Welcome, Guest. Please login or register.
21 Oct 2019 - 00:20:46
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Batug.Com Dergisi 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Böyle bişey olur mu??
Olur hemde müthiş olur - 63 (74.1%)
Olmaz satmaz böyle bişey - 11 (12.9%)
WChocolate erimiş ve saçmalamış - 11 (12.9%)
Total Voters: 11

Pages: 1 [2] 3 4 5 6  All
Author Topic: Batug.Com Dergisi  (Read 20161 times)
savage
Guest
« Reply #15 on: 7 Jul 2002 - 07:32:17 »

Şişşşttt, acele silin bu topic'i burdan Wink Grin Grin Grin
Oğlum, zamanı gelmeden fikirleri atmayın ortaya
O zaten kaç zamandır birilerinin düşündüğübişey, ama Batug.com olarak diil, bu forum, yani Muyu'nun forumunun dergisi olarak
Ve pek de uçuk olmayan planlar var, ama biraz orta vadeli planlar, daha zmanı var
Adaş, Ankara'ya gelince konuyu kabataslak anlatırım, ilerde olmaycak bişey değil, ciddiyim
Ama şu an erken, daha yeni emekleyen bebeği 100 metre yarışına sokmak gii olur

Olmayacak şey yok, ki bu hiç de olmayacak şey diil, adaş, gamer, Ankara'da cümbürcemaat, hep beraber konusuruz, var benim aklımda ileriye dair bişeyler (Tabii bu foruma ait i dergi de planlar dahilinde)
Konuşmayalım şimdilik bu konuyu, boş bi konu olarak kalır derim ben, daha zamanı gelmedi Wink
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #16 on: 7 Jul 2002 - 17:10:06 »

ben ilkokuldayken dergi cıkartırdım fotokopi ile 14-15 sayfa falan fıkra bulmaca vs vs hatta bulmacayı ilk cozene hediyemiz bile vardı

heyt bee

Son Turnuva Şampiyonu
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #17 on: 7 Jul 2002 - 20:06:39 »

bense bi gastenin eki  vs. olarak çıkabilir.
ben denizde 'şööle bi düşüniym bakem' dedim. bi açılmışım, kıbrısa  falan ulaşıyodum nerdeyse( Tongue)
gerçeten çok zor yane. yok mu şöyle bi babayiğit DMG'de bi amcası, halasının oğlu, nişanlısı falan çalışan? Tongue

seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #18 on: 7 Jul 2002 - 21:12:57 »

bunlar zor iş abi iyi bir tanıdığın olması lazım matbaa da
falan filan mesela fotokopi yapacaz diyosanız kağıt diyosanız ben sağlarım çünkü babamın kırtasiye dükkanı var yani indirimli alabiliriz ama matbaa konusunu ben bilmem
savage
Guest
« Reply #19 on: 7 Jul 2002 - 21:53:16 »

Tanıdık da var, fikirler de
Bunu toplanınca heperaer, geleceğe dair bi plan olarak konusuruz zaten, dediğim gibi, daha erken
Biz hele bi ilk buluşmayı yapalım da

WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #20 on: 17 Jul 2002 - 16:43:42 »

lam seko biz zaten parayı boşver dedik o eşşek yükünle  Cool

MuYu arada bir geliyon ama şu çözünürlük olayını biraz daha anlatsan ii olacak Huh
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #21 on: 17 Jul 2002 - 21:18:14 »

pardon çikolatacım patayı atlarsak ben ortada pek bi sorun göremiyorum.
sen gördün demek ki. ne?

WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #22 on: 18 Jul 2002 - 03:28:12 »

yaw MuYu resimler sorun olur gibilerinden bişey dedi onu anlamadım??
REEBOK TEAM
Guest
« Reply #23 on: 31 Jul 2002 - 15:18:15 »

BENCE ÇOK İYİ OLUR TÜRKİYEDE BÖYLE BİR DERGİYE İHTİYAÇ VAR HÜLYA AVŞARIN GÜLBEN ERGENİN BİLE DERGİSİ OLDUĞUNA GÖRE SADECE İÇERİĞİ NBA OLAN BİR DERGİ BENCE ÇOK TUTULUR ABD VEDE AVRUPADA BUNUN ÖRNEKLERİ VAR MALİYETİNE GELİNCE İLK BAŞLARDA BİRAZ SORUN OLSADA BENCE ZAMANLA KENDİ KENDİNİ GÖTÜRECEK BİR SEVİYEYE GELİR OVERTIME DEV ADAM GİBİ DERGİLER TUTULDUĞUNA GÖRE BU DERGİ HAYDİ HAYDİ TUTULUR BÖYLE BİR DERGİYE SONUNA KADAR DESTEK VERİYORUM VEDE EĞER BÖYLE BİR DERGİ ÇIKARTMAYA TEŞEBBÜS EDERSENİZ HER YÖNDEN HERTÜRLÜ YARDIMA HAZIR OLDUĞUMU BELİRTMEK İSTERİM HİÇ OLMASSA DENEME AMACIYLA 2.3 SAYI ÇIKARILA BİLİR
ecü
Newbie
*

View Profile
« Reply #24 on: 31 Jul 2002 - 21:24:14 »

gercekten cok iyi olur fakat cok zor
gecenlerde pivot dergisinde cıksa bu sitenin reklamı ve cebinde parası olanlar bu sayfanın okunabilecek potansiyeli olduğunu anlar ama zor tabii
tirajı az olur bi bizler alırız bi de nba ile ilgilenen arkilerimize aldırabiliriz

i wish that i could fly away..
Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #25 on: 9 Aug 2002 - 05:33:35 »

En iyisi her sayıda bir yazarın soyunup cüretkar pozlar vermesi. Mesela Alim Karasu'dan şuh pozlar, çarpıcı açıklamalar: ''Fuhuş yapan oyuncular var''

Bunun yanında Batug.com dedikoduları adlı bir köşe de koyabiliriz. Misal, 17 Mayıs'taki Batug.com Yaşgünü Partisi'nde Boxer Cafe'nin erkekler tuvaletinde neler yaşandı?

Ayın rüküşleri vs... Sayın Özbilgiç, Golden State formasının altına o Spurs şortu hiç yakışmamış! Hele hele dizlerinize kadar çektiğiniz siyah çoraplar da neyin nesi öyle? Altıncı adamlık görevindeki birinin toplum önünde örnek konumunda bulunduğunun farkında olması gerektiğini hatırlatıyor, 10 üzerinden 3 veriyoruz!
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #26 on: 10 Aug 2002 - 19:01:51 »

eh orkun efendi, meydani bos buldun istedigin gibi at oynatiyosun. Alicam senin ifadeni p.tesi gunu

SkyLayLom
Guest
« Reply #27 on: 10 Aug 2002 - 23:43:19 »

ya baba bu dergi işinden önce bi sitede deneme yapılsa nası olur?yani dergiyi çıkarmadan önce bi site hazırlanır dergi içerikli.ben pek anlamam bu işlerden ama fikrimi söleyim dedim.ama olursa çok iyi olur walla!!! Huh
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #28 on: 11 Aug 2002 - 17:04:03 »

Valla doru soyluyo. İlkonce bi sitede deneme yapmak lazım. Herkes yazar bişeler. Fakat birisinin bunları duzenlemesi falan lazım. Bizde girip bakarız nassı omuş soyleriz aha şurası kotu olmuş falan diye. Hoş olur sanırım Smiley

WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #29 on: 11 Aug 2002 - 17:21:40 »

yaw zaten war öle bir site:

http://www.batug.com

ben zaten batug u dergi yapalım diyom.
Pages: 1 [2] 3 4 5 6  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Batug.Com Dergisi « previous next »
    Jump to: