Welcome, Guest. Please login or register.
20 Jul 2019 - 14:54:57
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bilmediklerim??? 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 141 142 143 [144] 145 146 147 ... 164
Author Topic: Bilmediklerim???  (Read 411708 times)
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #2145 on: 7 Mar 2011 - 00:43:57 »

ustune tıklamayı dene.

lan biz nereye tıklıyoruz? linke tıklıyorum ve yukarıdaki yazı çıkıyor. chrome kullanıyorum. zaten soruyu da bileceğimi sanmıyorum

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
FliPtiKal3
Guest
« Reply #2146 on: 7 Mar 2011 - 00:46:24 »

o sarılar mola hakkı cok buyuk ihtimal.
Efemerid
Sr. Member

It's My Turn

View Profile
« Reply #2147 on: 8 Mar 2011 - 00:48:08 »

http://hizliupload.com/img/09322931584284022587.png

Resimde kirmizi kutu icine aldim. O sari seyler ne anlam ifade ediyor. Kendimce takimin o andaki havaya girme durumu olarak yorum yaptim ama bir bilen varsa bilgilendirirse guzel olur Smiley

Edit: Kalan tam molalari mi belirtiyor acaba?
O sarılar mola hakkı geçen bir maçta, Kosova söylemişti. Hatta pozisyonda son mola hakkını aldı dedi, dönüşte sarılar bitmişti.

...just one more peaceful day...
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #2148 on: 9 Mar 2011 - 12:48:12 »

Bir grup lideri acaba en fazla kaç maç peşpeşe kaybetmiştir? Miami şu an 5'te.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
airness
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #2149 on: 10 Apr 2011 - 05:48:09 »

NBA'in son donemde mi uyguladigi bir sey tam bilmiyorum ama ben gecmiste boyle olaylara pek aliskinim degilim, hatirlayamiyorum net olarak. Bu pazar maclarinin Amerika saatine gore maclarin sabahin korunde oynanmasinin mantigi nedir? Yani simdi baktim Chicago - Orlando maci 12'de. O ne oyle ya? 12'de mac mi olur allah askina.

kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #2150 on: 10 Apr 2011 - 11:58:57 »

eheh gözün chicago'dan başkasını görmüyor dediğimizde bozuluyorsun sonra; ama hemen hemen her pazar erken saatte maç oluyor. 1'de bu arada maç.

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #2151 on: 10 Apr 2011 - 15:42:25 »

NBA'in son donemde mi uyguladigi bir sey tam bilmiyorum ama ben gecmiste boyle olaylara pek aliskinim degilim, hatirlayamiyorum net olarak. Bu pazar maclarinin Amerika saatine gore maclarin sabahin korunde oynanmasinin mantigi nedir? Yani simdi baktim Chicago - Orlando maci 12'de. O ne oyle ya? 12'de mac mi olur allah askina.

televizyon yayınları ile alakalı. perşembe tnt, çarşamba-cuma espn, pazar abc genellikle doubleheader yaparlar ve abc direkt ulusal kanal olduğu için erken saatleri istiyor. bir de toronto'nun özel durumu var.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
airness
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #2152 on: 10 Apr 2011 - 16:32:59 »

eheh gözün chicago'dan başkasını görmüyor dediğimizde bozuluyorsun sonra; ama hemen hemen her pazar erken saatte maç oluyor. 1'de bu arada maç.
Hayir oncelerinde de yayinlarin erken oldugunu biliyorum. Ama bu sene cok daha fazlalasti sanki bu durum diyerekten merak ettim sordum. Gecen sene uzak kalmistim basketboldan belki o zaman baslamislardir bu yayin programina diye soriyim demistim. Yoksa erken saatteki maclari zaten izliyorum. Yerel olarak 12.00'da gozukuyordu bu arada. Amerikan ulusal saatine gore 13.00 olabilir Smiley

televizyon yayınları ile alakalı. perşembe tnt, çarşamba-cuma espn, pazar abc genellikle doubleheader yaparlar ve abc direkt ulusal kanal olduğu için erken saatleri istiyor. bir de toronto'nun özel durumu var.
Tesekkurler Smiley
« Last Edit: 10 Apr 2011 - 16:40:09 by airness » Logged

TiMert
Pro. Member

Kawh-I Believe

View Profile
« Reply #2153 on: 10 Apr 2011 - 17:42:41 »

Suns'la son oynadığımız maçın saati Texas'a göre 11 , Arizona'ya göre 10'du.
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #2154 on: 18 Apr 2011 - 21:42:03 »

Daha once boyunun 6 9 yani 2.06 metre olmadigi konusulan Kevin Durant'in gercekten 2.10 civarinda oldugunu belgeleyen turden resimler var mi? Adam kesinlikle daha uzun duruyor. Dun K-Mart'in yanindan gectigi 2-3 pozisyonda baya uzun gozuktu gozume. Kobe de demisti gecen seneki seride listeler ne diyor bilmiyorum ama bariz 7 feet tall diye ki bu da 2.13 yapar.

Slaughter
Global Moderator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #2155 on: 19 Apr 2011 - 03:29:55 »

Şöyle bir fotoğraf buldum. Kobe'nin 1.98 olduğunu düşündüğümüzde, şu resimden Durant'in 2.13 olduğunu söylemek zor bence. En fazla 2.08'dir diye düşünüyorum Durant. Ayrıca Nowitzki de 2.13. Durant'in uzun durmasının diğer bir nedeni de biraz ince olması.

Ilkkan
Sr. Member

View Profile
« Reply #2156 on: 19 Apr 2011 - 04:13:26 »

benim elimde bir ara vardı bu veriler. hem oyuncuların kendi ağzından olan alıntılar hemde fotoğraflarla tescilli şekilde. fakat şimdi bulmam zor olur heralde. sadece ilginç olanlardan; bosh'un, howard'dan (206 cm ayakkabısız) uzun oluşu ve wade ile kobe'nin arasında çeyrek inç (bu da yarım cm'den az fazla, ikisi de 194 cm ayakkabısız) oluşuydu. bir de nate'in 171.5 ve ben wallace'ın da 201 cm olduğunu hatırlıyorum, yine ayakkabısız. diğerleri pek şaşırılacak türden bilgiler değildi.

yalnız kolları uzun olan oyuncular, boylarından daha uzun gösteriyorlar. mesela howard'ın kısa olduğunu dahi savunabilirim pivot için çünkü bosh'tan dahi kısa. fakat kolları inanılmaz uzun. durant ve mcgee de aynı şekilde. standing reach'lerine bakınca anlaşılıyor. wingspan de olaya omuz genişliği falanda girdiğinden biraz daha tutarsız standing reach'e göre.

edit: demin biraz bakıyım dedim de, hakkaten basketbolda kanıtlanması en zor konu bu heralde. açı farkı oluyor, öbürü dik durmuyor, biri daha arkada duruyor. sadece herkesin ayakkabılı boyu olduğu gibi yazılmıyor, tek emin olduğum konu bu.
« Last Edit: 19 Apr 2011 - 04:27:49 by Ilkkan » Logged

Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #2157 on: 19 Apr 2011 - 09:08:43 »

Elimde belge yok, lakin draftexpress.com'da yayınlanan zamanın draft öncesi ölçümlerine göre howard'ın da, durant'in de kayıtlara çıplak ayak 6'9" olarak geçtiklerini biliyorum.

Bir de hafızam beni yanıltmıyorsa -ne kadar ölçü olur bilemem ama- geçen sene Durant Twitter üzerinden Howard'a "senden daha uzunum, istesem pivot bile oynarım" tarzında bir şey yazmış, Howard ise bunu yalanlamamış ve akabinde "sen anca Wnba'de pivot oynarsın" diyerek Durant'ı komaya sokmuştu.

Velhasılı kelam, Durant en az 2.09. Yarın öbür gün 7 feet çıkarsa da fazla şaşırmam şahsen.

Daha once boyunun 6 9 yani 2.06 metre olmadigi konusulan Kevin Durant'in gercekten 2.10 civarinda oldugunu belgeleyen turden resimler var mi? Adam kesinlikle daha uzun duruyor. Dun K-Mart'in yanindan gectigi 2-3 pozisyonda baya uzun gozuktu gozume. Kobe de demisti gecen seneki seride listeler ne diyor bilmiyorum ama bariz 7 feet tall diye ki bu da 2.13 yapar.

TiMert
Pro. Member

Kawh-I Believe

View Profile
« Reply #2158 on: 19 Apr 2011 - 15:35:42 »

Oden ile yanyana falan aradığınız gibi çok fotoğrafı var Durant'in. Oden resmi olarak 2.13 sanırım , ona göre bakıp bi fikir sahibi de olabilirsiniz. Tabi lige geldikten sonra uzadılarsa bilemiycem.
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #2159 on: 19 Apr 2011 - 18:13:21 »

Durant'la ilgili olarak sunu soyliycem lige girdigi yas itibariyle boyunun uzadigi. Hido bu lige geldiginde 203 du ve sonra 208 olarak yazmaya basladilar. Kobe icin 201 yaziyorlardi artik sac mi gitti ne olduysa 198 oluverdi.

Slaughter, verdigin resim icin tesekkurler ama dikkatle bakinca kamera acisi yanlis ve Kobe kameraya daha yakin oldugundan daha uzun da gozukuyor olabilir normala nazaran

Pages: 1 ... 141 142 143 [144] 145 146 147 ... 164
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bilmediklerim??? « previous next »
    Jump to: