Welcome, Guest. Please login or register.
16 Nov 2019 - 03:28:28
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bilmediklerim??? 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 109 110 111 [112] 113 114 115 ... 164
Author Topic: Bilmediklerim???  (Read 424417 times)
ajan
Jr. Member
**

Do it Yourself !!

View Profile
« Reply #1665 on: 18 Mar 2007 - 13:31:14 »

hamilton hic ic saha isabeti bulamadan takiminin en skorer oyuncusu olmustu. 14/14 serbest atis atmisti. sorunun tam cevabi olamiyo maalesef (arastirmadim, hatirladigim kadariyla yaziyorum)
Ayrıca bu, takımın leading scorer'inin 0 saha içi isabeti ile 10+ yaptığı NBA tarihindeki ilk ve tek maç yanlış bilmiyorsam

Smart bombs and precision guided armament --> " a more sophisticated way to end up dead !! "
beko
Newbie
*

Shawny Dawny

View Profile
« Reply #1666 on: 18 Mar 2007 - 19:27:15 »

çok net hatırlıyorum richard hamilton saha içi isabeti olmadan 22-22 serbest atışla 20 sayıyı geçmişti

Matrix
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #1667 on: 18 Mar 2007 - 20:20:15 »

nasil olcak o is Huh adam 20'den fazla kullanmamis hic

http://www.nba.com/playerfile/richard_hamilton/career_stats.html

nah buldum:

became the first player in NBA history to lead his team in scoring in a game without making a field goal with 14 points (0-10 FG, 0-1 3FG, 14-14 FT) vs. Memphis (1/6)

ne hafiza var arkadas
« Last Edit: 18 Mar 2007 - 20:21:43 by blastrula » Logged

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Mavi
" seyyah "
Pro. Member

View Profile
« Reply #1668 on: 18 Mar 2007 - 20:26:05 »

abi bu olayi dün gece Kosova-Kural ikilisi en az 10 kez telaffuz ettiler. hatta daha macin basinda Kaan Kural, martin 7/7 ft ve 0 fg ile oynarken yeni bir rekor mu gelecek diye olayin esprisini yapmisti.
« Last Edit: 18 Mar 2007 - 20:27:57 by Mavi » Logged

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #1669 on: 19 Mar 2007 - 22:32:10 »

daha önce soruldumu yada böle bi istatistik varmıdır bilmiorum ama nba de en çok basket faul gerçekleştiren oyuncu kimdir?
soruyu dahada geliştirirsek toplam gerçekleşme sayısı olarakta, maç başına ortalama olarakta kimlerin önde lider olduğunu bilmekte fayda olabilir diye düşünüyorum.

ortalama konusunu düşününce lebron,wade,kobe gibi isimler daha öndedir diye tahmin ediorum.

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #1670 on: 19 Mar 2007 - 22:39:00 »

abi, şöyle birşey var. aslında sanırım tam istediğin şey de değil ama yazayım dedim.

http://82games.com/fouldraw.htm
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #1671 on: 20 Mar 2007 - 00:49:15 »

daha önce soruldumu yada böle bi istatistik varmıdır bilmiorum ama nba de en çok basket faul gerçekleştiren oyuncu kimdir?
soruyu dahada geliştirirsek toplam gerçekleşme sayısı olarakta, maç başına ortalama olarakta kimlerin önde lider olduğunu bilmekte fayda olabilir diye düşünüyorum.

ortalama konusunu düşününce lebron,wade,kobe gibi isimler daha öndedir diye tahmin ediorum.

Sedat olabilir, gecen turnuvada bizimle oynadigi macta sanirim 16 tane atti

BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #1672 on: 20 Mar 2007 - 04:26:36 »

Link falan bulamadım,elimde belgeler de yok ama vaktinde Shaq'ın böyle yüzlerce basketi vardı,bu rekor ona ait olabilir.Fanatik Basket'te Mete Abi böyle ilginç istatistikler tutan bir adamdan bahsetmişti,herhalde onun kitabında vardır böyler istatistikler thinking

Az önce NBA Türkiye'de tesadüfen denk geldim.Geçen bu basket faul sayısında lider LeBron'muş.
« Last Edit: 26 Mar 2007 - 01:05:01 by BabyShaq » Logged
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #1673 on: 20 Mar 2007 - 10:16:28 »

Sedat olabilir, gecen turnuvada bizimle oynadigi macta sanirim 16 tane atti

eheh zaten aklıma sedat geldiğinden böle bi istatistik varmı diye yazmıştım

abi 8'i tekme, 6'sı yumruk, 2'si kafa - b
« Last Edit: 20 Mar 2007 - 11:43:21 by Brooklyn » Logged

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Mia Kirshner
kısaca fd...
Veteran
Newbie

See you in another life!

View Profile WWW
« Reply #1674 on: 20 Mar 2007 - 15:16:23 »

Fanatik Basket'te Mete Abi böyle ilginç istatistikler tutan bir adamdan bahsetmişti,herhalde onun kitabında vardır böyler istatistikler thinking
harvey pollack'tı o istatistik allahı (evet, tam anlamıyla öyle). muhtemelen onun kitabında, en çok basket faul yapılan oyuncunun dışında; en çok basket faul yaptıran oyuncuya en çok kimin faul yaptığı, basketin dışında kullandığı serbest atışların yüzde kaçında başarılı olduğu, hangi takımlara karşı en çok basket faul yaptırdığı, deplasmanda mı içeride mi daha çok bunu yaptırdığı, kaçında smaca giderken kaçında şut pozisyonunda basket faulu yaptırdığı gibi delice bilgilerde bulanbiliriz gibi geliyor bana. tabi dahası da olabilir.
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #1675 on: 2 Apr 2007 - 01:46:30 »

"Over and back violation on J. Howard"
Yahoo'da maçı takip ederken böyle bir şey yazdı?Bildiğim ama hatırlayamadığım bir şey değildir umarım.Çıkaramadım bir türlü ya.

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #1676 on: 2 Apr 2007 - 01:51:42 »

Geri pas
Yapma Hayrettin...
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #1677 on: 2 Apr 2007 - 09:42:05 »

Az önce espn fantasy draftte dolanırken aklıma gelen bir olay var, şöyle ki;
Şimdi diyelim draftta ilk sıralarda gidecek bir oyuncu oradan seçme ihtimali yüksek olan takımları beğenmiyor ve onlarda oynamak istemiyor. Drafta girmekten vazgeçip, başka bir takımla sözleşme imzalayabilir mi? Yoksa drafta girip orda seçilmezse mi bu imkanı var? Gerçi NBA'de bir sürü undrafted oyuncu var ama ben böyle bir olay hatırlamıyorum. Daha önce böyle bir olay gerçekleşmiş midir? Yoksa bunu engelleyen kurallar mı var?

Konuyla alakalı bişeyler buldum az önce ama hukuki bi şekilde yazılmış, tonla maddesi var. 22 yaş sınırı, NBA'de olmayan takımla kontrat falan diyor ama pek anlayamadım açıkçası.
« Last Edit: 2 Apr 2007 - 09:57:42 by Kensai » Logged
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #1678 on: 2 Apr 2007 - 10:31:23 »

Bakınız: Steve Francis
üfürükçü
Yazar
Pro. Member

keyifti yaaa

View Profile
« Reply #1679 on: 2 Apr 2007 - 13:53:24 »

22 yaşına kadar draft edilerek girilebiliyor sadece nba'e.o yaşa kadar sadece draft ile girebilir. ama o yaşı geçtikten sonra fa olarak da imzalayabilir. drafta girdikten sonra beğenmez ve sözleşme imzalamazsa o sene nba'de oynamayıp bir daha drafta giriyor diye biliyorum

Pages: 1 ... 109 110 111 [112] 113 114 115 ... 164
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bilmediklerim??? « previous next »
    Jump to: