Welcome, Guest. Please login or register.
15 Oct 2019 - 09:34:49
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bilmediklerim??? 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 104 105 106 [107] 108 109 110 ... 164
Author Topic: Bilmediklerim???  (Read 422869 times)
hamurabi
je t'aime moi non plus
Full Member

Make My F** Day.

View Profile WWW
« Reply #1590 on: 23 Nov 2006 - 17:18:34 »

Sorum şu; bugünkü Sonics - Clippers maçında NBA tarihinde en çok 3 sayılık isabet bulan oyuncular listesi verildi.Reggie 2000+ idi , Ray 1700 küsürdü.benim merak ettiğim şu.bu listedeki sayılar sadece regular season'lara göre mi alınıyor , play-off'ta buldukları 3 sayılık isabetler de dahil ediliyor mu?

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #1591 on: 23 Nov 2006 - 17:22:01 »

edilmiyor. cabbarin attigi 38387 sayi da sadece regular seasonin. playofflari katmiyolar isin icine

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
hamurabi
je t'aime moi non plus
Full Member

Make My F** Day.

View Profile WWW
« Reply #1592 on: 23 Nov 2006 - 17:32:39 »

onu biliyordum da , hani olay giren atış sayısı olunca belki atıyorlardır diye düşünüyordum? ortalama yada atılan toplam sayı olmayınca belki playoff da dahildir diye düşünüyorum.

sağolasın yasin abi..

G-Wall
Newbie
*

View Profile
« Reply #1593 on: 29 Nov 2006 - 21:20:48 »

Bi Andrew Declercq vardı Orlando'da, ona ne olduğunu bilen var mı? Bir ara sakatlanmıştı sonra bir daha da ortaya çıkmadı, çok yaşlı olmasa gerek şu an 32-33 falandır herhalde ama neler yapıyo ama acaba şu aralar?

hamurabi
je t'aime moi non plus
Full Member

Make My F** Day.

View Profile WWW
« Reply #1594 on: 30 Nov 2006 - 12:53:40 »

son 2 gündür kafam çok pis karıştı.şimdi bu NBA TV daily 'den önce yayınlanan Fantasy Hoops presented by Toyota olayı var ya , hah orada istatistikleri yanlış mı veriyorlar anlamıyorum.dün daha çaylak olan Randy Foye'yi under the boards olarak veriyorlardı.hani ilk sütunda o sabah yaptığı istatistik , hemen hanında 06/07 sezonu ortalaması onun da hemen yanında career ortalamaları.hah işte onda foye'nin 06/07 istatistikleri ile kariyr istatistikleri farklıydı?  Huh
bugün de mesela az önce Boozer'ı gösterdiler.sezon ortalamalarını 16 sayı 10 ribaunt ve 3.2 blok olarak gösterdiler ki asıl istatistikleri 21 sayı 12 ribaunt 0.3 blok.ben de hemen istatistiklerine baktım ESPN'den "ulan Boozer ne zaman o kadar iyi blokçu oldu?" diye.nedir bu işin aslı? neler oluyor?
yoksa NBA de mi TBL gibi olmaya başladı istatistiklerde?

-----------
Bi Andrew Declercq vardı Orlando'da, ona ne olduğunu bilen var mı? Bir ara sakatlanmıştı sonra bir daha da ortaya çıkmadı, çok yaşlı olmasa gerek şu an 32-33 falandır herhalde ama neler yapıyo ama acaba şu aralar?

En son Bulls'la adı geçiyordu ama ne oldu bilemiyorum.belki de final roster'a almadılar.nba.com'da gözükmüyor adı.
« Last Edit: 30 Nov 2006 - 12:58:37 by yediceddin » Logged

pacerized
Veteran
Sr. Member

ancic is back!

View Profile
« Reply #1595 on: 30 Nov 2006 - 15:44:59 »

nba donmeyı ıstedıgı falan yazılmıstı bı sure once ama donse nolur donmese nolur.
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #1596 on: 30 Nov 2006 - 17:47:44 »

Yediceddin,o programda bazen yanlış veriyor istatistikleri.Farklı birinin resmi falan da oluyor.Fazla sallama o yüzden.Sezonun başı olmasına rağmen 3-4 kere oldu.Ben alıştım artık o programa.Ayrıca çok kolpa bir program olduğunu düşünüyorum.Kim yükselişe geçtiyse ondan bahsediliyor daha sonra utanmadan demiştik ayağı yapıyorlar ki o da bir yalan  Cheesy

Slaughter
Global Moderator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #1597 on: 30 Nov 2006 - 21:57:15 »

Benim şöyle bi sorum olacak. Milwaukee'nin geçen seneki formalarının sağ göğsünde yalnız Michael Redd'de "C" harfi vardı. Bu sezonkilerde ise bütün oyuncularda o harften var. Hep onu Captain anlamına geldiğini düşünüyordum. Ama durum böyle olunca merak ettim bi sorayım dedim.. Ne anlama geliyor bu harf?
« Last Edit: 30 Nov 2006 - 21:58:36 by Slaughter » Logged

gica
Alessandra Ambrosio
Sr. Member

View Profile
« Reply #1598 on: 30 Nov 2006 - 22:51:20 »

Benim şöyle bi sorum olacak. Milwaukee'nin geçen seneki formalarının sağ göğsünde yalnız Michael Redd'de "C" harfi vardı. Bu sezonkilerde ise bütün oyuncularda o harften var. Hep onu Captain anlamına geldiğini düşünüyordum. Ama durum böyle olunca merak ettim bi sorayım dedim.. Ne anlama geliyor bu harf?

Bu resimlerin hiçbirinde yok öyle bişey yalnız Huh?
AF
Pro. Member

View Profile
« Reply #1599 on: 30 Nov 2006 - 22:58:59 »

Bu resimlerde var yanlız:
http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/p/sp/getty/ca/full.getty-71797402ng013_bucks_lakers_3_08_36_am.jpg
http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/p/sp/getty/13/full.getty-71797402ab015_bucks_lakers_3_07_34_am.jpg
m.sinan
Iroquois
Sr. Member

View Profile WWW
« Reply #1600 on: 30 Nov 2006 - 23:05:51 »

Buraya koyduğunuz fotolardan anladığım şey şu; sadece Redd ve Bogut'ta "C" harfi var. Bir nevi kaptan, ikinci kaptan durumu olabilir mi ?

CunCun
Pro. Member

View Profile
« Reply #1601 on: 30 Nov 2006 - 23:13:48 »

Bu fotolardan benim anladığım yeşil formalarda var,beyaz formalarda yok . Alim ağbi de top artık Smiley
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #1602 on: 1 Dec 2006 - 14:12:40 »

Buraya koyduğunuz fotolardan anladığım şey şu; sadece Redd ve Bogut'ta "C" harfi var. Bir nevi kaptan, ikinci kaptan durumu olabilir mi ?

İki kaptan olayı Nba'de var ama ben aynı C'yi Mo-Will de de görmüştüm bi kere.

Bu arada beyaz formalarda da var ama Redd kaptan olduğu için var ve diğerlerinde yok.

hamurabi
je t'aime moi non plus
Full Member

Make My F** Day.

View Profile WWW
« Reply #1603 on: 1 Dec 2006 - 14:37:43 »

belki de Redd'in olmadığı bir maçta çekilmiştir diğer fotolar.o maçlarda başkaları kaptanlığı üstlenmiş olabilir.

Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #1604 on: 1 Dec 2006 - 15:32:44 »

azıcık merak edip de redd bu sene mac kacirmis mi diye baksaydiniz su ustteki bos ve sallamasyon yorumu yapmiyor olurdunuz bu bir, ikincisi takimda 3 kaptan olabilir diye biliyorum. bizde de 1.redd 2.bogut 3.mo-will olmalı, seyir defterim beni yanıltmıyorsa.

ayrica portland macinda ruben patterson'u kaptan cikartabiliriz, orasini bilemiyorum, takim arkadaslari mactan once konusup oyle bir karar alabilirler. Buna karsi da portland'in magloire'i ilk beste baslatmasi olasidir tabi, kimse sasirmasin...

edit: yanlis biliyormusum 2 imis kaptan sayisi. ahanda ayrintili bilgi:

a. A team may have a captain and a co-captain numbering a maximum of two. The designated captain may be anyone on the squad who is in uniform, except a player-coach.

b. The designated captain is the only player who may talk to an official during a regular or 20-second timeout charged to his team. He may discuss a rule interpretation, but not a judgment decision.

c. If the designated captain continues to sit on the bench, he remains the captain for the entire game.

d.In the event that the captain is absent from the court or bench, his coach shall immediately designate a new captain.
« Last Edit: 1 Dec 2006 - 15:41:19 by tijeriya » Logged

Pages: 1 ... 104 105 106 [107] 108 109 110 ... 164
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bilmediklerim??? « previous next »
    Jump to: