Welcome, Guest. Please login or register.
17 Sep 2019 - 03:07:08
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bilmediklerim??? 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 160 161 162 [163] 164
Author Topic: Bilmediklerim???  (Read 420978 times)
mVy
keeper
Jr. Member
*

View Profile
« Reply #2430 on: 26 Oct 2016 - 00:42:37 »

senin dedigin ikinci sikki kullaniyor abi onlarda. yani mac oynanirken canli sekilde takip ediyorlar ama yayin da geriden geldigi icin biz once goruyoruz Wink
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #2431 on: 26 Oct 2016 - 12:15:57 »

ben espn den bakarım hep bana cok da geriden geliyormus gibi gelmiyor

Son Turnuva Şampiyonu
teco
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #2432 on: 2 Nov 2016 - 12:25:13 »

günün skorlarını ve özetlerini takip edebileceğimiz bir site var mı önerebileceğiniz? malum nba.com batırdı iyice
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #2433 on: 2 Nov 2016 - 13:30:52 »

Özetler harbi sorun idi. Espn de ülke sınırlaması getirmiş filan. Sonra bu adamı buldum. https://www.youtube.com/channel/UCFIrTpC6LJDqzPMeBfgAGrQ Güzel 10 dakikalık özetler yayınlıyor. Başka videolar da var.

Insomnia
Jr. Member
**

Fsn Houston!

View Profile
« Reply #2434 on: 2 Nov 2016 - 16:37:32 »

Anıl twitter'da paylaşmıştı, fena değil iş görüyor.

https://wikihoops.com/

Slaughter
Global Moderator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #2435 on: 3 Nov 2016 - 11:20:36 »

Alternatifler için cidden sağolun. Zaten anca özet ve biraz da yahoo fantasy üzerinden takip edebiliyorum artık. Bu NBA.com'un yeni halini de kim tasarladıysa tebrik ederim. Akşam eve gelip özet bakalım diyoruz maçların yarısının özeti yok, box-scorelarda oynamayan adamlar yazmıyor. Bilmediğim adamlara şöyle kimmiş diye bakayım diyorum, tıklayınca profili değil video linkleri açılıyor vs. Sporx'in yaptığı site bile daha kullanışlı.

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #2436 on: 21 Mar 2017 - 12:46:31 »

Clint Capela Isvicreliymis ya

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #2437 on: 15 May 2017 - 02:53:38 »

Şu anda S-Sports'da, Spurs-Warriors maçında yorum yapan kimdir? Sayın Çolakoğlu'na da Allah sabır versin.Bu nedir arkadaş dır dır dır. Bana twitterda Zaza hakkındaki yorumlardan ne bahsediyorsun? Yok Klay Thompson'ın hayaleti hala sahadaymış yok Curry bu çeyreğe krema koymak istiyormuş yok sinema tarihinin en uzun kovalamaca sahnesiymiş yok işte şimdi iki araba yanyana gelmişmiş.

Forumdan biriyse de kusura bakmasın, ettiği abuk subuk laflara bir baksın.
« Last Edit: 15 May 2017 - 02:58:40 by abay » Logged

Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #2438 on: 15 May 2017 - 03:28:19 »

Şu anda S-Sports'da, Spurs-Warriors maçında yorum yapan kimdir? Sayın Çolakoğlu'na da Allah sabır versin.Bu nedir arkadaş dır dır dır. Bana twitterda Zaza hakkındaki yorumlardan ne bahsediyorsun? Yok Klay Thompson'ın hayaleti hala sahadaymış yok Curry bu çeyreğe krema koymak istiyormuş yok sinema tarihinin en uzun kovalamaca sahnesiymiş yok işte şimdi iki araba yanyana gelmişmiş.

İnan Özdemir. Socrates dergi, yazıhane'de falan yazıyor. Eskiden Eurosport'ta spikerdi. Aslında NBA yazıları falan gayet doyurucudur, Eurosport'da da oldukça iyiydi, bilgili anlatımı vardı.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #2439 on: 15 May 2017 - 13:14:22 »

bu işin sanırım ortada kalma kısmı yok, ya seviyor insan ya sevmiyor; beni sadece garip gülüşleri rahatsız ederken, eşim ise eurosport ekibine komple katlanamıyor ne teniste, ne snookerda ne de basketbolda. böyle hikayesel anlatımlara katlanamayabiliyor insan.
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #2440 on: 16 May 2017 - 23:45:10 »

Hikayesel anlatımla hiç sorunum yok. Mesela Caner Eler karıncaların yuvalarına yiyecek taşımasını anlatsın, 3 saat, kulak dolusu dinlerim ama ses tonundan üsluba, saçma benzetmelerden klişe laflara kadar tam bir zulum dinlemek. Şu an Was-Bos 7. maçın tekrarını izliyorum ve Olynyk skoru 110-100 yapan üçlüğü soktuktan sonra "Şu an TD Garden'da Larry Bird'ü izliyoruz" dedi. Ben de "BSG" diyorum, daha ne olsun?

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #2441 on: 20 Nov 2017 - 16:41:48 »

Valla ben İnan Özdemir'in yorumlarını, güncel ve tarihsel spor-kültür bilgi seviyesini ve ses tonunun kulağa yatkınlığını vs oldukça başarılı buluyorum. Özellikle Orkun'la da oldukça iyi ikili oldukları fikrindeyim. Bu ikilinin anlattığı maçlarda ikilinin uyumuyla çok keyifli anlatımları olduğu fikrindeyim ama tabi aksi görüştekilere de saygım sonsuz, biraz zevkler ve renkler meselesi malum.

Yalnız ben özellikle Eurosport tayfanın görsel, işitsel ve yazılı yayınlarda "epik", "sekans" ve benzeri kelimeleri yerli yersiz ve aşırı kullanmasından biraz rahatsızım. Eskiden efsane olarak nitelediğimiz spor anları hep olmuştur, bu tayfaya göre artık her 2 spor olayından 1'i epik seviyelerde, durum biraz ayağa düştü gibi...

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #2442 on: 20 Nov 2017 - 17:26:02 »

üstteki muhabbeti hatırlayamadım tekrar baktım ve hala inan'ın gülüşlerine alışabilmiş değilim.
Cordoba
Newbie
*

View Profile
« Reply #2443 on: 24 Nov 2017 - 13:27:03 »

Geçen maç izlerken aklıma düşüverdi. Bundan düz hesap 30 yıl önce  1.60'lık Tyrone Bogues ve 2.30'luk Manute Bol vardı. W.Bullets da oynamışlardı.

Daha sonra onlar gibi aşırı kısa ve aşırı uzun oyuncu geldi mi ?

trashtalk
Jr. Member
**

haflayf

View Profile
« Reply #2444 on: 25 Nov 2017 - 01:07:17 »

Geçen maç izlerken aklıma düşüverdi. Bundan düz hesap 30 yıl önce  1.60'lık Tyrone Bogues ve 2.30'luk Manute Bol vardı. W.Bullets da oynamışlardı.

Daha sonra onlar gibi aşırı kısa ve aşırı uzun oyuncu geldi mi ?

Aynı takımda oynayan en uzun en kısa gibi düşünürsek şöye birşey var;

95-96 sezonu Philadelphia Greg Grant(1.70) Shawn Bradley(2.29)
« Last Edit: 25 Nov 2017 - 01:08:53 by trashtalk » Logged
Pages: 1 ... 160 161 162 [163] 164
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bilmediklerim??? « previous next »
    Jump to: