Welcome, Guest. Please login or register.
13 Nov 2019 - 08:00:59
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bilmediklerim??? 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 87 88 89 [90] 91 92 93 ... 164
Author Topic: Bilmediklerim???  (Read 424266 times)
the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #1335 on: 15 Feb 2006 - 16:35:19 »

mehmet okur'un bir lakabı var mı?bir kaç yazıyı kurcaladım ama en fazla "memo" diyorlar...

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #1336 on: 15 Feb 2006 - 16:41:55 »

mehmet okur'un bir lakabı var mı?bir kaç yazıyı kurcaladım ama en fazla "memo" diyorlar...

mete abinin gonderdiği bi yazıda vardı FAT ELVIS Cheesy

Son Turnuva Şampiyonu
the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #1337 on: 15 Feb 2006 - 16:45:11 »

benim aklıma zaten mete aktaş'ın bu haftaki yazısından takıldı.bu yazıda da "turkish tornado" diye bir laf kullanmıştı.aydınlat bizi mete abi hangisidir bu adamın lakabı?
« Last Edit: 15 Feb 2006 - 16:51:11 by the mechanic » Logged

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
lombuck
Forum Lombak'ı
Veteran
Sr. Member

Praise the Lord!

View Profile
« Reply #1338 on: 15 Feb 2006 - 19:09:27 »

Toplanın yamacıma çocuklar... Tongue
Valla bu Turkish Tornado lakabını Detroit taraftarları takmıştı Pistons'dayken. Ggenel geçer bir lakap değil ama Memo bu lakabı seviyor bildiğim kadarıyla. Gerçi Mehmet hız itibariyle tornadodan başka herşeye benzer orası da ayrı ama fena bir lakap değil diye düşünüyorum. O yüzden ben de zaman zaman yazılarımda bunu kullanıyorum ayrıca hem hafif hem de ekonomik.

"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, fakat NBA ilelebet payidar kalacaktır" Michael Jeffrey Jordan
fundamental
Newbie
*

View Profile
« Reply #1339 on: 15 Feb 2006 - 23:34:45 »

Arkadaşlar biz arizafan nickli arkadaşla şunu merak ettik ve buraya yazalım dedik. Mesela Yao şu all-star'a sayılı günler kala doğu takımlarından birine takas oldu. Acaba Doğu karmasında mı Batı karmasında mı oynar?

böyle birşey olsa zaten starter'ların kesinleştiği tarihle all-star arasındaki kısa sürede bu takası yapmaz, all-star haftasonuna bırakırlar. kimsenin de başı ağrımaz.

knickerbocker pants
lombuck
Forum Lombak'ı
Veteran
Sr. Member

Praise the Lord!

View Profile
« Reply #1340 on: 16 Feb 2006 - 01:41:50 »

Haftasonları lig ofisi tatil, paperwork yapılmaz cısss...

"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, fakat NBA ilelebet payidar kalacaktır" Michael Jeffrey Jordan
fundamental
Newbie
*

View Profile
« Reply #1341 on: 16 Feb 2006 - 20:17:48 »

lakers'ın beyaz amerikalı bir pg'si vardı bir ara. yalnızca bir sezonun son kısmında katılmıştı takıma. pacers'la final oynadıkları sezon olabilir. hatırlayabilen var mı?

knickerbocker pants
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #1342 on: 16 Feb 2006 - 20:21:12 »

mike penberthy'yi soruyosun herhalde. şu anda alba berlin'de oynuyor

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
fundamental
Newbie
*

View Profile
« Reply #1343 on: 16 Feb 2006 - 20:40:18 »

sağol, evet, mike penberthy. ismini unutmuştum. hatta adam los angeles'ta bir kutlama sırasında trafiğe takılmıştı ve bir polise ben lakers'ta oynuyorum demesine rağmen polisten "hem beyaz, hem kısa hem de yalancısın" gibi bir tepki alarak dediğine inandıramamıştı.

knickerbocker pants
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #1344 on: 17 Feb 2006 - 18:08:46 »

ayrıca artest'ın 93 giymesinin bir sebebi var mı

hani jordan icin 23 rodman icin 91 Huh

91 + 23 = 93 mü ??

Son Turnuva Şampiyonu
KHAN
Jr. Member
**

Sıcak...

View Profile
« Reply #1345 on: 17 Feb 2006 - 18:15:16 »

Yaws ben sakatlıkla alakalı bir soru soracaktım.
Şu camby e ne oldu da sürekli sakatlar yaşıyor geçmişten kalan bişey mi hakeza Tinsley de ölyle??

FOREVER HEAT

Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #1346 on: 17 Feb 2006 - 18:24:57 »

ayrıca artest'ın 93 giymesinin bir sebebi var mı

hani jordan icin 23 rodman icin 91 Huh

91 + 23 = 93 mü ??

The inspiration for it came from a hip-hop album by the group Souls of Mischief called "93 'Til Infinity." For Artest, the number symbolizes an unlimited future and a release from emotional burdens.
 fool

Slaughter
Global Moderator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #1347 on: 18 Feb 2006 - 12:03:51 »

Benim de Spree ile ilgili bir sorum.
Kendisi bilindiği üzere Free-Agent ve sezon sonu geliyor kimseyle anlaşmadı. Acaba basketbolu bırakacak mı ya da anlaşmak üzere olduğu bir takım var mı?
fundamental
Newbie
*

View Profile
« Reply #1348 on: 20 Feb 2006 - 05:18:54 »

Benim de Spree ile ilgili bir sorum.
Kendisi bilindiği üzere Free-Agent ve sezon sonu geliyor kimseyle anlaşmadı. Acaba basketbolu bırakacak mı ya da anlaşmak üzere olduğu bir takım var mı?

hatırladığım kadarıyla yok. kimse spree'nin isteyeceği parayı sorunlu ve performansı azalmış bir veteran için vermek istemiyor sanırım. gerçi sezon başında adı bikaç takımla anılmıştı ama o zamandan beri duymadım, görmedim, bilmiyorum.
« Last Edit: 20 Feb 2006 - 05:24:16 by fundamental » Logged

knickerbocker pants
karambita
Newbie
*

View Profile
« Reply #1349 on: 20 Feb 2006 - 14:22:30 »

NBA tarihinde bir maçta aynı takımdan iki oyuncunun birden Triple-Double yaptığı maç var mı?

Yanlış hatırlamıyorsam geçen sene VC ve J-Kidd'den Kidd bir asistle kaçırmış,VC triple double yapmıştı.
Pages: 1 ... 87 88 89 [90] 91 92 93 ... 164
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bilmediklerim??? « previous next »
    Jump to: