftında seçeceğiniz oyuncunun çok da bir önemi olmayacak gibi.

mtk
Pro. Member

View Profile
« Reply #140 on: 31 Aug 2005 - 15:36:19 »

Bütün denilenler karşısında yine yılmıyorum ve JJ'in PHO'da bir şey yapamayacağını düşünüyorum.Kadro şu:
C-Amare
PF-Kurt Thomas
SF-Marion
SG-Raja Bell
PG-Nash
Dı Entoni de 6 kişi ile oyun oynatmayı sevdiği için(bu JJ değil bence Grant olur)bence JJ olumsuz bir vaka oldu PHO için...

D'Antoni 6 kişiyle oynamayı seviyor diye birşey söz konusu değil. Geçen sene kadro yapısından dolayı öyle oynamak zorunda kaldı sadece. D'Antoni yalnızca geçen sene koçluk yapmadı ki....
cantstandya
Timberwolf
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #141 on: 31 Aug 2005 - 15:44:29 »

Ayrıca o dizilimde emektar pivot kurt thomas pf gözüküyo ki benim hiç aklım yatmadı... Undecided
sarp
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #142 on: 31 Aug 2005 - 15:49:06 »

kurt thomas cok iyi bi ribauntcu ve knixdeyken yokluktan pivot oynuodu,o işi de yapabilio,o mevkiide kesinlikle ezilmez
cantstandya
Timberwolf
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #143 on: 31 Aug 2005 - 16:25:55 »

marion ve amare nin esas mevkileri de zaten 3 ve 4.. amare de yokluktan 5 çıkıyodu..

eğer kurt thomas ilk beş başlarsa pivot, amare de kendi yeri pf çıkar..

tabii maç içerisinde amare, thomas ve grant 4-5 oynayabildikleri için maçın gidişi yada eşleşmelere göre değişimli oynarlar.
Zo_Heat
Newbie
*

View Profile WWW
« Reply #144 on: 1 Sep 2005 - 14:12:11 »

kurt thomas, amare, marion, raja bell, steve nash...

bence hala güçlü ve iddialı bir kadro ama geçen seneden çok şey kaybettiler... JJ'nin ve Richardson'un aynı anda gönderilmesi dış şut tehtidini iyiden iyiye azalttı. Ama Bell geçen sezon Utah'ta fena bir performans çıkarmadı kanımca, Nash faktörüyle de yükselecektir. Suns bu sene de konferans yarı finaline kadar gidebilir..

Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #145 on: 2 Sep 2005 - 04:36:26 »

Suns'in bu sene de bati finaline kalmasi icin bir sebep yok, nitekim onlar biraz zayiflarken rakipleri de pek guclenmediler. Tabii yine Spurs'e karsi herhangi bir sanslarinin olmadiini dusunuyorum.

Eric
Geçerli
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #146 on: 3 Sep 2005 - 13:15:28 »

suns bence gözle görülcek şekilde zayıfladı geçen sezon batı finalinde jj yokken ve dönünce ki halleri ortada onun yerini doldurmaları gerek richarson gidişi sorun değil bence ama jj gibi birini bulmaları gerek suns camiasının ha ayrıca nash'in de geçen sezonki oyununu oynayabileceği ne kadar garanti o ayrı

Tim
Guest
« Reply #147 on: 3 Sep 2005 - 18:01:28 »

suns bence gözle görülcek şekilde zayıfladı geçen sezon batı finalinde jj yokken ve dönünce ki halleri ortada onun yerini doldurmaları gerek richarson gidişi sorun değil bence ama jj gibi birini bulmaları gerek suns camiasının ha ayrıca nash'in de geçen sezonki oyununu oynayabileceği ne kadar garanti o ayrı
adamlar bi defa oyun düzenini değiştirdiler artık undersized bi pf ile oynamayacaklar,bi pivotla oynicaklar.Normal bi ilk 5 var ellerinde yani geçen senki phoenix olmayacakları kesin .Normal düzgün hücum setleri geniş kadro var.Geçen sene kendilerini normal sezon birincisi yapan oyun tarzını değiştirerek hata ettiler.Ben batı finali yapacaklarını da zannetmiyorum,houston veya dallas san antoıno'nun rakibi   olacaktır.
Reavon
Newbie
*

batug.com

View Profile
« Reply #148 on: 8 Sep 2005 - 13:11:36 »

Valla sunsın çok zayıfladığına katılmıtorum amma velakin Finley takasından önce bile spursu en güçlü şampiyonluk adayı olarak görüyordum yine de... bi de Finley gelince benim efsane takımı Spurs kurmuş oldu. Cry Cümleten geçmiş olsun.
Bu arada Joe johnsonı her phoenixli gibi çok sevmeme rağmen kesinlikle overpaid olduğunu düşünüyorum.Gerçi atlanta düşünsün gerisini bana ne....
Zo_Heat
Newbie
*

View Profile WWW
« Reply #149 on: 8 Sep 2005 - 16:43:10 »

amare ve nash faktörü hangi takımda olursa olsun o takımı iddialı yapar zaten. ama joe johnson iyi bi elemandı, q-rich'in de raja bell'den daha iyi olduunu düşünüyorum... Thomas ve Brian Grant pota altını tamamen doldurur mu bilinmez

Pages: 1 ... 7 8 9 [10] 11 12 13 14
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Phoenix Suns  |  Topic: Off-season 2005 « previous next »
    Jump to: