Welcome, Guest. Please login or register.
17 Jun 2019 - 00:16:57
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bilmediklerim??? 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 115 116 117 [118] 119 120 121 ... 164
Author Topic: Bilmediklerim???  (Read 405732 times)
James
The King
Moderator
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #1755 on: 8 Nov 2007 - 13:01:13 »

Orlando yada Hido'da ne değiştide, bu adam bu kadar istikrarlı hale geldi. Sıradan bir tesadüf mü yoksa tüm sezon sürecek olan birşey mi?

The Most Overrated Player in the Universe  is D. Rose
Transylvania
Guest
« Reply #1756 on: 8 Nov 2007 - 18:40:54 »

Hill gittikten sonra takımın en tecrübelilerinden biri hido.Geçen senenin sonlarında ve eurobaskettede bu seneyi iyi geçireceğine dair izlenimler vermişti.İnşallah bir sakatlık yaşamazda bu seneki all-star gururumuz olur.
FliPtiKal3
Guest
« Reply #1757 on: 8 Nov 2007 - 19:17:50 »

Hill in gidişinden çok rashard lewis in gelişiyle alakalı bence. Savunmalar artık dwight ve lewis e odaklanmak zorunda kalıyor.Hedo da geçen seneye oranla daha boş kalıyor doğal olarak.Bakalım Hedo paşa bu performansını sene sonuna kadar devam ettirebilecek mi?(Umarım ettirir)
Gencay
Adana Demirspor
Sr. Member

View Profile
« Reply #1758 on: 8 Nov 2007 - 19:22:26 »

lewis'in gelişinin yanında van gundy'nin parmağı var bence bu işte.zaten yazın söylemişti hidayet'in takımda çok önemli bir parça olduğunu ,ayrıca takım geçen yılki yavaş oyunun zıttı bir basketbol oynuyor,16-18 şut filan kullanabilmesini buna bağlıyorum biraz.hem lewis'in gelişiyle daha boş kalıyor,hemde tecrübe bakımından takımın liderlerinden.yazında biraz belli etmişti zaten neler yapabileceğini.umarım istikrarlı bir şekilde devam ettirir performansını.

tabii 15 ribaund'u lewis'in gelişiyle filan açıklamak mümkün değil...
« Last Edit: 8 Nov 2007 - 19:24:06 by Gencay » Logged
sac_kings
Guest
« Reply #1759 on: 8 Nov 2007 - 21:35:28 »

lewis'in gelişinin yanında van gundy'nin parmağı var bence bu işte.zaten yazın söylemişti hidayet'in takımda çok önemli bir parça olduğunu ,ayrıca takım geçen yılki yavaş oyunun zıttı bir basketbol oynuyor,16-18 şut filan kullanabilmesini buna bağlıyorum biraz.hem lewis'in gelişiyle daha boş kalıyor,hemde tecrübe bakımından takımın liderlerinden.yazında biraz belli etmişti zaten neler yapabileceğini.umarım istikrarlı bir şekilde devam ettirir performansını.

tabii 15 ribaund'u lewis'in gelişiyle filan açıklamak mümkün değil...

15 reb. 6 asist...hidayet 5 reb. 5 ast. ortalama yapmalı diyorduk çok yönlülüğünü göstermesi için fakat hidayet abartmış...daha da abartması dileğiyle...
gelo-raptor
Pro. Member

View Profile
« Reply #1760 on: 14 Nov 2007 - 02:31:51 »

bu başlığa uyar mı bilemeceğim ama bir Miles Simon ile Jeff Sheppard vardı noldu onlara. ben bilhassa simon'dan star olmasını bekliyordum adam nba'de tutunamadı. şu anda nerelerde oynuyorlar bu ikisi bilen var mı?

lombuck
Forum Lombak'ı
Veteran
Sr. Member

Praise the Lord!

View Profile
« Reply #1761 on: 14 Nov 2007 - 03:36:50 »

Miles Simon en son Arizona'da yardımcı coachluk yapıyordu. Sheppard ise Avrupa'da oynuyordu o da muhtemelen emekliye ayrılmıştır.

"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, fakat NBA ilelebet payidar kalacaktır" Michael Jeffrey Jordan
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #1762 on: 14 Nov 2007 - 06:21:30 »

abi peki bu eleman neden nba e kapak atamadı ?
fizik olarak biraz zayıftı belki ama sanırım draft bile olamadı Sad
erkan
Newbie
*

View Profile
« Reply #1763 on: 14 Nov 2007 - 11:21:34 »

simon 98'de 2.tur pickiydi
şampiyon yaptıkları arizona'dan bibby ile şimdi emekli olan dickerson'da ilk tur seçimleriydi
gelo-raptor
Pro. Member

View Profile
« Reply #1764 on: 14 Nov 2007 - 18:13:31 »

Miles Simon en son Arizona'da yardımcı coachluk yapıyordu. Sheppard ise Avrupa'da oynuyordu o da muhtemelen emekliye ayrılmıştır.

ciddi misin? daha yaşı kaç ki simon ın coachluğa falan başlamış. bir sakatlık mı yaşadı acep?

tuncaboylu
Die For Duncan!
Yazar
Pro. Member

Duncan attack

View Profile
« Reply #1765 on: 14 Nov 2007 - 18:39:10 »

Suns-Bobcats maçında 14 oyuncu çift haneli skor üretmiş.Bu bir rekormu acaba ?

http://www.basketball-reference.com/boxscores/DEN19910329.html
Bu maçta da 14 oyuncu ulaşmış

Seneye de şampiyon görelim sizi
kenzel
Newbie
*

Chris Bosh

View Profile
« Reply #1766 on: 14 Nov 2007 - 19:59:28 »

http://www.basketball-reference.com/boxscores/DEN19910416.html
sonradan alvin maker vermişti sanırım rekor buymuş abi

ya bide dickerson falan demişken hala merak ediyorum bu keon clark,jay williams kardeşlerimiz ne yaparlar şuanda mis gibi oynarlardı zamanında ?
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #1767 on: 14 Nov 2007 - 21:18:31 »

keon clark tutuklanmıştı diye bi haber okumuştum sanki bi kaç hafta önce. jay williams da basketbolu bıraktı.

ajan
Jr. Member
**

Do it Yourself !!

View Profile
« Reply #1768 on: 19 Nov 2007 - 13:46:55 »

Ben bir şeyi merak ediyorum daha doğrusu bir düşüncem var ama acaba ne kadar mantıklı gelir size ve ne düşünüyorsunuz onu öğrenmek istiyorum:
Bence hücum faul yaptırarak topun kendi takımına geçmesini sağlayan oyuncu "steal" yapmış sayılmalı. Çünkü rakibi top kaybına itiyor ve çabasıyla topu kendi takımına kazandırıyor. Böyle bir uygulama ben bu oyunu izlemeye başladığımdan beri olmadı diye hatırlıyorum. Acaba daha eski yıllarda böyle bir uygulama var mıydı? Ya da olması gerekmez mi?

Smart bombs and precision guided armament --> " a more sophisticated way to end up dead !! "
AF
Pro. Member

View Profile
« Reply #1769 on: 19 Nov 2007 - 13:58:08 »

Ben bir şeyi merak ediyorum daha doğrusu bir düşüncem var ama acaba ne kadar mantıklı gelir size ve ne düşünüyorsunuz onu öğrenmek istiyorum:
Bence hücum faul yaptırarak topun kendi takımına geçmesini sağlayan oyuncu "steal" yapmış sayılmalı. Çünkü rakibi top kaybına itiyor ve çabasıyla topu kendi takımına kazandırıyor. Böyle bir uygulama ben bu oyunu izlemeye başladığımdan beri olmadı diye hatırlıyorum. Acaba daha eski yıllarda böyle bir uygulama var mıydı? Ya da olması gerekmez mi?
Hücum faul yapan adamın hanesine top kaybı yazılması bile tartışılabilecek düzeyde bir uygulama olurken böyle bişey çok da mantıklı gelmiyo bence. "Steal" adı üstünde çalmak. Yani topu rakibin elinden almak ve kendi eline geçirip hücumunu başlatmak. Ama hücum faul yaptırmak daha farklı. Ayrıca öyle bişeyin olması durumunda bazı maçların çığrından çıkması ihtimalini de göz önünde bulundurmak gerek.
Pages: 1 ... 115 116 117 [118] 119 120 121 ... 164
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bilmediklerim??? « previous next »
    Jump to: