Welcome, Guest. Please login or register.
22 Sep 2019 - 05:43:04
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bilmediklerim??? 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 142 143 144 [145] 146 147 148 ... 164
Author Topic: Bilmediklerim???  (Read 421320 times)
Mustaine
Sr. Member

View Profile
« Reply #2160 on: 19 Apr 2011 - 18:29:08 »

Üstte 2.13 yazılmış,2.13 7'0'' oluyor Amerikan sistemiyle,o kadar da değil Smiley NBA.com,ESPN ve Yahoo'da 6'9'',yani 2.06 gözüküyor.Ancak lige ilk girdiğinde 6'10'' yani 2.08 yazılıyordu.Sanırım tahmini boydu o.Belki şu an ayakkabılı 6'10'' veya 6'11'' olmuştur.
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #2161 on: 19 Apr 2011 - 20:12:07 »

Ben zaten Kobe'nin dedigini yaziyim dedim. O biraz yuvarlamis hani 7 feet tall daha korkutucu diye kisaca. Bana 2.10 civari gzukuyor Durant.

Neyse niye bu konuyu actim boyle. Bu boyda yapabildikleri beni soka sokuyor. Jonathan Bender'in efektifi, sut sokabileni, guclusu, akillisi vs. Hani bir Magic Johnson, Kevin Garnett, Dirk Nowiztki tarzi ornekler gorduk ayrica LeBron James gibi ama Kevin Durant'de basli basina bir yeni tur. Inanilmaz bir oyuncu, ligin sutu durdurulmasi en zor skoreri bana kalirsa boyu, kol uzunlugu, hizli sut cikarmasiyla. Benim cok sevdigim mutevaz bir superstar. Batida en korktugum takimin en onemli parcasi.

Slaughter
Global Moderator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #2162 on: 19 Apr 2011 - 22:48:59 »

Slaughter, verdigin resim icin tesekkurler ama dikkatle bakinca kamera acisi yanlis ve Kobe kameraya daha yakin oldugundan daha uzun da gozukuyor olabilir normala nazaran

Haklı olabilirsin. Ben de ilk önce baktığımda Kobe yakın falan dedim ama ayakların durduğu yer benzer gibi geldi sonradan. Yine de çok sağlıklı bir fotoğraf değil tabi. Smiley

airness
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #2163 on: 16 May 2011 - 06:50:46 »

Ya su NBA hakemleri arasinda 41 numarali olan hakemin adi nedir? Hakem demeye dilim bile varmiyor ama merak ediyorum nasil hala gorevinin basinda?

Sheed
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #2164 on: 16 May 2011 - 07:18:25 »

görmeyip twitter'da yazmıştım da burada da bulunsun.. ken mauer, bu sene dowdell vakasıyla falan iyice götü başı dağıttı.. daha kötü hakemler var ama tripleri hakikaten can sıkıcı..

crackocain
Full Member

Droogie - The team of brotherly love!

View Profile
« Reply #2165 on: 16 May 2011 - 07:58:45 »

bende ne zaman "hakemde bibokluk var sanki" desem bu adam çıkıyo altından.
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #2166 on: 10 Jun 2011 - 11:20:53 »

Birşey sorucam, NBA'de deplasman maçlarına seyircinin gitmesi gibi bir durum yok mu? Yasak mı, yoksa öyle bir alışkanlıkları mı yok? Yani Dallas'tan 3000 kişi şampiyonluk maçımız olabilir diye Miami'deki maça gitmeye kalksa bir tribünü ayırırlar mı? Nasıl oluyor o işler? Ben daha hiç rakip takım seyircisine rastlamadım hiçbir maçta.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #2167 on: 10 Jun 2011 - 13:31:20 »

chicago'nun indiana'daki maclarinda tribün baya bir kirmiziydi. Dallas macinda tek tük miamili görmüstüm. Yasak yok da, orada bizimki gibi "damarimi kessen mavimsi-beyaz akar abi" olayi pek yok. New jersey maclarinda filan new yorklular oluyo ama dallastan miamiye nerden baksan bir 3 saatlik ucus mesafesi vardir (harita filan yok önümde). Giden varsa da cok azdir. Tribün de ayirmiyorlar, oragnize olup ayni yerden almak gerekiyor. Rakip taraftar diye kimse kimseye dalmiyor orada.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
YouShallNotPass
Newbie
*

View Profile
« Reply #2168 on: 10 Jun 2011 - 14:12:37 »

Herhangi bi yerden koltuk alabiliyorlar sanirim. Bu sene Boston NY serisinde td garden da hemen yanimizda NY'lular oturuyordu. Birkac alkollu taraftar laf atti onlara, NY'lular karsilik verdi. Laf atan bostonlilar cok ileri gidince diger taraftarlar onlara tepki gosterdi. Avrupadaki gibi bir fanatiklik olmadigindan sorun cikmiyor. Hatta ayni macta spike lee'de saha kenarindaydi.
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #2169 on: 14 Jun 2011 - 22:02:31 »

Şimdi diyelim yeni CBA'yi beceremediler ve NBA lockout'a gitti. O noktada takımlar herhangi bir takas filan yapabiliyor mu? Heralde olmuyordur ama tam bilemedim?

crackocain
Full Member

Droogie - The team of brotherly love!

View Profile
« Reply #2170 on: 14 Jun 2011 - 23:04:04 »

1998-99 Lokavt'ında hiç takas yapılmamış. Draft pick takasları dahil.

Staff imzalarında bir değişiklik yok. Onlar devam etmiş.

http://www.prosportstransactions.com/basketball/Search/SearchResults.php?Player=&Team=&BeginDate=1998-07-01&EndDate=2000-01-01&PlayerMovementChkBx=yes&submit=Search&start=0
juvares
Newbie
*

View Profile
« Reply #2171 on: 15 Jun 2011 - 00:06:49 »

Şimdi diyelim yeni CBA'yi beceremediler ve NBA lockout'a gitti. O noktada takımlar herhangi bir takas filan yapabiliyor mu? Heralde olmuyordur ama tam bilemedim?

Lockout süresince oyuncularla ilgili kesinlikle bir hamle yapılamıyor. Çünkü salary cap ve buna bağlı oyuncu transfer (FA'ler, çaylaklar, takaslar) kuralları CBA'e göre belirleniyor.
Mevcut CBA 30 haziranda sona erdikten sonra, ortada kuralları belirleyen bir CBA olamayacak.

ancak şöyle de bir durum var, bu ay sonuna kadar halihazırda esnek bir CBA devam ediyorken olağandışı bir takas hareketliliği görebiliriz.

Is this the real life?
Is this just fantasy?
Caught in a landslide,
No escape from reality
Open your eyes, look up to the skies and see,
I'm just a poor boy, I need no sympathy,
Because I'm easy come, easy go, little high, little low,
Any way the wind blows doesn't really matter to me, to me
gilzero0
Newbie
*

View Profile
« Reply #2172 on: 15 Jun 2011 - 01:11:25 »

peki ben de şunu sorayım geçmiş postları okumuştum ama konuşuldu mu tam hatırlamıyorum lockouttan dolayı lig kısalırsa maç sayıları nasıl belirlenecek? Gerçi normalde de batıdakilerle doğudakiler kaç maç yapar mesela soutwest divisiondaki takım kimle 3 kimle 4 maç yapıyor tam bilmiyorum ama lockout olur da lig kısalınca nasıl olur merak ettim.
siriusjames
Guest
« Reply #2173 on: 15 Jun 2011 - 03:48:32 »

Playofflarda deplamanda baslayip da sadece deplasmanda mac kazanarak turu gecen bi takim var midir? Baska bi deyisle 4 maci da kaybeden ev sahibi?
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #2174 on: 15 Jun 2011 - 14:31:38 »

playoffa deplasmanda baslayan bir takim kendi sahasinda en fazla 3 mac oynar.
Yani 7 maca gidip de sadece deplasman takimlarinin kazandigi bir serinin olup olmadigi merak ediyorsun anladigim kadariyla

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Pages: 1 ... 142 143 144 [145] 146 147 148 ... 164
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bilmediklerim??? « previous next »
    Jump to: