Welcome, Guest. Please login or register.
19 Aug 2019 - 23:26:13
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bilmediklerim??? 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 84 85 86 [87] 88 89 90 ... 164
Author Topic: Bilmediklerim???  (Read 417201 times)
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #1290 on: 31 Jan 2006 - 02:56:55 »

üstünden basma muhabbeti de olmuştu, vince tmac  kobe fln arasında, onu da vince kazanmıştı yanlış hatırlamıosam..
mtk
Pro. Member

View Profile
« Reply #1291 on: 31 Jan 2006 - 03:26:54 »

Üzerinde ilk smacı Stephen Jackson basmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Sezon öncesi hazırlık maçlarındaydı ama o. Hatta "Yao'nun üzerinden ilk smaç basan kişi" diye de 1-2 yerde geçmişti. Normal sezonda ilk kim onu bilmiyorum!
mc
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #1292 on: 31 Jan 2006 - 03:35:30 »

ben salladım zaten.
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #1293 on: 31 Jan 2006 - 05:14:10 »

Üzerinde ilk smacı Stephen Jackson basmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Sezon öncesi hazırlık maçlarındaydı ama o. Hatta "Yao'nun üzerinden ilk smaç basan kişi" diye de 1-2 yerde geçmişti. Normal sezonda ilk kim onu bilmiyorum!
ilk basan stephen jackson o doğru

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
turansote
Guest
« Reply #1294 on: 31 Jan 2006 - 10:23:11 »

Benimde bir sorum olacak ama kuralla alakalı bir soru değil. Kareemın bucks forması giydi 6 yıl.Bu süre dikkate alınıp acaba forması asıldımı bucksın salonunda?
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #1295 on: 31 Jan 2006 - 11:34:15 »

evet

tmac1
Newbie
*

batug.com

View Profile
« Reply #1296 on: 31 Jan 2006 - 15:31:13 »

ya benim bi sorum var su lotarya takımları ne demek?lotary den cekecegiz iflan ne demek oluyo??
kenzel
Newbie
*

Chris Bosh

View Profile
« Reply #1297 on: 31 Jan 2006 - 15:51:25 »

Efor testi falan yapılırken göğüslerin üstüne yuvarlak yapışkan bant gibi birşey takılır ya daha önce birkaç maçtada gördüm dün gecede Tim Duncan 'da vardı sağ göğsünün kenarında bunu neden takıyorlardır acaba?
lombuck
Forum Lombak'ı
Veteran
Sr. Member

Praise the Lord!

View Profile
« Reply #1298 on: 31 Jan 2006 - 17:09:00 »

Meme ucunu uyarmak için thinking

"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, fakat NBA ilelebet payidar kalacaktır" Michael Jeffrey Jordan
Rocketmaniac
Rockets Holiganı
Full Member

Era "Underdog"

View Profile WWW
« Reply #1299 on: 31 Jan 2006 - 17:22:52 »

Meme ucunu uyarmak için thinking

Harbi mi ? Smiley

FORUMU ROCETS TOPİĞİNE TOPLAMA MAKİNASI
Bassy...
J-Will
Jr. Member
**

Only God Can Judge Me

View Profile
« Reply #1300 on: 1 Feb 2006 - 13:33:43 »

Gerald Green'in tek parmağı eksik nasıl olduğu hakkında bi bilgisi olan varmı?Ve Nba'de bu yüzdenmi gerilerden seçildi?

http://www3.metrowestdailynews.com/images/sportsColumnists/green06292005.jpg
http://www.yaysports.com/nba/images/greenfingers.jpg

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #1301 on: 1 Feb 2006 - 13:36:06 »

ya benim bi sorum var su lotarya takımları ne demek?lotary den cekecegiz iflan ne demek oluyo??
lotarya takımları playoffa tgiremeyen takımlar oluyor. houston bu yolda hızla ilerlemekte mesela, örnek vermek gerekirse.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
mtk
Pro. Member

View Profile
« Reply #1302 on: 1 Feb 2006 - 14:34:37 »

Gerald Green'in tek parmağı eksik nasıl olduğu hakkında bi bilgisi olan varmı?Ve Nba'de bu yüzdenmi gerilerden seçildi?

http://www3.metrowestdailynews.com/images/sportsColumnists/green06292005.jpg
http://www.yaysports.com/nba/images/greenfingers.jpg

Tek parmağı doğuştan kısa bildiğim kadarıyla. Geçen yaz buna dar bir haber de çıkmıştı zaten Draftten sonra. Boston topiclerinden birinde olması lazım. Ancak parmağının kısa olması oyununu etkilemiyor herhalde veya bu kadar oynamasını engellemiyor, çünkü adam lisedeyken de parmağı kısaymış. Sonuçta lisedeki oyununu da aynı parmakla oynamış.
Bassy...
J-Will
Jr. Member
**

Only God Can Judge Me

View Profile
« Reply #1303 on: 1 Feb 2006 - 15:14:03 »

Tek parmağı doğuştan kısa bildiğim kadarıyla. Geçen yaz buna dar bir haber de çıkmıştı zaten Draftten sonra. Boston topiclerinden birinde olması lazım. Ancak parmağının kısa olması oyununu etkilemiyor herhalde veya bu kadar oynamasını engellemiyor, çünkü adam lisedeyken de parmağı kısaymış. Sonuçta lisedeki oyununu da aynı parmakla oynamış.
İyide liseyle Nba aynı değilki şahsen ben bi Gm olsam bende bu adamı üst sıralardan almazdım.Ve şut attığı sağ elinden bi parmak kısa bence bu şut mekaniğini etkiler diye düşünüyorum.

mtk
Pro. Member

View Profile
« Reply #1304 on: 1 Feb 2006 - 15:24:58 »

Elbet etkiliyordur ancak ben oyununu çok düşürecek şekilde etkilemediğini düşündüğümü vurgulamak istemiştim. Lisedeki oyununu da bu parmakla yaptı. Belki böyle bir eksiği olmasa daha da iyi olabilirdi ancak mevcut performansı bu haliyle zaten. Lise ve NBA tabii ki farklı ama lisede pota farklı değil. Dolayısıyla şut mekaniğini etkileyeceğini zannetmiyorum(en azından mevcut durumdan daha kötü hale getirebileceğini). Green şu ana kadar iyi bir şutör olarak gösterildi. Zorlanmaz diyemem ama bu durumun başarısını direkt etkileyeceğini de düşünmüyorum
Pages: 1 ... 84 85 86 [87] 88 89 90 ... 164
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bilmediklerim??? « previous next »
    Jump to: