Welcome, Guest. Please login or register.
21 Jul 2019 - 09:37:23
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bilmediklerim??? 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 99 100 101 [102] 103 104 105 ... 164
Author Topic: Bilmediklerim???  (Read 412139 times)
El C3m0
Guest
« Reply #1515 on: 15 Sep 2006 - 02:47:09 »

fox sports canlı nba maçları veriyor mu?(bu soru için en uygun topic burası sanırım)
Bildiğim kadarıyla yok,NCAA maçları veriyorlar tabi Digiturk de böyle.Belki başka uydularda diğer fox kanalları da vardır,onlarda olabilir
Placebo
obecalP
Yönetici
Sr. Member

This was Ron unplugged, last honest man in sports

View Profile WWW
« Reply #1516 on: 15 Sep 2006 - 06:42:05 »

Bildigim kadariyla Pacers maclarinin yayin haklari bu sene Foxsports'da... 72 nba maci + 2 hazirlik macini yayinlayacaklar. Tabi bu sadece benim ilgilendigim kismi (pacers)

Bi de burdaki fox sports da ben izleyebiliyorum ama digiturk tekini bilemem, farkli olabilir.

WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #1517 on: 15 Sep 2006 - 11:47:46 »

fox sports un zilyon tane yerel yayını var sanırım, onlardan biri olmasın bu Wink
xmenac
Sr. Member

View Profile
« Reply #1518 on: 16 Sep 2006 - 14:13:13 »

yanlış hatırlamıyosam bi ara ekşi sözlükte shawn kemp in üçlük çizgisinden smaç yaptığı falan konuşuluyodu hatta buraya kadar gelmişti konu sanırım kolpa bişey o,şu ana kadar yapılmış en uzun mesafeli smaç hangisi bilen varmı hatta mümkünse videosu falan Smiley
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #1519 on: 16 Sep 2006 - 14:21:05 »

yani ufak da olsa kemp'in üçlük smaç basma ihtimalinin olduğunu düşünüyosun? kemp'in çaylakken kafasını panyaya çarpıp 5 dikiş yemesi var, öyle bi şeyle karıştırıyor olabilir misin? smaç yarışmasında smoove'un bantı yapıştırdığı yeri görünce herkesin dibi düşmüştü. caponun teki tramplenle 7 metreden mi ne basmıştı Cheesy videosu da forumda bi yerde olacaktı ama burda search butonu olan üyelerimizin yardımı dokunur anca.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #1520 on: 16 Sep 2006 - 14:32:50 »

caponun teki tramplenle 7 metreden mi ne basmıştı Cheesy videosu da forumda bi yerde olacaktı ama burda search butonu olan üyelerimizin yardımı dokunur anca.
http://www.break.com/movies/world_record_dunk1.html
http://www.boreme.com/boreme/funny-2006/record-slam-dunk-p1.php

Benim gördüğüm en uzak mesefeli smaç James White hayvanının faul çizgisinin 20-30 cm gerisinden bastığı smaçlar.Tabi faul çizgisinden bacak arası-windmill yapabilen bir adam için bu smaç zor olmasa gerek Tongue
http://www.youtube.com/results?search_query=james+white&search=Search

Bir de böyle bir şey var ama görmeden inanmam Smiley
-Okulaja ile Allen Digbeu'nün iddia üzerine allenin bastıgı smaç.Herif ciddi Air France yani.Serbest atışın 30 cm falan gerisinden tek ayak zıpladı havada kafası çemberi bayaa bi geçti ve ademola bana ve Digbeuye yemek ısmarladı.
xmenac
Sr. Member

View Profile
« Reply #1521 on: 16 Sep 2006 - 15:26:31 »

valla ekşide okumuştum bilmiyorum doğruluğunuda bu smaçlar bile hayvani bişey zaten Smiley

linkide buldum :

"her ne kadar gerçekleşmesi imkansız gibi görünse de imkansız olmayan bir durumdur bu*; ancak elbetteki şahsi kanaatime göre tarih boyu gerçekleşmeyecektir. bu akıllara durgunluk veren olayın üçlük çizgisinin gerisinden olmasa bile çizgiye basılarak yapılabilmişi vardır, yapan da fazla eskilerden olmamakla beraber yeni nba izleyicileri için şaşkınlık yaratacak bir isim shawn kemp'tir.
şu zamanların tombul ve hantal kişisi uyuşturucuya başlamadan önce atletik bir kas yığınıyken, seattle supersonics forması giydiği yılların birinde daha sonra uzun süre nba action jeneriklerinde de yer alıcak böyle bir mucizeyi gerçekleştirmiştir. bomboş bir fast break sırasında çizgiye basarak zıplayan kemp hareketini tek eliyle topu çemberden iterek bitirmiştir. kesinlikle tarihte az görülür süper hareketlerden biridir.
(quisalas, 04.01.2005 16:00)"

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=ucluk+cizgisinin+gerisinden+smac+yapmak
« Last Edit: 16 Sep 2006 - 15:43:20 by BabyShaq » Logged
lombuck
Forum Lombak'ı
Veteran
Sr. Member

Praise the Lord!

View Profile
« Reply #1522 on: 16 Sep 2006 - 20:32:39 »

valla ekşide okumuştum bilmiyorum doğruluğunuda bu smaçlar bile hayvani bişey zaten Smiley

linkide buldum :

"her ne kadar gerçekleşmesi imkansız gibi görünse de imkansız olmayan bir durumdur bu*; ancak elbetteki şahsi kanaatime göre tarih boyu gerçekleşmeyecektir. bu akıllara durgunluk veren olayın üçlük çizgisinin gerisinden olmasa bile çizgiye basılarak yapılabilmişi vardır, yapan da fazla eskilerden olmamakla beraber yeni nba izleyicileri için şaşkınlık yaratacak bir isim shawn kemp'tir.
şu zamanların tombul ve hantal kişisi uyuşturucuya başlamadan önce atletik bir kas yığınıyken, seattle supersonics forması giydiği yılların birinde daha sonra uzun süre nba action jeneriklerinde de yer alıcak böyle bir mucizeyi gerçekleştirmiştir. bomboş bir fast break sırasında çizgiye basarak zıplayan kemp hareketini tek eliyle topu çemberden iterek bitirmiştir. kesinlikle tarihte az görülür süper hareketlerden biridir.

Yok bööle bişey, tamamen hurafe. Onun bahsettiği nba action jeneriklerinde de yer alan o bomboş fastbreak smacı olarak tanımladığı smaç Kemp'in 1991'de  Dee Brown ile kapışıp finalde kaybettiği smaç yarışması sırasında vurduğu ve faul çizgisinin bir adım içinden zıplayarak gerçekleştirdiği smaçtır. Sanırım Yavuz arşivinin en derinlerine bakıp bu smacın videosunu veya linkini buraya koyacaktır.

"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, fakat NBA ilelebet payidar kalacaktır" Michael Jeffrey Jordan
xmenac
Sr. Member

View Profile
« Reply #1523 on: 16 Sep 2006 - 20:35:53 »

http://www.youtube.com/watch?v=Sj07ofbsk1g sanırım bu oluyo dediğin
WILT
Pro. Member

gsbasket.org

View Profile WWW
« Reply #1524 on: 16 Sep 2006 - 20:44:03 »

O tüm 91'in videosu.. Ancak var içinde..

Sadece o smaç için.. Zaten tüm tarihin 13. en güzel smacıymış lakin tam olarak faul çizgisinden bile zıplamamış..

http://www.youtube.com/watch?v=AH2kmYhNU28&mode=related&search=

"Ecdad at sırtında ve fütuhat gayesiyle giderdi. Bizler ise şimdi, trenle, vapurla ve ancak siyaset için gidebiliyoruz." Sultan Abdülaziz
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #1525 on: 16 Sep 2006 - 23:54:13 »

üçlük çizgisinden smaç basma konusu şu an için tamamıyla safsatadır,yok öle bişey.
amaaa;ben yakın gelecekte bununda gerçekleşeceğine inanıyorum.özellikle james white bu konuda az olan şüphelerimi paramparça etmeye çok yakın duruyor.foul line den yaptığı between the legs ve windmill smaçlarıyla zaten olaya farklı bi boyut getirdi ama uzaklık konusundada yakında uçuk şeyler deneyeceğinden şüphem yok.bu yıl gerçekleştirilen 2006 ncaa slam dunk contestin http://www.youtube.com/watch?v=cJNb_usJ3hg 3:35. dakikasında western kentucky oyuncusu elgrace wilborn'ün denediği smacı görünce sınırların nerelere geldiğini anlayabilirsiniz.

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #1526 on: 17 Sep 2006 - 02:53:17 »

linkide buldum :

Yazan da baya kendinden emin sallamış. Artık sallamak da denmez ki lan buna..

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #1527 on: 17 Sep 2006 - 02:56:50 »

Entry sahibini görünce hiç şaşırmadım, bu ve bunun gibiler, spor kültürü az insanlar tarafından ilah kabul edildikleri, sözlüğün nba uzmanları diye bilindikleri için ne cevap verirsem veriyim ne ayar sokarsam sokayım akıllanmayacaklar. Yani şu entry ile Esat Yılmaer'in efsane röportajı arasındaki tek fark, Esat'ın sözde röportajının gazetede yer almasıdır.
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #1528 on: 17 Sep 2006 - 03:35:27 »

Yok bööle bişey, tamamen hurafe. Onun bahsettiği nba action jeneriklerinde de yer alan o bomboş fastbreak smacı olarak tanımladığı smaç Kemp'in 1991'de  Dee Brown ile kapışıp finalde kaybettiği smaç yarışması sırasında vurduğu ve faul çizgisinin bir adım içinden zıplayarak gerçekleştirdiği smaçtır. Sanırım Yavuz arşivinin en derinlerine bakıp bu smacın videosunu veya linkini buraya koyacaktır.
Youtube sağolsun artık araştırmacı gazeteciliğin fazla önemi kalmadı,eskiden böyle miydi Smiley
Üçlükten smaç imkansız ama hayal meyal de olsa Shawn Kemp'in benzer şekilde üçlüğün bir adım önünden turnikeye girip,potadan 2-3 adım geriden finger roll ile bir basketini hatılıyorum sanki,Ekşi'deki arkadaş hareketi bununla karıştırmış olabilir thinking
« Last Edit: 17 Sep 2006 - 03:37:44 by BabyShaq » Logged
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #1529 on: 17 Sep 2006 - 04:49:56 »

Youtube sağolsun artık araştırmacı gazeteciliğin fazla önemi kalmadı,eskiden böyle miydi Smiley

oo yavuz bize laf sokuosun demek  Evil Grin
video arşivimde var upload etmek uzun geldiğinden direk youtube yi yapıştırdım,herkes için kolayı napalım  Cool

Orada lafı sana değil,youtube'a sokmuştum Smiley - BabyShaq

yasin j-smoove'un bantı yapıştırdığı yerden bahsetmiş.smaç yarışması topiğindede yazdım,bi şekilde james white bu yıl yarışmaya katılırsa ordan vurur.

shawn kemp in bahsi geçen smacını gayet net hatırlıorum.foul line ın içinden çıkıp topu tek elile geriye çekip bastığı smaç yanılmıosam.bunun dışından kemp in foul linedan bile çıktığı smaç yokken 3lükten bastı gibi fason yorumlar yapılması ilginç geldi bana.
« Last Edit: 17 Sep 2006 - 05:11:33 by BabyShaq » Logged

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Pages: 1 ... 99 100 101 [102] 103 104 105 ... 164
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bilmediklerim??? « previous next »
    Jump to: