Welcome, Guest. Please login or register.
23 Jan 2019 - 02:32:35
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Geçmiş zaman olur ki... 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 28 29 30 [31] 32
Author Topic: Geçmiş zaman olur ki...  (Read 113508 times)
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #450 on: 29 May 2015 - 03:00:53 »

Muzaffer Abayhan kitap yazıyor gülmece üzerine. Bunu tanıtıp satmak için de mahalle mahalle ilçe ilçe gezip, o ilçenin devlet kurumlarından tut da bankalarına esnafına kadar girip çıkıyor, kitabı tanıtıp satıyor, sohbet edip resim çektiriyor.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
R#9
Jr. Member
**

Live and Die by the 3

View Profile
« Reply #451 on: 29 May 2015 - 05:12:14 »

Muzaffer Abayhan, Cem Ozer'in Laf Lafi Aciyor programindaki Cem Ozer'in kotu gozukmemesine sebep olan adamdi degilmi? Kitaplari odul falan aldi diye hatirliyorum.

Tabi bu Laf Lafi Aciyor 90li yillarin basinda Star1 (o zamanki adiyla) kanalinda yayinlaniyordu. O donem fazla secenegimiz olmadigindan bayila bayila izlerdik. Birde Rustem Batum show vardi Cem Ozer'in programina yakin. Hemen hemen ayni donemlerdi yanlis hatirlamiyorsam.

Esas facia Komedi Dans Uclusu diye korkunc bir grup vardi. Erol Kose falan. 80lerin ortasi-sonu gibi bir donem. Hatirlayan varmidir acaba? Neler seyrettirmisler bize yahu..!!!
« Last Edit: 29 May 2015 - 05:13:51 by Reignor » Logged

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #452 on: 29 May 2015 - 10:30:57 »

Komedi Dans Üçlüsü'nü çok net hatırlıyorum. Çok hoşuma giderek izliyordum. Benzer formatta bir grubu Yetenek Sizsiniz'de gördüm birkaç ay önce. Midem kalktı. Bir sonraki tura davet edilmişlerdi gerçi.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
R#9
Jr. Member
**

Live and Die by the 3

View Profile
« Reply #453 on: 29 May 2015 - 14:10:06 »

Ozamanlar bende buyuk keyifle izliyordum ama simdi bakinca "vay bee, biz neler izlemisiz" diyorum.

Bir klasik daha: bay yanlis ve dogru ahmet. karsidan karsiya gecmeyi ogretirdi bizlere guzel insan dogru ahmet.

R#9
Jr. Member
**

Live and Die by the 3

View Profile
« Reply #454 on: 29 May 2015 - 17:23:04 »

Aynı dönemde Harun Kolçak'ın "Gir Kanıma" diye bir şarkısı vardı. O yıllarda Türkçe-Pop yeni yeni yükselişe geçiyordu. Şimdi klibini gülerek izlediğimiz o şarkı o dönem için büyük bir devrimdi.

https://www.youtube.com/watch?v=dQChDZhAZbA

Bu tarz tadi damagimizda kalan  Cheesy baska klipler de varmiydi o donem? Hatirlamaya calisiyorum.
Genelde sarkici, sabit arka plan, muzik ve dans tarzindaydi klipler.
Sertab Erener - Atesle Barut
Ozan Orhon - Oldu Mu Simdi

90larin ortalarinda Demet Sagiroglu - Arnavut Kaldirimi sarkisina cektigi klip ile sinif atlamisti.
« Last Edit: 29 May 2015 - 17:26:59 by Reignor » Logged

Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #455 on: 29 May 2015 - 18:08:13 »

Gir Kanıma klibine dikkat, geçici körlüğe sebep olabilir, öyle bir renk cümbüşü ve dalgası vardı klipte.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
Cordoba
Newbie
*

View Profile
« Reply #456 on: 30 May 2015 - 00:01:57 »

90larin ortalarinda Demet Sagiroglu - Arnavut Kaldirimi sarkisina cektigi klip ile sinif atlamisti.

Ayrıca Sibel Alaş-Adam ve Rengin (Tolga Öngören'in eşi)-Aldatıldık da o dönemin en sevilen klipleriydi.  

Sertab Erener - Atesle Barut
Ozan Orhon - Oldu Mu Simdi

Ek olarak aynı tarz klip olarak Nilüfer-Şov Yapma örnek verilebilir.

Bir de Muzazzez Ersoy-İsmet Özhan klipleri vardı. Kliplerde oynaya oynaya işi pişirmişlerdi.
« Last Edit: 30 Jul 2018 - 00:27:53 by Cordoba » Logged
R#9
Jr. Member
**

Live and Die by the 3

View Profile
« Reply #457 on: 30 May 2015 - 00:11:19 »

https://www.youtube.com/watch?v=275UBTseffE

Hakan Peker - Hey Corc Versene Borc

Bu klibi nasil bir ruh haliyle cekmisler? Nasil bir zihniyetle senaryosunu yazmislar?
Dusunuyorum dusunuyorum boyle bir klibin senaryosunu yazmak icin 5 sene kabizlik cekip, 5. sene sonunda bu klibi sicmak lazim.

Hersey bir arada; Hitler, Napolyon, Charlie Chaplin, Ramses, Travolta ve Grease ekibi, Hakan Peker ve danscilari...
Kesin cok sevilmis ve tutulmustu o zamanlar. vvaavv ne klip cekmisler ya falan demisizdir ekran basinda.
« Last Edit: 30 May 2015 - 00:11:56 by Reignor » Logged

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #458 on: 31 May 2015 - 14:39:34 »

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
R#9
Jr. Member
**

Live and Die by the 3

View Profile
« Reply #459 on: 1 Jun 2015 - 03:48:11 »

Barbaros Hayrettin de vardi. Ben sizin babanizim sarkisi zihinlere kotu bir hatira olarak kazindi.

https://m.youtube.com/watch?v=krJGpF0_TrQ
« Last Edit: 1 Jun 2015 - 03:49:01 by Reignor » Logged

Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #460 on: 1 Jun 2015 - 10:52:49 »

adapazarı imam hatip lisesinde akli dengesi biraz bozuk bir öğrenci sınıfa girip "ben sizin babanımızım, hepinizin anasını ben yaptım" demiş ve baya bir linç edilmişti.
fantastiko
Pro. Member

Love is Nothing!!!

View Profile
« Reply #461 on: 6 Jul 2015 - 23:00:20 »

Valla nereye yazsam bilemedim ama serbest kürsüde dolanirken bu çıktı karşıma yazayım dedim. Eskiden sezon boyunca forum çok yoğun ve hareketli olurdu off season başlayınca ise sanki burda da bi tatile çıkılır, in cin top oynandı etrafta. Bi an once sezon başlasa da senlense etraf derdim hep. Şimdi ise tam tersi oldu abi normal sezonda tek tük bişeyler yazarken offseasonin başı aynı hareketliliğini koruyunca iyi ki sezon bitmiş dedim. Özlemişim valla her girdiğimde en az bi tane koyu mavi başlığın olmasını.

Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #462 on: 7 Jul 2015 - 15:54:18 »

Alın size gerçek bi gçmiş zaman! Cheesy

İnsan ne enteresan şeyler buluyor taşınma hazırlığı yaparken.  Wink

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #463 on: 7 Jul 2015 - 21:01:13 »

Adabazar lan bu

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Js12
Yazar
Newbie

View Profile
« Reply #464 on: 8 Jul 2015 - 01:10:24 »

Böyle arşivleyerek ne iyi yapmışız. Neredeyse bütün detaylarını hatırlayıverdim. Çok zevkli maçtı gerçekten.
Pages: 1 ... 28 29 30 [31] 32
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Geçmiş zaman olur ki... « previous next »
    Jump to: