Welcome, Guest. Please login or register.
23 Jul 2019 - 01:14:18
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bilmediklerim??? 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 82 83 84 [85] 86 87 88 ... 164
Author Topic: Bilmediklerim???  (Read 412636 times)
Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #1260 on: 25 Jan 2006 - 02:43:12 »

Senin mesajın üzerine kafamda bir ışık yandı( fool ) ve rekorun Giricek'e ait olduğunu hatırladım.Hatta aklımda kaldığı kadarıyla eski rekor 30 sayı ile Iverson'a aitti,Giricek 31 sayı ile bu rekoru kırdı.Link bulamadığım için kesin bir şey yazamıyorum ama Roll Eyes
hatırlıyosun ama yanlış hatırlıyosun abi.

Memphis nearly rallied to upset Dallas behind a pair of dominant performances from 2001 Rookie of the Year Pau Gasol and Giricek.Gasol had 27 points and 10 rebounds and Giricek scored 29 points, the highest total by a player in his NBA debut since Allen Iverson had 30 in 1996.

bu da maçın linki:
http://www.basketballreference.com/teams/boxscore.htm?yr=2002&b=20021030&tm=Mem
bob_marley
Jr. Member
**

bob

View Profile
« Reply #1261 on: 25 Jan 2006 - 13:57:25 »

arkadaşlar sorum var ve basketball reference sitesinden neredeyse 500 maç baktım ve bulamadım hatta skiles in 30 ast yaptığı maçtada yok bu aradığım bir maçta 50 rebound 50 ast ve 100 sayı barajını gecn  takım varmı saygılarımla.
Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #1262 on: 25 Jan 2006 - 14:01:47 »

ben pek ihtimal vermiyorum.

edit: gerçi baktım da bi maç var ama ribaund istatistiğini bulamıyorum.

12/26/1978

Detroit 84 at Milwaukee 143

Most assists, game
53-Milwaukee vs. Detroit, December 26, 1978
« Last Edit: 25 Jan 2006 - 14:20:59 by Gurkan » Logged
PunkBoyTimmy
Guest
« Reply #1263 on: 25 Jan 2006 - 15:43:40 »

Bugün NBA TV tarafından yayınlanan Sixers - Kings maçında Yiğiter Uluğ ile Murat Murathanoğlu , Sixers asistan koçu Henry Bibby ekrana gelince "Mike Bibby'nin konuşmadığı babası" dediler.nedir bu olay?! ilk kez duydum da çok şaşırdım..
DoGu McGrady
Guest
« Reply #1264 on: 25 Jan 2006 - 15:45:26 »

Arkadaşlar bende bir şeyi merak ediyorum? Daha önce konuşuldumu yada biyerlerde yorumu yapıldımı takip edemedim ama; Tracy McGrady geçen sezonlarda PG-SG oynuyordu ama bu sezon All Star oylamalarında PF pozisyonunda oylanıyor neden mevkide değişiklik yapıldı???  thinking
Mia Kirshner
kısaca fd...
Veteran
Newbie

See you in another life!

View Profile WWW
« Reply #1265 on: 25 Jan 2006 - 15:49:15 »

Bugün NBA TV tarafından yayınlanan Sixers - Kings maçında Yiğiter Uluğ ile Murat Murathanoğlu , Sixers asistan koçu Henry Bibby ekrana gelince "Mike Bibby'nin konuşmadığı babası" dediler.nedir bu olay?! ilk kez duydum da çok şaşırdım..
mike, babasının kendisiyle fazla ilgilenemediğini ve ona babalık yapmadığını düşündüğü için uzun yıllardır biyolojik babası henry bibby ile kavgalıdır. bir çok kez atışmışlardır, hülya - gülben gibi.

Arkadaşlar bende bir şeyi merak ediyorum? Daha önce konuşuldumu yada biyerlerde yorumu yapıldımı takip edemedim ama; Tracy McGrady geçen sezonlarda PG-SG oynuyordu ama bu sezon All Star oylamalarında PF pozisyonunda oylanıyor neden mevkide değişiklik yapıldı???  thinking
boyu uzadı
Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #1266 on: 25 Jan 2006 - 15:51:43 »

"The story that has been projected was that I was never around when he was growing up, and that just isn't true," Henry Bibby said. "I was there until he was in the 10th grade, when I got my divorce from his mom. It wasn't anybody's business, and I never spoke on it."

Henry Bibby holds no grudges. "The most people hurt in a divorce are the kids," he said. "I don't blame him for anything. He was with his mother a lot because I did a lot of traveling. But I'm still his father, and I love all my kids the same way."

While the two didn't speak for a number of years, Henry Bibby said, their relationship has improved over the last seven years. "The hatchet has been buried, and it is water under the dam," he said.
AF
Pro. Member

View Profile
« Reply #1267 on: 25 Jan 2006 - 15:59:16 »

Öncelikle şunu söyliyeyim aslında bunun geçen sene de uygulanması gerekiyordu. Temelde T-Mac Orlando zamanlarında genelde guard (yada guard gibi) oynuyordu ancak rotasyon, kadro, boy-fizik, tarz gibi sebeplerden dolayı son 2-2.5 senedir daha büyük oyuncu gibi (size olarak) oynuyor. Bu nedenle geç ve doğru yapılmış bir hamledir bu.

Bu arada T-Mac PF pozisyonunda falan gözükmüyor, forvet olarak gözüküyor. Onu nereden çıkardın anlamadım?
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #1268 on: 25 Jan 2006 - 16:01:04 »

Bi sorum var.
Şu ana kadar kariyerine en skorer girişi yapan oyuncu kim ve ilk lig maçında kaç sayı atmış? Var mı böyle bi bilgi elimizde?
Ya da şöyle diyim ilk maçında en çok sayıyı atmış çaylak kim?
hatırlıyosun ama yanlış hatırlıyosun abi.

Memphis nearly rallied to upset Dallas behind a pair of dominant performances from 2001 Rookie of the Year Pau Gasol and Giricek.Gasol had 27 points and 10 rebounds and Giricek scored 29 points, the highest total by a player in his NBA debut since Allen Iverson had 30 in 1996.

bu da maçın linki:
http://www.basketballreference.com/teams/boxscore.htm?yr=2002&b=20021030&tm=Mem

Dün chatte baktığımız üzere Gürkan Wilt'in 42 attığını buldu, ama cevap MuratCan'ın bulduğu üzere 44'le Elgin Baylor gözüküyo.

AF
Pro. Member

View Profile
« Reply #1269 on: 25 Jan 2006 - 18:15:24 »

Hep Jordan'la Kobe mevzuunda Jordan'ın 37.1'lik ortalamasından bahsediyorlar ve Kobe yapar mı yapamaz mı falan diyorlar. Bir diğer noktada ise Kobe'nin bu sezon asist özürlü olduğundan, MJ'in ise olmadığından da bahsediliyor. MJ de o kadar sayı attığı sezonda heralde 7.0 apg yapmamıştır..

Acaba MJ'in 37.1 ppg yaptığı sezon apg'si ne idi? Kobe'nin şu anda 4.3 apg...

Eyvallah Fırat - jr
« Last Edit: 25 Jan 2006 - 18:20:43 by Jr. Kobe » Logged
Mia Kirshner
kısaca fd...
Veteran
Newbie

See you in another life!

View Profile WWW
« Reply #1270 on: 25 Jan 2006 - 18:17:35 »

Acaba MJ'in 37.1 ppg yaptığı sezon apg'si ne idi? Kobe'nin şu anda 4.3 apg...
bahsettiğin sezon 4.6
35.0 ile oynarken 5.9
« Last Edit: 25 Jan 2006 - 18:18:51 by Fırat » Logged
Dr.Funk
Jr. Member
**

Zihuatanejo

View Profile
« Reply #1271 on: 26 Jan 2006 - 06:18:33 »

Illegal pick turnover on Malik Rose

Kings-Knicks maçının scoreboard'unu takip ederken böyle bi yazı çıktı demin karşıma last play kısmında.Bu nasıl bişeydir bilen var mı Huh

SMAÇLARIMIZ,RUHLARIMIZ,VASFİLERİMİZ ve KARDEŞİLĞİMİZ SONSUZA KADAR YAŞAYACAK!!!
erdem__ir
Newbie
*

View Profile
« Reply #1272 on: 26 Jan 2006 - 06:32:00 »

steve nash guardların arasında kobe ve t mac varken all starda ilk beş olamayabılırdı bu demektir ki mvp yani geçen sezonun en buyuğu all star a yedekten gırecek e tabı böyle bi şeyi kaldıramadılar t mac forvete çekıldı kg yandı  Afro
« Last Edit: 26 Jan 2006 - 06:32:59 by erdem__ir » Logged
LeBrOn_23
Newbie
*

proud timberwolf 1995-....

View Profile
« Reply #1273 on: 26 Jan 2006 - 07:34:13 »

ya ben şeyi merak ettim NBA tarihinde bir maçta en yüksek yüzdeyle şut atan takım kim?kaç sayı atmış kime yüzdesi yılı vs.Huh

Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #1274 on: 26 Jan 2006 - 18:46:00 »

ya ben şeyi merak ettim NBA tarihinde bir maçta en yüksek yüzdeyle şut atan takım kim?kaç sayı atmış kime yüzdesi yılı vs.Huh

Highest field-goal percentage, game;
%70,7 -San Antonio at Dallas, April 16, 1983 (53/75)

maç sonucu da;
San Antonio 132 at Dallas 120
Pages: 1 ... 82 83 84 [85] 86 87 88 ... 164
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bilmediklerim??? « previous next »
    Jump to: