Welcome, Guest. Please login or register.
22 Sep 2017 - 16:29:07
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Brooklyn Nets  |  Topic: Off-season 2005 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 14 15 16 [17]
Author Topic: Off-season 2005  (Read 37407 times)
mtk
Pro. Member

View Profile
« Reply #240 on: 25 Sep 2005 - 13:53:38 »

Burası tozlanmış, uzun zaman sonra bir haber yazalım.

RealGM ve NYDaily'e göre Kidd offseason hareketlerimizden memnun. Abdur-Rahim olayında riskin alınabileceğini ama yapılanın doğru olduğunu düşünüyormuş. Bunu da şu sözüyle açıklamış:

"I'm a high-risk taker on the court in the sense of trying to squeeze things in there, so as a player, yeah, But I am not the one who signs the checks"

Shareef'e de Sacto'da başarılar dilemiş. Kidd'in mutlu olması bu takım için çok önemli. Çünkü o mutlu olduğunda diğer oyuncuları da mutlu eder. En azından artık "Kidd T-Wolves'a mı San Antonio'ya mı gideecek acaba?" gibi düşüncelerimiz olmayacak gibi görğnğyor
Bora22237
Guest
« Reply #241 on: 27 Nov 2005 - 19:03:03 »

Öncelikle Jeff McInnis'in çok iyibir hamle olduğunu düşünüyorum.En azından Jason Kidd'in sezon boyunca canlı kalmasını sağlayacaktır.Ligin en iyi back court'una sahibiz ve skor açısından sorun çekmeyeceğimiz aşikar.Zaten sezonun başlamasıyla gördük ki her maçta bir skorerimiz diğerinin eksiğini kapatabiliyor.En büyük temennim ise Vince "The Prince" Carter'in artık ipleri eline alması ve tüm yüreğini ortaya koymasıdır.Büyük bir hayranı olmama karşın beni en çok mutsuz eden özelliği çoğu zaman sorumluluktan kaçması ve korkak oynamasıydı.Hatta Toronto'daki son 3 sezonunda istikrarsoz bir dış şutör gibi oynuyordu.Fakat New Jersey'e gelmesiyle birlikte engellenemez drive'larını tekrar görmeye başladık.Sol dizindeki sakatlığı da onu rahat bırakırsa diğerleri ile birlikte Atlantik birinciliğini sırtlayamamamız için hiç bir neden yok.Fakat işte asıl sorun burada başlıyor. thinking
            Açıkça söylemeliyim ki Carter hariç ligin en kötü 5-6 front court'undan birine sahibiz.Marc Jackson'ın tekrar lige ısınabilmesi için bence uzun bir süre geçmesi gerekiyor.Geçen sene bench'den gelerek yaptığı 12.5 sayı,5.0 ribanund'luk istatistler isa iyi bir back-up olabileceğinin göstergesi.Asıl sorun ise ilk beşteki uzunlarımızın Marc Jackson'dan ne kadar iyi olduğu.Play-off maçlarını kolaylaştıran en önemli etken iyi bir front court'tur çünkü play-off maçları iç skor ile kazanılır.Geçen sezon Miami'ye elenmemizin en büyük sebebi de triple-double kalibresinde oynayan Jason Kidd ve Vince Carter'a içieriden hiç bir yardım gelmemesidir.Dün gece Sacramento-Toronto maçında izlediğim Shareef tecrübesiyle ve uyumlu kişiliğiyle tam istediğimiz adamdı.İmza aşamasına gelen bu fırsatı tepmek acemilikten başka hiç bir şey değildir.
            Bu arada VGM'e nası katılacağım konusunda size danışmak istiyor ve yardımınızı bekliyorum.
Pages: 1 ... 14 15 16 [17]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Brooklyn Nets  |  Topic: Off-season 2005 « previous next »
    Jump to: