Welcome, Guest. Please login or register.
17 Oct 2019 - 00:09:12
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bilmediklerim??? 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 74 75 76 [77] 78 79 80 ... 164
Author Topic: Bilmediklerim???  (Read 422914 times)
Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #1140 on: 23 Nov 2005 - 23:01:52 »

Dün Ersan'ın maçtaki istatistiklerine bakarken ilginç bir şeyle karşılaşmıştım. Ancak sormayı unutmuşum. Bugün aklıma geldi.
Şöyle acaip bir durum. Bu bir yazım hatası mı yoksa NBDL'de faul sınırlaması yok mu(veya sınır daha mı yüksek)Huh

Players can't foul out, and to encourage scoring, teams only have eight seconds to move the ball to hallcourt.
Alibet
Newbie
*

View Profile
« Reply #1141 on: 23 Nov 2005 - 23:07:28 »

Tam jerome jameslik. Adam bu sene maç başına 6 dk ort. ( 3 maç )  oynayıp 3.3 faulle oynamış.
CunCun
Pro. Member

View Profile
« Reply #1142 on: 29 Nov 2005 - 18:52:36 »

Mike D Antoni, McMillan USA milli takımının asistant coachları olmaları kendi işlerini takımlarını etkilemicek dimi?
Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #1143 on: 30 Nov 2005 - 01:21:39 »

hayır etkilemiyor
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #1144 on: 30 Nov 2005 - 03:49:41 »

Mike D Antoni, McMillan USA milli takımının asistant coachları olmaları kendi işlerini takımlarını etkilemicek dimi?
popovichle brown olimpiyatlarda milli takımı çalıştırdı ve ertesi sene detroit-san antonio finali oldu. aman allıhım!yoksa phoenix-portland konferans finali mi geliyo? Tongue

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
CunCun
Pro. Member

View Profile
« Reply #1145 on: 30 Nov 2005 - 14:31:33 »

Brown in çalıştırdığını biliyorum ondan sonra Abd başarısız oldu adam gibi hazırlamak gerekiyor fln dendiği için sordum.Cevabı aldım teşekkür ederim.
FliPtiKal3
Guest
« Reply #1146 on: 30 Nov 2005 - 15:36:04 »

iyide zaten baş koç Duke  ten Krzyzewski olucak. D'antoni ve Mcmillan yardımcı koç poziysonunda.
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #1147 on: 1 Dec 2005 - 04:44:22 »

iyide zaten baş koç Duke  ten Krzyzewski olucak. D'antoni ve Mcmillan yardımcı koç poziysonunda.
e adam da farklı bi şey dememiş ki ahmet:

FliPtiKal3
Guest
« Reply #1148 on: 1 Dec 2005 - 12:50:20 »

bende demek istiyorum ki  İnsiyatif head koç un . Takımla ilgili kafa patlatması gereken ilk kişi o. Mcmillan ve D'antoni dusunulduğu gibi meşgul ve ön planda olmayacktır... thinking
gazel
Newbie
*

View Profile
« Reply #1149 on: 2 Dec 2005 - 20:06:20 »

Biraz eskilere gideceğim ama; Şu 92 Barcelona olimpiyatlarında Bird,Macig,Jordan'lı kadroda ilk beş kimlerdi acaba ? Doğrusu öyle bir kadro daha yeryüzüne gelmez..
muyu
baba
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #1150 on: 9 Dec 2005 - 00:58:05 »

david andersen ile chris andersen akraba mdir? kardes midir? nedir ? hala aydinlanamadim, yardim edin su kula. mumkunse kaynakli konusun Smiley
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #1151 on: 9 Dec 2005 - 02:46:15 »

david andersen ile chris andersen akraba mdir? kardes midir? nedir ? hala aydinlanamadim, yardim edin su kula. mumkunse kaynakli konusun Smiley
murat ben milliyetlerinden yola çıkarak bi şeyler bulmaya çalıştım. david andersenin danimarkalı olduğunu hatırlıyodum zaten:http://www.euroleague.net/plantillas/jugador.jsp?id=AKT

bu durumda chris andersenin milliyetini öğrenmek kalıyodu geriye:http://www.basket-stats.info/players/playerfile/a/chris-andersen.htm

biri danimarkalı öteki amerikanyalı. muhtemelen kan bağı yoktur

fReeMaN
Forum T-Mac'i
Sr. Member

View Profile
« Reply #1152 on: 9 Dec 2005 - 06:58:04 »

david andersen avustralyalı diye biliyordum ben...milli takımda da oynuyor...ve araştırdım...babası danimarkalı,annesi ingiliz...doğup büyüdüğü yer avustralya...

Andersen said there has never been any doubts about his nationality even though some websites say he is Danish.

"My dad is from Denmark and my mum, Mary, is English," he says.

"They met in Australia and married in Denmark. I get my height from my mum, who is six feet one.

"But having a father who is Danish by birth has certainly opened some doors.

"Playing in Italy has also allowed me to visit dad's family, in Allborg."

Success_And_Happiness
Guest
« Reply #1153 on: 11 Dec 2005 - 00:34:50 »

Neden sizinle alakası bile olmayan adamları tartışmaktansa kendiniz onlardan daha başarılı olmaya çalışmıyorsunuz?
Yok  Andersen'lar akraba mıdır yok bilmemne midir diye kafa yormaktansa gidin NBA'de oynayın.Bunu yapabileceğinizi biliyorsunuz ve basketbolu seviyorsunuz ama hep başkalarını konuşuyorsunuz.Kızmayın abilerim ama ben onların arasında olacağım ve İnşallah bir gün Onur şöyle miydi,böyle miydi diye tartışırsınız ve güzel dileklerinizi eksik etmezsiniz...
Dr.Funk
Jr. Member
**

Zihuatanejo

View Profile
« Reply #1154 on: 11 Dec 2005 - 01:27:09 »

Nba Tv Daily'de maç özetlerini izlerken gördüm,Nets-Cavs maçında Kristic'in attığı şut girmiyor ve ribaundu alacaz diye Gooden ve Marshall yükseliyor fakat D.Marshall yanlışlıkla topu tipliyor ve beleşe 2 sayı kazanıyor Nets.Peki bu pozisyonda bu 2 sayı kime yazılır D.marshall'a mı yoksa şutu kaçırmasına rağmen Nenad Kristic'e mi Huh

Onur kolay gelsin sana birader işin zor gerçekten

SMAÇLARIMIZ,RUHLARIMIZ,VASFİLERİMİZ ve KARDEŞİLĞİMİZ SONSUZA KADAR YAŞAYACAK!!!
Pages: 1 ... 74 75 76 [77] 78 79 80 ... 164
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bilmediklerim??? « previous next »
    Jump to: